FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 29 maj 2023, 21:51

Ma vala ne zalim nijednog, nikad gora grupa fudbalera nije bila u Slobodi, jedino Eldara ali momak je mlad i ne treba mu nista zamjeriti, igranje Prve Lige FBiH bi mu bio korak nazad u karijeri, tako da puno srece gdje god otisao.

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la montolivo18 » 29 maj 2023, 21:53

Meni ja samo žao Adama Vošnjaka,neka mu je sretno gore u Sloveniji. :salut:

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 29 maj 2023, 21:55

montolivo18 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:53
Meni ja samo žao Adama Vošnjaka,neka mu je sretno gore u Sloveniji. :salut:
Adam nam je bitna karika bio na sredini njegovom povredom i odlaskom puno smo izgubili, momak isto ore po terenu.

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 29 maj 2023, 21:59

montolivo18 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:51
Neka idu svi redom: Maksimović, Osmić, Kapetanović, Vranješ, Komazec, Jusić, Bekic,Hadzibeganovic,Mehmedović, Pervan, Varešanović, Bukvić i ostala kompanija. Nisu zaslužili ama baš ništa.
Kad smo ispali prvi put tad si u ekipi imao Pirica, Rahmanovica, Jasmina Mesanovica
Od ove generacije ispalih predvidjam Mehmedovicu, Alicu i Kapetanovicu neku zapazeniju karijeru

I da, Jahi je uspjelo da i kao igrac i trener ispadne iz PL, iako nije ostao do kraja sezone ovo je velikim dijelom u njegova zasluga
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 maj 2023, 22:01

Sky9 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:47
Kakva ba fuzija ljudi, šta vam je? Lik se zajebava...
Ma i jucer je po Srebreniku pricao isto. Samo sto ne moze tako. Neke ideje su mu gluposti.

Ma on je u savezu, a klub iz TK ispada. Toliko o njemu i iskrenosti. Lik je imao potencijala tamo 2015. Sada je obicni serator i seoska varalica.

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 29 maj 2023, 22:06

tuzlak1987 je napisao/la:
29 maj 2023, 22:01
Sky9 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:47
Kakva ba fuzija ljudi, šta vam je? Lik se zajebava...
Ma i jucer je po Srebreniku pricao isto. Samo sto ne moze tako. Neke ideje su mu gluposti.

Ma on je u savezu, a klub iz TK ispada. Toliko o njemu i iskrenosti. Lik je imao potencijala tamo 2015. Sada je obicni serator i seoska varalica.
Ovo ako nije trolanje, ja ne znam šta je:
Cvijet Srebrenice umjesto lopte na grbu i sva priča je završena
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la montolivo18 » 29 maj 2023, 22:08

baboedindzeko09 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:49
Većina mladih igrača danima po gradu govore da idu svakako bez obzira na sve, ostali ili ispali. Tako da, možda im je pojedinima malo teško palo ono jučer, ali oni su već u idućih 6-7 dana u drugim klubovima, uključujućem i Eldara u tu grupu tu, s obzirom da u zadnjih mjesec dana intenzivno priča po gradu kako mu je inostrani transfer gotov.

Hvala im za sve u svakom slučaju, pa do nekih boljih vremena vidimo se :salut:
možes li napisati koji tačno?Ako ne možes javno piši u pp :thumbup:

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlanskinacin » 29 maj 2023, 22:10

To da će otici svi neće baš svi ostat će neki u to sam uvjeren. Ostati će neko i tako mora ne možeš sad dovesti 25 novih igrača mislim teorijski možeš ali u praksi teško, nerealno, a i ludo je to uraditi.
Žao mi je što će nas neki napustiti ali to je i za očekivati Eldar je perspektivan i talentovan igrač da bi sada igrao drugu ligu i spašavao Slobodu. On voli i živi Slobodu ali nažalost moramo se sa njim rastati, on će vjv u inostranstvo. Možda se nekada na kraju nadam se bogate i uspješne karijere vrati na Tušanj i donese nam titulu kad to sada nije mogao a znam da bi to on i želio.
Od ostalih igrača ima nekih koji bi nam dosta mogli pomoći u drugoj ligi. A ima i onih koje ne želim više nikad vidjeti u dresu Slobode.
Očekujem još da će samo njih par moći tek tako napustiti Slobodu jer ih neki priželjkuju. Realno ima nekih kojima je isplativije da odigranu jednu sezonu u drugoj ligi nego da opet iduće godine ispadnu sa nekim drugim klubom i sve tako u krug.
Pred nama je da vidimo šta i kako do petka se mora postavit kako dalje. Ambicije za povratak i to brz moramo imati, svako ko misli da sad možemo odigrati 5 godina ovdje i vratiti se nakon tog rahabilitacijakog perioda taj se vara jer bih ti 5 godina od Slobode napravilo novo Jedinatvo. Ako to bude cilj uprava nove ili stare nije bitno možemo odmah znati da to ne vodi nikamo sem nastavku patnje i ličnih interesa pojedinaca. Klub treba staviti na noge i ekspresno se vratiti u PL.

