FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 29 maj 2023, 00:17

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 maj 2023, 00:16
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 22:22
AlemC85 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:20


Dok smo se borili za opstanak i ispadali iz lige, tad smo bili dobri i Sarajevu i Zeljeznicaru. Cim smo stali na noge, ne valjamo. Tad smo pijacari, klub predgradja, pored magistrale, a o uvredama na tribinama kada igramo na Grbavici, to je za studiranje. Sve sam ti rekao.
Objasnio! Nažalost velika većina navijača tih klubova razmišlja na taj način!
To razmislja on kao pojedinac,pitaj RA sta misle,pitaj ih fali li im ikad ista na Kosevu,jel dozive i jednu ruznu rijec,to sto on supljira je njegovo misljenje.
Kakvo razmišljanje, ovo je surova istna nažalost..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 maj 2023, 00:21

nije nama niko kriv sto ni jednu utakmicu nismo znali nastimati.

pa ne rade majmuni u ostalim klubovima kao sto rade u nasem pa da prepuste slucaju bilo sta. Ti kad Borac i Zrinjski nisi znao zavrsiti suvisno je ista govoriti.

i onda jos kao slag na tortu svega dodje ova objava predsjednika, da nas jos zapiša do kraja
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 29 maj 2023, 00:30

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 maj 2023, 00:12
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 23:00
Napapijri je napisao/la:
28 maj 2023, 22:56
Raja, prije svega zelim istaci da mi je jako zao sto ste ispali na ovaj nacin. Prije svega se stidim sto je moj klub na ovakav nacin “prodao” utakmicu Igmanu i sto bi i pored vase pobjede ostali kratkih rukava.

Iskreno se nadam da cete se vratiti vec naredne sezone. Obzirom da koliko - toliko pratim i Prvu ligu FBiH, cini mi se da iduce sezone nece biti zainteresovanih za ulazak u Premijer ligu. Mozda eventualno Zvijezda, ali oni vam i ne predstavljaju problem.

Postoji li sansa da neko UG (ako postoji) postavi par svojih clanova u klupske organe, barem kao korektivni faktor koji ce vam iznositi stanje u klubu?
Jedan od rijetkih pitara koji je priznao da ovo na Koševu nije bila regularna utakmica! Kapa do poda.
Druze,procitaj malo nas forum. Odavno govorim da se ja pitam,pustio bi nasim klubovima kojima je trebalo,sve zbog Vice i namjestaljki klubovima iz RS. Ovo danas lakrdija kao i prije tekme,danas 2 gola su dali iz ofsajda,mislim i cetvrti nije regularan. Mi smo realni,mi nikad ne krijemo niti se skrivamo iza sudjenja,savez dno i cijela liga. Zgadio mi se zivot danas,mada i cijela sezona je takva.
Još vlado jagodić otvoreno kaže "Bila bi katastrofa da ispadnu dva kluba iz rs-a" :puke:
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 29 maj 2023, 00:33

ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 00:21
nije nama niko kriv sto ni jednu utakmicu nismo znali nastimati.

pa ne rade majmuni u ostalim klubovima kao sto rade u nasem pa da prepuste slucaju bilo sta. Ti kad Borac i Zrinjski nisi znao zavrsiti suvisno je ista govoriti.

i onda jos kao slag na tortu svega dodje ova objava predsjednika, da nas jos zapiša do kraja
Tako je. Nesposobni svi od A do Ž.
Znaci sve je to znao i sutio, te samim time bio saucesnik, odobravao sve to svojom šutnjom. Sto to nije izjavio tad, isto ovako, da bjeze po parkinzima i o alkoholicarima.

Ovdje je izgleda zestoko rasulo bilo, pa ko pusti te alkoholicare da rade..zna se gdje je njima mjesto u sportu i fudbalu sigurno nije. Sa koje god strane krenes trulez.
Zadnja izmjena: LaBombonera88, dana/u 29 maj 2023, 00:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la NKMramor » 29 maj 2023, 00:34

ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 00:21
nije nama niko kriv sto ni jednu utakmicu nismo znali nastimati.

pa ne rade majmuni u ostalim klubovima kao sto rade u nasem pa da prepuste slucaju bilo sta. Ti kad Borac i Zrinjski nisi znao zavrsiti suvisno je ista govoriti.

