FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
mk1008
Postovi: 866
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 04 jun 2023, 22:40

DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:06
Joj brate mili i oni su ovo odradili bez imalo razmisljanja, cuj staju tik uz A.H. covjeka koji je predsjednik gradskog rivala, strasno jbt.
Pa zamisli manijaka ode na sastanak gradskom rivalu i kaze stajem tik uz Ismira Mirvica...
Pa zar niko ne razmislja jbt...

Razocaran sam na sve strane, daj mucnite malo glavom bolan, komentarisemo tu, svadjamo se, a niko ne zna sta se desava iza zatvorenih vrata.

Edit: jeste li realni da to odobravate, zbog cega?

Nije ni cudo sto nas ismijava citava drzava, poslije ovog ce biti jos gore.

Ma ne mozes ti poredit, oni imaju visedecenijsko rivalstvo, a ovdje u nasem slucaju nema ni R od rivalstva..
Znamo svi da za taj klub navija 5% ljudi u gradu, 95% za nas, kakvo to ivalstvo moze bit.
Taj klub je cak napravljen iz bijesa, ljutnje prema gradu, Jasminu, Slobodi pa ono hajd da im pokazem kako cu napravit jak klub vako nako, postojanje TC je inspirisano ljutnom prema Slobodi.
Uz duzno postovanje prema malobrojnim navijacima al to je tako..
A ove price Azmir Bingo, sacekajmo srijedu da vidimo sta se to iza brda valja
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 04 jun 2023, 22:41

DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:06
Joj brate mili i oni su ovo odradili bez imalo razmisljanja, cuj staju tik uz A.H. covjeka koji je predsjednik gradskog rivala, strasno jbt.
Pa zamisli manijaka ode na sastanak gradskom rivalu i kaze stajem tik uz Ismira Mirvica...
Pa zar niko ne razmislja jbt...

Razocaran sam na sve strane, daj mucnite malo glavom bolan, komentarisemo tu, svadjamo se, a niko ne zna sta se desava iza zatvorenih vrata.

Edit: jeste li realni da to odobravate, zbog cega?

Nije ni cudo sto nas ismijava citava drzava, poslije ovog ce biti jos gore.
Eto trebali su stati iza ovih grobara sto su nas odveli u prvu federalnu sa gradskim budzetom i jos polazu upravljacka prava, imaju ekskluzivitet da raspolazu da budzetskim sredstvima i ne yebu nikog ni 2%.
🔴⚫️

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DeZerbi » 04 jun 2023, 22:52

Skver je napisao/la:
04 jun 2023, 22:41
DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:06
Joj brate mili i oni su ovo odradili bez imalo razmisljanja, cuj staju tik uz A.H. covjeka koji je predsjednik gradskog rivala, strasno jbt.
Pa zamisli manijaka ode na sastanak gradskom rivalu i kaze stajem tik uz Ismira Mirvica...
Pa zar niko ne razmislja jbt...

Razocaran sam na sve strane, daj mucnite malo glavom bolan, komentarisemo tu, svadjamo se, a niko ne zna sta se desava iza zatvorenih vrata.

Edit: jeste li realni da to odobravate, zbog cega?

Nije ni cudo sto nas ismijava citava drzava, poslije ovog ce biti jos gore.
Eto trebali su stati iza ovih grobara sto su nas odveli u prvu federalnu sa gradskim budzetom i jos polazu upravljacka prava, imaju ekskluzivitet da raspolazu da budzetskim sredstvima i ne yebu nikog ni 2%.
Navijac ne treba stati ni uz koga, jer ce se dovesti u situaciju da protiv istog mora djelovati.
Pa BBB se 15 godina borili protiv Mamića igrali ligu prvaka sa 500 ljudi na stadionu, mentalitet...

Mk rival je rival kakav god da je, sjeti se Zmaja koji na je bio rival, zamisli otici tad predsjedniku rivala na noge, pa to bi bio skandal, i ovo je sad nego svi povrsno gledaju

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 04 jun 2023, 22:55

DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:52

Mk rival je rival kakav god da je, sjeti se Zmaja koji na je bio rival, zamisli otici tad predsjedniku rivala na noge, pa to bi bio skandal, i ovo je sad nego svi povrsno gledaju
Ovdje se radi o obostranoj zelji i za dobrobit kluba.
🔴⚫️

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 04 jun 2023, 23:20

De Zerbi manje pametovanja i podrzi akciju Fukara ako mislis za dobrobit svog klub, tj naseg kojeg svi volimo i nazalost gledamo kako propada, Sloboda treba ovom gradu ali ne da je grad unisti sa svojim ljudima preko politike
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 04 jun 2023, 23:24

