FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 jun 2023, 09:12

Madal je napisao/la:
04 jun 2023, 09:04
MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 08:59
Ljudi imaju upravljacka prava koja su kupili svojim parama, dovoljno je da neko dodje i otkupi ih to je ljudi sasvim normalno, zamisli dodje sad Azmir - Mirvicu i kaze hajde skloni se hocu ja sad da se igram, pa stani druze ja sam platio ovo.

Lose je ovo sto sad kad trebamo biti sto slozniji mi se djelimo, i ovaj sastanak je skroz pogresno protumacen, ljudi neupuceni samo lupaju.
S bivsom upravom ne treba razgovarati nego ih treba **** motkama istjerati iz Slobode. Sto se njima nije razgovaralo kad su nam zabranili komentarisanje na drustvenim mrezama kao da smo u Sj. Korei?
A sastanak apsolutno nije pogresno protumacen, cak mi neke stvari sad sjedaju na mjesto.
Kad Fukare odu na privatni sastanak to ne valja i kako su se usudili a kad ljudi iz UG odu onda je to super.
I zasto sastanak sa grobarima Slobode? S njima se ne sastanci!
Od ovog sastanka, od mene samo jos veca podrska Husicu!
Pa oni su ti jedina prava adresa na koju mozes otici i traziti odgovore, i jos uvijek su najvise tijelo u klubu preko skupstine sve ostale adrese sa kojim bi razgovarao nemaju smisla, gradonacelnik se ogradio.
Gledate to previse povrsno a ovde ima pametnih likova.

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 04 jun 2023, 09:13

Nikad u historiji Slobode nije postojala uprava koja se 4 godine zaredom isključivo borila za opstanak. Da show bude veći, na kraju im je uspjelo i da ispadnu. Ma šta reći više...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 04 jun 2023, 09:13

Treba napraviti udruženje forumaša SS Sloboda Tuzla, majku li im
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Madal
Postovi: 3586
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 jun 2023, 09:15

MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:12
Gledate to previse povrsno a ovde ima pametnih likova.
Ima, apsolutno, da ne bude da mislim da nema. I na to sve su veliki Slobodasi. Ali jel im to daje za pravo da oni, u potpunosti, odlucuju ko moze a ko ne moze u klub?
Stvar je sto se prave bitniji nego sto jesu, kao da druga kriticna masa ne postoji nego oni sto kazu tako je najbolje.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 04 jun 2023, 09:17

Prije je bilo, kad je loša uprava i Sloboda se bori za opstanak, odu ljudi nakon godinu, godinu i po max, a ova stoka je 4 godine tu. Pri tome, i kad smo ostajali, ostajali smo kupovinom utakmica u zadnjim kolima. Je.bem li vam sve nesposobno gadovi mrtvi. :puke: :puke: :puke:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Madal
Postovi: 3586
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 jun 2023, 09:18

Sky9 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:13
Nikad u historiji Slobode nije postojala uprava koja se 4 godine zaredom isključivo borila za opstanak. Da show bude veći, na kraju im je uspjelo i da ispadnu. Ma šta reći više...
Trebamo organizovati neki sastanak da nam kazu koga postaviti kad oni odu. Ustvari, cekaj...

Ako nam ovi grobari otjeraju ljude koji bi ulagali pare i dovedu neku marionetu, to je to od mene i Tusnja, do osnivanja nekog udruzenja koje bi se borilo protiv ovakve Slobode ili do opcenito boljih dana.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 04 jun 2023, 09:19

Madal je napisao/la:
04 jun 2023, 09:18
Sky9 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:13
Nikad u historiji Slobode nije postojala uprava koja se 4 godine zaredom isključivo borila za opstanak. Da show bude veći, na kraju im je uspjelo i da ispadnu. Ma šta reći više...
Trebamo organizovati neki sastanak da nam kazu koga postaviti kad oni odu. Ustvari, cekaj...

