FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 28 maj 2023, 22:02

MoodyHank je napisao/la:
28 maj 2023, 21:57
Nino parkira svog Porschea iza Mama Mie na parkingu. Samo kažem… :mrgreen:
Ma kasko je osiguran, samo mu se cini usluga
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Dariovfc
Postovi: 87
Pridružen/a: 05 jun 2019, 06:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Dariovfc » 28 maj 2023, 22:04

Zao mi je zbog Slobode. Ipak je to veliki klub sa mnogobrojnim navijacima. Gledajuci prvu ligu i nema neko da bas odskace tako da uz malo dobrog rada i truda mogli bi ste se odma vratiti a to vam i zelim.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Slobodas » 28 maj 2023, 22:06

Madal je napisao/la:
28 maj 2023, 21:52
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 21:51
klasik je napisao/la:
28 maj 2023, 19:45
Sto Fukare nemaju muda da prozivaju upravu?
Azmir se prozivao a imao rezultate - cudan nam je mentalitet..
Pa tjerali su upravu vise puta u toku utakmice
Ni jednom nisu fukare povele to navijanje nego raja sa sjevera pa se ovi samo ubacili

Al bitno je SDA izjednačiti sa četnicima i ustašama. Fukare su SDP batinaši a ljudi iz uprave su njihovi šefovi
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ASD » 28 maj 2023, 22:10

Biće sada zanimljivo.

Bukvić i Erić (noga obojici) skupi za federalne, a nisu neki golmani. Dovesti bar jeftinija rješenja.
Kapetanović i Beganović (zaštićena godišta) vjerovatno će naći klub u Premijer ligi. Ako ostane neki od njih, premija za federalne.
Devedžić i Osmić, teško da mogu naći klub.
Šubert, Jusić, Osmanković (Treba vidjeti da li su isplativi za federalne, svakako neko od njih mora otići)

Kurtalić, Ćivić, Saletović (vjerovatno ostaju, gdje će naći klub)
Vošnjak (Slovenija)
Osmić M. (kakva su primanja ovog momka? stavljam ga u grupu igrača koje sigurno neće niko)
Mak Varešanović (bespotreban)
Mehmedović (vjerovatno će naći novi klub)
Delić (dobar za federalne)
Pervan (ne znam šta bih rekao)
Vranješ (preskup)
Husejinović (zadržati, ali uz razumna primanja)

Maksimović (njega vidim negdje na granici između federalne i odlaska u neki klub u PL)
Alić (zaštićeno godište i prvi napadač)
Komazec (bespotreban)
Amer Bekić (zadržati samo uz značajno smanjenje primanja i reduciranje minutaže, jer je domaći igrač)

Prekomandovati par igrača iz juniora (Mešić, Hasanović, Pekarić itd.)

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la AlemC85 » 28 maj 2023, 22:10

samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 21:58
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:07
Jbg momci

Otjerajte ovu upravu i sljedece sezone od pocetka
Pozdrav raji @samke @sky @antisisoja @damir itd...
Živio, i vama jedna sezona bez Evrope nije propast kluba!
To što neki pokušavaju da vam predstave da je tako-nije.
Njima je najviše krivo jer kad ste vi izborili Evropu oni nisu pa kontaju po defaultu da ste vi njima uzeli to mjesto.. Sretno Sljedeće sezone do Titule! Ne treba nikog puštati , ovi sto se sklanjaju Igmanu djaba im milioni kad se prodaju za par hiljada..
Ljudino brz povratak u PL od Velezovca. :bih: Upravu pod hitno smijeniti i vi navijaci i ljubitelji Slobode preuzmite klub I dovedite prave ljude da sto prije stanete na svoje noge.

