FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 10:42

Sky9 je napisao/la:
03 jun 2023, 10:32
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
03 jun 2023, 10:25
Sky9 je napisao/la:
03 jun 2023, 09:54
Baš volim Gračanicu, a tamo smo uvijek i imali najviše navijača od svih opština TK...
Al eto sjećaš se, kad ste se ganjali sa Jedinstvom sa Ćirom došli ste i izgubili.
Ne kažem da treba puštat, al ako svi puštaju a Bratstvo pogotov zasto ne pustit Slobodi.
Kad se već tako radi onda zasto bit pošten na takvoj utakmici.
Vi ste imali najjači tim, samo što niste htjeli ući. Brki najjači tim u ligi služi da bi mogao prodavati... Ne možeš ih regularno dobiti...
O tome ti pričam, traziš pare od Slobode.
Plitko razmišlja Brko , ne vidi interes da Sloboda igra u Premijer ligi, zguti pare i nek ide Jedinstvo.
E pa nije proslo.
Kad mislis na svoj interes samo, onda ti nije bitno da ako je Sloboda u premier ligi, većina ekipa spava u gračanici noć prije utakmice, a poslije dođu na ručak.
Al njega tu nema, nema hotel ni restoran.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
FKBilder
Postovi: 1704
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 03 jun 2023, 11:05

fukara87 je napisao/la:
03 jun 2023, 09:29
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
03 jun 2023, 09:11
Kolutsudzuke je napisao/la:
03 jun 2023, 08:55
I svaka cast za ovog momka iz Granacice. Sloboda ima postovanje po kantonu narocito kod starijih generacija i vjerujem kad dodju bolja vremena da ce i oni biti tu na tribinama zajedno sa nama. Ja se nadam da ce ovo ispadnje bit za nas dobra stavr, bas kao prosli put kad smo nakon ispadanja postavljali rekorde u brojnosti i kad smo svi disali za Slobodu. Osjecam sa bi opet to vrijeme doc samo me je strah lesinara koji to vrlo lako sve mogu razjebat. Zato ako vidimo kako muljavinu ne preostaje nam nista nego da protestujemo jer to je nase pravo!
Hvala hvala.
Blizu 40god, nisam momak al hvala 😁😁😁
Vjeruj toliko stimanih tekmi, a kad ste bili s nama u ligi, dobise vas u Gračanici a jedinstvo bod izvuče.
To mi ne bi jasno, da načelnici nisu koordinirali zajedno.

Ma mi u Gračanici pogotov srednja i starija generacija ne djeca od 20gid što navijaju za Real Madrid i Sarajevo i kazu mi prodali, mi kupili, a nikad stadiona u zivotu vidjet neće, bi najviše volili da ako Bratstvo nije u Premijer Ligi da budemo kao filijala Slobode, naš dobar vama, junior dobar nama i sve u cilju razvoja igrača i boljitka na terenu.

Cuj za Sarajevo navijas i želju, na fakultet u Tuzlu ideš, na Panonsko ideš, liječiš se na Ukc tuzla , potvrdu o nepokretanju sudskog postupka kad ti treba ideš u tuzlu (da nebude zabune ne potvrdu o nekažnjavanju, nju lokalno rješavaš), kad treba znači Tuzla je dobra.

Kanton mora disat za lokalni klub, bila to Gradina, gradačac, bratstvo, seona, pribava, lukavac, a isto tako moramo poštovat i radi svih nas interes da nam bude jaka Sloboda.
Svaka tebi čast za takvo razmišljanje, da pola tako razmišlja na kantonu sve bi bilo bolje vjeruj i poštovali bi se izmedju, meni je Gracanica ok grad i rado posjetim i dodjem kad god mogu
Ja volim Gracanicu.
Meni je zena iz Gracanice. :mrgreen:

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DeZerbi » 03 jun 2023, 11:09

Volim Gracanicu ali ne volim gostovanje u Gracanici, siluje te sudija siluju te protivnicki igraci.

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 jun 2023, 11:59

Ako nista, trebali bismo u narednoj sezoni ostvariti pobjedu u gostima. To ce biti neki pomak u odnosu na proslu. 💪
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 12:01

DeZerbi je napisao/la:
03 jun 2023, 11:09
Volim Gracanicu ali ne volim gostovanje u Gracanici, siluje te sudija siluju te protivnicki igraci.
Vidjet ćemo ako na žrijebu ispadne da ste kod nas 29 kolo bit će posla za Brke, al nedajte mu marke, Bratstvo će prodisat, publika će se vratit na Luke, kad Brko odstupi.
Sponzori ti Vodovod i komunalno, veterinarska stanica, zašto, pa onih 100 milionera neće da ima finansira Brku i njegove marifetluke.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
mk1008
Postovi: 866
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 03 jun 2023, 12:23

Nekoliko dana nakon ispadanja FK Sloboda obećao sam sebi da neću davati komentare o tome šta se i zašto se desilo. Ne osjećam potrebu davati osvrte na nešto što sam upozoravao više od godinu i pol.
Imam potrebu zahvaliti se ljudima koji su pitali "Kako si?". To su oni koji me dobro znaju.
Imam potrebu odgovoriti sa "Nisam" onima koji su me pitali:
"Zašto šutiš, jesi li se i ti prodao?". To su oni koji me malo manje poznaju.