Ako nam ovi grobari otjeraju ljude koji bi ulagali pare i dovedu neku marionetu, to je to od mene i Tusnja, do osnivanja nekog udruzenja koje bi se borilo protiv ovakve Slobode ili do opcenito boljih dana.
Ovo je OKK II...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

antisisoja1919
Postovi: 3399
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 04 jun 2023, 09:21

Ja stvarno ne znam kako je protekao sastanak sinoc i sta je bila tema, al od koga drugog su mogli traziti odgovor za sav nerad i kriminal, ako ne od ove uprave???
Ne moze me niko ubijedit da Suljo, Bajra, Kemo, Aco itd rade protiv Slobode.
Azmir sto je htio, uspio je. Podijelio nas je eto.
Hebo vas on, prvo hoce fuziju i gasenje Slobode, pa sad odjednom dobrica i spasitelj.
Stvarno vas ne razumijem.
Njemu tek mogu vjerovat kad izadje u javnost sa tacnim planom na papiru i sta tacno zeli od Slobode.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
fukara87
Postovi: 5653
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 04 jun 2023, 09:22

Ma nema sta meni je Udruzenje UG prijatelji skroz pali u ocima nakon ovog sastanka, ne bitno bio ja uz Husica ili ne, ne vjerujem im nista, svi oni imaju koristi neke svi ti u udruzenju i nek znaju da ne predstavljaju sve navijace...
I da sad se spinuje kako je Azmir napravio milion poreznog duga, gdje su dokazi za to? Grad je potpisao da isplacuje porez koga vi lazete?
Zadnja izmjena: fukara87, dana/u 04 jun 2023, 09:23, ukupno mijenjano 1 put.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 jun 2023, 09:22

Madal je napisao/la:
04 jun 2023, 09:15
MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:12
Gledate to previse povrsno a ovde ima pametnih likova.
Ima, apsolutno, da ne bude da mislim da nema. I na to sve su veliki Slobodasi. Ali jel im to daje za pravo da oni, u potpunosti, odlucuju ko moze a ko ne moze u klub?
Stvar je sto se prave bitniji nego sto jesu, kao da druga kriticna masa ne postoji nego oni sto kazu tako je najbolje.
Brate kako ne shvatate, ne moze niko nikog sprijeciti da udje neko u klub, pokucas na vrata hocu da kupim stolicu dodji sjedi potpisi plati i kraj price.
Oni mogu biti protiv Azmira, ali Azmir ukoliko hoce da udje u klub samo plati te stolice, jednostavno je.

Hajmo mi sa foruma skupit pare kupit stolicu, to ti je kao dionica, ako klub bude narastao na ulozenih 24.000 ti mozes nekome prodat za 50.000 lupam ili pokloniti i nekome dzaba dati.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 jun 2023, 09:26

antisisoja1919 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:21
Ja stvarno ne znam kako je protekao sastanak sinoc i sta je bila tema, al od koga drugog su mogli traziti odgovor za sav nerad i kriminal, ako ne od ove uprave???
Ne moze me niko ubijedit da Suljo, Bajra, Kemo, Aco itd rade protiv Slobode.
Azmir sto je htio, uspio je. Podijelio nas je eto.
Hebo vas on, prvo hoce fuziju i gasenje Slobode, pa sad odjednom dobrica i spasitelj.
Stvarno vas ne razumijem.
Njemu tek mogu vjerovat kad izadje u javnost sa tacnim planom na papiru i sta tacno zeli od Slobode.
Do neki dan su ovde neki sa ovog foruma prozivali tog istog Azmira po temam TC-a kako je ovakav onakav, posrali se pa sad lizu.
Nisam bio na sastanku ali sam cuo da nije protekao mirno, cak naprotiv.

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 04 jun 2023, 09:26

Svako ko podrzava ovu upravu i ljude ima neki licni interes il je sdp il je nesto drugo, il drugari druzi se s ovim likovima privatno i sl.

Otvorite vise oci ljudi dragi, probudite se.
Jel vidite gdje smo? Zbog koga? Zbog cega?
Odgovor: Secer, Nino, Dynami, Sabrina, Amer i dr.

Nikakvog oni plana nemaju nit znaju sta i kako dalje, misle ako imaju pare to je to, platit cemo, potplatiti, srediti, izmislit..

Sa njima mozemo biti sredina tabela u federalnoj tj.novo Jedinstvo Bihac.

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 04 jun 2023, 09:27

MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:22
Madal je napisao/la:
04 jun 2023, 09:15
MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:12
Gledate to previse povrsno a ovde ima pametnih likova.
Ima, apsolutno, da ne bude da mislim da nema. I na to sve su veliki Slobodasi. Ali jel im to daje za pravo da oni, u potpunosti, odlucuju ko moze a ko ne moze u klub?
Stvar je sto se prave bitniji nego sto jesu, kao da druga kriticna masa ne postoji nego oni sto kazu tako je najbolje.
Brate kako ne shvatate, ne moze niko nikog sprijeciti da udje neko u klub, pokucas na vrata hocu da kupim stolicu dodji sjedi potpisi plati i kraj price.
Oni mogu biti protiv Azmira, ali Azmir ukoliko hoce da udje u klub samo plati te stolice, jednostavno je.

