FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa je završila: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
9
60%
Izvučemo nekako neriješeno
2
13%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
4
27%
 
Ukupno glasova: 15

Edin1982
Postovi: 458
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 01 avg 2021, 15:30

Beduin je napisao/la:
01 avg 2021, 15:04
Jel' to neka nova info od danas, a da je nisam procitao na netu, ili je to od neki dan sto su objavili da je tuzilastvo TK otvorilo istragu protiv 1 ili vise osoba, pa i sam Secer potvrdio?

A zanimljivo ovo zvuci sto @Edin spomenu oko Kostica i ekipe, tacno odjednom imaju i ugovore i sigurica pare dobise uzese. Ibric nas dobri 😁
Ja sam to druze cuo,od ljudi koji su u Slobodi neko i nešto,ja zauzeo stav kako je Azmir dobar,a oni meni tu priču ispričali na moje pitanje kako niko ne reaguje svi su sutili...
Jedino je Zajko tada otišao,bez po rijeci i oprostio taj dio koji mu je obecan (bez papira)na ruke...

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 01 avg 2021, 15:40

Da bi dobiti lišticu i da naši predaju papire da dobijemo licencu za Evropu! istu ne moramo ni izboriti ali da se vidi da rade nešto po tom pitanju.

Trpaj lišticu do vrha !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
zlajci
Postovi: 2599
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 01 avg 2021, 15:41

Nema ovo veze sa Husicem.
tuzlanska Sloboda

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 01 avg 2021, 15:41

Beduin je napisao/la:
01 avg 2021, 13:30
Kakvo ovjeravanje neistinitog sadrzaja i prijava, nisam u toku?
Tužilaštvo Tuzlanskog kantona formiralo je novi predmet kada je u pitanju rad, funkcionisanje i poslovanje FK Sloboda.

U narednim danima će biti poduzete istražne radnje koje bi u konačnici mogle dovesti do podizanja optužnice protiv odgovornih osoba (jedne ili više njih) koje su ranije obnašale određene funkcije u FK Sloboda radi koruptivnih radnji.

“Tužilaštvo Tuzlanskog kantona na zapisnik zaprimilo je usmenu prijavu jedne od odgovornih osoba u FK Sloboda Tuzla, a koja se odnosi na moguće koruptivne radnje, nezakonitosti koje se dovode u vezu sa FK Sloboda. Na osnovu prijave Tužilaštvo TK je formiralo predmet nakon čega slijedi provjera prijavljenih radnji”, kazao je za **** glasnogovornik Tužilaštva TK Admir Arnautović.

Ova saznanja potvrdio je predsjednik FK Sloboda Elmir Šećerbegović koji je kazao kako je Tužilaštvo TK izuzelo određenu dokumentaciju iz kluba, a koja se odnosi na određeni period poslovanja.

“U nastavku istražnih radnji od strane Tužilaštva TK, a koje su započete tokom prethodne godine odgovorne osobe u FK Sloboda dale su iskaz nadležnom Tužilaštvu Tuzlanskog kantona, a sve u vezi sa više krivičnih djela za koja postoji osnovana sumnja da su počinjena. Ono što možemo sada kazati jeste da su u pitanju lažna predstavljanja, ovjeravanje neistinitog sadržaja, sklapanje štetnih ugovora kao i neovlašteno zastupanje”, kazao je za **** Šećerbegović.

Zbog interesa istrage ni u FK Sloboda kao ni u Tužilaštvu Tuzlanskog kantona nisu nam mogli potvrditi na koji se period poslovanja se odnosi izuzeta dokumentacija odnosno ko su osobe (jedna ili više njih) koje su ranije obnašale određene funkacije u FK Sloboda, a protiv kojih je podnesena krivična prijava.

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 01 avg 2021, 15:50

zlajci je napisao/la:
01 avg 2021, 15:41
Nema ovo veze sa Husicem.
jel prije period ili posle, da dalje bombamo
& $ ?

