FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa traje do: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
5
71%
Izvučemo nekako neriješeno
1
14%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
1
14%
 
Ukupno glasova: 7

crvenocrnitz
Postovi: 834
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 05 jun 2023, 10:15

Koliko samo ribica i nemača pojma...
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 05 jun 2023, 11:01

ego po ko zna koji put unistava Slobodu.

neki ne mogu podnijeti da raja ne zeli da ih vidi blizu Slobode i da obicni navijaci jednoglasno podrzavaju nekog drugog i radije ce vidjeti klub da ostane na dnu nego da podnesu udarac.

treba uporediti ovu sliku i sliku kad su prosli put rusili Azmira, da vidimo koliko je podudarnosti.

sto je najsmjesnije znate da sam ja godinama bio protiv Azmira, ali kad vidim vecinu ljudi koji su sad protiv njega ja sam automatski zestoko ZA.
ti ljudi su se pokazali u zadnjih 10 godina, i automatski sto god oni kazu da Slobodi treba ja sam odmah u kontru.

steta onih pravih ljudi koje iskoristavaju da opravdaju svoj cilj
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 05 jun 2023, 11:08

Od ovih iz UG što su bili na sastanku realno kad pogledaš, trećina sigurno pojma nema i tu su samo jer su godinama uz Slobodu (svaka čast na tome ali kad skontaš da mi nikad nismo imali upravu kako treba a ti isti sve te godinama podržavali sa njima sastančili meni to veze s vezom nema), jedna trećina nešto zna ali je pomalo mutna (dovode se u kojekakve veze sa nekim menadžerima i OP u polunegativnom konekstu), a zadnja trećina ima znanje, mogla bi pomoći ali ima svoje firme, život i šta sve ne koji je tek u razvoju. Evo jedan Aco, od Irisha i onog Bricksa može kupiti sigurno stolicu u skupštini a nije, što nije? zato što osim tog posla i sudi utakmice i nema on kad u Slobodi raditi.. Da ne misli niko da UG i ljudima koji su bili na sastanku sa ovim nehljebarima spočitavam ljubav prema Slobodi, to nikako i nikad! Samo nekad treba biti realan, reći sebi nisam ja za toga, šta ću ja tu ali...
Nama treba potpuni reset, a šta on uključuje mislim da svi znamo

PS Gdje je i šta radi Zdenko Jurić?
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Skojevska
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 05 jun 2023, 11:11

ultrasstyle_tz je napisao/la:
05 jun 2023, 11:01
ego po ko zna koji put unistava Slobodu.

neki ne mogu podnijeti da raja ne zeli da ih vidi blizu Slobode i da obicni navijaci jednoglasno podrzavaju nekog drugog i radije ce vidjeti klub da ostane na dnu nego da podnesu udarac.

treba uporediti ovu sliku i sliku kad su prosli put rusili Azmira, da vidimo koliko je podudarnosti.

sto je najsmjesnije znate da sam ja godinama bio protiv Azmira, ali kad vidim vecinu ljudi koji su sad protiv njega ja sam automatski zestoko ZA.
ti ljudi su se pokazali u zadnjih 10 godina, i automatski sto god oni kazu da Slobodi treba ja sam odmah u kontru.

steta onih pravih ljudi koje iskoristavaju da opravdaju svoj cilj
Svako od nas može biti i ZA i protiv, ne bi valjalo da svi isto razmisljamo.

E sad dzaba nama sto sto je neko za neko protiv, kad na kraju mi ne odlučujemo, odlucit ce GU a mi mozemo samo ovako svirati kurcu.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 05 jun 2023, 11:29

slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

klasik
Postovi: 3959
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 05 jun 2023, 11:32

Slatinash_7 je napisao/la:
05 jun 2023, 11:08
Od ovih iz UG što su bili na sastanku realno kad pogledaš, trećina sigurno pojma nema i tu su samo jer su godinama uz Slobodu (svaka čast na tome ali kad skontaš da mi nikad nismo imali upravu kako treba a ti isti sve te godinama podržavali sa njima sastančili meni to veze s vezom nema), jedna trećina nešto zna ali je pomalo mutna (dovode se u kojekakve veze sa nekim menadžerima i OP u polunegativnom konekstu), a zadnja trećina ima znanje, mogla bi pomoći ali ima svoje firme, život i šta sve ne koji je tek u razvoju. Evo jedan Aco, od Irisha i onog Bricksa može kupiti sigurno stolicu u skupštini a nije, što nije? zato što osim tog posla i sudi utakmice i nema on kad u Slobodi raditi.. Da ne misli niko da UG i ljudima koji su bili na sastanku sa ovim nehljebarima spočitavam ljubav prema Slobodi, to nikako i nikad! Samo nekad treba biti realan, reći sebi nisam ja za toga, šta ću ja tu ali...
Nama treba potpuni reset, a šta on uključuje mislim da svi znamo