Hajmo mi sa foruma skupit pare kupit stolicu, to ti je kao dionica, ako klub bude narastao na ulozenih 24.000 ti mozes nekome prodat za 50.000 lupam ili pokloniti i nekome dzaba dati.
Ovo nije tačno. Kad skupiš pare i prijaviš se za kupovinu, Komisija koju čine ovi IZDAJNICI KLUBA, će odlučiti da li je u interesu kluba da baš ti budeš vlasnik upravljačkih prava...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 jun 2023, 09:29

Sky9 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:27
MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:22
Madal je napisao/la:
04 jun 2023, 09:15

Ima, apsolutno, da ne bude da mislim da nema. I na to sve su veliki Slobodasi. Ali jel im to daje za pravo da oni, u potpunosti, odlucuju ko moze a ko ne moze u klub?
Stvar je sto se prave bitniji nego sto jesu, kao da druga kriticna masa ne postoji nego oni sto kazu tako je najbolje.
Brate kako ne shvatate, ne moze niko nikog sprijeciti da udje neko u klub, pokucas na vrata hocu da kupim stolicu dodji sjedi potpisi plati i kraj price.
Oni mogu biti protiv Azmira, ali Azmir ukoliko hoce da udje u klub samo plati te stolice, jednostavno je.

Hajmo mi sa foruma skupit pare kupit stolicu, to ti je kao dionica, ako klub bude narastao na ulozenih 24.000 ti mozes nekome prodat za 50.000 lupam ili pokloniti i nekome dzaba dati.
Ovo nije tačno. Kad skupiš pare i prijaviš se za kupovinu, Komisija koju čine ovi IZDAJNICI KLUBA, će odlučiti da li je u interesu kluba da baš ti budeš vlasnik upravljačkih prava...
Pa i to je sasvim ispravno.

Avatar
Madal
Postovi: 3586
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 04 jun 2023, 09:30

MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:22
Brate kako ne shvatate, ne moze niko nikog sprijeciti da udje neko u klub, pokucas na vrata hocu da kupim stolicu dodji sjedi potpisi plati i kraj price.
Oni mogu biti protiv Azmira, ali Azmir ukoliko hoce da udje u klub samo plati te stolice, jednostavno je.

Hajmo mi sa foruma skupit pare kupit stolicu, to ti je kao dionica, ako klub bude narastao na ulozenih 24.000 ti mozes nekome prodat za 50.000 lupam ili pokloniti i nekome dzaba dati.
Sve i da je tacno, nece niko uci u klub ako je u startu vazn grupa ljudi protiv njega.
Podrska je vrlo bitna. Recimo ovi su je invalidi imali kao nijedna uprava dosad pa su nas opet izbacili iz lige.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 04 jun 2023, 09:31

Madal je napisao/la:
04 jun 2023, 09:30
MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:22
Brate kako ne shvatate, ne moze niko nikog sprijeciti da udje neko u klub, pokucas na vrata hocu da kupim stolicu dodji sjedi potpisi plati i kraj price.
Oni mogu biti protiv Azmira, ali Azmir ukoliko hoce da udje u klub samo plati te stolice, jednostavno je.

Hajmo mi sa foruma skupit pare kupit stolicu, to ti je kao dionica, ako klub bude narastao na ulozenih 24.000 ti mozes nekome prodat za 50.000 lupam ili pokloniti i nekome dzaba dati.
Sve i da je tacno, nece niko uci u klub ako je u startu vazn grupa ljudi protiv njega.
Podrska je vrlo bitna. Recimo ovi su je invalidi imali kao nijedna uprava dosad pa su nas opet izbacili iz lige.
Ma ovi ljudi jedva cekaju da neko dodje, vjeruj mi.