i onda jos kao slag na tortu svega dodje ova objava predsjednika, da nas jos zapiša do kraja

Ma hajde, biće to sve dobro k'o što oni kažu. Boli dobar dio njih (ako ne i skoro sve, o uposlenicima pričamo je l')ona stvar što su ispali, njima je očigledno nešto smiješno bilo danas, nisu budale da se nerviraju. Manje su plate igrača u federalnoj, pa će ostat više budžeta za njih, stanje redovno i njima dobro, a rezultati kakvi budu.
Zadnja izmjena: NKMramor, dana/u 29 maj 2023, 00:36, ukupno mijenjano 1 put.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

mosarajvosa83
Postovi: 5366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 maj 2023, 00:34

samirr je napisao/la:
29 maj 2023, 00:17
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 maj 2023, 00:16
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 22:22


Objasnio! Nažalost velika većina navijača tih klubova razmišlja na taj način!
To razmislja on kao pojedinac,pitaj RA sta misle,pitaj ih fali li im ikad ista na Kosevu,jel dozive i jednu ruznu rijec,to sto on supljira je njegovo misljenje.
Kakvo razmišljanje, ovo je surova istna nažalost..
Pa eto dodji kad budu gostovali,pogledaj odnose izmedju HZ i RA godinama unazad. Svakako kao i od prvog dana,uvijek mi je Slobodu draze gledat od TC,klubova iz RS kao Sloge i slicnih mesetara.

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mk1008 » 29 maj 2023, 00:41

Pa Celik imao dugove prema groblju, pogrebnom drustvu, mozete mislit sta su ovi nehljebari kod nas uradili.
Sloboda je bila i prije nas i ostat ce poslije nas.
Nadam se da ce sada kada smo dosli do kraja puta, nadlezni shvatiti da ovo sto rade sve ove godine nece moci ovako.
Cekat cemo tu skupstinu kluba pa da vidimo sta ce se i kako desavati..
Tusanj je nas hram, nas dom, Tuzla je nas grad i to nikad nece promijeniti..
Kakvo smo sudjenje imali ( ne samo mi mnogi) u premijer ligi vjerujem da ce slicno bit i u federalnoj sto samo pokazuje jad i cemer BH fudbala. Danas i da smo pobijedili ispali bismo, s obzirom kako su se prodale utakmice . Mi smo ispali iz lige onda kad smo izgubili od Sloge Doboj na Tusnju , to je tad mnogima vec bilo jasno.
Sloboda ce se dici kad tad, kao i Celik i vratiti se.
A ovi iz uprave i rukovodstva ce ostat upamceni crnim slovima u historiji naseg kluba..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

mosarajvosa83
Postovi: 5366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 maj 2023, 00:49

mk1008 je napisao/la:
29 maj 2023, 00:41
Pa Celik imao dugove prema groblju, pogrebnom drustvu, mozete mislit sta su ovi nehljebari kod nas uradili.
Sloboda je bila i prije nas i ostat ce poslije nas.
Nadam se da ce sada kada smo dosli do kraja puta, nadlezni shvatiti da ovo sto rade sve ove godine nece moci ovako.
Cekat cemo tu skupstinu kluba pa da vidimo sta ce se i kako desavati..
Tusanj je nas hram, nas dom, Tuzla je nas grad i to nikad nece promijeniti..
Kakvo smo sudjenje imali ( ne samo mi mnogi) u premijer ligi vjerujem da ce slicno bit i u federalnoj sto samo pokazuje jad i cemer BH fudbala. Danas i da smo pobijedili ispali bismo, s obzirom kako su se prodale utakmice . Mi smo ispali iz lige onda kad smo izgubili od Sloge Doboj na Tusnju , to je tad mnogima vec bilo jasno.
Sloboda ce se dici kad tad, kao i Celik i vratiti se.
A ovi iz uprave i rukovodstva ce ostat upamceni crnim slovima u historiji naseg kluba..
Ma kakav fudbal,pogledas utakmicu Sarajeva u BL,tu nema nit je moguc fudbal,takvih tekmi je skoro svaka tekma protiv timova iz RS. Mislio sam da cete ostati,mada kad vidim sve ovo smuci mi se sve.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 29 maj 2023, 02:23

