FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 04 dec 2021, 22:45

Ne treba nikoga grditi. Igraci su ovih dometa, uprava isto. Samo da ne ispadnu, a nece. Podrska.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 dec 2021, 13:54

Naredne tri utakmice u nastavku PL sa ovakvom igrom(taktikom) i igracima koje imamo gubimo i onda imamo doigravanje, tada vjerovatno pocinje borba za opstanak. Naravno da ne treba nikog grditi ali ne mogu se na ovakav nacin dobijati bodovi, ocigledno da treba nesto promijeniti a ne otici u BL i odigrati utakmicu na onakav nacin, bezmudo, bezvoljno, amaterske izmjene trenera....cista qrcobolja.....odes da izgubis sa sto manje......a na Tusnju igras kao da si u gostima, da ne primis go i primis ga od raspalog Zelje i onda ganjas bod....
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 05 dec 2021, 15:39

Skver je napisao/la:
05 dec 2021, 13:54
Naredne tri utakmice u nastavku PL sa ovakvom igrom(taktikom) i igracima koje imamo gubimo i onda imamo doigravanje, tada vjerovatno pocinje borba za opstanak. Naravno da ne treba nikog grditi ali ne mogu se na ovakav nacin dobijati bodovi, ocigledno da treba nesto promijeniti a ne otici u BL i odigrati utakmicu na onakav nacin, bezmudo, bezvoljno, amaterske izmjene trenera....cista qrcobolja.....odes da izgubis sa sto manje......a na Tusnju igras kao da si u gostima, da ne primis go i primis ga od raspalog Zelje i onda ganjas bod....
Ma vjeruj da ne mogu bolje. Ako se vratimo nazad mozemo reci da smo i sretni sa ovoliko bodova. Treba biti zadovoljan i sto bi se reklo proucavati ideju. Ja sam sa ovim sto smo postigli prezadovoljan. Sa ovim igracima i upravom je ovo krajnji domet. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 dec 2021, 15:49

Nemojte ljudi molim vas te price "ne mogu bolje"
To zeljo il siroki imaju bolje igrace od nas??? Pa ovi u zelji Bog zna kad su zadnju platu primili, u ekipi nemaju 3 igraca kako treba i evo ispred nas su. Limit je tamo gdje sami sebi postavimo. Da je neko usadio u glavu ovoj ekipi da se mogu borit za titulu, oni bi se tako i ponasali. Mi cemo govorit ne moze bolje od ovog i laganim koracima se priblizavat zoni ispadanja
Volim tebe, više od sebe

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 05 dec 2021, 15:52

Zadovoljan si, a zavrsio si polusezonu iza NIKAD SLABIJEG Zeljeznicara, NIKAD SLABIJEG Sirokog, Sarajeva, Velez odigrao polusezonu iz horora i osvojio je isto bodova kao i ti(oduzeta 3), a mi kao trebamo stati iza one neznalice. Davao sam podrsku i bio iza njega dok je licilo na bilo sta, ali zadnjih 10 utakmica je sramota za tim iz kantonalne lige, a kamoli Slobodu. To Zeljeznicar ima bolji tim od nas? To Siroki ima bolji tim od nas? Normalan trener bi sa ovim timom imao 30+ bodova i to lagano, a ova tvrdoglava neznalica ne zna promijeniti taktiku da mu stave pistolj na glavu.
Daj bolje vrati Smajica da igramo fudbal, kad vec nemamo nikakvih ambicija nego da ovu prevaru vise gledam :puke: :puke:

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 dec 2021, 15:58

bhpremijerliga12 je napisao/la:
05 dec 2021, 15:52
Zadovoljan si, a zavrsio si polusezonu iza NIKAD SLABIJEG Zeljeznicara, NIKAD SLABIJEG Sirokog, Sarajeva, Velez odigrao polusezonu iz horora i osvojio je isto bodova kao i ti(oduzeta 3), a mi kao trebamo stati iza one neznalice. Davao sam podrsku i bio iza njega dok je licilo na bilo sta, ali zadnjih 10 utakmica je sramota za tim iz kantonalne lige, a kamoli Slobodu. To Zeljeznicar ima bolji tim od nas? To Siroki ima bolji tim od nas? Normalan trener bi sa ovim timom imao 30+ bodova i to lagano, a ova tvrdoglava neznalica ne zna promijeniti taktiku da mu stave pistolj na glavu.
Daj bolje vrati Smajica da igramo fudbal, kad vec nemamo nikakvih ambicija nego da ovu prevaru vise gledam :puke: :puke:
Bravo. Ja garantujem, ostane li on na klupi i poslije pauze, do razigravanja mi cemo bit na 3 boda do ispadanja, ako ne i manje. Svaka ekipa iz lige skupi damu pa se nadigrava, samo ova nasa neznalica bi se najradije potpisala da ne pocne utakmica i da mu neko pokloni bod
Volim tebe, više od sebe

