FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la NKMramor » 30 maj 2023, 14:50

Bilo kakva fuzija nije rješenje i faktički je jednaka gašenju kluba. Ako je Azmir zainteresovan, bujrum, pod jasno određenim uslovima dati mu klub i stadion, nema mijenjanja grba i imena, vrati dug, garantuj izgradnju stadiona, rezultate i preuzmi (od toga nema ništa, da se razumijemo, ovi ne daju, a nije izgleda ni on zagrijan pretjerano, nego samo podj.ebava). Drugi scenario koji je jednak gašenju kluba je da bilo ko iz ove uprave ostane. U tom slučaju borbe za Premijer ligu nema, slijedi sredina tabele dok ne skontaju da im je liga skupa, pa onda pod izgovorom stabilizacije ili dublje u drugu federalnu (gdje je budžet potreban za sezonu do 100 hiljada) ili OFK. Rješenje nije kupovina jednog ili dva mjesta u skupštini od strane navijača (koja trenutno broji pet ili šest članova), prvo promjena rukovodstva, pa se onda o tome svakako treba razmisliti. Ova uprava je dokazala da ne zna, da ne može, da nije bila sposobna za četiri godine na vlastitim greškama da nauči neke osnove, vrijeme je da se povuku i to je to.
Dakle rješenje je jednostavno, ostavka kompletne uprave, rukovodstva kluba, otkaz kompletnoj administraciji, igračkom kadru (ovdje bih izdvojio tri do četiri igrača koja ne bi bila astronomski plaćena, a mogu ostati jer su pokazali da su sposobni da igraju 90 minuta, ostali fajront) i stručnom štabu. Ponovo na dvije godine oformiti skupštinu po starom modelu, da naredna uprava ima kome da odgovara za period koji slijedi, a nakon toga planirati izmjene statuta za ulazak investitora i izmjenu skupštine na pravi način. Pronaći novo rukovodstvo koje je sposobno da vodi klub i prva stvar koju treba napraviti je naći nezavisnu revizorsku kuću da napravi izvještaj, da vidimo šta su stručnjaci tačno ostavili u klubu. Okrenuti se formiranju ekipe (mnogo zanimljivih igrača ostaje bez ugovora i sada treba formirati ekipu, jedan primjer samo iz federalne je recimo Ajdin Mujagić iz Zvijezde sa 20 goiova i 9 asistencija ove sezone), a u slučaju da nova uprava osigura budžet od grada sredstava je i više nego dovoljno. U međuvremenu formirati i administrativni dio kluba koji će pronaći adekvatne sponzore i pripremiti adekvatne marketinške kampanje da se povrati povjerenje navijača, spremiti prodaju i promociju sezonskih ulaznica i druge aktivnosti da se popuni budžet dodatno, a može se. Sve ostalo je šuplja priča i slijedi nam dugi boravak u federalnoj, jer osim Čelika ne vidim drugu ekipu koja je sposobna da se bori za ulazak, a mi bi u slučaju da budžet od grada ostane bili već za milion maraka u prednosti, ostalo je do tima koji treba da namakne dodatna sredstva.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 30 maj 2023, 14:57

