FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa traje do: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
4
67%
Izvučemo nekako neriješeno
1
17%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
1
17%
 
Ukupno glasova: 6

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 19:12

klasik je napisao/la:
05 jun 2023, 19:07
Azmir ako vec hoce ponovo u Slobodu vec sutra ujutro treba **** ili sportsport novinar da sjedne ispred njega, upali kameru i da on u kameru svojim rijecima bez da mu neki novinar prepisuje izjavu i kaze ja hocu u Slobodu, moj plan je takav i takav, od trenutnih ljudi u skupstini/upravnom mi odgovara taj i taj a ne odgovara taj i taj.
Ako je proucio model funkcionisanja (neko mu dobro objasnio) kluba treba rec ja cu uradit to i to, kupit tih stolica kolko treba.

Prvo ce konacni sve nas obavihestit na KOJI NACIN ON ZELI VODIT SLOBODU, sta hoce od Slobode, sta dobivamo a sta gubimo. I predocit da je predao prijavu za predsjednika.
Samim tim imas video dokaz da zeli u Slobodu, da joj zeli dobro, i eventualno ako to ovi ne prihvate da imamo to crno na bihelo (il zi ga na videu)
Slažem se, to sam i spomenuo jučer ako hoće može i ja bih volio da napravi press i sve razjasni jer ako pridobije i simpatizere to je to, nema tu skupština plaho šta mislim mogu oni šta hoće tu izglasat al će imati i dobru dozu pritiska nema onda mišljenje te male grupe već kako navijači odluče i sta navijači predlože.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 19:13

klasik je napisao/la:
05 jun 2023, 19:07
Azmir ako vec hoce ponovo u Slobodu vec sutra ujutro treba **** ili sportsport novinar da sjedne ispred njega, upali kameru i da on u kameru svojim rijecima bez da mu neki novinar prepisuje izjavu i kaze ja hocu u Slobodu, moj plan je takav i takav, od trenutnih ljudi u skupstini/upravnom mi odgovara taj i taj a ne odgovara taj i taj.
Ako je proucio model funkcionisanja (neko mu dobro objasnio) kluba treba rec ja cu uradit to i to, kupit tih stolica kolko treba.

Prvo ce konacni sve nas obavihestit na KOJI NACIN ON ZELI VODIT SLOBODU, sta hoce od Slobode, sta dobivamo a sta gubimo. I predocit da je predao prijavu za predsjednika.
Samim tim imas video dokaz da zeli u Slobodu, da joj zeli dobro, i eventualno ako to ovi ne prihvate da imamo to crno na bihelo (il zi ga na videu)
Sta ce kupovati stolice od njih ima svojih 900000 KM pozajmice, covjek nas moze ugasiti da zeli.
🔴⚫️

Avatar
FKBilder
Postovi: 1660
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 19:18

Skver je napisao/la:
05 jun 2023, 19:07
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 18:21
I sta bi, sta kazu VLASNICI upravljackih prava sto ne moze Azmir....
Nema vise izgovora hoce da privatizuje klub,jer je on de fakto privatizovan od njih izmjenama i prilagodbom statuta....
Sta je problem
Ne mogu privatizovati, mogu samo upravljati, vlasnik kluba je grad Tuzla.
Kupili su prava da upravljaju. Zaboravio sam,jesu li ta prava vremenski ogranicena :?:
Odlucuju ko moze uci,ko ne moze, sta moze ili ne moze.
De fakto su privatizovali klub.Oni su uprava, oni su skupstina....Koliko sam razumio oni su te dvije pozicije statutom "izjednacili "i fakticki obezvrijedili skupstinu...Ako sam pogresno razumio evo izvinjavam se.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 19:49