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la montolivo18 » 29 maj 2023, 22:14

tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 22:10
To da će otici svi neće baš svi ostat će neki u to sam uvjeren. Ostati će neko i tako mora ne možeš sad dovesti 25 novih igrača mislim teorijski možeš ali u praksi teško, nerealno, a i ludo je to uraditi.
Žao mi je što će nas neki napustiti ali to je i za očekivati Eldar je perspektivan i talentovan igrač da bi sada igrao drugu ligu i spašavao Slobodu. On voli i živi Slobodu ali nažalost moramo se sa njim rastati, on će vjv u inostranstvo. Možda se nekada na kraju nadam se bogate i uspješne karijere vrati na Tušanj i donese nam titulu kad to sada nije mogao a znam da bi to on i želio.
Od ostalih igrača ima nekih koji bi nam dosta mogli pomoći u drugoj ligi. A ima i onih koje ne želim više nikad vidjeti u dresu Slobode.
Očekujem još da će samo njih par moći tek tako napustiti Slobodu jer ih neki priželjkuju. Realno ima nekih kojima je isplativije da odigranu jednu sezonu u drugoj ligi nego da opet iduće godine ispadnu sa nekim drugim klubom i sve tako u krug.
Pred nama je da vidimo šta i kako do petka se mora postavit kako dalje. Ambicije za povratak i to brz moramo imati, svako ko misli da sad možemo odigrati 5 godina ovdje i vratiti se nakon tog rahabilitacijakog perioda taj se vara jer bih ti 5 godina od Slobode napravilo novo Jedinatvo. Ako to bude cilj uprava nove ili stare nije bitno možemo odmah znati da to ne vodi nikamo sem nastavku patnje i ličnih interesa pojedinaca. Klub treba staviti na noge i ekspresno se vratiti u PL.

Nema šanse da će biti 25 novih igrača. Što se tiče Mehmedovića, vjerojatno ima interes iz Sarajeva, ali prije 6-7 dana sam dobio informaciju da gotovo sigurno ide u Njemačku. Mislim da nije lud otići u Sarajevo pored cvajte. Za Kapetanovića je bio interes iz Francuske, ali samo na tome je ostalo.

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlanskinacin » 29 maj 2023, 22:17

montolivo18 je napisao/la:
29 maj 2023, 22:14
tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 22:10
To da će otici svi neće baš svi ostat će neki u to sam uvjeren. Ostati će neko i tako mora ne možeš sad dovesti 25 novih igrača mislim teorijski možeš ali u praksi teško, nerealno, a i ludo je to uraditi.
Žao mi je što će nas neki napustiti ali to je i za očekivati Eldar je perspektivan i talentovan igrač da bi sada igrao drugu ligu i spašavao Slobodu. On voli i živi Slobodu ali nažalost moramo se sa njim rastati, on će vjv u inostranstvo. Možda se nekada na kraju nadam se bogate i uspješne karijere vrati na Tušanj i donese nam titulu kad to sada nije mogao a znam da bi to on i želio.
Od ostalih igrača ima nekih koji bi nam dosta mogli pomoći u drugoj ligi. A ima i onih koje ne želim više nikad vidjeti u dresu Slobode.
Očekujem još da će samo njih par moći tek tako napustiti Slobodu jer ih neki priželjkuju. Realno ima nekih kojima je isplativije da odigranu jednu sezonu u drugoj ligi nego da opet iduće godine ispadnu sa nekim drugim klubom i sve tako u krug.
Pred nama je da vidimo šta i kako do petka se mora postavit kako dalje. Ambicije za povratak i to brz moramo imati, svako ko misli da sad možemo odigrati 5 godina ovdje i vratiti se nakon tog rahabilitacijakog perioda taj se vara jer bih ti 5 godina od Slobode napravilo novo Jedinatvo. Ako to bude cilj uprava nove ili stare nije bitno možemo odmah znati da to ne vodi nikamo sem nastavku patnje i ličnih interesa pojedinaca. Klub treba staviti na noge i ekspresno se vratiti u PL.

