FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

montolivo18
Postovi: 815
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 14:03

simonknows je napisao/la:
03 jun 2023, 13:50
Bega je u Sloveniji zakucao! Boljeg desnog beka neće naći u našoj ligi, osim Ćorluke!

Konačno se momak dozvao i skontao da se ne živi od ljubavi
Simone, svi tako pričaju, ali dok ne dođe ponuda... Da je bilo ponuda i ranije, vjerovatno bi otišao i tad, što je sasvim razumljivo.

simonknows
Postovi: 2122
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 jun 2023, 14:06

montolivo18 je napisao/la:
03 jun 2023, 14:03
simonknows je napisao/la:
03 jun 2023, 13:50
Bega je u Sloveniji zakucao! Boljeg desnog beka neće naći u našoj ligi, osim Ćorluke!

Konačno se momak dozvao i skontao da se ne živi od ljubavi
Simone, svi tako pričaju, ali dok ne dođe ponuda... Da je bilo ponuda i ranije, vjerovatno bi otišao i tad, što je sasvim razumljivo.
2x odbio Tuzlu care... Mislim da je i Želju ili Zrinjski, nisam sad siguran, podavno je to bilo. Nije kod njeg baš samo šuplja bila, dok su drugi baš kao što kažeš bacali bezveze priče o ljubavi

Kako god, zvijer od desnog beka. Sretno mu gdje god otišao :bih: :kralj:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

montolivo18
Postovi: 815
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 14:13

simonknows je napisao/la:
03 jun 2023, 14:06
montolivo18 je napisao/la:
03 jun 2023, 14:03
simonknows je napisao/la:
03 jun 2023, 13:50
Bega je u Sloveniji zakucao! Boljeg desnog beka neće naći u našoj ligi, osim Ćorluke!

Konačno se momak dozvao i skontao da se ne živi od ljubavi
Simone, svi tako pričaju, ali dok ne dođe ponuda... Da je bilo ponuda i ranije, vjerovatno bi otišao i tad, što je sasvim razumljivo.
2x odbio Tuzlu care... Mislim da je i Želju ili Zrinjski, nisam sad siguran, podavno je to bilo. Nije kod njeg baš samo šuplja bila, dok su drugi baš kao što kažeš bacali bezveze priče o ljubavi

Kako god, zvijer od desnog beka. Sretno mu gdje god otišao :bih: :kralj:
za City se sjećam,za ovo ostalo boga pitaj šta li se tu izdešavalo ..

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 7894
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 03 jun 2023, 14:20

Zna li se šta situacija oko Eldara? Hoće li biti barem 50 000 za njega ili ide kao slobodan igrač?
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

montolivo18
Postovi: 815
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 jun 2023, 14:24

baboedindzeko09 je napisao/la:
03 jun 2023, 14:20
Zna li se šta situacija oko Eldara? Hoće li biti barem 50 000 za njega ili ide kao slobodan igrač?
Ne ide kao slobodan :kafa:

klasik
Postovi: 3975
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 jun 2023, 14:24

baboedindzeko09 je napisao/la:
03 jun 2023, 14:20
Zna li se šta situacija oko Eldara? Hoće li biti barem 50 000 za njega ili ide kao slobodan igrač?
Problem je sto ga "moras pustit" i tako ako je pod ugovorom mozda najbolje Sarajevo u ovom momentu za neku sicu i procenat od sljedeceg transfera.
Sigurno da se i njemu zuri da zna gdje ce dalje a trenutno nema ti ko u klubu ga prodat.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

mirsonetz
Postovi: 485
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 03 jun 2023, 15:03