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 05 dec 2021, 16:11

Sramota je da ova ekipa Zeljeznicara zavrsi ispred Slobode uz duzno postovanje.u Zeljeznicaru nisu ni znali sa kakvim ce sastavom uci u sezonu i da im HNL klubovi nisu dali igrace na posudbu(Crncevic,Vistica,Zdunic)maltene ne bi imali roster igraca za popuniti.
Zizovic ima nekakve cudne metode,uostalom zbog toga je dobio nogu iz Mostara a imao je u igrackom kadru Todorovica,Rustemovica,Cavara,Hadzica,Filipovica,Jakovljevica itd..
I sto se tice odabira igraca ne valja mu Crnkić a dobar je Zlicic koji je stranac+ni ne igra nikako..Ima tu jos puno stvari koje se ne znaju al ne bi da širim..
Mozda je Zizovic dobar za ekipa poput Radnika,Leotara i Rudara,za Slobodu on nije.
Zadnja izmjena: admirrx, dana/u 05 dec 2021, 16:13, ukupno mijenjano 1 put.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 05 dec 2021, 16:12

Najslabiji budžet u ligi imamo mi i široki i vi hocete neke rezultate, pa vec budžet radnik ima. U početku sezone govorilo se sredina tabele realnost poslije par dobrih utakmica i rezultata smo se podigli i odmah daj Evropu. Da ovaj i ode ko bi to drugi dosao i vodio ovo sa slabim budžetom s jedinom misijom da se očisti dug i da bude čisto oko kluba. Treba se shvatit da ne moze sve odjednom i da je realno da preko lige nemamo šanse i da je jedina šansa kup to su i oni shvatili. Sarajevo će se vjerovatno riješiti trenera i dovesti novog uz par igrača borit će se za 2. Mjesto, velez ce se pojačati i dići kao i Borac i mi ćemo ostat u sredini uz želju i široki. Vidjeli smo Smajića u prošlim mandatima i "bolovima" u leđima pa nas ispali, istina je da mi se njegov fudbal sviđa ali takvi ljudi u ovim trenutcima nam ne trebaju. Realno je da u pojedinim utakmicama nismo imali ni srece, negdje ima i do Zizovica, negdje i do igraca i to je tako. S tim se morate pomiriti kad tad i da je trenutno ovo realnost.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 05 dec 2021, 16:14

Pashoni je napisao/la:
05 dec 2021, 16:12
Najslabiji budžet u ligi imamo mi i široki i vi hocete neke rezultate, pa vec budžet radnik ima. U početku sezone govorilo se sredina tabele realnost poslije par dobrih utakmica i rezultata smo se podigli i odmah daj Evropu. Da ovaj i ode ko bi to drugi dosao i vodio ovo sa slabim budžetom s jedinom misijom da se očisti dug i da bude čisto oko kluba. Treba se shvatit da ne moze sve odjednom i da je realno da preko lige nemamo šanse i da je jedina šansa kup to su i oni shvatili. Sarajevo će se vjerovatno riješiti trenera i dovesti novog uz par igrača borit će se za 2. Mjesto, velez ce se pojačati i dići kao i Borac i mi ćemo ostat u sredini uz želju i široki. Vidjeli smo Smajića u prošlim mandatima i "bolovima" u leđima pa nas ispali, istina je da mi se njegov fudbal sviđa ali takvi ljudi u ovim trenutcima nam ne trebaju. Realno je da u pojedinim utakmicama nismo imali ni srece, negdje ima i do Zizovica, negdje i do igraca i to je tako. S tim se morate pomiriti kad tad i da je trenutno ovo realnost.
ubijes slogu u prvom pol I dodje ti strucnjak na poluvremenu I kaze da igras na nulu?
O cemu treba da pricamo dalje???