PS Gdje je i šta radi Zdenko Jurić?
Stolica u skupstini je 24k gidisnje jel tako?
Ti hoces da kazes da on treba mjesecno 2 hiljade odvojit za Slobodu, evo nek mjesecno ima zarade u 2 lokala 8k, lupam, jer nema sigurno. I da on sad treba od tih 8k 25% zarade dat Slobodi, mislim da niko tolike pare nebi dao da je ne znam ti kolika ljubav prema klubu. Abramovic ti kad gledas procentualni nije davao tolike procente svoje zarade u Celziju a klub je bio njegov, a ovde pricamo o mjestu u skupstini. To jednostavno ne ide tako
I aco kad ga vec spominjes kad god je neko gostovanje i pored 2 lokala i svoje karijere sudije sjede u auto i zapuca u trebinje, posusje, citluk...
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Madal
Postovi: 3546
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 jun 2023, 11:35

Ove sedmice je odluka, ili smo privatni klub ljudi sa sastanka tj. OFK ili nam se pise svijetla buducnost!
Posto vole Azmiru da pripisu podjele, nek ostane upisano da su podjele sada uzrokovane od ljudi UG, a ne Azmira!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 05 jun 2023, 11:52

klasik je napisao/la:
05 jun 2023, 11:32
Slatinash_7 je napisao/la:
05 jun 2023, 11:08
Od ovih iz UG što su bili na sastanku realno kad pogledaš, trećina sigurno pojma nema i tu su samo jer su godinama uz Slobodu (svaka čast na tome ali kad skontaš da mi nikad nismo imali upravu kako treba a ti isti sve te godinama podržavali sa njima sastančili meni to veze s vezom nema), jedna trećina nešto zna ali je pomalo mutna (dovode se u kojekakve veze sa nekim menadžerima i OP u polunegativnom konekstu), a zadnja trećina ima znanje, mogla bi pomoći ali ima svoje firme, život i šta sve ne koji je tek u razvoju. Evo jedan Aco, od Irisha i onog Bricksa može kupiti sigurno stolicu u skupštini a nije, što nije? zato što osim tog posla i sudi utakmice i nema on kad u Slobodi raditi.. Da ne misli niko da UG i ljudima koji su bili na sastanku sa ovim nehljebarima spočitavam ljubav prema Slobodi, to nikako i nikad! Samo nekad treba biti realan, reći sebi nisam ja za toga, šta ću ja tu ali...
Nama treba potpuni reset, a šta on uključuje mislim da svi znamo

PS Gdje je i šta radi Zdenko Jurić?
Stolica u skupstini je 24k gidisnje jel tako?
Ti hoces da kazes da on treba mjesecno 2 hiljade odvojit za Slobodu, evo nek mjesecno ima zarade u 2 lokala 8k, lupam, jer nema sigurno. I da on sad treba od tih 8k 25% zarade dat Slobodi, mislim da niko tolike pare nebi dao da je ne znam ti kolika ljubav prema klubu. Abramovic ti kad gledas procentualni nije davao tolike procente svoje zarade u Celziju a klub je bio njegov, a ovde pricamo o mjestu u skupstini. To jednostavno ne ide tako
I aco kad ga vec spominjes kad god je neko gostovanje i pored 2 lokala i svoje karijere sudije sjede u auto i zapuca u trebinje, posusje, citluk...
Tako je zamišljeno, al Bgm meni se ne čini tako sad u svjetlu ovih zadnjih dešavanja kad je izjavljeno da su oni vlasnici upravljačkih prava koja su KUPILI.. Nigdje ne piše da ih oni svake godine kupuju, jer da ih kupuju svake godine oni ne mogu biti vlasnici toga nego samo korisnici na jednu godinu. Sad kako su se izdešavali ovi sastanci sa svim nekim stranama ja iskreno sve manje sumnjam da je stolica 24k godišnje, nego da je to plaćeno jednom i deri.. Aco je slučajka primjer jer ga relativno poznajem kao i neke druge ljude više manje sa svih tih sastanaka. I kažem, ljubav njegova i svih ljudi tamo (Sulje, Keme, ostale da ne nabrajam) je neupitna! Pitanje je samo da li neki od njih mogu iznjeti te sastanke svojim znanjem ili vremenom, i da li to isto žele raditi. Ima li neko od njih tamo koristi itd itd

Oko para bilo koga od njih ne bih da komentarišem nesto puno, ja mislim da neki imaju i mogu više, toliko..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina