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
03 jun 2023, 09:11
Kolutsudzuke je napisao/la:
03 jun 2023, 08:55
I svaka cast za ovog momka iz Granacice. Sloboda ima postovanje po kantonu narocito kod starijih generacija i vjerujem kad dodju bolja vremena da ce i oni biti tu na tribinama zajedno sa nama. Ja se nadam da ce ovo ispadnje bit za nas dobra stavr, bas kao prosli put kad smo nakon ispadanja postavljali rekorde u brojnosti i kad smo svi disali za Slobodu. Osjecam sa bi opet to vrijeme doc samo me je strah lesinara koji to vrlo lako sve mogu razjebat. Zato ako vidimo kako muljavinu ne preostaje nam nista nego da protestujemo jer to je nase pravo!
Hvala hvala.
Blizu 40god, nisam momak al hvala 😁😁😁
Vjeruj toliko stimanih tekmi, a kad ste bili s nama u ligi, dobise vas u Gračanici a jedinstvo bod izvuče.
To mi ne bi jasno, da načelnici nisu koordinirali zajedno.

Ma mi u Gračanici pogotov srednja i starija generacija ne djeca od 20gid što navijaju za Real Madrid i Sarajevo i kazu mi prodali, mi kupili, a nikad stadiona u zivotu vidjet neće, bi najviše volili da ako Bratstvo nije u Premijer Ligi da budemo kao filijala Slobode, naš dobar vama, junior dobar nama i sve u cilju razvoja igrača i boljitka na terenu.

Cuj za Sarajevo navijas i želju, na fakultet u Tuzlu ideš, na Panonsko ideš, liječiš se na Ukc tuzla , potvrdu o nepokretanju sudskog postupka kad ti treba ideš u tuzlu (da nebude zabune ne potvrdu o nekažnjavanju, nju lokalno rješavaš), kad treba znači Tuzla je dobra.

Kanton mora disat za lokalni klub, bila to Gradina, gradačac, bratstvo, seona, pribava, lukavac, a isto tako moramo poštovat i radi svih nas interes da nam bude jaka Sloboda.
Bravo care svaka čast, pravo i realno razmišljanje. Kanton čitav treba da poštuje Slobodu. Svi ovi klošarcici iz zivinica banovica kalesije lukavca navijaju za zelju/sarajevo, a prvi papir ili nesto moraju u Tuzlu.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 15:28

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
03 jun 2023, 10:15
Okom kamere kolege Fahrudina Kurtovića putujemo u 1998. godinu. 4.10. u tuzlanskom Mejdanu odigrana je utakmica 1/16 finala EHF kupa između Gračanice i švedskog Lugija. U prvom susretu domaćini su pobijedili 25:24 a u uzvratu nekoliko dana kasnije izgubili su u gostima 27:22 te se na taj način oprostili od daljnjeg toka takmičenja.

Skoro pa ispunjen Mejdan i sjajna atmosfera lijep su podsjetnik na svijetlu historiju RK Gračanica


DA SE NE ZABORAVI GDJE SE IGRALA EVROPA I GDJE SE RUKONETNA TITULA 2001 OSVOJILA.🏆🏆🏆🏆🏆🎆🎆🎆
DOK NISMO IMALI DVORANU.
A SAD ĆEMO KAD ZAVRŠE NOVU IMATI DVIJE.
HVALA TUZLA...
Znači i ligu kad smo osvojili i evropske utakmice igrsli.
Gdje.
U mejdanu.
Nismo u skenderiji.

Kad vidim grafit Horde zla zivinice, hoće nešto da mi bude.
Pa da smo slozni, pratili bi jedni druge i finansijski ako treba.
Evo primjer, jel bolje bratstvu da je ostao radnički u ligi, jest.
Lakše ići u lukavac nego što ćeš recimo u Bugojmo ako iskra udje.
Bolje za nas sto je ispao travnik, nego da je zvijezda gradačac.

Al hajd ti to objasni ljudima koji kazu jedan drugom, poderat ćemo Vas u finalu Inter-Man City.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 03 jun 2023, 15:38

:zzz:
simonknows je napisao/la:
03 jun 2023, 13:50
Bega je u Sloveniji zakucao! Boljeg desnog beka neće naći u našoj ligi, osim Ćorluke!