Nema šanse da će biti 25 novih igrača. Što se tiče Mehmedovića, vjerojatno ima interes iz Sarajeva, ali prije 6-7 dana sam dobio informaciju da gotovo sigurno ide u Njemačku. Mislim da nije lud otići u Sarajevo pored cvajte. Za Kapetanovića je bio interes iz Francuske, ali samo na tome je ostalo.
Ja lično očekujem nekih 10-ak novih igrača ostalo će se popunit sa onim što ostane i juniorima.

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 29 maj 2023, 22:19

Sve priče su pale u vodu,sve dojave,kombinacije,pa i moje info...Prošlo je 24h još se nisam smirio,gore mi je nego juče,pucam od pritiska.
Evo gledam ponovo snimak utakmice,koliko nam je samo Bukvić napravio prosutih bodova,zatim sudije,naročito protiv Borca i ne može me niko uvjeriti da tu makar malo nije bio upetljan Azmir poslije svega ovoga.
Što se tiče fuzije,ni pod razno!
U pravu su mnogi za neke stvari,moramo priznati ovdje nas je dovela famozna Uprava sposobnih momaka iz čaršije.Šećer izjavljuje danas da imaju znanje da nas vrate,ma vratim ti najmilije!
Neću nikada halaliti nikome ko je učestvovao u ovome na bilo koji način i želim im sve najgore,da Bog da ih stigle suze svih navijača,sve djece koja su proplakala jučerašnji dan.
Na cesti ih treba pljuvati,derati,svaki dan do kraja životu im zagorčati gdje god ih vidimo.
Da li iko ima imena i prezimena članova Uprave i Skupštine i firme koje vode?
Halalite mi svi na lažnoj nadi koju sam davao,a koju sam i ja dobijao.Mislim da je ovo sve već ranije skrojeno svi već znamo gdje,jer će sad sve stvari postaju mnogo jasnije i klupko se polako odmotava.
Uprava napolje,svi napolje!
Neko je spomenuo proteste,da ih hoće samo organizovati!
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 30 maj 2023, 22:54, ukupno mijenjano 3 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la antisisoja1919 » 29 maj 2023, 22:24

superior1982 je napisao/la:
29 maj 2023, 22:19
Sve priče su pale u vodu,sve dojave,kombinacije,pa i moje info...Prošlo je 24h još se nisam smirio,gore mi je nego juče,pucam od pritiska.
Evo gledam ponovo snimak utakmice,koliko nam je samo Bukvić napravio prosutih bodova,zatim sudije,naročito protiv Borca i ne može me niko uvjeriti da tu makar malo nije bio upetljan Azmir poslije svega ovoga.
Što se tiče fuzije,ni pod razno!
U pravu su mnogi za neke stvari,moramo priznati ovdje nas je doveo SDP i njihova famozna Uprava jakih momaka iz čaršije.
Neću nikada halaliti nikome ko je učestvovao u ovome na bilo koji način i želim im sve najgore,da Bog da ih stigle suze svih navijača,sve djece koja su proplakala jučerašnji dan.
Na cesti ih treba pljuvati,derati,svaki dan do kraja životu im zagorčati gdje god ih vidimo.
Da li iko ima imena i prezimena članova Uprave i Skupštine i firme koje vode?
Halalite mi svi na lažnoj nadi koju sam davao,a koju sam i ja dobijao.Mislim da je ovo sve već ranije skrojeno svi već znamo gdje,jer će sad sve stvari postaju mnogo jasnije i klupko se polako odmotava.
Uprava napolje,svi napolje!
Samo proteste organizovati što prije...
I ja bih volio da ovi koji su blizi klubu napisu imenom i prezimenom sve iz trenutne garniture uprave. Da ih barem na svakom koraku pljujemo. A vjerujem da ce ih necije suze i jucerasnje kletve stic. I to kad im najljepse bude u zivotu. Gnjide i zadnji olos
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 29 maj 2023, 22:36