Avatar
mk1008
Postovi: 835
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 05 jun 2023, 12:12

montolivo18 je napisao/la:
05 jun 2023, 12:04
slika
Koji je portal?
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 05 jun 2023, 12:14

Slatinash_7 je napisao/la:
05 jun 2023, 11:08
Od ovih iz UG što su bili na sastanku realno kad pogledaš, trećina sigurno pojma nema i tu su samo jer su godinama uz Slobodu (svaka čast na tome ali kad skontaš da mi nikad nismo imali upravu kako treba a ti isti sve te godinama podržavali sa njima sastančili meni to veze s vezom nema), jedna trećina nešto zna ali je pomalo mutna (dovode se u kojekakve veze sa nekim menadžerima i OP u polunegativnom konekstu), a zadnja trećina ima znanje, mogla bi pomoći ali ima svoje firme, život i šta sve ne koji je tek u razvoju. Evo jedan Aco, od Irisha i onog Bricksa može kupiti sigurno stolicu u skupštini a nije, što nije? zato što osim tog posla i sudi utakmice i nema on kad u Slobodi raditi.. Da ne misli niko da UG i ljudima koji su bili na sastanku sa ovim nehljebarima spočitavam ljubav prema Slobodi, to nikako i nikad! Samo nekad treba biti realan, reći sebi nisam ja za toga, šta ću ja tu ali...
Nama treba potpuni reset, a šta on uključuje mislim da svi znamo

PS Gdje je i šta radi Zdenko Jurić?
Problem je sto niko nije znao tacno kako djeluje ta skupstina i niko nije bio upoznat u statut i ova upravljacka prava, tek se saznalo poslije ovog sastanaka, a ljudi popljuvani eto.
Koliko znam na tom sastanku je bio razgovor i oko toga da li se statut moze mjenjati, i da li se moze napraviti nadzorni odbor kako bi kontrolisao i rad UO i skupstine.
Ovaj sastanak je rjesio puno nejasnosca i trebao je biti odradjen prije nego sto se otislo Azmiru, u buducnost trebamo gledati ko god bio novi pred. UO da se napravi taj nadzorni odbor koji bi kontrolisao koliko toliko sta se radi.

- Evo vidim sad post ovaj kasnije, stolica nije 24k godisnje nego trajno jedna stolica 24k, a kako sam skontao ti ih mozes kupiti vise.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 05 jun 2023, 12:26

kako se nije znalo da je klub privatan. Jesam vam godinama pisao da po nasim zakonima je vise privatan nego Sarajevo cak.
ali vi vjerujete kome hocete i u price koje vam odgovaraju.

i jos jednu stvar vam ponavljam godinama, a ni u to necete da povjerujete. NE MOZE BILO KO DOCI I KUPITI STOLICU.
da bi kupio stolicu ides na glasanje kod ovih postojecih i oni te moraju odobriti formalno (i naravno gradska uprava neformalno).
prvo njihove interese moras da ispunis. Zato Azmir i ne zeli

ljudi su privatizovali Slobodu, klub svijuuuuu nas
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
mk1008
Postovi: 835
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 05 jun 2023, 12:31

ultrasstyle_tz je napisao/la:
05 jun 2023, 12:26
kako se nije znalo da je klub privatan. Jesam vam godinama pisao da po nasim zakonima je vise privatan nego Sarajevo cak.
ali vi vjerujete kome hocete i u price koje vam odgovaraju.

i jos jednu stvar vam ponavljam godinama, a ni u to necete da povjerujete. NE MOZE BILO KO DOCI I KUPITI STOLICU.
da bi kupio stolicu ides na glasanje kod ovih postojecih i oni te moraju odobriti formalno (i naravno gradska uprava neformalno).
prvo njihove interese moras da ispunis. Zato Azmir i ne zeli

ljudi su privatizovali Slobodu, klub svijuuuuu nas
Svako je zamjenjiv, i sve se da promijeniti, uz dobru volju nas navijaca , uz pritisak na GU i tu Skupstinu da se promijeni statut , morali bi to uraditi, treba ih pritisnuti sto kazu do kraja dovest da nemaju gdje, a to mozemo ako svi zajedno i mi i ug i fukare dignemo se i protesti..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 05 jun 2023, 12:37

Batine su uvijek bile rjesenje, ako ne moze lijepo.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 05 jun 2023, 12:43

ultrasstyle_tz je napisao/la:
05 jun 2023, 12:26
kako se nije znalo da je klub privatan. Jesam vam godinama pisao da po nasim zakonima je vise privatan nego Sarajevo cak.
ali vi vjerujete kome hocete i u price koje vam odgovaraju.

i jos jednu stvar vam ponavljam godinama, a ni u to necete da povjerujete. NE MOZE BILO KO DOCI I KUPITI STOLICU.
da bi kupio stolicu ides na glasanje kod ovih postojecih i oni te moraju odobriti formalno (i naravno gradska uprava neformalno).
prvo njihove interese moras da ispunis. Zato Azmir i ne zeli

ljudi su privatizovali Slobodu, klub svijuuuuu nas
Jeste brate trebaju te odobriti ali nije nikome u cilju da te ne odobri, normalno je da ne moze doci lupa Aydin Olgun hocu ja da kupim, pa to nije losa stvar.