NKMramor je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
Bilo kakva fuzija nije rješenje i faktički je jednaka gašenju kluba. Ako je Azmir zainteresovan, bujrum, pod jasno određenim uslovima dati mu klub i stadion, nema mijenjanja grba i imena, vrati dug, garantuj izgradnju stadiona, rezultate i preuzmi (od toga nema ništa, da se razumijemo, ovi ne daju, a nije izgleda ni on zagrijan pretjerano, nego samo podj.ebava). Drugi scenario koji je jednak gašenju kluba je da bilo ko iz ove uprave ostane. U tom slučaju borbe za Premijer ligu nema, slijedi sredina tabele dok ne skontaju da im je liga skupa, pa onda pod izgovorom stabilizacije ili dublje u drugu federalnu (gdje je budžet potreban za sezonu do 100 hiljada) ili OFK. Rješenje nije kupovina jednog ili dva mjesta u skupštini od strane navijača (koja trenutno broji pet ili šest članova), prvo promjena rukovodstva, pa se onda o tome svakako treba razmisliti. Ova uprava je dokazala da ne zna, da ne može, da nije bila sposobna za četiri godine na vlastitim greškama da nauči neke osnove, vrijeme je da se povuku i to je to.
Dakle rješenje je jednostavno, ostavka kompletne uprave, rukovodstva kluba, otkaz kompletnoj administraciji, igračkom kadru (ovdje bih izdvojio tri do četiri igrača koja ne bi bila astronomski plaćena, a mogu ostati jer su pokazali da su sposobni da igraju 90 minuta, ostali fajront) i stručnom štabu. Ponovo na dvije godine oformiti skupštinu po starom modelu, da naredna uprava ima kome da odgovara za period koji slijedi, a nakon toga planirati izmjene statuta za ulazak investitora i izmjenu skupštine na pravi način. Pronaći novo rukovodstvo koje je sposobno da vodi klub i prva stvar koju treba napraviti je naći nezavisnu revizorsku kuću da napravi izvještaj, da vidimo šta su stručnjaci tačno ostavili u klubu. Okrenuti se formiranju ekipe (mnogo zanimljivih igrača ostaje bez ugovora i sada treba formirati ekipu, jedan primjer samo iz federalne je recimo Ajdin Mujagić iz Zvijezde sa 20 goiova i 9 asistencija ove sezone), a u slučaju da nova uprava osigura budžet od grada sredstava je i više nego dovoljno. U međuvremenu formirati i administrativni dio kluba koji će pronaći adekvatne sponzore i pripremiti adekvatne marketinške kampanje da se povrati povjerenje navijača, spremiti prodaju i promociju sezonskih ulaznica i druge aktivnosti da se popuni budžet dodatno, a može se. Sve ostalo je šuplja priča i slijedi nam dugi boravak u federalnoj, jer osim Čelika ne vidim drugu ekipu koja je sposobna da se bori za ulazak, a mi bi u slučaju da budžet od grada ostane bili već za milion maraka u prednosti, ostalo je do tima koji treba da namakne dodatna sredstva.
Potpisujem svaku rijec :salut:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Legolas » 30 maj 2023, 15:02

DeZerbi je napisao/la:
30 maj 2023, 14:43
Tri u21 igrača moraju početi utakmicu, to nam treba biti fokus za iducu sezonu.
Sad u prvom timu imamo:
Mehmedović - ne vjerujem da ostaje
Kapetanović - ne vjerujem da ostaje
Saletović - bilo bi dobro da dobije konacno priliku, upitno je
Alić - definitvno treba ostati mislim da moze barem 10 golova zabit u ovoj ligi
Hadzibeganović - dobro bi bilo da ostane, ma da je i on nazadovao
Mešić - ukoliko ostane mozda i prvotimac

Trebamo u obzir uzeti u21 igrače koji su bili nekad u našoj školi, pa vidjeti ko ima potencijala Avdic je bio standardan u B.Banovići stoper, Vrabac igrao je u Mladosti Kikaci, golmani Brkić iz juniora i Mehic, ne znam sta je sa Mehica.
Fokusirati se na TK, gdje ne moras placati i smjestaj igracima, Radnicki jeste ispao iz prve Federalne ali ako imaju nekoga do 19 godina koji je igrao standardno provjeriti kakvi su, isto mislim i sa Zvijezdom G, Gradinom, B.Banovići - Gogić bi nam mogao igrati u prvoj postavi, Bratstvo isto tako.

Iz Banovica imaš 3 naša igrača odmah Mehic Kovcic i Avdic, da ih neko pozove sigurno ne bi odbili da ponovo dođu u Slobodu ali tu je budući trener da odluci