Najrazvijenija ste Regija u drzavi. Meni neshvatljivo kako ste mogli ispasti? Vi i Celik jedino mozete ovu ligu sa drugim probosanskim klubovima uciniti jacom. Zivio. ;)

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 28 maj 2023, 22:15

AlemC85 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:10
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 21:58
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:07
Jbg momci

Otjerajte ovu upravu i sljedece sezone od pocetka
Pozdrav raji @samke @sky @antisisoja @damir itd...
Živio, i vama jedna sezona bez Evrope nije propast kluba!
To što neki pokušavaju da vam predstave da je tako-nije.
Njima je najviše krivo jer kad ste vi izborili Evropu oni nisu pa kontaju po defaultu da ste vi njima uzeli to mjesto.. Sretno Sljedeće sezone do Titule! Ne treba nikog puštati , ovi sto se sklanjaju Igmanu djaba im milioni kad se prodaju za par hiljada..
Ljudino brz povratak u PL od Velezovca. :bih: Upravu pod hitno smijeniti i vi navijaci i ljubitelji Slobode preuzmite klub I dovedite prave ljude da sto prije stanete na svoje noge.

Najrazvijenija ste Regija u drzavi. Meni neshvatljivo kako ste mogli ispasti? Vi i Celik jedino mozete ovu ligu sa drugim probosanskim klubovima uciniti jacom. Zivio. ;)
Mi i Čelik uz vas ovu ligu možemo učiniti zanimljivom to DA. De mi reci kome je u interesu od ovih probosanski klubova da ova tri nabrojana kluba budemo u što lošijoj situaciji?? Samo pitam
Zadnja izmjena: samirr, dana/u 28 maj 2023, 22:16, ukupno mijenjano 1 put.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 28 maj 2023, 22:15

OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:00
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 21:58
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 21:07
Jbg momci

Otjerajte ovu upravu i sljedece sezone od pocetka
Pozdrav raji @samke @sky @antisisoja @damir itd...
Živio, i vama jedna sezona bez Evrope nije propast kluba!
To što neki pokušavaju da vam predstave da je tako-nije.
Njima je najviše krivo jer kad ste vi izborili Evropu oni nisu pa kontaju po defaultu da ste vi njima uzeli to mjesto.. Sretno Sljedeće sezone do Titule! Ne treba nikog puštati , ovi sto se sklanjaju Igmanu djaba im milioni kad se prodaju za par hiljada..
Tako je samke :salut:

Sretno momci :bih:
Eto bit će ti ljepša Vječna tabela PL, jesi li sretan? :bih:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la izdzezveubrazil » 28 maj 2023, 22:19

Sloboda je oko 1,1 milion KM prihodovala iz budžeta i humanitarno, što znači da ima ubjedljivo najnesposobniju upravu u ligi, koja je mimo toga donijela oko 600 hiljada maraka.

Od toga recimo mrvu preko 6000 KM su donijeli navijači kroz članarine, što pokazuje koliko se ljudi nisu trudili da se približe publici i koliko su odvojili klub od navijača. Mene bi sramota bilo rukovoditi klubom koji dolazi iz tolikog grada a zaradio je 6000 kroz članarine, podnio bih ostavku na dan objave takvog finansijskog izvještaja.

Vama navijačima ovo ispadanje jeste bolno, ali ništa dobro vam ne bi donio ni nastavak koprcanja između opstanka i federalke iz godine u godinu. Ta vaša gradska uprava koja imenuje teške nesposobnjakoviće na čelo kluba vam je rak rana, sramotno je da klub u 1,1 milion KM prihoda iz budžeta ne uspije izgraditi temelj da u najmanju ruku bude u sredini tabele ima ozbiljan problem sa rukovođenjem.
Zadnja izmjena: izdzezveubrazil, dana/u 28 maj 2023, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2023, 22:19

Luton napuni 10 hiljada i dobiju PL, mi napunimo 7 hiljada i nisu u stanju ni da nam obezbijede opstanak u Bosanskoj PL. Crkavali u najgorim mukama.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11345
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la OnlyLeft22 » 28 maj 2023, 22:19

Sky9 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:15
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:00
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 21:58


Živio, i vama jedna sezona bez Evrope nije propast kluba!
To što neki pokušavaju da vam predstave da je tako-nije.
Njima je najviše krivo jer kad ste vi izborili Evropu oni nisu pa kontaju po defaultu da ste vi njima uzeli to mjesto.. Sretno Sljedeće sezone do Titule! Ne treba nikog puštati , ovi sto se sklanjaju Igmanu djaba im milioni kad se prodaju za par hiljada..
Tako je samke :salut:

