FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 19 mar 2023, 22:45

sviunapad1010 je napisao/la:
19 mar 2023, 22:40
Dajte se više kanite priče u vezi suđenja.
Mi nismo imali šuta na gol za cijelu utakmicu, kakav god da je sudija.
Vjerojatno u gostima svaka utakmica ce biti ovakva, na Tušnju šta uradimo to nam je za opstanak!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mk1008 » 19 mar 2023, 22:50

slika
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la antisisoja1919 » 19 mar 2023, 23:24

mk1008 je napisao/la:
19 mar 2023, 22:50
slika
Sta je bivsi pametnjaković na klupi uspio napravit. Uradi ovo covjeku ciju karijeru nece dostici ni za tri zivota. Klupiras covjeka koji je bio najbolji strijelac. Jos dugo cemo se mi oporavljat od ovog haosa koji je ostavio iza sebe
Volim tebe, više od sebe

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 19 mar 2023, 23:26

Nema smisla vracati Spahu, prošli put kad je izborio opstanak i zaslužio sansu, nije je dobio!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 19 mar 2023, 23:36

Nisam gledao tekmu, malo sam ispratio komentar na ss.ba kao i vase komentare i vidim da smo bili ocajni prema naprijed (kao i obicno), sudija previse sjeckao igru uz nepostojece faulove i bezvezne kartone.

Sta reci? Bod odlican, ali protiv masakriranog izostancima protivnika si morao probati nesto vise u napadu, mada ta neefikasnost i latergija u fazi napada nas prati cijelu sezonu sto govori i broj postignutih pogodaka. Odbrana odlicno ustimana, sto govori i podatak da smo 5. u ligi po tom parametru. Upravo napad i neuigranost su nasi najveci neprijatelji, sto je najvise do trenera koji je morao to bolje uigrati uz toliko prekaljenih napadaca i znalaca u ekipi.

Mehmedovic i Delic se izgubili u nastavku sezone. Zasto? To je pitanje trenera i formacije. Mehmedovic kao ponajbolji igrac i strijelac ekipe u prvom dijelu sezone (do zimske pauze) je morao imati svoje mjesto i u nastavku, pripremiti ga na pauzi, platiti i psihijatra ako treba zbog svih zbivanja, jer ti je to mozda i najblizi igrac tranaferu, a ne da se izgubi. Ali mi nismo ozbiljan klub pa i ne radimo ozbiljno s igravima.

Delic? I on se morao i mora iskoristiti kvalitetnije, njegova trka, borbenost i uz Mehmedovica i Saida mozda jedini u timu gdje moze pruziti neku kreaciju u igri i isporuciti asistenciju (ovdje bih i Vranjesauvrstio koliko-toliko). A upravo to je najveci problem ove ekipe, kreacija. Kad vec nemas brza krila, onda protokom lopte i nekim driblingom pokusati prici golu i uputiti sut.

Volio bih vidjeti Vranjesa na mjestu napadaca, a Mehmedovica iza njega na poziciji 10ke, to prizeljkujem i pisem ovdje od pocetka sezone, ima tu lucidnost i dribling da izbaci protivnika, ima taj korak da povuce loptu nakon driblinga, zna postici gol, ali nije za krila.

I na kraju Komazec. I njega ovdje spominjem zadnjih sedmica. Ubjedjivali su me ovdje pojedinci kako se razdebljao, kako nema snage ni za 5 minuta, ali nikako da mi odgovore na osnovu cega taj zakljucak,gdje su to gledali i vidjeli da ne moze? Ja pratio njihove pripreme, fizicke napore, nista momak nije zaostajao za mladjim kolegama, za razliku od mnogih je on itekako sportista, znalac, a i odlicnu atmosferu pravi medju igracima. Sta je to Alic donjeo povratkom u Slobodu?
Vidim sad i ova objava Komazeca. Bice da nesto tu smrdi, dal' njegova visina plate pa ga se hoce na ovaj nacin natjerati da ode ili je nesto drugo posrijedi, ali ne mirise dobro nikako.

Ako je nesto u Slobodi i nasoj ligi izrazeno, to je odnos igraca i njihova igra kad im se duguju plate. A nasi upravo tako igraju, kao da nesto bas ne stima. Uz to jos i trener koji je neznanje prenjeo i na njih, unazadio ekipu pa samo kuka i trazi izgovore, dobijes na kraju ovakvu igru i poziciju na tabeli.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 20 mar 2023, 01:50

Kad sve pogledamo dobar bod. Idemo dalje!
Razocaran sam kako igramo, svaku utakmicu bojazljivo.
Dosta lopti nismo mogli sacuvati, zagraditi.
Prebrzo gubimo lopte. Sudenje mislim da bi bolje imali i u kantonalnoj ligi. Igraci Veleza ko padavicari, jedva docekaju da se nas igrac priblizi pa da padnu, a "cazinski seronja" da prostite na izrazu to odobrava svira.
Nema zara, izgaranja u ekipi svi mi nekako izgledaju bezvoljno, da li je razlog sto ne dobijaju platu il nesto dr necu da ulazim.
Stvarno nam treba neki jak trener da ovo malo sredi popravi. Igra prema naprijed izgleda ocajno. Odbrana je bolji dio naseg tima. Ipak sam optimista sto se tice ove ekipe, vjerujem u bolje igre s novim trenerom aBd.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Madal » 20 mar 2023, 08:49

Uvijek kad igramo prelose krenu price o platama. I da ih isplacujemo ja ne znam za sta pare dobijaju, cast pojedincima. Vecina mladjih potrcati ne moze.

