FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 27 nov 2021, 15:35

**** ti Bandicu sve tvoje, ovo faul u zoni suta

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 nov 2021, 15:38

Sta je strateg, moze li se?
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 27 nov 2021, 16:59

Nemojte molim vas prozivati ni Bandica ni bilo koga. Jedini i iskljucivi krivac je Mladen Zizovic...Pa covjek je 10 bodova prosuo najmanje do sad, ja se ne sjecam da smo nekog trenera vise branili a da nam je igra veliko nista....Kad se sjetim poslije Veleza to su odusevljenja, Sloboda, ljubav, drugarstvo a meni se iskreno povracalo od igre. Ja ovu patnju vise ne mogu gledati.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 27 nov 2021, 17:06

Ljudi, sta vi ocekujete na ovakvom terenu? Da dobijemo 3-0 ?
Realna pozicija je neko 6mjesto u ovom trenutku s obzirom da je igraci kadar skoro Pa isti kao iz prosle sezone.

slika

slika

slika

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 27 nov 2021, 18:05

Karambeu je napisao/la:
27 nov 2021, 16:59
Nemojte molim vas prozivati ni Bandica ni bilo koga. Jedini i iskljucivi krivac je Mladen Zizovic...Pa covjek je 10 bodova prosuo najmanje do sad, ja se ne sjecam da smo nekog trenera vise branili a da nam je igra veliko nista....Kad se sjetim poslije Veleza to su odusevljenja, Sloboda, ljubav, drugarstvo a meni se iskreno povracalo od igre. Ja ovu patnju vise ne mogu gledati.
Koliko smo i dobili toliki smo i izgubili bodova radi njega. Ovo je danas njegova utakmica bila totalni promašaji su izmjene bile posebno izvođenje ramica a ubacivanje veselinovica umjesto njega nema mi nikakve logike. Igrace treba pohvaliti na borbi i želji ali dosta viška poteza ima sto nas najvise i košta fali taj završni šut. Mali kapetanovic sasvim korektnu utakmicu odigrao, Balic po meni vrhunska partija osim toga sto je imao ona 2 promašaja nista se nema prigovoriti. Fedor ko inace isto izgubljen na terenu totalno neprimjetan. To je to sto se tice nase polusezone mislim da u bl nemamo sta tražit.

Jos samo da se nayebem svega onima iz obezbijeđenja sto nisu pustili momke da našaketaju onih par debilcica željinih na d sektoru i zbog onakvog ponašanja prema našim momcima.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 27 nov 2021, 18:18

Pashoni sta ljudima yebes, dva debilcica koji nemaju 20 god da nekog isamaraju... Sta ima ulijetat, nek su reagovali jer je grupa se srozala, a toliko su jaki navijaci da im je oduzet bubanj na brdu, bolje da sutite
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 27 nov 2021, 18:43

Uletila 3 4 momaka jedan samo ima 20 godina. Nisam govorio nista da su jaki , nit ih hvalim,samo kazem da su ih trebali pustit da dozovu onih par majmuncica zeljinih sto su usli na d sektor i provocirali a nisu smjeli prici da se sukobe.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 nov 2021, 19:03

Sve ok. Realno.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 27 nov 2021, 19:07

Dzenis nije veznjak, Veseli je trebao ranije uci..Sasa nije **** krilo, Karisik krivac za gol, bitno je da Devedzic truhne na klupi...
Hajde tezak teren i sve ali kako nama tako je i njima...
Jedino dobro od utakmice je mali Kapetanovic.....
Jel normalno da Veseli sjedi na klupi, Sasa glumi krilo, a veznog ti igra klasicni spic....

S obzirom da se tolerise ovo "bod po bod "opstanak, mi i nemamo neke ambicije ove sezone. Ako ovako ostane mi smo i u kupu donji.
Hvala mu na svemu do sada,ali mislim da je vrijeme da Zizovic ide, ako nam je ipak ambicija samo postojati i ne ispasti onda jbg...
Jos jedna godina naseg zivota za zaborav. Mosa Bodaslo.

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 27 nov 2021, 19:20

Da ode Zizovic imamol mi neko drugo rjesenje, imamo tu Spahu al ne znam jos uvijek da li je to to da ga prerano ne potrosimo.

Za vrijeme Zizovica imamo relativno jeftinu ekipu, nije bas da nas je neko osim Zrinjskog nadigrao a i njih smo u kupu izbacili.

Dosta nasih omladinaca polako ubacuje u vatru, da bi ti neki mlad igrac eksplodirao osim ako nije bas kvalitet on mora igrat u ekipi koja dominira, pored sebe mora imat duplo bolje igrace od sebe.