Možda ova skupština ne bi toliko loše odradila da je u upravni odbor izabrala kvalitetnije i stručnije ljude,a ne izabrali sami sebe i još druge nestručne osobe.
Miješali se u sve ko vegeta.
Još izmijenili Statut,napravili jednu vrstu monopola na vrlo podmukao i bezobrazan način.
Neko im je to dozvolio,ili naredio,a mi svi znamo ko.
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 04 jun 2023, 23:37, ukupno mijenjano 2 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 04 jun 2023, 23:33

DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:32
Evo zadnji post majke mi, ako mi iko moze odgovorit al' realno.

Je li realno otici covjeku na noge koji vodi klub koji ti je gradski rival i bukvalno skinut gace, ko udavaca.
Shvatam da su namjere dobre, ali reci stajem tik uz nekog ko je pišao po nama, pa daj ljudi stavite samo na papir sta je Azmir radio sve i izvagajte.
I okej mi je, ja cu ici na utakmice bez obzira bio Azmir ili bio neki treci isao sam i kad je bilo 100x gore, ali ti kazes stajemo tik uz A.H. ispred citave grupe a sta da danas sutra moras da se isto tako boris protiv Azmira ako ne bude radio kako treba.

Navijac ko navijac nikad ne treba stati na stranu predsjednika ili bilo koga koji je uposlenik kluba, klub treba da bude ispred svih.
Prvo KLUB, pa njegovi navijaci, pa svi ostali, jer svi odlaze a samo KLUB ostaje.

Sutra nece biti ni mene, ni tebe, ni azmira, a treba da ostane sloboda nasoj djeci i unucadima.
Necu vise pisati samo cu procitati ako mi neko realno odgovori, i ide odjava, razocaran sam ovim postupcima ljudi ne vidite dalje od nosa, cuj aferim i svaka cast.
Posto ti je zadnji (ili posljednji, kako god ti bilo) post ovdje, a iskreno se nadam da ti nesto znaci ta zakletva, eto pokusacu ti ja odgovoriti. A ti shvatio ili ne zaboli me qurac, ali ostani dosljedan svoje rijeci i zakletve.
Taj A.H. je prvobitno bio predsjednik Slobode koju je spasio od nestanka, ponora, vratio ju je u PL, igrao Evropske utakmice, finale kupa i 2. mjesto u ligi. To sto trenutno upumpava pare u neki drugi klub(ove), zivo nam se j3be i ne interesuje. A ti provjeri koja mu je trenutna oficijalna funkcija u komsijskom klubu, ali ne odgovaraj nam ovdje jer si se zakleo da si ispucao svoj zadnji post.
Dalje, ako si iole kadar shvatiti ovo sto ti pisem, Fukare nisu spustile gace Azmiru, jer Fukare nisu pi4ketine niti ih zanima licni interes, guranje svojih igraca iz OP ili nesto trece, nego su nakon javnih istupa AH da je spreman ponovo voditi Slobodu i ulagati svoje pare dogovorili sastanak (kao sto si kasnije UG dogovorili isti sa trenutnim grovarima kluba kojeg su izbacili u nizi rang, onaj rang kojeg nas je vec jednom izvlacio AH, kontas? Ne odgovaraj, ovo je hipoteticko pitanje.) sa njim kako bi iz prve ruke culi njegovo misljenje, razmisljanje i ideje, a prvenstveno mu dali do znanja da ne postoji nikakva mogucnost fuzije 2 kluba sve dok ijedna Fukara u gradu je ziva. Tako su rijesili neke dileme, dobili odgovore i rascistili medijsku patku o fuziji i promjeni grba Slobode.
Dakle, bez ikakvog ulizivanja, moljakanja, nego krajnje profesionalno i tranaparentno odradjen sastanak.

Hvala, dovidjenja i prijatno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 04 jun 2023, 23:44

DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:32
Evo zadnji post majke mi, ako mi iko moze odgovorit al' realno.

Je li realno otici covjeku na noge koji vodi klub koji ti je gradski rival i bukvalno skinut gace, ko udavaca.
Shvatam da su namjere dobre, ali reci stajem tik uz nekog ko je pišao po nama, pa daj ljudi stavite samo na papir sta je Azmir radio sve i izvagajte.
I okej mi je, ja cu ici na utakmice bez obzira bio Azmir ili bio neki treci isao sam i kad je bilo 100x gore, ali ti kazes stajemo tik uz A.H. ispred citave grupe a sta da danas sutra moras da se isto tako boris protiv Azmira ako ne bude radio kako treba.