TuzlaCityfighter
Postovi: 667
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 05 jun 2023, 12:50

montolivo18 je napisao/la:
05 jun 2023, 12:04
slika
Vjerujte da ne bih znao šta da kažem. Ako će biti kako je bilo kad sam nekad ranije ušao u Slobodu, nikad ne bih ponovo ulazio u klub. A trenutno stanje, na današnji dan, takvo je da bi prije bilo kakvog ulaska bila potrebna dublja analiza situacije u klubu”, rekao je Husić za Raport.

Naglašava da formalno nije član nijednog sportskog kolektiva u BiH. Čak niti Tuzla Cityja, Slobodinog gradskog rivala, koji je upravo zahvaljujući Husiću postao klub premijerligaškog ranga.

Naravno da nema nikakve zvanicne funkcije u klubu 😉
Elvir Baljic

antisisoja1919
Postovi: 3330
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 jun 2023, 12:52

klasik je napisao/la:
05 jun 2023, 11:32
Slatinash_7 je napisao/la:
05 jun 2023, 11:08
Od ovih iz UG što su bili na sastanku realno kad pogledaš, trećina sigurno pojma nema i tu su samo jer su godinama uz Slobodu (svaka čast na tome ali kad skontaš da mi nikad nismo imali upravu kako treba a ti isti sve te godinama podržavali sa njima sastančili meni to veze s vezom nema), jedna trećina nešto zna ali je pomalo mutna (dovode se u kojekakve veze sa nekim menadžerima i OP u polunegativnom konekstu), a zadnja trećina ima znanje, mogla bi pomoći ali ima svoje firme, život i šta sve ne koji je tek u razvoju. Evo jedan Aco, od Irisha i onog Bricksa može kupiti sigurno stolicu u skupštini a nije, što nije? zato što osim tog posla i sudi utakmice i nema on kad u Slobodi raditi.. Da ne misli niko da UG i ljudima koji su bili na sastanku sa ovim nehljebarima spočitavam ljubav prema Slobodi, to nikako i nikad! Samo nekad treba biti realan, reći sebi nisam ja za toga, šta ću ja tu ali...
Nama treba potpuni reset, a šta on uključuje mislim da svi znamo

PS Gdje je i šta radi Zdenko Jurić?
Stolica u skupstini je 24k gidisnje jel tako?
Ti hoces da kazes da on treba mjesecno 2 hiljade odvojit za Slobodu, evo nek mjesecno ima zarade u 2 lokala 8k, lupam, jer nema sigurno. I da on sad treba od tih 8k 25% zarade dat Slobodi, mislim da niko tolike pare nebi dao da je ne znam ti kolika ljubav prema klubu. Abramovic ti kad gledas procentualni nije davao tolike procente svoje zarade u Celziju a klub je bio njegov, a ovde pricamo o mjestu u skupstini. To jednostavno ne ide tako
I aco kad ga vec spominjes kad god je neko gostovanje i pored 2 lokala i svoje karijere sudije sjede u auto i zapuca u trebinje, posusje, citluk...
Pola nas ovdje trazi besplatan ulaz na neke utakmice.
Ni trecina nas ne uzme sezonsku.
Al zato trazimo da Aco il neko drugi, jer malo bolje zaradjuje od nas, al mozda, kupi stolicu u skupštini i da 24k godišnje.
Nema Aco sigurno porodicu koju treba izdrzavat, a lokali ce sami u sebe ulagati.
Previse mi seremo, al relano.
Sve bi mi da drugi, al kad treba za svoj dzep, e onda nemoj mene. Drugi ce.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 13412
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2023, 12:52

Sutra je dan D.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
fukara87
Postovi: 5634
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 05 jun 2023, 12:57

DamirT je napisao/la:
05 jun 2023, 12:52
Sutra je dan D.
Treba stolicu na vrijeme obezbijedit sutra u restoranu Heez
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 13412
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2023, 13:01

fukara87 je napisao/la:
05 jun 2023, 12:57
DamirT je napisao/la:
05 jun 2023, 12:52
Sutra je dan D.
Treba stolicu na vrijeme obezbijedit sutra u restoranu Heez
Rezervisat cijeli sprat za svaki slucaj :rol: :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Skojevska i 10 gostiju.