Mi smo u zadnjih godinu dana dobili Alica, Devedzica, Mehmedovica, Kapetanovica, Osmic se afirmiso odlicno, mislim da nijedna ekipa nije vise od nas izbacila mladih igraca koji su msnje vise kvalitet za premijer ligu.
A nije bas da mozes rec da imas od iskusnijih igraca neki kvalitet za koji bi se otimali ekipe iz vrha, al su po meni dobro poslozeni i ovaj broj bodova je puno vise nego sto smo ocekivali od ove grupe igraca (cinjenica je da smo imali priliku da osvojimo jos koji bod)
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

antisisoja1919
Postovi: 3417
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 27 nov 2021, 19:45

FKBilder je napisao/la:
27 nov 2021, 19:07
Dzenis nije veznjak, Veseli je trebao ranije uci..Sasa nije **** krilo, Karisik krivac za gol, bitno je da Devedzic truhne na klupi...
Hajde tezak teren i sve ali kako nama tako je i njima...
Jedino dobro od utakmice je mali Kapetanovic.....
Jel normalno da Veseli sjedi na klupi, Sasa glumi krilo, a veznog ti igra klasicni spic....

S obzirom da se tolerise ovo "bod po bod "opstanak, mi i nemamo neke ambicije ove sezone. Ako ovako ostane mi smo i u kupu donji.
Hvala mu na svemu do sada,ali mislim da je vrijeme da Zizovic ide, ako nam je ipak ambicija samo postojati i ne ispasti onda jbg...
Jos jedna godina naseg zivota za zaborav. Mosa Bodaslo.
Sto se tice Karisika, ne samo sto je kriv za gol nego je imao jos dosta gresaka, dosta prodatih lopti, dva puta cuva Vrhovca s obje ruke na prekidu i gdje je bandic mogokontra nas svirat penal. Isto tako protiv Sarajeva kad je primljen gol, svi osuli po Devedzicu. Al jbg tako je kod nas, pljuvat nase igrace, a kad sjebu ovi sto im je Sloboda usputna stanica, onda sutimo. Kapetanovic i po meni jedina svijetla tacka danas i puno vise koristi od njega na beku, nego od Cive. Strucnjak vadi Sasu jedinog koji moze napraviti prema naprijed. Strucnjak nece otici sve dok nas duboko ne ukanali i dok se ne budemo borili za opstanak a dobro znamo kakav raspored slijedi. Igramo antifudbal a sanjamo o Evropi. Sve u svemu, ovo ne ide na dobro, jer prakticki u 2 kola mi lagano mozemo sa 5.-6. pozicije doci u opasnu zonu, jer u narednim utakmicama bice bas teska borba za bodove
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 27 nov 2021, 19:49

Kakve sve debilne ekipe nismo dobili ove polusezone, plače mi se...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 27 nov 2021, 19:52

antisisoja1919 je napisao/la:
27 nov 2021, 19:45
FKBilder je napisao/la:
27 nov 2021, 19:07
Dzenis nije veznjak, Veseli je trebao ranije uci..Sasa nije **** krilo, Karisik krivac za gol, bitno je da Devedzic truhne na klupi...
Hajde tezak teren i sve ali kako nama tako je i njima...
Jedino dobro od utakmice je mali Kapetanovic.....
Jel normalno da Veseli sjedi na klupi, Sasa glumi krilo, a veznog ti igra klasicni spic....

S obzirom da se tolerise ovo "bod po bod "opstanak, mi i nemamo neke ambicije ove sezone. Ako ovako ostane mi smo i u kupu donji.
Hvala mu na svemu do sada,ali mislim da je vrijeme da Zizovic ide, ako nam je ipak ambicija samo postojati i ne ispasti onda jbg...
Jos jedna godina naseg zivota za zaborav. Mosa Bodaslo.
Sto se tice Karisika, ne samo sto je kriv za gol nego je imao jos dosta gresaka, dosta prodatih lopti, dva puta cuva Vrhovca s obje ruke na prekidu i gdje je bandic mogokontra nas svirat penal. Isto tako protiv Sarajeva kad je primljen gol, svi osuli po Devedzicu. Al jbg tako je kod nas, pljuvat nase igrace, a kad sjebu ovi sto im je Sloboda usputna stanica, onda sutimo. Kapetanovic i po meni jedina svijetla tacka danas i puno vise koristi od njega na beku, nego od Cive. Strucnjak vadi Sasu jedinog koji moze napraviti prema naprijed. Strucnjak nece otici sve dok nas duboko ne ukanali i dok se ne budemo borili za opstanak a dobro znamo kakav raspored slijedi. Igramo antifudbal a sanjamo o Evropi. Sve u svemu, ovo ne ide na dobro, jer prakticki u 2 kola mi lagano mozemo sa 5.-6. pozicije doci u opasnu zonu, jer u narednim utakmicama bice bas teska borba za bodove
Maksimovic vec 6-7 utakmica medju losijim igracima na terenu+danas se buni nesto kod duela sa Hajdarevicem nagazio ga i to dobro(za zuti karton)i jos mu prilazi u lice nesto govori,drugi put Blazevica nabi šakom u lice i opet se nesto buni,mozda je danas cak bio i za crvenog.
S sto se tice njegovih sposobnosti na krilu momak je ispusena mustikla,uopste nije za krila nema tu ni brzinu ni dribling kao sto je imaju npr Ticinovic,Amoah,Clarismario,Mujan.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 27 nov 2021, 19:56