Konačno se momak dozvao i skontao da se ne živi od ljubavi
Ovo mi bas nije jasno. Ako je zakucao zar nije logično da ide dalje a ne nazad, pogotovo kad znamo da je vec prije odbio navodno lijepe ponude iz nase lige. Ili je Sarajevo bas tolike pare ponudilo.
& $ ?

simonknows
Postovi: 2122
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 jun 2023, 16:15

klma1 je napisao/la:
03 jun 2023, 15:38
:zzz:
simonknows je napisao/la:
03 jun 2023, 13:50
Bega je u Sloveniji zakucao! Boljeg desnog beka neće naći u našoj ligi, osim Ćorluke!

Konačno se momak dozvao i skontao da se ne živi od ljubavi
Ovo mi bas nije jasno. Ako je zakucao zar nije logično da ide dalje a ne nazad, pogotovo kad znamo da je vec prije odbio navodno lijepe ponude iz nase lige. Ili je Sarajevo bas tolike pare ponudilo.
Sarajevo je finansijski gigant, ljudi su Vrančića doveli. Pogledaj samo Begu u Sloveniji, malo malo tim kola, igrač kola, gol kola, igrač utakmice...
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Beduin
Postovi: 16295
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 jun 2023, 16:30

Bega je nevidjen radnik, volju i disciplinu koju on ima rijetkost je vidjeti u nasoj ligi. A fizicki je prespreman.

Zasto onda nije otisao u bolju ligu?
Ne bih o tome po forumima. Samo cu reci da je Mura dobila solidno obestecenje za nase uslove, a narocito Amar je zadovoljan parama, a eto i blizu je kuci.

Nama ono najbitnije jeste da se ne sjecam nekog naseg igraca da voli ovoliko Slobodu kao sto su Bega i Todorovic.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

klasik
Postovi: 3975
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 03 jun 2023, 17:05

Beduin je napisao/la:
03 jun 2023, 16:30
Bega je nevidjen radnik, volju i disciplinu koju on ima rijetkost je vidjeti u nasoj ligi. A fizicki je prespreman.

Zasto onda nije otisao u bolju ligu?
Ne bih o tome po forumima. Samo cu reci da je Mura dobila solidno obestecenje za nase uslove, a narocito Amar je zadovoljan parama, a eto i blizu je kuci.

Nama ono najbitnije jeste da se ne sjecam nekog naseg igraca da voli ovoliko Slobodu kao sto su Bega i Todorovic.
Znas li detalje njegovog transfera u Muru, jesmol osigurali tad neki procenat?
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Beduin
Postovi: 16295
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 jun 2023, 17:14

klasik je napisao/la:
03 jun 2023, 17:05
Beduin je napisao/la:
03 jun 2023, 16:30
Bega je nevidjen radnik, volju i disciplinu koju on ima rijetkost je vidjeti u nasoj ligi. A fizicki je prespreman.

Zasto onda nije otisao u bolju ligu?
Ne bih o tome po forumima. Samo cu reci da je Mura dobila solidno obestecenje za nase uslove, a narocito Amar je zadovoljan parama, a eto i blizu je kuci.

Nama ono najbitnije jeste da se ne sjecam nekog naseg igraca da voli ovoliko Slobodu kao sto su Bega i Todorovic.
Znas li detalje njegovog transfera u Muru, jesmol osigurali tad neki procenat?
Mislim da je bilo tad nesto para, sitno. Nisam siguran dal' dobijamo sad procenat s obzirom na povratak u nasu ligu. Mislim da bismo imali nesto malo da je otisao dalje, dok za povratak u nasu ligu sam skeptican.
Provjerit cu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 03 jun 2023, 17:29