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 dec 2021, 16:17

Pashoni je napisao/la:
05 dec 2021, 16:12
Najslabiji budžet u ligi imamo mi i široki i vi hocete neke rezultate, pa vec budžet radnik ima. U početku sezone govorilo se sredina tabele realnost poslije par dobrih utakmica i rezultata smo se podigli i odmah daj Evropu. Da ovaj i ode ko bi to drugi dosao i vodio ovo sa slabim budžetom s jedinom misijom da se očisti dug i da bude čisto oko kluba. Treba se shvatit da ne moze sve odjednom i da je realno da preko lige nemamo šanse i da je jedina šansa kup to su i oni shvatili. Sarajevo će se vjerovatno riješiti trenera i dovesti novog uz par igrača borit će se za 2. Mjesto, velez ce se pojačati i dići kao i Borac i mi ćemo ostat u sredini uz želju i široki. Vidjeli smo Smajića u prošlim mandatima i "bolovima" u leđima pa nas ispali, istina je da mi se njegov fudbal sviđa ali takvi ljudi u ovim trenutcima nam ne trebaju. Realno je da u pojedinim utakmicama nismo imali ni srece, negdje ima i do Zizovica, negdje i do igraca i to je tako. S tim se morate pomiriti kad tad i da je trenutno ovo realnost.
Uprava radi odlicno. Al nema uprava veze sa taktitkom na terenu. Ne postavlja Secer igrace na terenu, vec zizovic. Ne postavlja Secer nit ja Dzenisa na zadnjeg veznog, a na klupi imas Kurtu, Hasanovica i Saletovica. Ne stavljam ja Civica na stopera a na klupi imam Devedzica i jos x takvih stavri. Ti imas u ekipi jednog Saida, Veselog, Dzenisa, Sasu... i onda ti takvim igracima kazes npr da se od 30. min 1. polvuvremena brane. To veze sa zdravim mozgom nema i nit ima opravdanja za ovog parmaka sa klupe
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 dec 2021, 16:22

admirrx je napisao/la:
05 dec 2021, 16:14
Pashoni je napisao/la:
05 dec 2021, 16:12
Najslabiji budžet u ligi imamo mi i široki i vi hocete neke rezultate, pa vec budžet radnik ima. U početku sezone govorilo se sredina tabele realnost poslije par dobrih utakmica i rezultata smo se podigli i odmah daj Evropu. Da ovaj i ode ko bi to drugi dosao i vodio ovo sa slabim budžetom s jedinom misijom da se očisti dug i da bude čisto oko kluba. Treba se shvatit da ne moze sve odjednom i da je realno da preko lige nemamo šanse i da je jedina šansa kup to su i oni shvatili. Sarajevo će se vjerovatno riješiti trenera i dovesti novog uz par igrača borit će se za 2. Mjesto, velez ce se pojačati i dići kao i Borac i mi ćemo ostat u sredini uz želju i široki. Vidjeli smo Smajića u prošlim mandatima i "bolovima" u leđima pa nas ispali, istina je da mi se njegov fudbal sviđa ali takvi ljudi u ovim trenutcima nam ne trebaju. Realno je da u pojedinim utakmicama nismo imali ni srece, negdje ima i do Zizovica, negdje i do igraca i to je tako. S tim se morate pomiriti kad tad i da je trenutno ovo realnost.
ubijes slogu u prvom pol I dodje ti strucnjak na poluvremenu I kaze da igras na nulu?
O cemu treba da pricamo dalje???
Ma ne znam sta jos ljudima treba reci da skontaju koliko lik nema veze sa vodjenjem ekipe.
Bolan mi protiv Posusja igramo, razvalimo ih, povedemo i onda strucnjak sjeti da se branimo, pa kad primimo gol onda opet odlucimo da napadamo
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 dec 2021, 17:05

Dok su se drugi dizali, mi padali, evo i Zeljo nas prestigao....lose skroz.
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 05 dec 2021, 17:10

Nemojte ba to ljudi. Pustite se toga. Malo para malo fajde. Nek ostanu u ligi. Podrska i samo skupljajte bodove za opstanak. Sve iznad osmog mjesta je dobro.
Podrska za igrace, strucni stab i upravu.
Nisam vjerovao do sada ali ovaj forum je rak rana kluba.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 05 dec 2021, 17:15

Nikad losiji Zeljo nas prestigao :urnebes:

Bolje platit malo skuplje dobrog trenera koji ce znati sta uraditi sa Saidom,Sasom,Veselim,Dzenisom itd nego ovog trpit defanzivom 90% utakmice..

Lose skroz,nije da nismo navikli,ali ovo je previse.. koliko nam je bodova izbio svojom taktikom mogli smo biti treci ili cetvrti na tabeli ..