****,ja kada kazem ispasti cemo kolege forumasi kazu da "ne serem ".
Mi smo ispali jos kada nas je Sloga dobila na Tusnju.
Nema se sta puno napisati, pogotovo pametno....Odmorit glavu par dana pa cemo vidjet.
Jedino....reko bi Elmiru....Yebem ti fameliju....Dabogda sam sebi fatihu na dzenazi ucio...Sa ocem onim alkoholicarem u pozi 69 zavrsio.
Izginuli, i vi i Aid Berbic, i komplet vam stranka i partija, i uprava.....yebem vam ba mater :cry:

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 29 maj 2023, 07:44

klasik je napisao/la:
28 maj 2023, 20:53
Ko god pise i smatra da cemo se lako vratit u PL taj pojma nema o fudbalu u federalnoj ligi, tu ti ne pomazu ni pare od grada kolko god da imas. Tu moras imat covjeka koji ce imat zivu paru i zavrsavat sudije, druge ekipe, a da ne pricam da moras imat pare ko i u PL da platis iole konkretnog igraca, jer vecina ce za manje pare igrat premijer ligu nego doc kod nas.
Tako je drug, nema teže lige, mnogi mislie samo zato što je drugaliga da je lakše.
prvo neće ti igrati igrači "boljeg kalibra", drugo, ako pare nemaš, ljudi se dogovaraju i štimaju samo zato što nisi dao lovu ili im nisi simpatičan.
prošle sezone su GOŠKA povalili u Gračanici, srebreniku neposredno, namještanjima nprm i drugim sredinama, samo da bi igmana pogurali itd.

Sudije su skroz druga priča. Treba malo posjetiti prvoligaške stadione i gledat utakmice pa bi se znalo šta se radi. Čak šta više nije ista slika od prije 10ak godina kad smo igrali tamo.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 29 maj 2023, 07:53

MMA075 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:43
Mrš u pm svi, od portira do čistačice.
Prvo mi idu na **** ove debilčine što izlaze i miševih rupa pa se kao raduju, znali su oni ovo znali su oni ono...
- U drugu ruku gledam ovo kao mozda i nesto pozitivno, treba nam neki restart, pa onda skontam nema ovde niko dovoljno pametan da bi u tom restartu uradio nešto pametno...
- Vidit cemo pred nama je...
samo ovo što kolege iz zenice kažu, može donijeti boljitak. ako ovi odu a dodju drugi koje instalira grad ista je priča, možda ne prve ali narednih sezona svakako.
Treba se distancirati od grada, a za to treba školovanih ljudi, sposobnih, koji znaju voditi firmu i upravljati, ne priučenih ljudi, već prekaljenih i željnih uspjeha i slave, koji imaju strast i vrijeme.
dok god s parama bude grad upravljao, očekujmo menedžere i u Federalnoj, jer i tamo oni itekako vršljaju. drugo manja je kontrola tokova budžetskog novca itd.
stvar je jasna, totalna promjena Statuta i otvaranje ka investitorima kojima se daje moć upravljanja. Ako je sposoban nek nas vodi ka vrhu, ako nije neka idemo na dno. Ovako svakako tavorimo.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Madal » 29 maj 2023, 07:56

Kakvo saopstenje :crazy:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 29 maj 2023, 08:13

Kako vam ne dosadi prica Azmir ovo, Azmir ono...
Sta cemo mi sad, koji je iduci konkretan potez da mi mozemo, da se moze uraditi, ili da vrtimo ovo jedne te iste price u krug.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 maj 2023, 08:43

Skver je napisao/la:
28 maj 2023, 22:44
Ovi sto se vode u upravi jos veceras su trebali datu ostavku da imaju bar malo obraza i casti.....jedino vidim neko rjesenje da momci iz UG Prijatelji nesto poduzmu u vezi sa daljom sudbinom nase Slobode.....danas velicanstven prizor, pun stadion, korektno navijanje sa obje strane, prava fudbalska atmosfera i sta nam idioti priredise, kako nazvati drugacije one koji su vodili ovaj klub zadnje 4 sezone....pokusati napraviti neki sistem za buduci rad, postaviti ciljeve....ostavio bih Pranjica da selektira ekipu, ja se ne sjecam da je bila neka losija skupina igraca od ovih, pa vecina njih neznaju elementarne stvari, vise nego zasluzeno smo ispali.....samo cu na kraju napisati da su Zrinski i Sarajevo odigrali sramotno mada taj rezultat svakako ne bi uticao na ovo danas....zapamtiti pa nekad vratiti.
Trebalo je pobjediti barem juče pa onda bi mogli prozivati druge.
Mi smo ispali davno još kada smo izgubili od Sloge Doboj na Tušnju. Ne možeš ostati u ligi, a gubiti bodove protiv direktnih konkurenata na svom terenu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 maj 2023, 08:48

samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 23:07
NKMramor je napisao/la:
28 maj 2023, 23:03
A kojoj skupštini vrati mandat, pet ljudi u skupštini, njegovih, koji će ocijenit rad dobrim i odbit ostavku. Tbjrb...

Izvinjenje sad nabij na k, ubij čovjeka pa se kasnije izvinjavaj, nigdje veze.
Nek se materi izvinjava što ga je rodila! Motkama otjerati sve iz kluba zabraniti im pristup stadionu Tušanj! Svima koji su bili u upravi ove sezone, ne zanima me ni ko su ni šta su ni kako se zovu..
Prvo reviziju uraditi finansijsku za period od kada su u klubu pa onda nek idu.
Jedino se slažem u ovoj sramoti od saopštenja da treba rastjerati i većinu uposlenika kluba koji su godinama kao pijavice, a rezultate nikakve nemaju.
Sva otjerati u 3 pm i upravu i 90% uposlenih u klubu.
Bivše igrače koji veze nemaju s vezom i žive na račun kluba nek idu i oni sa šećerom u qurac krasni, dokazali su milion puta koliko ih boli qurac za klubom.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Madal » 29 maj 2023, 08:52

Sta je cekao tu godinu i po? Gdje su ti alkosi, imena i prezimena, plate im idu od nasih para za to alkoholiziranje? Sta si mislio da ce postat mentalno stabilni ako zakljucas komentare? Kad je bila zadnja skupstina i kad ce naredna? Ko cini tu skupstinu? Treba s noge na nogu sve protjerat i to prestati vise s rotiranjem pozicija tipa ne ide te kao trenera pa nazad u OP i sl. vec jednom sje.bes dovidjenja u prijatno iz kluba.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 maj 2023, 08:57

Mortus je napisao/la:
29 maj 2023, 07:53
MMA075 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:43
Mrš u pm svi, od portira do čistačice.
Prvo mi idu na **** ove debilčine što izlaze i miševih rupa pa se kao raduju, znali su oni ovo znali su oni ono...
- U drugu ruku gledam ovo kao mozda i nesto pozitivno, treba nam neki restart, pa onda skontam nema ovde niko dovoljno pametan da bi u tom restartu uradio nešto pametno...
- Vidit cemo pred nama je...
samo ovo što kolege iz zenice kažu, može donijeti boljitak. ako ovi odu a dodju drugi koje instalira grad ista je priča, možda ne prve ali narednih sezona svakako.
Treba se distancirati od grada, a za to treba školovanih ljudi, sposobnih, koji znaju voditi firmu i upravljati, ne priučenih ljudi, već prekaljenih i željnih uspjeha i slave, koji imaju strast i vrijeme.
dok god s parama bude grad upravljao, očekujmo menedžere i u Federalnoj, jer i tamo oni itekako vršljaju. drugo manja je kontrola tokova budžetskog novca itd.
stvar je jasna, totalna promjena Statuta i otvaranje ka investitorima kojima se daje moć upravljanja. Ako je sposoban nek nas vodi ka vrhu, ako nije neka idemo na dno. Ovako svakako tavorimo.
Priča Čelika je u redu, ali se mora pronaći investitor koji će preuzeti klub inače ništa od te lijepe priče nema.
Neće ni Čelik nazad u premijer ligu dok ne pronađu investitora i dovedu u klub. Dug i dalje imaju veći od našeg. Jedino sto su uspjeli i što im čestitam je to sto nisu dozvolili gašenje kluba ili osnivanje OFK Čelik, jer to ne treba dopustiti pa nek se igra 2. kantonalna liga.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 29 maj 2023, 09:14