antisisoja1919 je napisao/la:
27 nov 2021, 19:45
FKBilder je napisao/la:
27 nov 2021, 19:07
Dzenis nije veznjak, Veseli je trebao ranije uci..Sasa nije **** krilo, Karisik krivac za gol, bitno je da Devedzic truhne na klupi...
Hajde tezak teren i sve ali kako nama tako je i njima...
Jedino dobro od utakmice je mali Kapetanovic.....
Jel normalno da Veseli sjedi na klupi, Sasa glumi krilo, a veznog ti igra klasicni spic....

S obzirom da se tolerise ovo "bod po bod "opstanak, mi i nemamo neke ambicije ove sezone. Ako ovako ostane mi smo i u kupu donji.
Hvala mu na svemu do sada,ali mislim da je vrijeme da Zizovic ide, ako nam je ipak ambicija samo postojati i ne ispasti onda jbg...
Jos jedna godina naseg zivota za zaborav. Mosa Bodaslo.
Sto se tice Karisika, ne samo sto je kriv za gol nego je imao jos dosta gresaka, dosta prodatih lopti, dva puta cuva Vrhovca s obje ruke na prekidu i gdje je bandic mogokontra nas svirat penal. Isto tako protiv Sarajeva kad je primljen gol, svi osuli po Devedzicu. Al jbg tako je kod nas, pljuvat nase igrace, a kad sjebu ovi sto im je Sloboda usputna stanica, onda sutimo. Kapetanovic i po meni jedina svijetla tacka danas i puno vise koristi od njega na beku, nego od Cive. Strucnjak vadi Sasu jedinog koji moze napraviti prema naprijed. Strucnjak nece otici sve dok nas duboko ne ukanali i dok se ne budemo borili za opstanak a dobro znamo kakav raspored slijedi. Igramo antifudbal a sanjamo o Evropi. Sve u svemu, ovo ne ide na dobro, jer prakticki u 2 kola mi lagano mozemo sa 5.-6. pozicije doci u opasnu zonu, jer u narednim utakmicama bice bas teska borba za bodove
Dva poraza dijele te od borbe za opstanak, prvi je mozda vec sledece kolo....
Ali bojim se da cemo prekasno svatiti i reagovat....Osim ako se drasticno ne pojacamo ...Vidicemo...
Postavka je smijesna ba, veznjak na krilu, spic zadnji vezni, krilo i vezni ti na klupi.....

Pa admirxx, Sasa nije krilo, ne znam koji ce **** na krilu dok Veseli grije klupu.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 27 nov 2021, 20:00

harry_90 je napisao/la:
27 nov 2021, 13:20
Danas tved mec ocekujem na nekvalitetnom terenu,podjela bodova nekako najrealnija..

Napokon bez Civica,nadam se da ce ga neko dostojno zamjeniti.
kao sto sam i rekao,Zizovic nema ambicija da napada,jedino kad pocne gubit,u svakom slucaju covjek je zadovoljan bodom bilo kod kuce ili na strani..

Vjecita borba za opstanak,nikad damu da se napadne vrh,osim one sezone kad smo bili jaki sa Krpicem,Ordagicem,Subicem itd..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 nov 2021, 20:19

Ne pritiscite, ne stvarajte pritisak. Nemamo igraca za nista bolje. Realno ovo je sve ok kako je moglo mnogo gore, a moglo je i bolje ali vrlo tesko, realno. Cilj je ostanak i opstanak.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 27 nov 2021, 20:40

Najgore sto se mi nečemu nadamo a poslije se razočaramo. Sto je najgore liga je ko nikad izjednačena , jedino se zrinjski moze izdvojiti i ako nas ni oni nisu nadigrali. Trrba shvatiti da vjerovali ili ne trenutno i radnik ima bolji budžet od nas jer smo mi uz siroki najgori u citavoj ligi sto se tice budžeta. Ne možeš se vise ni razočarati jer si na ovakve stvari navikao prije
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 27 nov 2021, 20:45

Pashoni je napisao/la:
27 nov 2021, 20:40
Najgore sto se mi nečemu nadamo a poslije se razočaramo. Sto je najgore liga je ko nikad izjednačena , jedino se zrinjski moze izdvojiti i ako nas ni oni nisu nadigrali. Trrba shvatiti da vjerovali ili ne trenutno i radnik ima bolji budžet od nas jer smo mi uz siroki najgori u citavoj ligi sto se tice budžeta. Ne možeš se vise ni razočarati jer si na ovakve stvari navikao prije
+1
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 28 nov 2021, 02:01

Otkaz odmah.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 28 nov 2021, 10:35

U ovako nekvalitetnoj ligi čak bi i Nala marginala osvojio barem 5 bodova više...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.