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la strujasamo » 01 avg 2021, 21:47

Kad je Zeba raskinuo ugovor Sloboda je gostovala na Grbavici na ulazu u vip ložu čuo sam razgovor CITIRAM neko je klepio pare da bi Zeba dobio čiste papire Čim su me primijetili prestali su da pričaju To sam isto čuo u kafiču preko puta stadiona dok sam pio pivo

Avatar
Sky9
Postovi: 10018
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 01 avg 2021, 21:56

strujasamo je napisao/la:
01 avg 2021, 21:47
Kad je Zeba raskinuo ugovor Sloboda je gostovala na Grbavici na ulazu u vip ložu čuo sam razgovor CITIRAM neko je klepio pare da bi Zeba dobio čiste papire Čim su me primijetili prestali su da pričaju To sam isto čuo u kafiču preko puta stadiona dok sam pio pivo
Znalo se to i ovdje ;)
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 01 avg 2021, 23:04

Siroki dosta tanak, 3 utakmice 3 remija. Uz to utakmice protiv radnika(h)rudara(a) i zrinjskog(h), pritom postigli i primili jedan gol. Igra im nije blistava i ovdje dolaze bukvalno ko da im gori pod nogama a i karacic kad bi kiksao protiv nas vjerovatno leti s klupe. Nasi bi to odlicno mogli iskoristit ako budu nivou.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 avg 2021, 23:26

RollingPaper je napisao/la:
01 avg 2021, 14:31
Senad Mujkanovic, kojeg neki cak i fale ovde, je na jednom sjelu gdje se popilo, na sav glas rekao kako je, pazi sad : "jedini predsjednik koji je zaradio u Slobodi".

Azmir i Secer su ekstra odnosima, ne vjerujem da je Azmir ukljucen u ovo.
Jel to isto sjelo gdje je Azmir rekao da nas preuzima na ljeto?
Ako je on onakav i u onakvoj situaciji uspio zaraditi na Slobodi, evo i ja ga hvalim samo jer je onda bas sposoban. S njim smo i duboko u finišu sezone bili u igri za Europu, kad je bila ona liga za prvaka, samo se to nije pretjerano doživljavalo. Koga god da su tužili nek se sve prevrne da se sazna istina. A valjda ste svjesni da svaka uprava ima oraha u džepu tako da ne znam kako neko moze biti Slobodas a zauzimati neke strane, valjda nam je svima strana samo Sloboda.

Inace, PLBiH je i sve se moze desiti pa i da izgubimo 0-3 za vikend, ali ovog Širokog moramo napasti i moramo ići na 3 boda, sve manje od pobjede uz kvalitetniju igru je neuspjeh. Ako ne planiraš njih kuci dobiti nemamo onda sta tražiti protiv jačih ekipa na Tusnju a pogotovo na gostovanjima.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 01 avg 2021, 23:53

Napasti lišticu od prve minute !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Sky9
Postovi: 10018
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 02 avg 2021, 00:01

Ja mislim da će ovdje jedini zaplatiti Davud Zada...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
FKBilder
Postovi: 1679
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 02 avg 2021, 05:31

Koliko bi nam samo znacilo pobjeda protiv Sirokog, evo vidimo da jedva remi sa Radnikom svi rasipaju bodove otvara nam se velika sansa da se zacementiramo u gornjem dijelu tabele.
Posle Sirokog ide malo tezi raspored ali sumnjam da cemo kiksat 4 ili 5 utakmica negdje cemo uzeti bodova tako da bi posle 10-tak kola mogli biti medju 4 ekipe, dalekoo od borbe za opstanak.

