FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 maj 2023, 23:07

Ma i Bukvic i Eric brane nemoguce i primaju glupe golove sto govori da nisu kompletni golmani vec samo golmani sa dobrim refleksima.

Nas je ponajvise zafrkalo to sto nismo imali konstantnog golmana i pouzdane stopere/bekove. Bekovi djeca, stoper igra preko veze, a Subert sjedi na klupi.

Mi kada smo imali Golubovica i Kukica, pa bar Uzelca i Ignjatovica nismo imali nikakvih problema. Zar je tako tesko naci 2 3 igraca na kriticnim pozicijama.

Na kraju ispade da smo se debelo zafrkali i sa pustanjem ovih naprijed kao sto su Mujagic, Veselinovic, Ramic, Beganovic.

Prelosa selekcija igraca i koja nije ispravljena u zimskoj pauzi kad nije nista uradjeno gotovo.

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 29 maj 2023, 23:11

tuzlak1987 je napisao/la:
29 maj 2023, 23:07
Ma i Bukvic i Eric brane nemoguce i primaju glupe golove sto govori da nisu kompletni golmani vec samo golmani sa dobrim refleksima.

Nas je ponajvise zafrkalo to sto nismo imali konstantnog golmana i pouzdane stopere/bekove. Bekovi djeca, stoper igra preko veze, a Subert sjedi na klupi.

Mi kada smo imali Golubovica i Kukica, pa bar Uzelca i Ignjatovica nismo imali nikakvih problema. Zar je tako tesko naci 2 3 igraca na kriticnim pozicijama.

Na kraju ispade da smo se debelo zafrkali i sa pustanjem ovih naprijed kao sto su Mujagic, Veselinovic, Ramic, Beganovic.

Prelosa selekcija igraca i koja nije ispravljena u zimskoj pauzi kad nije nista uradjeno gotovo.
Zato se nadam da je danas u Rudarskoj 2 bio radni dan i da će biti i sutra, nadam se da će kao i sva radnička klasa imati samo 10 dana neplaćenog godišnjeg odmora i nazad na posao...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 29 maj 2023, 23:12

Zna li neko imena i prezimena članova uprave-skupštine?
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 30 maj 2023, 07:17, ukupno mijenjano 3 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 29 maj 2023, 23:16

klasik je napisao/la:
29 maj 2023, 22:57
Malo kad sam razmislio, kolko tolko hladne glave, ovo saopstenje Secera pa prijedlog Sisoje mi djeluju kao dogovor.
U fazonu ja cu ponudit "gasenje" tj fuziju Slobode a ti ces rec nedamo Slobodu, boricemo se za nju da je vratimo gdje pripada i to je to, Seceru dobro malo da kupi navijace Slobode, a Sisa da ispadne kao veliki dobrocinitelj i kao voli on Slobodu, a nema od toga nista.

I sad kolko ja znam on nema NIKAKVU funkciju u klubu iz Simin Hana, pa odakle onda njemu pravo da predlaze i nudi klub u fuziju.
Jasminova škola,ne zaboravite da su on i Azmir vrli jarani.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 29 maj 2023, 23:20

Zodiac je napisao/la:
29 maj 2023, 23:06
Secerbegovic Jr jos uvijek tu,toliko o svemu,nekom pritisku promjenama i svemu ostalom,lik se sprda sa klubom navijacima a nigdje kriticne mase da mu pokaze gdje mu je mjesto.
Ili su podmazali vođe kritične mase pa se igraju sa nama ostalim.🤔
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 29 maj 2023, 23:22

Izvinite na upadu na temu, 100godina čitam forum al lijen sam i tek sad se registrova.
Moram Vam samo reći ovo.

Ja poslije svog Bratstva u drugim utakmicama navijam za Slobodu, pristalica sam podrzavanja lokalnih klubova, kako ću brate navijat za Sarajevo ili Želju.