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 19:18
Skver je napisao/la:
05 jun 2023, 19:07
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 18:21
I sta bi, sta kazu VLASNICI upravljackih prava sto ne moze Azmir....
Nema vise izgovora hoce da privatizuje klub,jer je on de fakto privatizovan od njih izmjenama i prilagodbom statuta....
Sta je problem
Ne mogu privatizovati, mogu samo upravljati, vlasnik kluba je grad Tuzla.
Kupili su prava da upravljaju. Zaboravio sam,jesu li ta prava vremenski ogranicena :?:
Odlucuju ko moze uci,ko ne moze, sta moze ili ne moze.
De fakto su privatizovali klub.Oni su uprava, oni su skupstina....Koliko sam razumio oni su te dvije pozicije statutom "izjednacili "i fakticki obezvrijedili skupstinu...Ako sam pogresno razumio evo izvinjavam se.
Oni su obicni manipulatori i prevaranti, nema prijatelju u drzavi zakona o sportu, ne moze se privatizovati ni jedan sportski klub....htio je Diglisic kupiti Zelju, kad su mu rekli da moze samo neka upravljacka prava covjek ih poslo u mp3 i odyebo.....gdje im vlasnicki list ovim skupstinarima, doveli Sabrinu da pokusaju izmuljati ko fol Sarajevo, cije je Sarajevo, Mirvicevo, jest al u qurcu.....nije Azmir veslo siso, covjek se zastitio pozajmicom, ovi kad prodaju svu svoju imovinu nemaju 900000, imal Begin sin Sead Omercevic clan skupstine Babilon, ima al u qurcu, babin je Babilon a babo ima, a babo veliki navijac Sarajeva dao mu ime po Seadu Susicu...qurac ce moj dati Slobodi ista....isto onaj zalizani, ako su dali sta para to je sve kroz pozajmice, imaju papiri sta je uslo u klub....jedini ko ce dati je ludi Azmir Aza kamikaza, Senad bingo sigurno nece, jedino ih moze zaposliti u magacinu da rade a posle posla da igraju za Slobodu...
🔴⚫️

Avatar
FKBilder
Postovi: 1660
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 19:58

Skver je napisao/la:
05 jun 2023, 19:49
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 19:18
Skver je napisao/la:
05 jun 2023, 19:07

Ne mogu privatizovati, mogu samo upravljati, vlasnik kluba je grad Tuzla.
Kupili su prava da upravljaju. Zaboravio sam,jesu li ta prava vremenski ogranicena :?:
Odlucuju ko moze uci,ko ne moze, sta moze ili ne moze.
De fakto su privatizovali klub.Oni su uprava, oni su skupstina....Koliko sam razumio oni su te dvije pozicije statutom "izjednacili "i fakticki obezvrijedili skupstinu...Ako sam pogresno razumio evo izvinjavam se.
Oni su obicni manipulatori i prevaranti, nema prijatelju u drzavi zakona o sportu, ne moze se privatizovati ni jedan sportski klub....htio je Diglisic kupiti Zelju, kad su mu rekli da moze samo neka upravljacka prava covjek ih poslo u mp3 i odyebo.....gdje im vlasnicki list ovim skupstinarima, doveli Sabrinu da pokusaju izmuljati ko fol Sarajevo, cije je Sarajevo, Mirvicevo, jest al u qurcu.....nije Azmir veslo siso, covjek se zastitio pozajmicom, ovi kad prodaju svu svoju imovinu nemaju 900000, imal Begin sin Sead Omercevic clan skupstine Babilon, ima al u qurcu, babin je Babilon a babo ima, a babo veliki navijac Sarajeva dao mu ime po Seadu Susicu...qurac ce moj dati Slobodi ista....isto onaj zalizani, ako su dali sta para to je sve kroz pozajmice, imaju papiri sta je uslo u klub....jedini ko ce dati je ludi Azmir Aza kamikaza, Senad bingo sigurno nece, jedino ih moze zaposliti u magacinu da rade a posle posla da igraju za Slobodu...
Jbg vama treba svaku rijec apostrofirat, i podvuc da se ne ganjamo pola sata.
Ja budala pa ne znam da nema zakona o sportu.
Nije Mirvicevo ali kao da jeste on je glavni, on se pita dok ne odluci da proda svoj udio u klubu.
Ja sam te pitao konkretne stvari brate pusti emocije i pricanje iz svoje glave.
Ovi su kupili prava,stolicu u Slobodi i odlucuju, prilagodili su statut tome dok nama prodaju maglu o Slobodi svih nas.
Druze zaboravljas skim pises, znam licno covjeka kojeg su odbili da kupi "stolicu ",...
Jos jednom ko odlucuje ko moze a ko ne moze u klub i po kom osnovu :?:
Mnogo se iza brda valja, mnogo

Edin1982
Postovi: 458
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 05 jun 2023, 20:01

Zna li neko,za sutra jeli Azmir ide Lugavicu ili ovaj dolazi Azmiru...?Jako bitna stvar jer je Azmir jedini koji "možda" hoće i nije nas odbio...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 20:03