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 30 maj 2023, 15:03

NKMramor je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
Bilo kakva fuzija nije rješenje i faktički je jednaka gašenju kluba. Ako je Azmir zainteresovan, bujrum, pod jasno određenim uslovima dati mu klub i stadion, nema mijenjanja grba i imena, vrati dug, garantuj izgradnju stadiona, rezultate i preuzmi (od toga nema ništa, da se razumijemo, ovi ne daju, a nije izgleda ni on zagrijan pretjerano, nego samo podj.ebava). Drugi scenario koji je jednak gašenju kluba je da bilo ko iz ove uprave ostane. U tom slučaju borbe za Premijer ligu nema, slijedi sredina tabele dok ne skontaju da im je liga skupa, pa onda pod izgovorom stabilizacije ili dublje u drugu federalnu (gdje je budžet potreban za sezonu do 100 hiljada) ili OFK. Rješenje nije kupovina jednog ili dva mjesta u skupštini od strane navijača (koja trenutno broji pet ili šest članova), prvo promjena rukovodstva, pa se onda o tome svakako treba razmisliti. Ova uprava je dokazala da ne zna, da ne može, da nije bila sposobna za četiri godine na vlastitim greškama da nauči neke osnove, vrijeme je da se povuku i to je to.
Dakle rješenje je jednostavno, ostavka kompletne uprave, rukovodstva kluba, otkaz kompletnoj administraciji, igračkom kadru (ovdje bih izdvojio tri do četiri igrača koja ne bi bila astronomski plaćena, a mogu ostati jer su pokazali da su sposobni da igraju 90 minuta, ostali fajront) i stručnom štabu. Ponovo na dvije godine oformiti skupštinu po starom modelu, da naredna uprava ima kome da odgovara za period koji slijedi, a nakon toga planirati izmjene statuta za ulazak investitora i izmjenu skupštine na pravi način. Pronaći novo rukovodstvo koje je sposobno da vodi klub i prva stvar koju treba napraviti je naći nezavisnu revizorsku kuću da napravi izvještaj, da vidimo šta su stručnjaci tačno ostavili u klubu. Okrenuti se formiranju ekipe (mnogo zanimljivih igrača ostaje bez ugovora i sada treba formirati ekipu, jedan primjer samo iz federalne je recimo Ajdin Mujagić iz Zvijezde sa 20 goiova i 9 asistencija ove sezone), a u slučaju da nova uprava osigura budžet od grada sredstava je i više nego dovoljno. U međuvremenu formirati i administrativni dio kluba koji će pronaći adekvatne sponzore i pripremiti adekvatne marketinške kampanje da se povrati povjerenje navijača, spremiti prodaju i promociju sezonskih ulaznica i druge aktivnosti da se popuni budžet dodatno, a može se. Sve ostalo je šuplja priča i slijedi nam dugi boravak u federalnoj, jer osim Čelika ne vidim drugu ekipu koja je sposobna da se bori za ulazak, a mi bi u slučaju da budžet od grada ostane bili već za milion maraka u prednosti, ostalo je do tima koji treba da namakne dodatna sredstva.
Mi kao navijaci, simpatizeri ili sta vec moramo se ukljuciti u klub na bilo kakav nacin, taj prijedlog da se udje u skupstinu je jedini realan i ne bi odgovarao trenutnom vodstvu kluba jer kad ima skupstinu po pravilu bi trebali polagati racune skupstini na lupam svaka 3 mjeseca.
Ukoliko je ovaj sad statut nerealan treba mjenjati ali ni to njima ne odgovara, zamisli da je ko u Celiku jedan clan jedan glas.

- Mi se moramo probuditi krenuti od sebe, a ne vise prepustati slucaju.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 30 maj 2023, 15:05

Legolas je napisao/la:
30 maj 2023, 15:02
DeZerbi je napisao/la:
30 maj 2023, 14:43
Tri u21 igrača moraju početi utakmicu, to nam treba biti fokus za iducu sezonu.
Sad u prvom timu imamo:
Mehmedović - ne vjerujem da ostaje
Kapetanović - ne vjerujem da ostaje
Saletović - bilo bi dobro da dobije konacno priliku, upitno je
Alić - definitvno treba ostati mislim da moze barem 10 golova zabit u ovoj ligi
Hadzibeganović - dobro bi bilo da ostane, ma da je i on nazadovao
Mešić - ukoliko ostane mozda i prvotimac

Trebamo u obzir uzeti u21 igrače koji su bili nekad u našoj školi, pa vidjeti ko ima potencijala Avdic je bio standardan u B.Banovići stoper, Vrabac igrao je u Mladosti Kikaci, golmani Brkić iz juniora i Mehic, ne znam sta je sa Mehica.
Fokusirati se na TK, gdje ne moras placati i smjestaj igracima, Radnicki jeste ispao iz prve Federalne ali ako imaju nekoga do 19 godina koji je igrao standardno provjeriti kakvi su, isto mislim i sa Zvijezdom G, Gradinom, B.Banovići - Gogić bi nam mogao igrati u prvoj postavi, Bratstvo isto tako.