Navijac ko navijac nikad ne treba stati na stranu predsjednika ili bilo koga koji je uposlenik kluba, klub treba da bude ispred svih.
Prvo KLUB, pa njegovi navijaci, pa svi ostali, jer svi odlaze a samo KLUB ostaje.

Sutra nece biti ni mene, ni tebe, ni azmira, a treba da ostane sloboda nasoj djeci i unucadima.
Necu vise pisati samo cu procitati ako mi neko realno odgovori, i ide odjava, razocaran sam ovim postupcima ljudi ne vidite dalje od nosa, cuj aferim i svaka cast.
Jel ti realno misliš da je to gradski rival,a samim
time i gradski derbi?Al realno?
Porediti Želju i Sarajevo sa gradskim derbijem od 1946 godine sa Slobodom i TC od prije par godina jel ti realno?
Jel ti realno da smo ponovo ispali iz lige,da nas je vratio A.H i da su opet otišli na sastanak kod A.H.da nas vrati u ligu.Jel to tebi realno,ali realno?
Jel realno da ćeš odgovorit ako si se zakleo majkom da nećeš više napisati niti jedan post,ali realno?
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 04 jun 2023, 23:50

Ni Vi ni mi nismo jedini.
Eno juventus.
Igra ko ****, dvije godine, bez cilja, bez hemije, bez borbe.
Navijači.
Ništa, bez reakcije.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 04 jun 2023, 23:53

Beduin je napisao/la:
04 jun 2023, 23:33
DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:32
Evo zadnji post majke mi, ako mi iko moze odgovorit al' realno.

Je li realno otici covjeku na noge koji vodi klub koji ti je gradski rival i bukvalno skinut gace, ko udavaca.
Shvatam da su namjere dobre, ali reci stajem tik uz nekog ko je pišao po nama, pa daj ljudi stavite samo na papir sta je Azmir radio sve i izvagajte.
I okej mi je, ja cu ici na utakmice bez obzira bio Azmir ili bio neki treci isao sam i kad je bilo 100x gore, ali ti kazes stajemo tik uz A.H. ispred citave grupe a sta da danas sutra moras da se isto tako boris protiv Azmira ako ne bude radio kako treba.

Navijac ko navijac nikad ne treba stati na stranu predsjednika ili bilo koga koji je uposlenik kluba, klub treba da bude ispred svih.
Prvo KLUB, pa njegovi navijaci, pa svi ostali, jer svi odlaze a samo KLUB ostaje.

Sutra nece biti ni mene, ni tebe, ni azmira, a treba da ostane sloboda nasoj djeci i unucadima.
Necu vise pisati samo cu procitati ako mi neko realno odgovori, i ide odjava, razocaran sam ovim postupcima ljudi ne vidite dalje od nosa, cuj aferim i svaka cast.
Posto ti je zadnji (ili posljednji, kako god ti bilo) post ovdje, a iskreno se nadam da ti nesto znaci ta zakletva, eto pokusacu ti ja odgovoriti. A ti shvatio ili ne zaboli me qurac, ali ostani dosljedan svoje rijeci i zakletve.
Taj A.H. je prvobitno bio predsjednik Slobode koju je spasio od nestanka, ponora, vratio ju je u PL, igrao Evropske utakmice, finale kupa i 2. mjesto u ligi. To sto trenutno upumpava pare u neki drugi klub(ove), zivo nam se j3be i ne interesuje. A ti provjeri koja mu je trenutna oficijalna funkcija u komsijskom klubu, ali ne odgovaraj nam ovdje jer si se zakleo da si ispucao svoj zadnji post.
Dalje, ako si iole kadar shvatiti ovo sto ti pisem, Fukare nisu spustile gace Azmiru, jer Fukare nisu pi4ketine niti ih zanima licni interes, guranje svojih igraca iz OP ili nesto trece, nego su nakon javnih istupa AH da je spreman ponovo voditi Slobodu i ulagati svoje pare dogovorili sastanak (kao sto si kasnije UG dogovorili isti sa trenutnim grovarima kluba kojeg su izbacili u nizi rang, onaj rang kojeg nas je vec jednom izvlacio AH, kontas? Ne odgovaraj, ovo je hipoteticko pitanje.) sa njim kako bi iz prve ruke culi njegovo misljenje, razmisljanje i ideje, a prvenstveno mu dali do znanja da ne postoji nikakva mogucnost fuzije 2 kluba sve dok ijedna Fukara u gradu je ziva. Tako su rijesili neke dileme, dobili odgovore i rascistili medijsku patku o fuziji i promjeni grba Slobode.
Dakle, bez ikakvog ulizivanja, moljakanja, nego krajnje profesionalno i tranaparentno odradjen sastanak.