Oni odlucuju, tako pricaju ljudi, ugradili u statut da oni odlucuju...u tome je fora, kao stite klub od drugih, da se oni pitaju nece dati Azmiru, jedino im vlasnik kluba grad Tuzla moze narediti.
🔴⚫️

Avatar
FKBilder
Postovi: 1660
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 20:09

Skver je napisao/la:
05 jun 2023, 20:03
Oni odlucuju, tako pricaju ljudi, ugradili u statut da oni odlucuju...u tome je fora, kao stite klub od drugih, da se oni pitaju nece dati Azmiru, jedino im vlasnik kluba grad Tuzla moze narediti.
E jbg,nema veze brate sve 5 :D
Kada sam ja pisao i upozoravao da ispadamo ljudi me pljuvali ovdje.
Cak su me zamalo svojom pozitivom i ubjedili u suprotno :urnebes:
Evo po onom sto sam ja cuo i kako je TRENUTNO trebalo bi to sve biti ok najkasnije do polusezone, ako bude srece mozda I odma. Vidicemo.
Uvjek moze u kontru tako da bez prozivanja molim :mrgreen:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 20:10

Napisao ti je Ultrasstyle ovdje da oni odlucuju ko moze kupiti stolicu, covjek jos davno napisao i ponovio par puta.....
🔴⚫️

Avatar
FKBilder
Postovi: 1660
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 20:15

Pa sta ti pricam cijelo vrijeme .klub je bukvalno privatizovan i prisvojen. Davno

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 20:18

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 20:15
Pa sta ti pricam cijelo vrijeme .klub je bukvalno privatizovan i prisvojen. Davno
Yebote budjet, vidis da glume masone, ne pojavljuju se nigdje osim kad moraju, pravili statut u tajnosti, sta ce sve isplivati, jedino cemo saznati kad ih neko istjera....jedino polazem nadu u Azmira i Fukare 1987.
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 jun 2023, 20:28

Ova natezanja i odugovlacenja su samo pogorsala situaciju jer se napravilo kao da je ispadanje normalna stvar i nesto kao ovi koji su doveli do toga se i dalje pitaju, cak i pametuju.
Sve ce na kraju rezultirati tome da cemo mi 15 dana do pocetka sezone ostati na tome da nemamo ni trenera, a da ce igraci biti neka djeca, probe igraca iz seoskih ekipa i tako to. Sada ce ovi djerizi iz GU, uprave i UG da odu na godisnje odmore po 20 dana.

Ovo je vec preslikana stvar iz sezone kada smo ispali pa nesto kao Meske vodio, a niko nije pomogao pa nas guzio ko je stigao i u Federalnoj.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 20:37

tuzlak1987 je napisao/la:
05 jun 2023, 20:28
Ova natezanja i odugovlacenja su samo pogorsala situaciju jer se napravilo kao da je ispadanje normalna stvar i nesto kao ovi koji su doveli do toga se i dalje pitaju, cak i pametuju.
Sve ce na kraju rezultirati tome da cemo mi 15 dana do pocetka sezone ostati na tome da nemamo ni trenera, a da ce igraci biti neka djeca, probe igraca iz seoskih ekipa i tako to. Sada ce ovi djerizi iz GU, uprave i UG da odu na godisnje odmore po 20 dana.

Ovo je vec preslikana stvar iz sezone kada smo ispali pa nesto kao Meske vodio, a niko nije pomogao pa nas guzio ko je stigao i u Federalnoj.
Otprilike ce tako nekako i biti.....ocekuje se borba izmedju Fukara i Azmira sa jedne strane i njih sa druge.....samo se mozemo uzdati u njih ako ih ovi ne razjedine a sigurno pokusavaju, opet se je nadati da je tu Azmir sa njima pa ce to biti malo teze da ih razjedine....otprilike bacena polusezona u nepovrat i ako ce ovi napraviti neki tim, a kako vidim Fukare nece odustati.....
🔴⚫️

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 05 jun 2023, 21:24

A da me vidi babo♥️🖤🍀🍀
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 21:30

Sad čitam na ig fan page kluba inače aktivna stranica prate dosta Slobodu i redovno objavljuju, ko god to drži svaka čast. Nego vidim objaviše da imaju 4 kandidata za predsjednika kluba. Pa zna li neko ko su ta 4? Jedino prema onom vidim da je jedan od njih Azmir.