Ali Sloboda mora da u budućnosti radi na tome da čitav kanton je osjeća kao svoju.
Kako???
Marketing, obilasci škola fudbala po kantonu, jedan dva igrača svake sedmice, podijeliš par ulaznica, neki rekvizit.

Nećemo Vam pustiti znate od prošli puta :D , ali da kanton treba i želi jaku Slobodu želi.
Istjerajte ološ i počnite polako.

P.S nikakva fuzija ili šta već, zadnja liga bolja je od izrežiranog sistema fuzije.
Imajte poštovanja prema svim legendama, pravim legendama (Mustafa Hukuć i ostali) ne pristajte ni na kakve oblike fuzije.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la RollingPaper » 29 maj 2023, 23:53

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
29 maj 2023, 23:22
Izvinite na upadu na temu, 100godina čitam forum al lijen sam i tek sad se registrova.
Moram Vam samo reći ovo.

Ja poslije svog Bratstva u drugim utakmicama navijam za Slobodu, pristalica sam podrzavanja lokalnih klubova, kako ću brate navijat za Sarajevo ili Želju.

Ali Sloboda mora da u budućnosti radi na tome da čitav kanton je osjeća kao svoju.
Kako???
Marketing, obilasci škola fudbala po kantonu, jedan dva igrača svake sedmice, podijeliš par ulaznica, neki rekvizit.

Nećemo Vam pustiti znate od prošli puta :D , ali da kanton treba i želi jaku Slobodu želi.
Istjerajte ološ i počnite polako.

P.S nikakva fuzija ili šta već, zadnja liga bolja je od izrežiranog sistema fuzije.
Imajte poštovanja prema svim legendama, pravim legendama (Mustafa Hukuć i ostali) ne pristajte ni na kakve oblike fuzije.
Hvala buraz na podrsci, bujrum uvijek na Tusanj, uvijek smo cijenili sve navijace iz TK i dosta puta se ovde pisalo kako trebamo postati kantonalni brend, nesto se bilo i pokusalo dok je Azmir bio na pocetku nekad, tad se svake sedmice igrala prijateljska negdje u kantonu, međutim sve je stalo na tome. Dokle god smo taoci ovakvih instaliranih uprava koje predvode likovi kao Šećer Jr, jednostavno priblizavanje navijaca iz kantona Slobodi ne moze doci na red, jer se cijelo vrijeme borimo za goli zivot

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 30 maj 2023, 00:01

RollingPaper je napisao/la:
29 maj 2023, 23:53
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
29 maj 2023, 23:22
Izvinite na upadu na temu, 100godina čitam forum al lijen sam i tek sad se registrova.
Moram Vam samo reći ovo.

Ja poslije svog Bratstva u drugim utakmicama navijam za Slobodu, pristalica sam podrzavanja lokalnih klubova, kako ću brate navijat za Sarajevo ili Želju.

Ali Sloboda mora da u budućnosti radi na tome da čitav kanton je osjeća kao svoju.
Kako???
Marketing, obilasci škola fudbala po kantonu, jedan dva igrača svake sedmice, podijeliš par ulaznica, neki rekvizit.

Nećemo Vam pustiti znate od prošli puta :D , ali da kanton treba i želi jaku Slobodu želi.
Istjerajte ološ i počnite polako.

P.S nikakva fuzija ili šta već, zadnja liga bolja je od izrežiranog sistema fuzije.
Imajte poštovanja prema svim legendama, pravim legendama (Mustafa Hukuć i ostali) ne pristajte ni na kakve oblike fuzije.
Hvala buraz na podrsci, bujrum uvijek na Tusanj, uvijek smo cijenili sve navijace iz TK i dosta puta se ovde pisalo kako trebamo postati kantonalni brend, nesto se bilo i pokusalo dok je Azmir bio na pocetku nekad, tad se svake sedmice igrala prijateljska negdje u kantonu, međutim sve je stalo na tome. Dokle god smo taoci ovakvih instaliranih uprava koje predvode likovi kao Šećer Jr, jednostavno priblizavanje navijaca iz kantona Slobodi ne moze doci na red, jer se cijelo vrijeme borimo za goli zivot
Sjećam se, u Stjepan Polju ste igrali kod nas na opštini.