Iz Banovica imaš 3 naša igrača odmah Mehic Kovcic i Avdic, da ih neko pozove sigurno ne bi odbili da ponovo dođu u Slobodu ali tu je budući trener da odluci
Kovcic i Avdic su standardni, i Gogic je nas koji je igrao u Radniku, ima i A.Muratovic sto je bio otisao u Hajduk ali vidim da ne igra.

Sto se tice Gradine mislim da nemamo sanse tamo ikoga traziti oni su drugi tim Tuzle.
Zadnja izmjena: DeZerbi, dana/u 30 maj 2023, 15:07, ukupno mijenjano 1 put.

simonknows
Postovi: 2153
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la simonknows » 30 maj 2023, 15:06

Hazre je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
DamirT je napisao/la:
30 maj 2023, 14:44
Jel moguce da Secer jos nije otisao :urnebes:
Kaze Simon ostaje Secer sve dogovoreno i zavrseno.....
A gdje je to Simon rekao, i otkud ti pravo da to izmišljaš? :)
Simon zna da su pregovori sa čovjekom koji se ovdje spominjao (sunderland ga je spominjao), skoro završeni i što se mene tiče i Šećer i Azmir mogu odhebati od Slobode. A sve i da Šećo ostane, ovom gazdi neće moći kako on hoće jer je ovaj pametniji i od njega, a Šećo je jako pametan, samo što to koristi za muljarije.

Nego društvo, šta kažete na jednog malog tamnoputog? Da Simon završi to? :D
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mk1008 » 30 maj 2023, 15:08

Meni je muka vise od ove situacije. A najvise mi je muka od
" Mi moramo , mi trebamo ". :roll:
Pa dragi Boze HAJMO !
Sta cekate ? Pozivnice na adresu??
Napisite datum vrijeme kad gdje idemo u UG odatle krenemo, pa onda dalje.
Ovo za skupstinu ako ostane samo suplja onda smo i mi ucescnici u ovome ukopvanju kluba..
Gledati da neko krsi zakon i cini Zlocin neki je isto kao i ucestvovati.

Ko ce ako necemo mi ?
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la NKMramor » 30 maj 2023, 15:11