Avatar
DamirT
Postovi: 13409
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2023, 21:33

HPCompaq je napisao/la:
05 jun 2023, 21:24
A da me vidi babo♥️🖤🍀🍀
Jesu to kakve dobre informacije :pray:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 05 jun 2023, 22:28

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 14:16
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
05 jun 2023, 08:35
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 03:04
Kada se sjetim ,jaooo klub svijuur naaaas, oteseee naaaam kluuub, praveee zgraaadeee, ruseee stadiJooon hoceeee stanoveeee, nikadaaa privatizacijaaa, seljaaaak nedajjjj mu klubbbbb,nijeee dobrooo nauditiii slobodiiii da se naudiiii meniiii
LJUDI PRIVATIZOVALI KLUB ZA SICU MARAKA, I TO UPLATILI OD TRANSE GRADA VECINA NKIH NIKO MARKE NIJE DAO I LJUDI SE PITAJU....UPRAVLJACKA PRAVAAAA IMAJUUUUU.
Baci je putine i budi precizan yebem ja nas
To baci je putine je najbolesnija fora.
Ljudi ginu u ukrajini druze.
Bas fora do petog osnovne.
Znas koliko mi puca ku rac za Ukrajinom i njihovom djecom :?:
Isto njihovim dobrovoljcima sto su klali po Bosni za nasom...
Ali to sto sam napisao nema veze sa Ukrajinom, Ameri i Rusi "zveckaju "atomskim pa sam se zayebavo. Ali svejedno da ti kazem.

Ziviooooo kluuuub sviJuuuur naaaaaaas
...., nedo Bog rata nikome.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 05 jun 2023, 22:37

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
05 jun 2023, 22:28
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 14:16
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
05 jun 2023, 08:35

To baci je putine je najbolesnija fora.
Ljudi ginu u ukrajini druze.
Bas fora do petog osnovne.
Znas koliko mi puca ku rac za Ukrajinom i njihovom djecom :?:
Isto njihovim dobrovoljcima sto su klali po Bosni za nasom...
Ali to sto sam napisao nema veze sa Ukrajinom, Ameri i Rusi "zveckaju "atomskim pa sam se zayebavo. Ali svejedno da ti kazem.

Ziviooooo kluuuub sviJuuuur naaaaaaas
...., nedo Bog rata nikome.
Molim te bez vrijeđanja, ako su te momci prihvatili o dje da pišeš na temi Slobode i Balju ne znači da se može vrijeđati.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 05 jun 2023, 22:39

TaRgEt_ je napisao/la:
05 jun 2023, 22:37
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
05 jun 2023, 22:28
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 14:16


Znas koliko mi puca ku rac za Ukrajinom i njihovom djecom :?:
Isto njihovim dobrovoljcima sto su klali po Bosni za nasom...
Ali to sto sam napisao nema veze sa Ukrajinom, Ameri i Rusi "zveckaju "atomskim pa sam se zayebavo. Ali svejedno da ti kazem.

Ziviooooo kluuuub sviJuuuur naaaaaaas
...., nedo Bog rata nikome.
Molim te bez vrijeđanja, ako su te momci prihvatili o dje da pišeš na temi Slobode i Balju ne znači da se može vrijeđati.
Izvinjavam se.
Al nisam mogao istrpiti komentar o djeci.
Bilo čijoj na svijetu.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 05 jun 2023, 22:39

TaRgEt_ je napisao/la:
05 jun 2023, 22:37
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
05 jun 2023, 22:28
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 14:16


Znas koliko mi puca ku rac za Ukrajinom i njihovom djecom :?:
Isto njihovim dobrovoljcima sto su klali po Bosni za nasom...
Ali to sto sam napisao nema veze sa Ukrajinom, Ameri i Rusi "zveckaju "atomskim pa sam se zayebavo. Ali svejedno da ti kazem.

Ziviooooo kluuuub sviJuuuur naaaaaaas
...., nedo Bog rata nikome.
Molim te bez vrijeđanja, ako su te momci prihvatili o dje da pišeš na temi Slobode i Balju ne znači da se može vrijeđati.
Evo oca teme. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Imaš li išta lijepo da nam preneseš, ili je samo crnilo i sivilo?
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.