O tome ti pričam, morate jednostavno brend oživit tako da moj sin od 7 godina razmišlja da ako bude vrijedno trenirao i bude dobar nakon Bratstva ide u Slobodu.
Logičan slijed svugdje u svijetu.

Samo kod nas Hz Gračanica piše kod nas na osnovnoj školi, djeca pišu, hz zivinice , tome se mora svim sredstvima stati u kraj.

More je opcija u današnje vrijeme fb instagram utakmice.
Sretno nam...
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skver » 30 maj 2023, 00:05

Otprilike ocekivao sam ovakvu izjavu od Husica, covjek je sam sebi dao autogol sa ovakvom izjavom, zar mu nije dosta smo ih primili, nahranili i spasavali pa bi jos da nam zakaci i cvijet Srebrenice na grb Kluba koji apsolutno nema nikakve poveznice sa Slobodom....da mogu trajno bi im zabranio koristenje stadiona poslije svih desavanja u zadnja dva kola....Buljonija i njegove pudlice sto prije odstraniti iz kluba.....Naravno svu odgovornost za ovu sramotu treba da snose ovi levati, al moram priznati da su nas zestoko naguzili akteri zadnja dva kola, posebno Musemic, Azmir, u dogovoru sa Mirvicem i konjusarima iz medjugorja....
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skver » 30 maj 2023, 00:09

Perica Ivetić o ispadanju Slobode: Klub je bolestan i bolesnik treba da se liječi
Premijer liga BiH29/05/2023 u 22:27 h

Nekadašnji fudbaler Slobode je bez dlake na jeziku govorio o ispadanju tuzlanskog tima iz Premijer lige Bosne i Hercegovine

FK Sloboda je ponovo ispala u Prvu ligu Federacije Bosne i Hercegovine. Crveno-crni su u posljednjem kolu izgubili od Željezničara sa 2:1 i tako napustili društvo najboljih.

Nakon utakmice brojni bivši igrači Slobode su se oglašavali putem društvenih mreža. Ipak, jednu od najznačajanijih poruka poslao je ljubimac navijača iz Tuzle, Perica Ivetić.

Ivetić je u dva navrata igrao za Slobodu, a njegov status prenosimo u cijelosti.

“Poštovani vjerni simpatizeri Slobode, još prije 4 godine kad sam otišao iz kluba rekao sam za ove “ljude” da nikad ništa neće napraviti i da neće Slobodu podići na veći nivo i napraviti pomak u radu i funkcionisanju kluba... od silnih obećanja i svega ništa nije bilo… otjerali ste sve igrače koji su imali karakter (ostavili one s kojima možete kako ‘oćete) i ljude koji su mislili svojom glavom, a dovodili ste svoje poslušnike i miševe kojima ste mogli upravljati za šaku maraka… SAD ŽIVITE S TIM ovo je Vaš poraz, a ne Slobode jer klub će biti i postojati, a vi ste upisani kao gubitnici i luzeri tatini sinovi- nesposobnjakovići kojima ništa nije sveto i bitno sem ličnog interesa da napravite koju zgradu i da uđete u savez, dobijete neku funkciju i da zadovoljite svoj ego jer ste kompleksaši i levati... Riješiti se svih Vas koji volite Slobodu do zadnje marke i koju muzete godinama, ogadni ste i odvratni, u vašem gradu vas niko ne moze gledati očima, uništili ste omladinski pogon i sve što ste mogli, od Slobode napravili klub sa kojim se svi sprdaju i podsmijavaju u državi… klub je bolestan i bolesnik treba da se liječi i da se oslobodih svih omči i čvorova i lanaca i katanaca koje ima i koji svakodnevno vršljaju oko kluba i u klubu… Ponavljam ovo nije loše i ovo nije poraz ovo može biti dobro da svi Vi napokon shvatite da nije klub vasa pr***a i da mozete raditi šta ‘oćete… ispala je Olimpija pa se vratila jača i bolja ispao je Velež pa se vratio jači i bolji tako ce i Sloboda daće bog ali sa boljim ljudima poštenijim i ljudima koji imaju obraz čast manire i sposobnost da vode klub kao što je SLOBODA...", napisao je Ivetić.
🔴⚫️