Najviše imam potrebu odgovoriti onima koji su me pitali "Šta ćemo sada, kako ćemo?". Drago mi je da je njih bilo najviše ali malo i krivo jer se doimaju kao da nema rješenja. Ja svakako nisam adresa koja odlučuje ali količina upita takvog sadržaja obavezuje me da ne ostanem nijem. Rješenje itekako postoji.

Fudbal nije matematika u kojem su dva plus dva četiri.

Fudbal je igra ambicije, tradicije, podneblja, navika ljudi, infrastrukture, lojalnosti, istrajnosti, ponosa, količine rada, meritokratije i tek na kraju novca. Vjerovatno zvuči utopijski.

Namjerno sam novac stavio na kraju jer sve ove ranije komponente nedvojbeno te dovode do novca.

Postavimo li stvari obrnuto, kontinuiranim forisranjem novca stvoriće se i ove ranije komponente.

Ključni faktor u svemu su LJUDI koji su spremni zarad višeg interesa dati od sebe što više navedenih komponenti.

Odgovor na pitanje Kako dalje, po meni se krije u jednom od ova dva modela.

Dakle, Sloboda se nalazi na prekretnici u kojih treba odabrati model. Tačnije kreirati ga spram ranije navedenih komponenti.
Obzriom da novca nemamo a jedan model sa novcem obio nam se o glavu, meni se model prvi čini prihvatljvijim nego model drugi. Uz to, sa njim nismo ni probali.

Ne želim da se vraćam unazad i analiziram ranije modele ali dalje se, po meni, može jedino ovako.

Ljudi, odricanje, posvećenost.

Ima i onih koji su me pitali "Za koga sam?" pa je red da i njima odgovorim. Uvijek radije uzmem svježe jelo nego da podrgijem jelo od jučer. Naročito ono od kojeg me znao zaboliti neki od vitalnih organa.

Kako rekoh, fudbal nije dva plus dva niti se ijedan model može prepisati. Sloboda mora kreirati svoj model nasparam navedenih komponenti.

I da se razumijemo, i ja bih volio gledati evropske utakmice, radovati se tituli, imati lijep stadion. Međutim, istorija nam kaže da smo malo nerealni. Naše su titule i evropske utakmice statistička greška i ne treba maštati o tome na bazi nerealnih obećanja i želja svakog od nas.
Ja sam čitav život potajno zaljubjen u Catherine Zeta Jones ali sam presretan sa svojom suprugom.
Čitav život maštam o kući sa bazenom ali sam presretan sa svojom vikendicom od 28 kvadrata i bez fasade.
Čitav život želim imati Porsche 911 Targa G Modell iz 1968. godine ali sam presretan sa svojim Passatom šeste generacije.

Stvorimo model koji će nas učiniti presretnim.

U poplavi kapitala u modernom fudbalu, recite mi koja je razlika između Union Berlina, čiji su navijači da bi spasili klub od bankrota prodavali vlastitu krv i Newcastlea kojeg drži najbogatiji čovjek na svijetu? Danas oba kluba igraju Ligu prvaka, nijedan ni drugi nisu osvojili ništa. Mene mnogo više loži Union samo ne znam koliko je danas Slobodaša koji bi za Slobodu dali vlastitu krv. Ja sigurno znam jednog.❤️🖤


Komentar jednog navijača na ovo sto se desava, bez teksta me ostavio..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 03 jun 2023, 12:29

Bega u Sarajevu zvanicno, nek mu je sretno ❤️🖤

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 12:36

desperados je napisao/la:
03 jun 2023, 12:29
Bega u Sarajevu zvanicno, nek mu je sretno ❤️🖤
Jel vašim igračima ispadanjem prestao važiti ugovor i samo ćete dobit neku naknadu za treniranje.
Jesam li u pravu.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la kraljlavova » 03 jun 2023, 12:44

Izvinjavam se sto pisem ovdje kakav je ovaj beganovic po vama

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 03 jun 2023, 12:46

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
03 jun 2023, 12:36
desperados je napisao/la:
03 jun 2023, 12:29
Bega u Sarajevu zvanicno, nek mu je sretno ❤️🖤
Jel vašim igračima ispadanjem prestao važiti ugovor i samo ćete dobit neku naknadu za treniranje.
Jesam li u pravu.
Samo 6 igraca ima vazeci ugovor sa Slobodom, al vidjet cemo prvo ko da novi predsjednik dodje pa cemo onda o tome
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 12:49

Po transfermarketu važeće ugovore imaju Devedžić,Avdić,Kapetanović,Varešanović,Saletović i Mehmedović.