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
29 maj 2023, 20:44
ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
23 apr 2023, 16:22
Glavni problem javne ustanove FK Sloboda je što je u raljama sdp-a. Uprava napolje, promjene neke fola, ovo ono, sve je to "sjaši kurta da uzjaše murta", jer sdp u UO neće pustiti nekoga ko nije po njihovoj mjeri i ko hoće nešto da napravi od Slobode, jer njima Sloboda treba ovakva kakva jeste, da lakše manipulišu budžetskim novcem... JU FK Sloboda pod hitno otrgnuti iz ralja sdp-a, politike generalno...
Druga stvar, navijači, da li Fukare, UG crveno-cri, prijatelji FK Slobode i koje već udruženje da postoji, svi da sjednu za jedan sto, napraviti model finansiranja od strane navijača da se godišnje skupe 24 000 i da u UO imamo čovjeka koji je ČLAN UO ISPRED NAS NAVIJAČA!!!
Radije ću plaćati npr UG-u 25km godišnje nego direktno u FK, onda mi navijači da izaberemo izglasamo nekoga za koga smatramo da je pametan, rječit, da zna i razumije se malo u ekonomiju, biznis, fudbal itd, i od tih naših članarina u UG da se kupi ta stolica u UOFK koja košta 24 000 (ispravite me ako griješim). Mi bi mogli povremeno, mkesečno, kvartalno, kako god, umjesto šro pretežno se ** mo ovdje po forumu, praviti sastanke, dogovarati se, iznositi pa prihvatati ili odbijati ideje i prijedloge na osnovu kojih bi član UO iz reda navijača djelovao u klubu. Dodatno još, imali bi smo nekoga ko bi nas blagovremeno informisao o stanju u klubu, bez zamotavanja go vne ta u svjetlucavi celofan, imali bi smo uho i oko u UO... Ne znam eto...
Da nam treba navijaču UO to sam davno spominjao, međutim vječiti problem jedne prosječne fukare su finansije :)
Za realizaciju ove ideje je potrebno da zajedno sjednu predstavnici svih REGISTROVANIH UDRUŽENjA, da se napravi model članarina gdje bi 1000 članova platili 2KM mjesečno, tj. 24KM godišnje, i od nas 1000 to su 24 000 koliko košta jedna stolica u UO za godinu dana... Onda mi kao članovi tih udruženja glasamo za nekog od predloženih kandidata...
I to su dobre ideje, mozda se moze promjeniti i statut, jer evo vidimo u prethodne 4 godine da nam ovaj sistem nije nista donjeo, previse je 24.000 hajmo spustiti na 7-8-10 hiljada lupam cifru bice bolje 20x po 10.000 nego 5x po 24.000 plus sto tad i skupstina dobija svoju smisao kad imas vise clanova... super ideje momci konacno nesto konstruktivno
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 29 maj 2023, 22:36

tuzlak1987 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:42
Gdje je sada onaj momak mladi golman sto se povrijedio?
Pricalo se da je on dobar potencijal.
Što se golmana tiče izgleda da je Bukvić isto voljan ostati ako bi mu ponudili, a realno, itekako ga neko može uzeti od klubova iz PL... Ruku na srce, nije Federalna baš da se kale juniori i mladi igrači ako su ti ambicije povratak u PL. Bukvić bi nam itekako valjao kao iskusan golman,a vala i kvalitetan je...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 29 maj 2023, 22:48

Skojevska je napisao/la:
29 maj 2023, 22:36
ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
29 maj 2023, 20:44
ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
23 apr 2023, 16:22
Glavni problem javne ustanove FK Sloboda je što je u raljama sdp-a. Uprava napolje, promjene neke fola, ovo ono, sve je to "sjaši kurta da uzjaše murta", jer sdp u UO neće pustiti nekoga ko nije po njihovoj mjeri i ko hoće nešto da napravi od Slobode, jer njima Sloboda treba ovakva kakva jeste, da lakše manipulišu budžetskim novcem... JU FK Sloboda pod hitno otrgnuti iz ralja sdp-a, politike generalno...
Druga stvar, navijači, da li Fukare, UG crveno-cri, prijatelji FK Slobode i koje već udruženje da postoji, svi da sjednu za jedan sto, napraviti model finansiranja od strane navijača da se godišnje skupe 24 000 i da u UO imamo čovjeka koji je ČLAN UO ISPRED NAS NAVIJAČA!!!
Radije ću plaćati npr UG-u 25km godišnje nego direktno u FK, onda mi navijači da izaberemo izglasamo nekoga za koga smatramo da je pametan, rječit, da zna i razumije se malo u ekonomiju, biznis, fudbal itd, i od tih naših članarina u UG da se kupi ta stolica u UOFK koja košta 24 000 (ispravite me ako griješim). Mi bi mogli povremeno, mkesečno, kvartalno, kako god, umjesto šro pretežno se ** mo ovdje po forumu, praviti sastanke, dogovarati se, iznositi pa prihvatati ili odbijati ideje i prijedloge na osnovu kojih bi član UO iz reda navijača djelovao u klubu. Dodatno još, imali bi smo nekoga ko bi nas blagovremeno informisao o stanju u klubu, bez zamotavanja go vne ta u svjetlucavi celofan, imali bi smo uho i oko u UO... Ne znam eto...
Da nam treba navijaču UO to sam davno spominjao, međutim vječiti problem jedne prosječne fukare su finansije :)
Za realizaciju ove ideje je potrebno da zajedno sjednu predstavnici svih REGISTROVANIH UDRUŽENjA, da se napravi model članarina gdje bi 1000 članova platili 2KM mjesečno, tj. 24KM godišnje, i od nas 1000 to su 24 000 koliko košta jedna stolica u UO za godinu dana... Onda mi kao članovi tih udruženja glasamo za nekog od predloženih kandidata...
I to su dobre ideje, mozda se moze promjeniti i statut, jer evo vidimo u prethodne 4 godine da nam ovaj sistem nije nista donjeo, previse je 24.000 hajmo spustiti na 7-8-10 hiljada lupam cifru bice bolje 20x po 10.000 nego 5x po 24.000 plus sto tad i skupstina dobija svoju smisao kad imas vise clanova... super ideje momci konacno nesto konstruktivno
To je do kluba, a ko će se u klubu sada usaglasiti da to promjeni. Iskreno, bolje 4 čovjeka po 6 hiljada godišnje (500 KM mjesečno) nego ovo vucaranje za rukav i moljakanje da ko da 24 000, puno je to baš, taman da si i Senad Bingo, ne daju se nikome teolike pare u klub koji zadnjih 8 godina je u borbi za ostanak u PL, a ove je već evo i član federalne... Pošto smo u nižem rangu bio bi pametan potez skupštine i UO da spuste cijene te stolice i da pokušaju namamiti nekoliko ljudi da uđu u klub...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