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la desperados » 30 maj 2023, 00:50

Skver je napisao/la:
30 maj 2023, 00:05
Otprilike ocekivao sam ovakvu izjavu od Husica, covjek je sam sebi dao autogol sa ovakvom izjavom, zar mu nije dosta smo ih primili, nahranili i spasavali pa bi jos da nam zakaci i cvijet Srebrenice na grb Kluba koji apsolutno nema nikakve poveznice sa Slobodom....da mogu trajno bi im zabranio koristenje stadiona poslije svih desavanja u zadnja dva kola....Buljonija i njegove pudlice sto prije odstraniti iz kluba.....Naravno svu odgovornost za ovu sramotu treba da snose ovi levati, al moram priznati da su nas zestoko naguzili akteri zadnja dva kola, posebno Musemic, Azmir, u dogovoru sa Mirvicem i konjusarima iz medjugorja....
Samo su se osigurali u slucaju nase eventualne pobjede. Druga stvar je sto mi nismo sposobni pobijedit. :urnebes:

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 30 maj 2023, 01:01

Ali APLAUZ Zapada poslije utakmice, kada su igraci prilazili od Sjevera. . . FUDBALSKI NAJNEPISMENIJA PUBLIKA NA SVIJETU!! :crazy: :crazy:

Bolje nismo zasluzili, the end!
075

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 30 maj 2023, 01:05

Manijaci nam dva puta u toku utakmice povedose navijanje cijelog stadiona . . . Najveci debili i picke su navijaci Slobode, d-e-f-i-n-i-t-i-v-n-o! Ja kad nisam u zemlju propao, doslovno.
Ja kada sam prozivao mjesecima, godinama, izmedju ostalog i ovdje na forumu, da smo pickurine ko navijaci i ljudi, napenalise me etiketom negativca i pametologa. U jedan dan u nedjelju vam je stalo nase postojanje prema i zbog Slobode. Cast izuzecima zaista.
075

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 30 maj 2023, 01:09

Cast, obraz, karakter. Dok u kontinuitetu ne pokazemo ove tri stavke, ne mozemo racunati na ikakvo poimanje Kluba i navijacke kulture. Necemo to preko noci ni promijeniti, sigurno.
Za pocetak onom glogovskom tuljanu dati do znanja da se nosi u tri lijepe sa ovim svojim populistickim izjavama. Ali svaki od nas, bez izuzetka.
075

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 30 maj 2023, 07:33

Da li će se iko iz gradske uprave udostojiti i obratiti navijačima,građanima Tuzle,ili je to u nadležnosti kantona?
Mislim ipak za milion konvertibilnih maraka godišnje da se postavi ovako loša uprava i da ispadnemo iz lige je prevršilo svaku mjeru.Stadion se raspada,užas,blato,bare.Jesu li normalni?Ista je adresa krivca.
Neka mi neko navede sportski uspjeh koji smo postigli u proteklih 20 godina?2x smo ispali iz lige.Ovaj grad definitivno ne zna voditi sport,ali ne daju ni drugom da ga vodi.
Treba zahtijevati skupštinu kluba,finansijski izvještaj,gdje su trošene pare, odgovornost onih koji su doveli klub i stadion u propast u svim segmentima!Uhljebili ste uhljebe,uhljebi jedni!

Šutnja navijača me još više zabrinjava,jesmo li se predali,jesu li nekoga potkupili,ovdje treba svi da se dignu,ali smo se izgleda prodali za jeftine pare.