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 02 avg 2021, 08:10

Sky9 je napisao/la:
02 avg 2021, 00:01
Ja mislim da će ovdje jedini zaplatiti Davud Zada...
Ne sejcam se da nam Koza ikad objavi koliko su hajrovali on i Sloboda od utakmice protiv Dinama.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10018
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 02 avg 2021, 17:09

Beduin je napisao/la:
02 avg 2021, 08:10
Sky9 je napisao/la:
02 avg 2021, 00:01
Ja mislim da će ovdje jedini zaplatiti Davud Zada...
Ne sejcam se da nam Koza ikad objavi koliko su hajrovali on i Sloboda od utakmice protiv Dinama.
On je bio zalutao u fudbal, ali koliko sam čuo od ljudi nije lopina.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Karambeu
Postovi: 391
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 02 avg 2021, 20:30

A prizeljkivao sam ovog Mandica prije pocetka sezone, nas je ubio sa Krupom.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 02 avg 2021, 20:33

Karambeu je napisao/la:
02 avg 2021, 20:30
A prizeljkivao sam ovog Mandica prije pocetka sezone, nas je ubio sa Krupom.
nisi jedini haha,protiv Veleza kad je Krupa izgubila 1-2 prolazio je njihove igrace kako je zelio,opasan igrac.. :thumbup:

antisisoja1919
Postovi: 3337
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 02 avg 2021, 20:39

"dobili smo 3 najgore ekipe lige", a jedna od tih ekipa uvali velezu 2 gola kuci za 30 min. Na "malim" utakmicama se osvajaju titule :cool:
Volim tebe, više od sebe

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 02 avg 2021, 20:54

Karambeu je napisao/la:
02 avg 2021, 20:30
A prizeljkivao sam ovog Mandica prije pocetka sezone, nas je ubio sa Krupom.
Duplo bolja opcija bi bio sad u navali moze igrati i krilo i iza napadača. Sta vele ljudi dobili smo 3 najslabije ekipe u ligi :wtf:
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 02 avg 2021, 20:58

Ako dobijemo Sirokog biti ce kao u onom filmu "Casablanca", bio bi to pocetak jedne lijepe price.
Meni licno Zrinjski djeluje najopasnije, a mi nikad bolje...

Ima jedna stvar ljudi o kojoj sam razmisljao. Naravno da sam se radovao borbi za titulu u ono Azmirovo vrijeme, ali, ne znam hocete li se sloziti, ova generacija mi je identitetom najtuzlanskija i najgospodskija. Atmosfere cijele radi.

Da se mi razumijemo, idemo naprijed, bio bih jako zadovoljan 6. mjestom ove godine. Istovremeno niko ne moze osporiti da smo na bas bas dobrom putu.
tz tz tz tz tz tz

antisisoja1919
Postovi: 3337
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 02 avg 2021, 21:02

slusalica je napisao/la:
02 avg 2021, 20:58
Ako dobijemo Sirokog biti ce kao u onom filmu "Casablanca", bio bi to pocetak jedne lijepe price.
Meni licno Zrinjski djeluje najopasnije, a mi nikad bolje...

Ima jedna stvar ljudi o kojoj sam razmisljao. Naravno da sam se radovao borbi za titulu u ono Azmirovo vrijeme, ali, ne znam hocete li se sloziti, ova generacija mi je identitetom najtuzlanskija i najgospodskija. Atmosfere cijele radi.

Da se mi razumijemo, idemo naprijed, bio bih jako zadovoljan 6. mjestom ove godine. Istovremeno niko ne moze osporiti da smo na bas bas dobrom putu.
Ova ekipa mi je 3x draza od one kad je Azmir bio, jer tad su igrali placenici, a sad barem 80% ovih igraca su emotivno vezani za klub. Igraju za ko zna kolko manje para nego tadasnji igraci. Kad jedan Dzenis, koji do skora nikakve veze sa Tuzlom nije imo, dodje i igra ovako kao da je rodjeni Tuzlak, jasno je kakva je atmosfera u klubu
Zadnja izmjena: antisisoja1919, dana/u 02 avg 2021, 21:03, ukupno mijenjano 1 put.
Volim tebe, više od sebe

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.