tuzla075
Postovi: 478
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzla075 » 29 maj 2023, 22:55

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
29 maj 2023, 22:36
tuzlak1987 je napisao/la:
29 maj 2023, 21:42
Gdje je sada onaj momak mladi golman sto se povrijedio?
Pricalo se da je on dobar potencijal.
Što se golmana tiče izgleda da je Bukvić isto voljan ostati ako bi mu ponudili, a realno, itekako ga neko može uzeti od klubova iz PL... Ruku na srce, nije Federalna baš da se kale juniori i mladi igrači ako su ti ambicije povratak u PL. Bukvić bi nam itekako valjao kao iskusan golman,a vala i kvalitetan je...
Jarane moj neznam sta si vidio u tom Bukvicu.Pomeni najlosiji goluman PL.
Cinjenica je da samo zna penale braniti.
Jesili vidjeo juce Zeljin goluman svski puta prilikom degaziranja pogodi svog igraca,pogodi i Bukvic ali protivnickog.

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 29 maj 2023, 22:57

Malo kad sam razmislio, kolko tolko hladne glave, ovo saopstenje Secera pa prijedlog Sisoje mi djeluju kao dogovor.
U fazonu ja cu ponudit "gasenje" tj fuziju Slobode a ti ces rec nedamo Slobodu, boricemo se za nju da je vratimo gdje pripada i to je to, Seceru dobro malo da kupi navijace Slobode, a Sisa da ispadne kao veliki dobrocinitelj i kao voli on Slobodu, a nema od toga nista.

I sad kolko ja znam on nema NIKAKVU funkciju u klubu iz Simin Hana, pa odakle onda njemu pravo da predlaze i nudi klub u fuziju.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 29 maj 2023, 23:02

Bukvic kiks golman vec sam rekao, puno kikseva napravio, odbranio par penala al i napravio par svojim greskama.
Ne znam ope, za federalne mozda bude i dobar golman, a svakako da treba davati priliku i nasem mladom golmanu Brkicu, jer i ovaj Zeljin ima samo 21 godinu a dobar golman i brani stalno.

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Zodiac » 29 maj 2023, 23:06

Secerbegovic Jr jos uvijek tu,toliko o svemu,nekom pritisku promjenama i svemu ostalom,lik se sprda sa klubom navijacima a nigdje kriticne mase da mu pokaze gdje mu je mjesto.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 29 maj 2023, 23:06

Prije 2 sedmice brat od Serbecica govorio da je 2 u Sarajevu (zavrsena tekma), ali nisam o tome htio pricati javno zbog vise razloga. Nisam cak ni vjerovao u to, iskreno. Bice da su svi znali ishod u PL, osim nas.
Rekoh da komsije ostaju, i to mi nisu ovdje vjerovali, ali eto...

Dosta toga bih rekao, napisao, ispucao se, obznanio, ali zaista nemam volje niti snage. Iscrpljen sam zbog svega. Razocaran u grad, drustvo, tuzlake i odnos prema sportu i klubu u kojeg se svi kao kunu. Sad sutimo i trpimo. Nema od kukanja nista.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.