Ja bih takođe dosta toga rekao, napisao, ali nemam volje, nemam sna od sikirancije za Slobodom.
Razočaran do čega su nas doveli,do jada i čemera 😞.
Da nam se Azmir nudi da nam kao pomogne, ali ugasi klub i svoj preimenuje u Slobodu, da klub sa 104 godine tradicije koji je preživio II svjetski rat, fašiste, nacionaliste ugase seoske varalice i hoštapleri?

Vjerujem da će im se sve ovo kao bumerang vratiti kad se najmanje budu nadali i kad im najljepše bude.
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 31 maj 2023, 11:33, ukupno mijenjano 8 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

mirsonetz
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mirsonetz » 30 maj 2023, 07:49

Imali smo priliku postavit nase dijete, dijete koji živi za Tuzlu i Slobodu od malih nogu, koji je bio na stadionu gledao Slobodu kad je 16 ljudi na zapadu bilo, ali ne mi smo izabrali faraonovog nasljednika. Toliko o nama i nasim promjenama, a ne mozemo srusit ili ne znamo onog/e koji nas sahranjuju 30 godina… I da budes liga peta ti si nama centar svijeta. Fuzija nikad! Volim te Slobodo.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 30 maj 2023, 08:11

superior1982 je napisao/la:
30 maj 2023, 07:33
Da li će se iko iz gradske uprave udostojiti i obratiti navijačima,građanima Tuzle,ili je to u nadležnosti kantona?
Mislim ipak za milion konvertibilnih maraka godišnje da se postavi ovako loša uprava i da ispadnemo iz lige je prevršilo svaku mjeru.Stadion se raspada,nema mokri čvor, sjeverna tribina užas,blato,bare,po mokraći hodaš do tribine.Jeste li vi normalni?Ista je adresa krivca.
Neka mi neko navede sportski uspjeh koji smo postigli u proteklih 20 godina?2x smo ispali iz lige.Ovaj grad definitivno ne zna voditi sport,ali ne daju ni drugom da ga vodi.
Treba zahtijevati skupštinu kluba,finansijski izvještaj,gdje su trošene pare, odgovornost onih koji su doveli klub i stadion u propast u svim segmentima!Uhljebili ste uhljebe,uhljebi jedni!

Šutnja navijača me još više zabrinjava,jesmo li se predali,jesu li nekoga potkupili,ovdje treba svi da se dignu,ali smo se izgleda prodali za jeftine pare.Manijaci su nas poderali u navijanju na našem Tušnju.

Ja bih takođe dosta toga rekao, napisao, ali nemam volje, nemam sna od sikirancije za Slobodom.
Razočaran do čega su nas doveli,do jada i čemera 😞.
Da nam se Azmir nudi da nam kao pomogne, ali ugasi klub i svoj preimenuje u Slobodu, da klub sa 104 godine tradicije koji je preživio II svjetski rat, fašiste, nacionaliste ugase seoske varalice i hoštapleri?

Vjerujem da će im se sve ovo kao bumerang vratiti kad se najmanje budu nadali i kad im najljepše bude.
treba tražiti, a to ne može pojedinac.
ovo mora ići kanalisano ispred nekog udruženja (UG ili Fukare), a iza čijih zahtjeva bi stali navijači/simpatizeri klub i građani ovog grada.
Zašto mediji šute, veća je to enigma ? kako se niko nije udostojio da uzme intervju od najviših zvaničnika grada, kluba ili čak kantona... ?
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 30 maj 2023, 08:22

Mortus je napisao/la:
30 maj 2023, 08:11
superior1982 je napisao/la:
30 maj 2023, 07:33
Da li će se iko iz gradske uprave udostojiti i obratiti navijačima,građanima Tuzle,ili je to u nadležnosti kantona?
Mislim ipak za milion konvertibilnih maraka godišnje da se postavi ovako loša uprava i da ispadnemo iz lige je prevršilo svaku mjeru.Stadion se raspada,nema mokri čvor, sjeverna tribina užas,blato,bare,po mokraći hodaš do tribine.Jeste li vi normalni?Ista je adresa krivca.
Neka mi neko navede sportski uspjeh koji smo postigli u proteklih 20 godina?2x smo ispali iz lige.Ovaj grad definitivno ne zna voditi sport,ali ne daju ni drugom da ga vodi.
Treba zahtijevati skupštinu kluba,finansijski izvještaj,gdje su trošene pare, odgovornost onih koji su doveli klub i stadion u propast u svim segmentima!Uhljebili ste uhljebe,uhljebi jedni!