Hvala, dovidjenja i prijatno.
Beduin brate ne trudi se bezveze da i kom objasnjavas, jer ne vrijedi, ovakvi i slicni podrzavaju trenutnu situaciju, pa pojedinci bi prihvatili i kantonalnu ligu samo nek Azmir ne preuzme, to je sva logika ali sreca manjina je i takvi se vise nece pitati, dosta je vise uhljeba i sisanje Slobode godinama preko grada, dosta je
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 13878
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 04 jun 2023, 23:58

Lik prica isto ko da nas je Azmir doveo u drugu ligu prvi put i zamalo ugasio. Jel svjestan da nije bilo njega, da bi vjerovatno jos uvijek bili u Federalnoj. To jest, ne bi vidili PL od 2012.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 00:12

Neka se pjeva o Slobodi sve fukare neka vodi Djoric Sulejmaaaan,Djoric Sulejmaaan :opaopa:
Prodane pi cke pisam vam se na sdp-i sva udruzenja, talove, transe, yebem vam crveno kmersku majku komunisticko-kapitslisticku.
Sloboda do groba :!:

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 05 jun 2023, 00:29

Ljudi jel Vi nemozete shvatit da osim Senada, Jedino vas Azmir moze spasit.
I spasio Vas vec jednom, i ima šlifa prljavo igrat kad treba a u ovok ligi treba da se ne lažemo.
A te stvari ulaznice 10km i svadja poslije tekme sa plasticnim TC, to je što bi rekli Holivud.

Pamet u glavu i svi za Azmira.
Ali se riješit ostalih lešinara.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 00:38

Drago mi je što Fukare vode razgovore za klub i što daju svoje prijedloge. Čim ih je Azmir uvjerio u svoj projekat i ideju, a oni njega da ponovo bude predsjednik naše Slobode a ne neke fuzije to je još pozitivnije. Mislim da je sada i sigurno da je on jedan od kandidata (i jedini poznati kandidat). Mi simpatizeri još nismo čuli od nikog nista konkretno odnosno da se nama obratio slušamo šta je bilo na sastancima, tako da bih volio (ovo je moja želja vise) da Azmir napravi press na kojem će sve upoznati o svom planu te mislim da ako dobije i nas simpatizere da svima dzaba sve na skupstini i planovi i izlaganja.

Vidim neki se pitaju što Fukare staju na nečiju stranu, pa dobro neka su podržavam i smatram to sasvim ok. Rade lobiraju pričaju sve za klub, a i da pogriješe sutra će oni biti prvi koji bi to priznali i borili se ponovo za klub. Nama je sada potreban neko ko će nas izvadit pa ko god to bio.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 03:04

Kada se sjetim ,jaooo klub svijuur naaaas, oteseee naaaam kluuub, praveee zgraaadeee, ruseee stadiJooon hoceeee stanoveeee, nikadaaa privatizacijaaa, seljaaaak nedajjjj mu klubbbbb,nijeee dobrooo nauditiii slobodiiii da se naudiiii meniiii
LJUDI PRIVATIZOVALI KLUB ZA SICU MARAKA, I TO UPLATILI OD TRANSE GRADA VECINA NKIH NIKO MARKE NIJE DAO I LJUDI SE PITAJU....UPRAVLJACKA PRAVAAAA IMAJUUUUU.
Baci je putine i budi precizan yebem ja nas

simonknows
Postovi: 2127
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 jun 2023, 07:18

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 03:04
Kada se sjetim ,jaooo klub svijuur naaaas, oteseee naaaam kluuub, praveee zgraaadeee, ruseee stadiJooon hoceeee stanoveeee, nikadaaa privatizacijaaa, seljaaaak nedajjjj mu klubbbbb,nijeee dobrooo nauditiii slobodiiii da se naudiiii meniiii
LJUDI PRIVATIZOVALI KLUB ZA SICU MARAKA, I TO UPLATILI OD TRANSE GRADA VECINA NKIH NIKO MARKE NIJE DAO I LJUDI SE PITAJU....UPRAVLJACKA PRAVAAAA IMAJUUUUU.
Baci je putine i budi precizan yebem ja nas
:rol: :rol: :rol: E što se lijepo nasmija...

Ovo gore je sva suština što je momak napisao, na ovo se ne bunimo koliko se bunimo na "seljaka iz Glogove"!
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2127
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 jun 2023, 07:20

Beduin je napisao/la:
04 jun 2023, 23:33
DeZerbi je napisao/la:
04 jun 2023, 22:32
Evo zadnji post majke mi, ako mi iko moze odgovorit al' realno.