sviunapad1010 je napisao/la:
29 maj 2023, 08:57
Mortus je napisao/la:
29 maj 2023, 07:53
MMA075 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:43
Mrš u pm svi, od portira do čistačice.
Prvo mi idu na **** ove debilčine što izlaze i miševih rupa pa se kao raduju, znali su oni ovo znali su oni ono...
- U drugu ruku gledam ovo kao mozda i nesto pozitivno, treba nam neki restart, pa onda skontam nema ovde niko dovoljno pametan da bi u tom restartu uradio nešto pametno...
- Vidit cemo pred nama je...
samo ovo što kolege iz zenice kažu, može donijeti boljitak. ako ovi odu a dodju drugi koje instalira grad ista je priča, možda ne prve ali narednih sezona svakako.
Treba se distancirati od grada, a za to treba školovanih ljudi, sposobnih, koji znaju voditi firmu i upravljati, ne priučenih ljudi, već prekaljenih i željnih uspjeha i slave, koji imaju strast i vrijeme.
dok god s parama bude grad upravljao, očekujmo menedžere i u Federalnoj, jer i tamo oni itekako vršljaju. drugo manja je kontrola tokova budžetskog novca itd.
stvar je jasna, totalna promjena Statuta i otvaranje ka investitorima kojima se daje moć upravljanja. Ako je sposoban nek nas vodi ka vrhu, ako nije neka idemo na dno. Ovako svakako tavorimo.
Priča Čelika je u redu, ali se mora pronaći investitor koji će preuzeti klub inače ništa od te lijepe priče nema.
Neće ni Čelik nazad u premijer ligu dok ne pronađu investitora i dovedu u klub. Dug i dalje imaju veći od našeg. Jedino sto su uspjeli i što im čestitam je to sto nisu dozvolili gašenje kluba ili osnivanje OFK Čelik, jer to ne treba dopustiti pa nek se igra 2. kantonalna liga.
ako hoćemo napredak, odnosno riješiti se lešinara i ne treba ganjat ulazak u PL pod svaku cijenu. treba gledati da se stabilizuje klub.
ja vjerujem da ako bi se išlo sa pričom koja je iskrena, da bi uz pune tribine navijači mogli finansirati dio, a dio kroz članarine, i ostalo što ide.
klub je veliki brend i sigurno da prihoduje dobro, samo treba dobar menedžer (msm na čovjeka koji zna upravljati), s tim da taj čovjek donese i nešto novca sa sobom, sigurno da ima ljudi ali im se ne da da tako rade.
Investitor će doći onog dana kada se dopusti ulaganje bez miješanja u upravljanje od strane osnivača.

Zar nije prije par dana bila priča da ima čovjek zainteresovan da preuzme klub. Zašto se sad ne javi taj da izađe sa planom i da onda ako ima iskrenosti krene pritisak naš da se to prepusti toj osobi
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

dervis
Postovi: 57
Pridružen/a: 31 avg 2009, 12:07

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la dervis » 29 maj 2023, 09:26

ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 00:21
nije nama niko kriv sto ni jednu utakmicu nismo znali nastimati.

pa ne rade majmuni u ostalim klubovima kao sto rade u nasem pa da prepuste slucaju bilo sta. Ti kad Borac i Zrinjski nisi znao zavrsiti suvisno je ista govoriti.

i onda jos kao slag na tortu svega dodje ova objava predsjednika, da nas jos zapiša do kraja
Ova izjava je meni lično vrh truleži.

I onda se pitamo što je država i liga ovakva.

Evo kontre: hajde da napravimo tim i klub pa nek je u sredini tabele u vrh glave, a da ne zavisimo od sadake iz saveza ili očitog namještanja utakmica. Kao Azmir koji je kažu platio 200 hiljada u zadnjem kolu da tim preživi ovu sezonu, pa će ga izmust za 400 sljedeću.

A savezu i svim ovim klubovima aferim što su dio te priče. Mi trebamo krenuti od sebe, pa koliko može, može.

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 29 maj 2023, 09:41

Slažem se sa Mortusom da ne treba ganjati povratak po svaku cijenu, treba napraviti kompletnu reorganizaciju kluba i pripremiti se da kad uđeš u PL budeš konkurentan a ne opet strijepiti za opstanak.

Mozda nam je ovako nesto i trebalo, ko zna..

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.