Zeljo nasao generalnog sponzora,nasi skupljaju kojekakve sponzorcice od 1000 km i cekaju godisnju transu od grada ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1708
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 dec 2021, 17:21

Sada tabela izgleda ok, tamam po nasoj mjeri....Moglo je i losije, nije da nismo pokusali ali necemo kukat imamo vremena moze se i ispast akobogda.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 05 dec 2021, 17:23

Ne branim Zizovica I naveo sam da ima normalno i do njeg. Protiv sloge prvo uopste nije rekao da se povuku vec da nastave istim tempom to sto nisu imali dovoljno snage i sto je Sloga odradila utakmicu s izmjenama i ako nisu ni oni ništa posebno pokazali u drugom pol osim posjeda. Protiv Posušja si odradio dobro utakmicu ali te stigao umor. Ostalo sto ima je i do njeg, upravu ste za Dzenisa i to sam i sam primjetio i htio reci jer po meni dzenis dosta gusi igru jer se vraća u sredinu po loptu i pokušava da izgradi napad jer to ne treba biti njegov zadatak. Žalosno je vidjeti i sada kako se vraća nazad da bi povukao je naprijed. Jucer je iz ne znam koji razloga usao hasanovic umjesto devedzica , 2 gola smo primili jer nismo imali štoperica i nakon amaterskih grešaka kapitena. Al hajd koliko god mi pisali dzabe je uvijek ce svako na svoju stranu niko neće realno shvatit
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
FKBilder
Postovi: 1708
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 dec 2021, 17:58

Ovoj ekipi ne trebaju posebna pojacanja, imas u ekipi 5 ili 6 dobrih imena, imas 2 ili 3 vrhunska mlada igraca....Za BiH PL sasvim dovoljno.
Ako se misli spasiti sezona Mladen mora ici i to je to....
Yebem ti vise igraj da ne primis gol i uvjek izgubis.
Igraj za gol vise ybm mu mater, igraj na pobjedu, za nas pa nek i ispadnes......
Mladen pokusao bez stopera ko Safet onomad kontra Izraela bez napadaca :rol:
Ovo je izivljavanje na Devedzicu uopste nije losiji od yebenog Karisika. Ovo je privatni inat Mladenov. Radije ce igrat bez stopera nego ubaciti nekog koga ne podnosi....Sto se tako u Zrinjskom ne ponasa, sto svako istresa gace u ovoj Slobodi i lijeci frustracije.
Boze sacuvaj

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 dec 2021, 18:04

FKBilder je napisao/la:
05 dec 2021, 17:58
Ovoj ekipi ne trebaju posebna pojacanja, imas u ekipi 5 ili 6 dobrih imena, imas 2 ili 3 vrhunska mlada igraca....Za BiH PL sasvim dovoljno.
Ako se misli spasiti sezona Mladen mora ici i to je to....
Yebem ti vise igraj da ne primis gol i uvjek izgubis.
Igraj za gol vise ybm mu mater, igraj na pobjedu, za nas pa nek i ispadnes......
Mladen pokusao bez stopera ko Safet onomad kontra Izraela bez napadaca :rol:
Ovo je izivljavanje na Devedzicu uopste nije losiji od yebenog Karisika. Ovo je privatni inat Mladenov. Radije ce igrat bez stopera nego ubaciti nekog koga ne podnosi....Sto se tako u Zrinjskom ne ponasa, sto svako istresa gace u ovoj Slobodi i lijeci frustracije.
Boze sacuvaj
Vjeruj da sam istog misljenja po tom pitanju. Nema niko pravo unositi privatne stavri u ekipu, pa da to trpe rezultati i ekipa. Mislim da je zrtva tog nekog njegovog hira i mali Saletovic. Momak je moro barem jednom do sad dobit priliku, jer sam ubijedjen da nista gori ne bi bio od Fedora na zadnjem veznom. Ovo mu nije privatna prcija pa da radi sta hoce. Ako neko nema kvalitet, onda nek jasno kaze da ne racuna na njega. A ne da svoje neke miljenike forsira, a zapostavlja nasu djecu bezveze,.
Bas sam pratio, svaku utakmicu kad Kenin igra stalno vrsi pritisak na njega s klupe. Galami bezveze i kada momak nije kriv. Umjesto da bodri ove mladje, on pritisak na njih stavlja.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
FKBilder
Postovi: 1708
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 dec 2021, 18:08