Skojevska je napisao/la:
30 maj 2023, 15:03
NKMramor je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
Bilo kakva fuzija nije rješenje i faktički je jednaka gašenju kluba. Ako je Azmir zainteresovan, bujrum, pod jasno određenim uslovima dati mu klub i stadion, nema mijenjanja grba i imena, vrati dug, garantuj izgradnju stadiona, rezultate i preuzmi (od toga nema ništa, da se razumijemo, ovi ne daju, a nije izgleda ni on zagrijan pretjerano, nego samo podj.ebava). Drugi scenario koji je jednak gašenju kluba je da bilo ko iz ove uprave ostane. U tom slučaju borbe za Premijer ligu nema, slijedi sredina tabele dok ne skontaju da im je liga skupa, pa onda pod izgovorom stabilizacije ili dublje u drugu federalnu (gdje je budžet potreban za sezonu do 100 hiljada) ili OFK. Rješenje nije kupovina jednog ili dva mjesta u skupštini od strane navijača (koja trenutno broji pet ili šest članova), prvo promjena rukovodstva, pa se onda o tome svakako treba razmisliti. Ova uprava je dokazala da ne zna, da ne može, da nije bila sposobna za četiri godine na vlastitim greškama da nauči neke osnove, vrijeme je da se povuku i to je to.
Dakle rješenje je jednostavno, ostavka kompletne uprave, rukovodstva kluba, otkaz kompletnoj administraciji, igračkom kadru (ovdje bih izdvojio tri do četiri igrača koja ne bi bila astronomski plaćena, a mogu ostati jer su pokazali da su sposobni da igraju 90 minuta, ostali fajront) i stručnom štabu. Ponovo na dvije godine oformiti skupštinu po starom modelu, da naredna uprava ima kome da odgovara za period koji slijedi, a nakon toga planirati izmjene statuta za ulazak investitora i izmjenu skupštine na pravi način. Pronaći novo rukovodstvo koje je sposobno da vodi klub i prva stvar koju treba napraviti je naći nezavisnu revizorsku kuću da napravi izvještaj, da vidimo šta su stručnjaci tačno ostavili u klubu. Okrenuti se formiranju ekipe (mnogo zanimljivih igrača ostaje bez ugovora i sada treba formirati ekipu, jedan primjer samo iz federalne je recimo Ajdin Mujagić iz Zvijezde sa 20 goiova i 9 asistencija ove sezone), a u slučaju da nova uprava osigura budžet od grada sredstava je i više nego dovoljno. U međuvremenu formirati i administrativni dio kluba koji će pronaći adekvatne sponzore i pripremiti adekvatne marketinške kampanje da se povrati povjerenje navijača, spremiti prodaju i promociju sezonskih ulaznica i druge aktivnosti da se popuni budžet dodatno, a može se. Sve ostalo je šuplja priča i slijedi nam dugi boravak u federalnoj, jer osim Čelika ne vidim drugu ekipu koja je sposobna da se bori za ulazak, a mi bi u slučaju da budžet od grada ostane bili već za milion maraka u prednosti, ostalo je do tima koji treba da namakne dodatna sredstva.
Mi kao navijaci, simpatizeri ili sta vec moramo se ukljuciti u klub na bilo kakav nacin, taj prijedlog da se udje u skupstinu je jedini realan i ne bi odgovarao trenutnom vodstvu kluba jer kad ima skupstinu po pravilu bi trebali polagati racune skupstini na lupam svaka 3 mjeseca.
Ukoliko je ovaj sad statut nerealan treba mjenjati ali ni to njima ne odgovara, zamisli da je ko u Celiku jedan clan jedan glas.

- Mi se moramo probuditi krenuti od sebe, a ne vise prepustati slucaju.
Navijači svakako trebaju biti dio skupštine, da li preko par predstavnika ili po modelu Čelika, manje je bitno, to je normalna stvar u većini klubova, pa zašto ne i ovdje. Ali u scenariju u kojem ostaje ova uprava to bi bilo beskorisno, prvo neka oni idu.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

costacurta08
Postovi: 512
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la costacurta08 » 30 maj 2023, 15:28

NKMramor je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
Bilo kakva fuzija nije rješenje i faktički je jednaka gašenju kluba. Ako je Azmir zainteresovan, bujrum, pod jasno određenim uslovima dati mu klub i stadion, nema mijenjanja grba i imena, vrati dug, garantuj izgradnju stadiona, rezultate i preuzmi (od toga nema ništa, da se razumijemo, ovi ne daju, a nije izgleda ni on zagrijan pretjerano, nego samo podj.ebava).
Jest ono baš smo u situaciji da ulovljavamo nekoga nečim.
Sve se red potencijalnih investitora ufatio, eno pun ih parking.
Ko će uzet klub koji ima milione duga (što se zna), nikakvu infraszrukturu, nikakav igrački kadar? De da ga vidim.
Ovo ide scenario kao i kod KK. Nazad u prvu opštinsku i guslaj. Taman možda zapamtim za 30 godina da se vrate u prvu ligu.
Ne kontam odakle nekom pravo da nekome ko hoće da uloži svoje pare određuje pod kojim uslovima će raditi?
Na šta ste vi to ponosni u zadnjih 20 godina pa da kažete "Svetinja!Do groba!" De ba zaebi to više.
Ovo je posljednji pokušaj spasavanja vojnika Rajana. Nek se ljuti ko god hoće ;)
I kalve ba ostavke?! Položi račun i onda ostavka. I revizija da se uradi pa onda ostavke. Najlakše je zbičit kad tone brod. Što tone kapetane? Nema maknut dok ne objelodanite koliko ste para dobili od grada i u šta ste skrhali