Šutnja navijača me još više zabrinjava,jesmo li se predali,jesu li nekoga potkupili,ovdje treba svi da se dignu,ali smo se izgleda prodali za jeftine pare.Manijaci su nas poderali u navijanju na našem Tušnju.

Ja bih takođe dosta toga rekao, napisao, ali nemam volje, nemam sna od sikirancije za Slobodom.
Razočaran do čega su nas doveli,do jada i čemera 😞.
Da nam se Azmir nudi da nam kao pomogne, ali ugasi klub i svoj preimenuje u Slobodu, da klub sa 104 godine tradicije koji je preživio II svjetski rat, fašiste, nacionaliste ugase seoske varalice i hoštapleri?

Vjerujem da će im se sve ovo kao bumerang vratiti kad se najmanje budu nadali i kad im najljepše bude.
treba tražiti, a to ne može pojedinac.
ovo mora ići kanalisano ispred nekog udruženja (UG ili Fukare), a iza čijih zahtjeva bi stali navijači/simpatizeri klub i građani ovog grada.
Zašto mediji šute, veća je to enigma ? kako se niko nije udostojio da uzme intervju od najviših zvaničnika grada, kluba ili čak kantona... ?
Zato što su kupljeni ili se nešto drugo u vezi sa politikom iza brda valja.
To nas u vezi sa politkom ne treba da interesuje,nego samo da se ujedinimo za Slobodu.
Ko god hoće da gleda Premier ligu eto ima TC, Slobodu kao bolesnika neka ostave nama bolesnicima.
Zamisli primiš progranika,dođe u slobodnu Tuzlu, pružiš mu zaštitu od agresora ,krov nad glavom ,hranu,vodu,medicinsku pomoć i on ti poslije 30 godina gasi klub jer kao hoće da pomogne.Kako bi to izgledalo u Splitu,Rijeci,Osijeku,Beogradu i td,jer i oni su primili izbjegla lica.
O našima nemam riječi,ovaj me ne iznenađuje,mene su razočarali naši tuzlaci,čaršija i uhljebi koji žive čitav život na teret Slobode.
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 31 maj 2023, 11:34, ukupno mijenjano 4 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
donDondon
Postovi: 3500
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la donDondon » 30 maj 2023, 09:05

superior1982 je napisao/la:
30 maj 2023, 08:22
Mortus je napisao/la:
30 maj 2023, 08:11
superior1982 je napisao/la:
30 maj 2023, 07:33
Da li će se iko iz gradske uprave udostojiti i obratiti navijačima,građanima Tuzle,ili je to u nadležnosti kantona?
Mislim ipak za milion konvertibilnih maraka godišnje da se postavi ovako loša uprava i da ispadnemo iz lige je prevršilo svaku mjeru.Stadion se raspada,nema mokri čvor, sjeverna tribina užas,blato,bare,po mokraći hodaš do tribine.Jeste li vi normalni?Ista je adresa krivca.
Neka mi neko navede sportski uspjeh koji smo postigli u proteklih 20 godina?2x smo ispali iz lige.Ovaj grad definitivno ne zna voditi sport,ali ne daju ni drugom da ga vodi.
Treba zahtijevati skupštinu kluba,finansijski izvještaj,gdje su trošene pare, odgovornost onih koji su doveli klub i stadion u propast u svim segmentima!Uhljebili ste uhljebe,uhljebi jedni!

Šutnja navijača me još više zabrinjava,jesmo li se predali,jesu li nekoga potkupili,ovdje treba svi da se dignu,ali smo se izgleda prodali za jeftine pare.Manijaci su nas poderali u navijanju na našem Tušnju.