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 04 jun 2023, 09:32

MMA075 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:26
antisisoja1919 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:21
Ja stvarno ne znam kako je protekao sastanak sinoc i sta je bila tema, al od koga drugog su mogli traziti odgovor za sav nerad i kriminal, ako ne od ove uprave???
Ne moze me niko ubijedit da Suljo, Bajra, Kemo, Aco itd rade protiv Slobode.
Azmir sto je htio, uspio je. Podijelio nas je eto.
Hebo vas on, prvo hoce fuziju i gasenje Slobode, pa sad odjednom dobrica i spasitelj.
Stvarno vas ne razumijem.
Njemu tek mogu vjerovat kad izadje u javnost sa tacnim planom na papiru i sta tacno zeli od Slobode.
Do neki dan su ovde neki sa ovog foruma prozivali tog istog Azmira po temam TC-a kako je ovakav onakav, posrali se pa sad lizu.
Nisam bio na sastanku ali sam cuo da nije protekao mirno, cak naprotiv.
Jesam ja prvi, lično.

Promijenio sam stav nakon sastanka njega i Fukara. A sve što se ima reći protiv Azmira u prvom mandatu treba da se gleda kroz to kakve je opstrukcije imao. Tek tad vidiš da bi sa podrškom kakvi ovi trenutni DEBILI imaju, bio prvak BiH , a ne ispao iz lige...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

antisisoja1919
Postovi: 3399
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 04 jun 2023, 09:33

LaBombonera88 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:26
Svako ko podrzava ovu upravu i ljude ima neki licni interes il je sdp il je nesto drugo, il drugari druzi se s ovim likovima privatno i sl.

Otvorite vise oci ljudi dragi, probudite se.
Jel vidite gdje smo? Zbog koga? Zbog cega?
Odgovor: Secer, Nino, Dynami, Sabrina, Amer i dr.

Nikakvog oni plana nemaju nit znaju sta i kako dalje, misle ako imaju pare to je to, platit cemo, potplatiti, srediti, izmislit..

Sa njima mozemo biti sredina tabela u federalnoj tj.novo Jedinstvo Bihac.
Niko ovdje ne podržava ovu upravu da se razumijemo.
Covjek ne moze naci ni jedan jedini razlog da se njima pruzi podrska nakon svega sto su uradili. Unistili nas maksimalno.
Tema je ovdje odjednom iz nicega stvorena podrska Azmiru.
Samo par dana nakon njegove najvece nebuloze.
Tek kad sam Azmir izadje u javnost sa tacnim planom, bez da ista negativno utjece da dosadašnji rad Slobode kao kluba i njenu historiju, onda ce dobit i moju podrsku.
A sve dok je ovako rekla-kazala, od toga nema nista, jer ne znam koje su njegove prave namjere.
Zadnja izmjena: antisisoja1919, dana/u 04 jun 2023, 09:36, ukupno mijenjano 1 put.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 04 jun 2023, 09:34

Mislim da više od pola ljudi odavdje sa foruma (ako ne i svi) više neće kročiti na Tušanj dok je trenutna situacija. A ima nas priličan broj, pogotovo onih koji su tu a ne pišu često.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 04 jun 2023, 09:36

antisisoja1919 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:33
LaBombonera88 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:26
Svako ko podrzava ovu upravu i ljude ima neki licni interes il je sdp il je nesto drugo, il drugari druzi se s ovim likovima privatno i sl.

Otvorite vise oci ljudi dragi, probudite se.
Jel vidite gdje smo? Zbog koga? Zbog cega?
Odgovor: Secer, Nino, Dynami, Sabrina, Amer i dr.

Nikakvog oni plana nemaju nit znaju sta i kako dalje, misle ako imaju pare to je to, platit cemo, potplatiti, srediti, izmislit..

Sa njima mozemo biti sredina tabela u federalnoj tj.novo Jedinstvo Bihac.
Niko ovdje ne podržava ovu upravu da se razumijemo.
Covjek ne moze naci ni jedan jedini razlog da se njima pruzi podrska nakon svega sto su uradili. Unistili nas maksimalno.
Tema je ovdje odjednom iz nicega stvorena podrska Azmiru.
Samo par dana nakon njegove najvece nebuloze.
Jesi li za Azmira il da opet ovi antitalenti nastave voditi klub? S njim se makar nismo borili za opstanak.
Treba reci realno i ne mozemo se non stop vracati u prošlost, ko se to jos javio ponudio nesto..
Za dobrobit ovog kluba treba okrenuti novu stranicu.
Zadnja izmjena: LaBombonera88, dana/u 04 jun 2023, 09:37, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.