Sretno momci :bih:
Eto bit će ti ljepša Vječna tabela PL, jesi li sretan? :bih:
:rol: :rol: :rol:

Moj druze, sretno u drugoj ligi :bih:

Najgore od svega je cinjenica da yebeni Simin Han igra prvu ligu a Sloboda drugu, fuj :puke:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la AlemC85 » 28 maj 2023, 22:20

samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 22:15
AlemC85 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:10
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 21:58


Živio, i vama jedna sezona bez Evrope nije propast kluba!
To što neki pokušavaju da vam predstave da je tako-nije.
Njima je najviše krivo jer kad ste vi izborili Evropu oni nisu pa kontaju po defaultu da ste vi njima uzeli to mjesto.. Sretno Sljedeće sezone do Titule! Ne treba nikog puštati , ovi sto se sklanjaju Igmanu djaba im milioni kad se prodaju za par hiljada..
Ljudino brz povratak u PL od Velezovca. :bih: Upravu pod hitno smijeniti i vi navijaci i ljubitelji Slobode preuzmite klub I dovedite prave ljude da sto prije stanete na svoje noge.

Najrazvijenija ste Regija u drzavi. Meni neshvatljivo kako ste mogli ispasti? Vi i Celik jedino mozete ovu ligu sa drugim probosanskim klubovima uciniti jacom. Zivio. ;)
Mi i Čelik uz vas ovu ligu možemo učiniti zanimljivom to DA. De mi reci kome je u interesu od ovih probosanski klubova da ova tri nabrojana kluba budemo u što lošijoj situaciji?? Samo pitam
Dok smo se borili za opstanak i ispadali iz lige, tad smo bili dobri i Sarajevu i Zeljeznicaru. Cim smo stali na noge, ne valjamo. Tad smo pijacari, klub predgradja, pored magistrale, a o uvredama na tribinama kada igramo na Grbavici, to je za studiranje. Sve sam ti rekao.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la HPCompaq » 28 maj 2023, 22:22

Jos jednom mame vam se naholcam od buljavog, denima, zdene i svih ostalih....
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 28 maj 2023, 22:22

AlemC85 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:20
samirr je napisao/la:
28 maj 2023, 22:15
AlemC85 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:10


Ljudino brz povratak u PL od Velezovca. :bih: Upravu pod hitno smijeniti i vi navijaci i ljubitelji Slobode preuzmite klub I dovedite prave ljude da sto prije stanete na svoje noge.

Najrazvijenija ste Regija u drzavi. Meni neshvatljivo kako ste mogli ispasti? Vi i Celik jedino mozete ovu ligu sa drugim probosanskim klubovima uciniti jacom. Zivio. ;)
Mi i Čelik uz vas ovu ligu možemo učiniti zanimljivom to DA. De mi reci kome je u interesu od ovih probosanski klubova da ova tri nabrojana kluba budemo u što lošijoj situaciji?? Samo pitam
Dok smo se borili za opstanak i ispadali iz lige, tad smo bili dobri i Sarajevu i Zeljeznicaru. Cim smo stali na noge, ne valjamo. Tad smo pijacari, klub predgradja, pored magistrale, a o uvredama na tribinama kada igramo na Grbavici, to je za studiranje. Sve sam ti rekao.
Objasnio! Nažalost velika većina navijača tih klubova razmišlja na taj način!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la izdzezveubrazil » 28 maj 2023, 22:24

Sve dok vam je u Sarajevu krivac što niste u dobrom stanju, neće vam biti bolje. Za Slobodino ispadanje isključivi krivac je Grad Tuzla sa poslušnicima koji su godinama radili sve što mogu da ne naprave normalan klub.