antisisoja1919 je napisao/la:
05 dec 2021, 18:04
FKBilder je napisao/la:
05 dec 2021, 17:58
Ovoj ekipi ne trebaju posebna pojacanja, imas u ekipi 5 ili 6 dobrih imena, imas 2 ili 3 vrhunska mlada igraca....Za BiH PL sasvim dovoljno.
Ako se misli spasiti sezona Mladen mora ici i to je to....
Yebem ti vise igraj da ne primis gol i uvjek izgubis.
Igraj za gol vise ybm mu mater, igraj na pobjedu, za nas pa nek i ispadnes......
Mladen pokusao bez stopera ko Safet onomad kontra Izraela bez napadaca :rol:
Ovo je izivljavanje na Devedzicu uopste nije losiji od yebenog Karisika. Ovo je privatni inat Mladenov. Radije ce igrat bez stopera nego ubaciti nekog koga ne podnosi....Sto se tako u Zrinjskom ne ponasa, sto svako istresa gace u ovoj Slobodi i lijeci frustracije.
Boze sacuvaj
Vjeruj da sam istog misljenja po tom pitanju. Nema niko pravo unositi privatne stavri u ekipu, pa da to trpe rezultati i ekipa. Mislim da je zrtva tog nekog njegovog hira i mali Saletovic. Momak je moro barem jednom do sad dobit priliku, jer sam ubijedjen da nista gori ne bi bio od Fedora na zadnjem veznom. Ovo mu nije privatna prcija pa da radi sta hoce. Ako neko nema kvalitet, onda nek jasno kaze da ne racuna na njega. A ne da svoje neke miljenike forsira, a zapostavlja nasu djecu bezveze
Nije stvar nase djece nego samog izbora. Imao sam priliku da gledam Karisika katastrofa.
Pogledaj molim te gol Zelje, samo pogledaj kako ga covjek fino otrese.
Slazem se, ako ne racunas na nekog reci....mudonja, reci...A ne dva stopera na klupi sjede a ti igras bez stopera....

antisisoja1919
Postovi: 3425
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 dec 2021, 18:13

FKBilder je napisao/la:
05 dec 2021, 18:08
antisisoja1919 je napisao/la:
05 dec 2021, 18:04
FKBilder je napisao/la:
05 dec 2021, 17:58
Ovoj ekipi ne trebaju posebna pojacanja, imas u ekipi 5 ili 6 dobrih imena, imas 2 ili 3 vrhunska mlada igraca....Za BiH PL sasvim dovoljno.
Ako se misli spasiti sezona Mladen mora ici i to je to....
Yebem ti vise igraj da ne primis gol i uvjek izgubis.
Igraj za gol vise ybm mu mater, igraj na pobjedu, za nas pa nek i ispadnes......
Mladen pokusao bez stopera ko Safet onomad kontra Izraela bez napadaca :rol:
Ovo je izivljavanje na Devedzicu uopste nije losiji od yebenog Karisika. Ovo je privatni inat Mladenov. Radije ce igrat bez stopera nego ubaciti nekog koga ne podnosi....Sto se tako u Zrinjskom ne ponasa, sto svako istresa gace u ovoj Slobodi i lijeci frustracije.
Boze sacuvaj
Vjeruj da sam istog misljenja po tom pitanju. Nema niko pravo unositi privatne stavri u ekipu, pa da to trpe rezultati i ekipa. Mislim da je zrtva tog nekog njegovog hira i mali Saletovic. Momak je moro barem jednom do sad dobit priliku, jer sam ubijedjen da nista gori ne bi bio od Fedora na zadnjem veznom. Ovo mu nije privatna prcija pa da radi sta hoce. Ako neko nema kvalitet, onda nek jasno kaze da ne racuna na njega. A ne da svoje neke miljenike forsira, a zapostavlja nasu djecu bezveze
Nije stvar nase djece nego samog izbora. Imao sam priliku da gledam Karisika katastrofa.
Pogledaj molim te gol Zelje, samo pogledaj kako ga covjek fino otrese.
Slazem se, ako ne racunas na nekog reci....mudonja, reci...A ne dva stopera na klupi sjede a ti igras bez stopera....
Ma jest stavr, barem sam ja tog stava. Ako imas nekog naseg momka, pogotovo mladjeg, ako je iste ili slicne kvalitete kao neki igrac koji je dosao, onda nase dijete mora imat prednost. Prvo, to ti je velika sansa da zaradis na tom igracu. Drugo, dajes motiv igracima iz mladjih kategorija da se vise bore. Ima tu jos veliki broj prednosti, al izgleda kod nas je takav obicaj da treneri od Slobode prave priavtne klubove, pa tu guraju samo sebi bitne igrace. Jos eto neko je naveo da je strucnjak odbio Crnkica, a doveo Zlicica. Daleko je to od logike
A ja sam ubijedjen, ako imalo imam fudbalskog znanja, da je Devedzic u najmanju ruku u 5 deka sa Karisikom, sa 5 vezanih utakmica u nogama, bio bi Ramos za njega. Da Saletovic i Mehmedovic mogu puno vise dat od Fedora sa par vezanih utakmica u nogama. Da je Kapetanovic i sa ovo malo premijerligaskog iskustva vec sad bolji od Cive
Volim tebe, više od sebe

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.