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8107
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la baboedindzeko09 » 30 maj 2023, 15:31

Sad je i meni dopizdilo maksimalno, pa yebemu mater zar se ovdje nije mjesecima pisalo unazad da odlazi Secer bez obzira na to ostajemo ili ispadamo, da je to zavrsena stvar

ODLAZI SMRADE VISE IMAS LI OBRAZA
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Hazre » 30 maj 2023, 15:33

simonknows je napisao/la:
30 maj 2023, 15:06
Hazre je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
DamirT je napisao/la:
30 maj 2023, 14:44
Jel moguce da Secer jos nije otisao :urnebes:
Kaze Simon ostaje Secer sve dogovoreno i zavrseno.....
A gdje je to Simon rekao, i otkud ti pravo da to izmišljaš? :)
Simon zna da su pregovori sa čovjekom koji se ovdje spominjao (sunderland ga je spominjao), skoro završeni i što se mene tiče i Šećer i Azmir mogu odhebati od Slobode. A sve i da Šećo ostane, ovom gazdi neće moći kako on hoće jer je ovaj pametniji i od njega, a Šećo je jako pametan, samo što to koristi za muljarije.

Nego društvo, šta kažete na jednog malog tamnoputog? Da Simon završi to? :D
Znaci bomba je u najavi. Hajd neka vam je sa srecom..

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 30 maj 2023, 15:46

costacurta08 je napisao/la:
30 maj 2023, 15:28
NKMramor je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50
Bilo kakva fuzija nije rješenje i faktički je jednaka gašenju kluba. Ako je Azmir zainteresovan, bujrum, pod jasno određenim uslovima dati mu klub i stadion, nema mijenjanja grba i imena, vrati dug, garantuj izgradnju stadiona, rezultate i preuzmi (od toga nema ništa, da se razumijemo, ovi ne daju, a nije izgleda ni on zagrijan pretjerano, nego samo podj.ebava).
Jest ono baš smo u situaciji da ulovljavamo nekoga nečim.
Sve se red potencijalnih investitora ufatio, eno pun ih parking.
Ko će uzet klub koji ima milione duga (što se zna), nikakvu infraszrukturu, nikakav igrački kadar? De da ga vidim.
Ovo ide scenario kao i kod KK. Nazad u prvu opštinsku i guslaj. Taman možda zapamtim za 30 godina da se vrate u prvu ligu.
Ne kontam odakle nekom pravo da nekome ko hoće da uloži svoje pare određuje pod kojim uslovima će raditi?
Na šta ste vi to ponosni u zadnjih 20 godina pa da kažete "Svetinja!Do groba!" De ba zaebi to više.
Ovo je posljednji pokušaj spasavanja vojnika Rajana. Nek se ljuti ko god hoće ;)
I kalve ba ostavke?! Položi račun i onda ostavka. I revizija da se uradi pa onda ostavke. Najlakše je zbičit kad tone brod. Što tone kapetane? Nema maknut dok ne objelodanite koliko ste para dobili od grada i u šta ste skrhali
Pa sta ti mislis da to ide bas tako, dodje neko sa milion i predas mu klub da radi sta hoce?
Pa Vincent Tan je prilikom dolaska u Sarajevo otplatio sve dugove ali je za uzvrat statutom koji je tad promjenjen dobio odredjen dio upravljackih prava, uz naravno statutom odredjene stavke koje ne smije mjenjati kako on hoce, ime kluba, boje, grb i slicno.

Na sta sam ponosan?
Na mnogo stvari prva koja mi je pala na pamet je gol Jusica u 93.minuti protiv Sirokog, ne postoje pare kojim taj osjecaj mozes kupiti.
Ako vec gledas stvari tako površno i ne znaci ti Sloboda ni ime ni historija nista to jeste nemas nikakvih lijepih sjecanja, onda isto tako sa istom empatijom mozes navijati za Real Madrid.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 30 maj 2023, 15:47

Evo jednog konstruktivnog prijedloga, bez obzira ko bio na čelu Kluba, Šećer, Senad Bingo ili glogovski tigar... Vec sutra postaviti Darku Vojvodića za šefa stručnog štaba i dati mu odrijesene ruke u sastavljanju ekipe. Čovjek ima najviše titula u 1. Ligi FBiH.
075