Ja bih takođe dosta toga rekao, napisao, ali nemam volje, nemam sna od sikirancije za Slobodom.
Razočaran do čega su nas doveli,do jada i čemera 😞.
Da nam se Azmir nudi da nam kao pomogne, ali ugasi klub i svoj preimenuje u Slobodu, da klub sa 104 godine tradicije koji je preživio II svjetski rat, fašiste, nacionaliste ugase seoske varalice i hoštapleri?

Vjerujem da će im se sve ovo kao bumerang vratiti kad se najmanje budu nadali i kad im najljepše bude.
treba tražiti, a to ne može pojedinac.
ovo mora ići kanalisano ispred nekog udruženja (UG ili Fukare), a iza čijih zahtjeva bi stali navijači/simpatizeri klub i građani ovog grada.
Zašto mediji šute, veća je to enigma ? kako se niko nije udostojio da uzme intervju od najviših zvaničnika grada, kluba ili čak kantona... ?
Zato što su kupljeni ili se nešto drugo u vezi sa politikom iza brda valja,jer Azmir valjda ruši vladu kantona,a prije toga bi ponizio SDP i ugasio Slobodu što i radi sa ovim izjavama.
To nas u vezi sa politkom ne treba da interesuje,nego samo da se ujedinimo za Slobodu.
Ko god hoće da gleda Premier ligu eto ima TC, Slobodu kao bolesnika neka ostave nama bolesnicima.
Zamisli primiš progranika,pružiš mu zaštitu od agresora,zemlju,krov,hranu,vodu,medicinsku pomoć i on ti poslije 30 godina gasi klub jer kao hoće da pomogne.Kako bi to izgledalo u Splitu,Rijeci,Osijeku,Beogradu i td,jer i oni su primili izbjegla lica.
O našima nemam riječi,ovaj me ne iznenađuje,loš je kao osoba,insan,jer ima dobrih,čestitih i poštenih progranika,mene su razočarali naši tuzlaci,čaršija i uhljebi koji žive čitav život na teret Slobode.
cuj pruzis mu zastitu od agresora :bow:
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 30 maj 2023, 09:44

donDondon je napisao/la:
30 maj 2023, 09:05
superior1982 je napisao/la:
30 maj 2023, 08:22
Mortus je napisao/la:
30 maj 2023, 08:11


treba tražiti, a to ne može pojedinac.
ovo mora ići kanalisano ispred nekog udruženja (UG ili Fukare), a iza čijih zahtjeva bi stali navijači/simpatizeri klub i građani ovog grada.
Zašto mediji šute, veća je to enigma ? kako se niko nije udostojio da uzme intervju od najviših zvaničnika grada, kluba ili čak kantona... ?
Zato što su kupljeni ili se nešto drugo u vezi sa politikom iza brda valja,jer Azmir valjda ruši vladu kantona,a prije toga bi ponizio SDP i ugasio Slobodu što i radi sa ovim izjavama.
To nas u vezi sa politkom ne treba da interesuje,nego samo da se ujedinimo za Slobodu.
Ko god hoće da gleda Premier ligu eto ima TC, Slobodu kao bolesnika neka ostave nama bolesnicima.
Zamisli primiš progranika,pružiš mu zaštitu od agresora,zemlju,krov,hranu,vodu,medicinsku pomoć i on ti poslije 30 godina gasi klub jer kao hoće da pomogne.Kako bi to izgledalo u Splitu,Rijeci,Osijeku,Beogradu i td,jer i oni su primili izbjegla lica.
O našima nemam riječi,ovaj me ne iznenađuje,loš je kao osoba,insan,jer ima dobrih,čestitih i poštenih progranika,mene su razočarali naši tuzlaci,čaršija i uhljebi koji žive čitav život na teret Slobode.
cuj pruzis mu zastitu od agresora :bow:
Tuzla nije pala u ratu.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.