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 12:58

Sky9 je napisao/la:
03 jun 2023, 09:54
Baš volim Gračanicu, a tamo smo uvijek i imali najviše navijača od svih opština TK...
Kad je tako, kad nas voliš 😁
Obećavam moj sin od 7 godina ako bude dobar, trenira zs sad, sa 16 17 god imat ćete pravo kupovine i prioritet. 😁
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 03 jun 2023, 13:16

kraljlavova je napisao/la:
03 jun 2023, 12:44
Izvinjavam se sto pisem ovdje kakav je ovaj beganovic po vama
Dobar je Beganovic, kod nas dok je igrao bio je odlican desni bek, sad kakav ce kod vas bit to ne znam
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 jun 2023, 13:35

I kao i inace ljudi kod nas za par dana sve zaborave i niko nece vise ni spominjat ni Secera, i svih ljudi oko njega koji su sa dva intervjua za portale napustili klub, bojim se da je bio, a nadam se da ipak nije samo dogovoreni spin sa Azmirom i Bingom oko Slobode da se samo zaboravi ovo zlo koje su nam uradili
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 13:38

kraljlavova je napisao/la:
03 jun 2023, 12:44
Izvinjavam se sto pisem ovdje kakav je ovaj beganovic po vama
Prosjek teški :thumbup:

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 13:43

Trebate napravit foru, otić Vas 50 sa punom opremom i bakljama, pred stan ili kuću gdje već živi.
Kao pred Ćiru što ste izašli.
Ako izađe pozdravi Vas , dobar znak.

Ubi ova neizvjesnost mene a kamoli Vas, hoće ili neće.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 13:46

montolivo18 je napisao/la:
03 jun 2023, 13:38
kraljlavova je napisao/la:
03 jun 2023, 12:44
Izvinjavam se sto pisem ovdje kakav je ovaj beganovic po vama
Prosjek teški :thumbup:
Nisam ga toliko upratio, zanima me ako je prosjek kao što kažeš, kako se progura u Sarajevo.
Dobro, nije Sarajevo Dinamo Zagreb ali za naše okvire je uređen klub.
Jel to menadžer ili ko već ga progura.
Ili je jednostavni, džaba igrač dolazi ako prođe extra mogu ga poslije i unovčit u inostranstvo, ako ne prodat će ga za godinu bezveze nekom, sporazumni raskid , nemogu izgubit ništa.
A on u cv dobija sarajevo kakav god bio neko poslije gleda kaže mali je dobar čim su ga uzeli sebi.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
DamirT
Postovi: 13879
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2023, 13:49

klasik je napisao/la:
03 jun 2023, 13:35
I kao i inace ljudi kod nas za par dana sve zaborave i niko nece vise ni spominjat ni Secera, i svih ljudi oko njega koji su sa dva intervjua za portale napustili klub, bojim se da je bio, a nadam se da ipak nije samo dogovoreni spin sa Azmirom i Bingom oko Slobode da se samo zaboravi ovo zlo koje su nam uradili
Ma sumnjam da je Azmir isao na sastanak sa Fukarama onako. Muti se tu nesto
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

simonknows
Postovi: 2130
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 jun 2023, 13:50

Bega je u Sloveniji zakucao! Boljeg desnog beka neće naći u našoj ligi, osim Ćorluke!

Konačno se momak dozvao i skontao da se ne živi od ljubavi
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

montolivo18
Postovi: 816
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 13:55

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
03 jun 2023, 13:46
montolivo18 je napisao/la:
03 jun 2023, 13:38
kraljlavova je napisao/la:
03 jun 2023, 12:44
Izvinjavam se sto pisem ovdje kakav je ovaj beganovic po vama
Prosjek teški :thumbup:
Nisam ga toliko upratio, zanima me ako je prosjek kao što kažeš, kako se progura u Sarajevo.
Dobro, nije Sarajevo Dinamo Zagreb ali za naše okvire je uređen klub.
Jel to menadžer ili ko već ga progura.
Ili je jednostavni, džaba igrač dolazi ako prođe extra mogu ga poslije i unovčit u inostranstvo, ako ne prodat će ga za godinu bezveze nekom, sporazumni raskid , nemogu izgubit ništa.
A on u cv dobija sarajevo kakav god bio neko poslije gleda kaže mali je dobar čim su ga uzeli sebi.
Kad se sjetim tog perioda i Beganovića u ekipi, ruku na srce, treba se reći da i nije pravio neke "gluposti" kao odbrambeni igrač, ali isto tako nije ni bio neka prevaga kad krene naprijed. U najmanju ruku Ok, dok je Tomašević kod nas, za razliku od Beganovića, naprijed bio odličan, a u defanzivi isto dobar. U Sloveniji ga nisam pratio, možda je momak i napredovao. Što se tiče transfera u Sarajevo, sigurno je, možda i "prevagnulo", što je relativno mlad, domaći igrač gdje je Sarajevu tu škripalo. A i oni su zasad ostali na samo jednom igraču jer je Vršajević otišao, a vjerovatno i Musa ide.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.