Nekako mi se cini da predsjednik skupstine zalizani i ostatak skupstine njih pet ili sest ce izabrati zalizanog, vjerovatno ce to biti najpovoljnija opcija za njih.....jos i celicnog vratiti i dernek.....sumnjam da ce biti neka druga opcija izabrana. Sto rece Azmir raspisali konkurs, ne zna ne pod kojim uslovima, niti bilo sta, samo da se broji da je bio konkurs.....svi se usutili, od UG do ostalih, izgleda ljudima pun qurac vise i ovakve Slobode i onih koji krcme Slobodu.....sve ostaje isto, nece faliti ni insajderskih a ni poraza kad predju petlju na Sickom....
🔴⚫️

Avatar
Beduin
Postovi: 16295
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 jun 2023, 17:38

Lu ga vi cu pe de ru
Je be mo ti ze nu. ❤️
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 13859
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2023, 18:13

Jbt imat ce obraza opet da stave nekog iz ove sprdacine od uprave. Ja vjerujem da nece stavit :zviz:

Nego, je li neko rezervisao za srijedu City steak house? :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
mk1008
Postovi: 858
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 03 jun 2023, 18:32

DamirT je napisao/la:
03 jun 2023, 18:13
Jbt imat ce obraza opet da stave nekog iz ove sprdacine od uprave. Ja vjerujem da nece stavit :zviz:

Nego, je li neko rezervisao za srijedu City steak house? :mrgreen:
Meni je taj restoran tako mrzak, nikad nisam bi u istom ne iz razloga finansijkih iako je skup nego iz neke averzije prema vlasniku haha
Ali eto sad ako dodje i ako preuzme klub definitivno ce tu morat dosta pravnih stvari da se obavi, jer ne smijemo ni mi ponavljati stare greske , kao sto ce i on gledat da ih ne napravi..
Nek dodje ko hoce a da ce ulagat u klub ali mora se napravit neka pravna osnova, kako vec koja ce zasititi klub..
Iako nekako mislim da ce sve ispast suplja i da cemo ostat SDP prcija , ali ako to dozvolimo onda je i do nas .
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 13859
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 03 jun 2023, 18:33

mk1008 je napisao/la:
03 jun 2023, 18:32
DamirT je napisao/la:
03 jun 2023, 18:13
Jbt imat ce obraza opet da stave nekog iz ove sprdacine od uprave. Ja vjerujem da nece stavit :zviz:

Nego, je li neko rezervisao za srijedu City steak house? :mrgreen:
Meni je taj restoran tako mrzak, nikad nisam bi u istom ne iz razloga finansijkih iako je skup nego iz neke averzije prema vlasniku haha
Ali eto sad ako dodje i ako preuzme klub definitivno ce tu morat dosta pravnih stvari da se obavi, jer ne smijemo ni mi ponavljati stare greske , kao sto ce i on gledat da ih ne napravi..
Nek dodje ko hoce a da ce ulagat u klub ali mora se napravit neka pravna osnova, kako vec koja ce zasititi klub..
Iako nekako mislim da ce sve ispast suplja i da cemo ostat SDP prcija , ali ako to dozvolimo onda je i do nas .
Ja samo molim Boga da ne dodje zalizani. Vidjeli smo ga na djelu, sasvim dovoljno da ne bude predsjednik.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 03 jun 2023, 18:48

Ako ostave Ninu i samo ga promovišu u predsjednika onda nama navijačima vrijeđaju inteligenciju. Mislim da i oni znaju ako od kluba već planiraju pravit šuplju da dovedu nekog novog ko će nam naravno opet obećavao kule i gradove a dobit ćemo treću ligu pa sve dok se mi kao navijači ne propudimo i postavimo one koje mi želimo ili dok ne rastjeraju navijače i ugase klub.

Na GV se sve vidjelo kunu se u Slobodu svi od gradonačelnika pa nadalje, a odbiju da se nadje investitor i izvrši depolitizacija kluba. Žasto i sta je loše u investitoru i depolitizaciji? To se treba postaviti svima koji su bili protiv, odnosno suzdržani ali opet nisu podržali ove inicijative.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 jun 2023, 18:56

Ma opusteno ne isplati se nervirati. Biti ce borba za opstanak u Federalnoj jer oni nisu sposobni za nesto vise.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.