S obzirom da smo svi u par bodova:
Imamo bolji medjusobni sa Leotarom, Slogom D. i Igmanom
Isti sa Tc (trenutno mi bolju gol razliku ako se to naredno gleda)
Bolji medjusobni od nas ima Posusje
I ovo bi itekako moglo znaciti
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 20 mar 2023, 10:05

Ako smo tu gdje jesmo zbog par plata, i ako je ovo sve rezultat toga da oni "nece"onda ih nisu ni zasluzili...
A cisto sumnjam da je tako.

Avatar
DamirT
Postovi: 13979
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 20 mar 2023, 10:14

Sumnjam da je zbog plata. Nije ni u drugim klubovima nista bolje, pa se suti i radi. A i da jest zbog plata, nisu ih ni zasluzili. Samo stavit platu po ucinku, pa bi mi vidili kako bi se oni borili.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 20 mar 2023, 11:05

Užasno je ovo za Komazeca, Stid me, ne zaslužujemo čovjeka. Treba da nam je čast što ga imamo, a gledaj :(
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la hondas » 20 mar 2023, 11:20

Nemojte odugovlaciti sa novim trenerom moze nas skupo kostati.Juce smo izgledali bas kao ekipa koja nema trenera.

Avatar
DamirT
Postovi: 13979
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 20 mar 2023, 12:11

Jel ima ikakvih naznaka za trenera?
Ko je najblizi klupi itd?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 20 mar 2023, 12:17

DamirT je napisao/la:
20 mar 2023, 12:11
Jel ima ikakvih naznaka za trenera?
Ko je najblizi klupi itd?
Ja sam čuo za Nestorovića, vidim Osmanagić je jučer bio u HR ako to ima ikakve veze, možda je turistički.

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la hondas » 20 mar 2023, 12:38

Nestorovic ide u Jordan tako da on otpada

Avatar
DamirT
Postovi: 13979
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 20 mar 2023, 13:09

hondas je napisao/la:
20 mar 2023, 12:38
Nestorovic ide u Jordan tako da on otpada
Hvala Bogu. Radije vratit Jahu nego tu ublehu :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 20 mar 2023, 13:14

Ja bi da prokomentarisem vracanje Jasmina Osmica u juniore.
Prvo ne znam da li ima neki konflikt Jasmin/njegov agent-uprava i kakva je tu situacija.
Znao si 01.01.2023. godine da mu za pola godine istice ugovor i da on moze od tog momenta potpisat sa bilo kim drugim.
Znaci ako si ga htio uslovit to si morao uradit tad, a ne u pola polusezone i da ostajes da jednom desnom beku, i to malte ne junioru, a Jasminovo je puno pravo da ispostuje ugovor do kraja i ne produzi, znaci momak je potpisao do kraja ove godine nekad ranije i to je to.

Nismo bas u situaciji da tako olako nekog suspendujemo i imamo na ionako tankoj poziciji jos manji izbor. bukvalno jednog igraca.
Mislim da je velika greska to sto se uradilo i nadam se da ce novi trener kad dodje vratit ga u ekipu.

Evo vidili ste juce podijelili nam kartona i tako ce bit stalno da ti do kraja sezone uvijek neko fali.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Legolas » 20 mar 2023, 13:16

Niko me ne može ubijediti da je Civic lošiji od ovog Kapetanovica koji je katastrofa u nastavku sezone

Edin1982
Postovi: 461
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Edin1982 » 20 mar 2023, 13:29

klasik je napisao/la:
20 mar 2023, 13:14
Ja bi da prokomentarisem vracanje Jasmina Osmica u juniore.
Prvo ne znam da li ima neki konflikt Jasmin/njegov agent-uprava i kakva je tu situacija.
Znao si 01.01.2023. godine da mu za pola godine istice ugovor i da on moze od tog momenta potpisat sa bilo kim drugim.
Znaci ako si ga htio uslovit to si morao uradit tad, a ne u pola polusezone i da ostajes da jednom desnom beku, i to malte ne junioru, a Jasminovo je puno pravo da ispostuje ugovor do kraja i ne produzi, znaci momak je potpisao do kraja ove godine nekad ranije i to je to.

Nismo bas u situaciji da tako olako nekog suspendujemo i imamo na ionako tankoj poziciji jos manji izbor. bukvalno jednog igraca.
Mislim da je velika greska to sto se uradilo i nadam se da ce novi trener kad dodje vratit ga u ekipu.

Evo vidili ste juce podijelili nam kartona i tako ce bit stalno da ti do kraja sezone uvijek neko fali.
Svim našim mladim igračima koji su potpisali 1+1 ugovore,ističu ugovori na kraju sezone...Niko o tome nije vodio računa...

rerel
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 jan 2018, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la rerel » 20 mar 2023, 14:04

DamirT je napisao/la:
20 mar 2023, 12:11
Jel ima ikakvih naznaka za trenera?
Ko je najblizi klupi itd?
Nudio im se nas covijek Tuzlak "Divkovic" koji je bio spreman dovesti i sponzora sa sobom ali im izgleda nije dobar jer.kod njega nema mesetarenja i talova..Covjek ozbiljan,prvi trener na TK sa Pro- licenom .a ovi nasi ca mimoilaze vec 2.put

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 20 mar 2023, 14:15

rerel je napisao/la:
20 mar 2023, 14:04
DamirT je napisao/la:
20 mar 2023, 12:11
Jel ima ikakvih naznaka za trenera?
Ko je najblizi klupi itd?
Nudio im se nas covijek Tuzlak "Divkovic" koji je bio spreman dovesti i sponzora sa sobom ali im izgleda nije dobar jer.kod njega nema mesetarenja i talova..Covjek ozbiljan,prvi trener na TK sa Pro- licenom .a ovi nasi ca mimoilaze vec 2.put
koga je vodio taj ozbiljan trener?

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.