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la crvenocrnitz » 30 maj 2023, 15:48

Hazre je napisao/la:
30 maj 2023, 15:33
simonknows je napisao/la:
30 maj 2023, 15:06
Hazre je napisao/la:
30 maj 2023, 14:50


Kaze Simon ostaje Secer sve dogovoreno i zavrseno.....
A gdje je to Simon rekao, i otkud ti pravo da to izmišljaš? :)
Simon zna da su pregovori sa čovjekom koji se ovdje spominjao (sunderland ga je spominjao), skoro završeni i što se mene tiče i Šećer i Azmir mogu odhebati od Slobode. A sve i da Šećo ostane, ovom gazdi neće moći kako on hoće jer je ovaj pametniji i od njega, a Šećo je jako pametan, samo što to koristi za muljarije.

Nego društvo, šta kažete na jednog malog tamnoputog? Da Simon završi to? :D
Znaci bomba je u najavi. Hajd neka vam je sa srecom..
Mrš sa teme pizda ti materina klošarska
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Hazre » 30 maj 2023, 15:56

crvenocrnitz je napisao/la:
30 maj 2023, 15:48
Hazre je napisao/la:
30 maj 2023, 15:33
simonknows je napisao/la:
30 maj 2023, 15:06


A gdje je to Simon rekao, i otkud ti pravo da to izmišljaš? :)
Simon zna da su pregovori sa čovjekom koji se ovdje spominjao (sunderland ga je spominjao), skoro završeni i što se mene tiče i Šećer i Azmir mogu odhebati od Slobode. A sve i da Šećo ostane, ovom gazdi neće moći kako on hoće jer je ovaj pametniji i od njega, a Šećo je jako pametan, samo što to koristi za muljarije.

Nego društvo, šta kažete na jednog malog tamnoputog? Da Simon završi to? :D
Znaci bomba je u najavi. Hajd neka vam je sa srecom..
Mrš sa teme pizda ti materina klošarska
Tesko tvojoj majci....

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la antisisoja1919 » 30 maj 2023, 16:29

Kenina i malog Saleta ako je ikako moguće zadrzati. Momci za koje mislim da su pretrpili veliku nepravdu, a itekako mogu bit od pomoci.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skver » 30 maj 2023, 16:32

TzBulevar87 je napisao/la:
30 maj 2023, 15:47
Evo jednog konstruktivnog prijedloga, bez obzira ko bio na čelu Kluba, Šećer, Senad Bingo ili glogovski tigar... Vec sutra postaviti Darku Vojvodića za šefa stručnog štaba i dati mu odrijesene ruke u sastavljanju ekipe. Čovjek ima najviše titula u 1. Ligi FBiH.
On bi bio daleko najbolje resenje, jako dobro poznaje ligu, igrace, ako nije jos predsjednik kluba u Foci.
🔴⚫️

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 30 maj 2023, 16:33

Nemojte vrijedjati ljudi nema potrebe.
Nije momak @Hazre nikoga uvrijedio.
Karakter i kultura se pokazuje u najtežoj situaciji, budimo ljudi insani.

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 30 maj 2023, 16:34

TzBulevar87 je napisao/la:
30 maj 2023, 15:47
Evo jednog konstruktivnog prijedloga, bez obzira ko bio na čelu Kluba, Šećer, Senad Bingo ili glogovski tigar... Vec sutra postaviti Darku Vojvodića za šefa stručnog štaba i dati mu odrijesene ruke u sastavljanju ekipe. Čovjek ima najviše titula u 1. Ligi FBiH.
Vjeruj me i je to prvo palo na pamet, da nam treba trener koji je uvodio klubove u PL.
Iskreno kao igraca sam ga bas volio (Vojvodu), onako djecacki dok sam navijac bio, kasnije kad sam ga upoznao i nisam bas fan njegovog lika i djela ali covjek je znao uvest klub u PL
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 30 maj 2023, 16:35

Devedzic je dozivio nepravdu momka nije ubacio ni jednu utakmicu bar 15-20 minuta u ovom trecem krugu.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.