Avatar
DamirT
Postovi: 13963
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 28 maj 2023, 22:27

izdzezveubrazil je napisao/la:
28 maj 2023, 22:24
Sve dok vam je u Sarajevu krivac što niste u dobrom stanju, neće vam biti bolje. Za Slobodino ispadanje isključivi krivac je Grad Tuzla sa poslušnicima koji su godinama radili sve što mogu da ne naprave normalan klub.
Niko nije ni rekao da je Sarajevo krivac. Ovo gore napisano je sve od rijeci tacno. Dok je tavorio u Federalnoj, svi u Sarajevu su bili uz njega. Cim su se malo izdigli, Evropa, gradnja tribina, odmah su pijacari. Takve slicne stvari su i za Slobodu bile dok je Azmir bio
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 28 maj 2023, 22:30

DamirT je napisao/la:
28 maj 2023, 22:27
izdzezveubrazil je napisao/la:
28 maj 2023, 22:24
Sve dok vam je u Sarajevu krivac što niste u dobrom stanju, neće vam biti bolje. Za Slobodino ispadanje isključivi krivac je Grad Tuzla sa poslušnicima koji su godinama radili sve što mogu da ne naprave normalan klub.
Niko nije ni rekao da je Sarajevo krivac. Ovo gore napisano je sve od rijeci tacno. Dok je tavorio u Federalnoj, svi u Sarajevu su bili uz njega. Cim su se malo izdigli, Evropa, gradnja tribina, odmah su pijacari. Takve slicne stvari su i za Slobodu bile dok je Azmir bio
To je to!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ASD » 28 maj 2023, 22:30

izdzezveubrazil je napisao/la:
28 maj 2023, 22:19
Sloboda je oko 1,1 milion KM prihodovala iz budžeta i humanitarno, što znači da ima ubjedljivo najnesposobniju upravu u ligi, koja je mimo toga donijela oko 600 hiljada maraka.

Od toga recimo mrvu preko 6000 KM su donijeli navijači kroz članarine, što pokazuje koliko se ljudi nisu trudili da se približe publici i koliko su odvojili klub od navijača. Mene bi sramota bilo rukovoditi klubom koji dolazi iz tolikog grada a zaradio je 6000 kroz članarine, podnio bih ostavku na dan objave takvog finansijskog izvještaja.

Vama navijačima ovo ispadanje jeste bolno, ali ništa dobro vam ne bi donio ni nastavak koprcanja između opstanka i federalke iz godine u godinu. Ta vaša gradska uprava koja imenuje teške nesposobnjakoviće na čelo kluba vam je rak rana, sramotno je da klub u 1,1 milion KM prihoda iz budžeta ne uspije izgraditi temelj da u najmanju ruku bude u sredini tabele ima ozbiljan problem sa rukovođenjem.
Sve dok je toliko javnog novca, loše će se upravljati.
Ali eto, imala je Sloboda i privatnike, poput Sandža, Mujkana i Azmira, pa su opet dugove nabili. Za takvo upravljanje ne trebaš biti privatnik jer se bukvalno svako može zadužiti.
Treba Slobodi par mladih ljudi, kao u Čeliku.

antisisoja1919
Postovi: 3458
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la antisisoja1919 » 28 maj 2023, 22:31

Ispali smo eto i sto je bilo ocekivano.
Previse smo se mi udaljili od Slobode.
Jel moguce da glavni krivci prodjose kao da smo u najmanju ruku sampioni, a ne da smo ispali.
Danas je sve trebalo sravnit sa zemljom poslije utakmice
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 28 maj 2023, 22:32

OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:19
Sky9 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:15
OnlyLeft22 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:00


Tako je samke :salut:

Sretno momci :bih:
Eto bit će ti ljepša Vječna tabela PL, jesi li sretan? :bih:
:rol: :rol: :rol:

Moj druze, sretno u drugoj ligi :bih:

Najgore od svega je cinjenica da yebeni Simin Han igra prvu ligu a Sloboda drugu, fuj :puke:
Bruka...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 28 maj 2023, 22:34

antisisoja1919 je napisao/la:
28 maj 2023, 22:31
Ispali smo eto i sto je bilo ocekivano.
Previse smo se mi udaljili od Slobode.
Jel moguce da glavni krivci prodjose kao da smo u najmanju ruku sampioni, a ne da smo ispali.
Danas je sve trebalo sravnit sa zemljom poslije utakmice
Šta si ocekivao? Azmiru se skidala glava jer eto gubiš od Velike Obarske kuci na poluvremenu 0:2 ! Kojoj treba za opstanak a ti si miran u sredini tabele.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.