Je li realno otici covjeku na noge koji vodi klub koji ti je gradski rival i bukvalno skinut gace, ko udavaca.
Shvatam da su namjere dobre, ali reci stajem tik uz nekog ko je pišao po nama, pa daj ljudi stavite samo na papir sta je Azmir radio sve i izvagajte.
I okej mi je, ja cu ici na utakmice bez obzira bio Azmir ili bio neki treci isao sam i kad je bilo 100x gore, ali ti kazes stajemo tik uz A.H. ispred citave grupe a sta da danas sutra moras da se isto tako boris protiv Azmira ako ne bude radio kako treba.

Navijac ko navijac nikad ne treba stati na stranu predsjednika ili bilo koga koji je uposlenik kluba, klub treba da bude ispred svih.
Prvo KLUB, pa njegovi navijaci, pa svi ostali, jer svi odlaze a samo KLUB ostaje.

Sutra nece biti ni mene, ni tebe, ni azmira, a treba da ostane sloboda nasoj djeci i unucadima.
Necu vise pisati samo cu procitati ako mi neko realno odgovori, i ide odjava, razocaran sam ovim postupcima ljudi ne vidite dalje od nosa, cuj aferim i svaka cast.
Posto ti je zadnji (ili posljednji, kako god ti bilo) post ovdje, a iskreno se nadam da ti nesto znaci ta zakletva, eto pokusacu ti ja odgovoriti. A ti shvatio ili ne zaboli me qurac, ali ostani dosljedan svoje rijeci i zakletve.
Taj A.H. je prvobitno bio predsjednik Slobode koju je spasio od nestanka, ponora, vratio ju je u PL, igrao Evropske utakmice, finale kupa i 2. mjesto u ligi. To sto trenutno upumpava pare u neki drugi klub(ove), zivo nam se j3be i ne interesuje. A ti provjeri koja mu je trenutna oficijalna funkcija u komsijskom klubu, ali ne odgovaraj nam ovdje jer si se zakleo da si ispucao svoj zadnji post.
.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 05 jun 2023, 08:35

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 03:04
Kada se sjetim ,jaooo klub svijuur naaaas, oteseee naaaam kluuub, praveee zgraaadeee, ruseee stadiJooon hoceeee stanoveeee, nikadaaa privatizacijaaa, seljaaaak nedajjjj mu klubbbbb,nijeee dobrooo nauditiii slobodiiii da se naudiiii meniiii
LJUDI PRIVATIZOVALI KLUB ZA SICU MARAKA, I TO UPLATILI OD TRANSE GRADA VECINA NKIH NIKO MARKE NIJE DAO I LJUDI SE PITAJU....UPRAVLJACKA PRAVAAAA IMAJUUUUU.
Baci je putine i budi precizan yebem ja nas
To baci je putine je najbolesnija fora.
Ljudi ginu u ukrajini druze.
Bas fora do petog osnovne.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

crvenocrnitz
Postovi: 852
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 05 jun 2023, 08:41

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
03 jun 2023, 06:37
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
02 jun 2023, 23:59
Jedno pitanje,
Slične probleme imamo, ako je neko upoznat sa sistemom funkcionisanja mog kluba NK BRATSTVO GRAČANICA.
Šta bi ste vi uradili da Vam je načelnik počasni predsjednik već 20ak godina.
Da je klub 2 puta u zadnjih 15ak godina mohao ući u Premijer ligu, ali ne pita se klub nego on.

U prvoj ligi federacije mešetari pred kraj prvenstva godinama.
Posjeta drastično opala zbog toga.

Ljudi gube volju za stadionom.
Šta bi Vi tad, napominjemo da je načelnik u pitanju.
Za Bratstvo javna tajna da napravi zalihu bodova na početku i prodaje u drugom dijelu sezone, mogli ući 5 puta do sada u PL, to si 100% u pravu, neko lovu uzima na prodaji bodova u drugom dijelu sezone, da nije slučajno taj počasni?? :)
GOŠK
Budućnost
Zvijezda
Rudar K
Bratstvo
Sve su to klubovi koji skoro pa svake godine mogu uci u PL ali nece iz raznoraznih razloga...
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 05 jun 2023, 09:49

Ne mozes pametan bit, neke stvari ne treba zaboraviti ali ako je vecina za njega, ok je, u srijedu ce se znati sve.
Veci je problem sta ako Azmir odustane a ne nadje se neko treci.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.