FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 27 sep 2021, 00:42

Prvo se zapitaj jesul ti igrači njegov PRVI izbor? Jel ih on doveo jer hoće da igra tako ili vidi nešto što mi ne vidimo. Ako jesu onda ti priča pije vode. Nemamo mi najveći budžet u ligi nit smo najzanimljivija ekipa igračima pa da nam trener može dovest sve što zamisli. Od ovog što imamo i od plana uprave za ovu sezonu ne izgledamo uopšte loše i mislim da promjena trenera u ovom trenutku neće donijet puno pozitivnih stvari. A poso trenera nije da nauči PROFESIONALNOG igrača kako da uštopa loptu il da se zagradi nego da vidi čime raspolaže i na osnovu toga napravi taktiku. Volio bih i ja da igramo ko Barsa s Gvardiolom al jbg ovo je naša realnost :)

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 27 sep 2021, 00:49

runjerahmanove je napisao/la:
27 sep 2021, 00:31
Madal je napisao/la:
27 sep 2021, 00:29
Svaka čast na optimizmu ako ti u Balicu, Predragovicu i Hasanovic vidis kvalitet da dobiju duel, zadrže loptu i uposle krilo dobrom loptom. Ja bi stvarno volio da si upravu i da njih Zizovic koči bolje igre.
Samo cu ti rec da je Fedor bio najbopji igrac Zvijezde 09 i da je mnogim protivnickim ekipama tada pravio problem. Al ti opet kazem svi ti igraci su njegov izbor, ne moj, ako su losi, rijesi se 2 igraca, a dovedi jednog kako treba.
Ako je u ponudi imao bolje od njih a njih zadržao onda je kriv. Fedor je puno bolji igrač nego što pokazuje, najviše uputa s klupe od Zizovica ide upravo njemu i mislim da je on najveći krivac sto se ne možemo povezati jer mislim da je Zizovic vise od njega očekivao. Isto tako u svim utakmicama koje je odigrao ove sezone on meni ni na jedan bljesak nije pokazao da je u formi i da moze igrati ali eto taktika ga koči.
Meni da je neko prije početka sezone rekao da cemo bolji biti na terenu od Sloge koja haman pa skuplja dream team PLBiH a u isto vrijeme tjerati trenera ne bi mu vjerovao.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la runjerahmanove » 27 sep 2021, 01:07

Taj Fedor nista ne pokazuje, a do danas u svim utakmicama starter, osim kad je morao zbog kartona izostat. Cija je to krivica? Ne odlucujem sigurno ja ko ce igrat. Ako vec ne pokazuje nista u 2-3 utakmice, zasto umjesto njega ne uvodi Mehmedovica ili Saletovica, pa njima da priliku- Svi navijaci bi vise voljeli gledat njih dvojicu, pa makar i vise grijesili, nego bezvoljnog Fedora da gledaju. Mozda da ga cekamo 15 utakmica pa da on nesto napravi

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 27 sep 2021, 01:19

runjerahmanove je napisao/la:
27 sep 2021, 01:07
Taj Fedor nista ne pokazuje, a do danas u svim utakmicama starter, osim kad je morao zbog kartona izostat. Cija je to krivica? Ne odlucujem sigurno ja ko ce igrat. Ako vec ne pokazuje nista u 2-3 utakmice, zasto umjesto njega ne uvodi Mehmedovica ili Saletovica, pa njima da priliku- Svi navijaci bi vise voljeli gledat njih dvojicu, pa makar i vise grijesili, nego bezvoljnog Fedora da gledaju. Mozda da ga cekamo 15 utakmica pa da on nesto napravi
U potpunosti se slažem. Isto tako nemoj očekivati da oni nose igru protiv Zrinjskog u Mostaru, da budu nepobjedivi u duelima, da nemaju oscilacija i da znaju zatvarati utakmice. Dakle očekuj više-manje isto kao i dosad.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la runjerahmanove » 27 sep 2021, 01:38

Madal je napisao/la:
27 sep 2021, 01:19
runjerahmanove je napisao/la:
27 sep 2021, 01:07
Taj Fedor nista ne pokazuje, a do danas u svim utakmicama starter, osim kad je morao zbog kartona izostat. Cija je to krivica? Ne odlucujem sigurno ja ko ce igrat. Ako vec ne pokazuje nista u 2-3 utakmice, zasto umjesto njega ne uvodi Mehmedovica ili Saletovica, pa njima da priliku- Svi navijaci bi vise voljeli gledat njih dvojicu, pa makar i vise grijesili, nego bezvoljnog Fedora da gledaju. Mozda da ga cekamo 15 utakmica pa da on nesto napravi
U potpunosti se slažem. Isto tako nemoj očekivati da oni nose igru protiv Zrinjskog u Mostaru, da budu nepobjedivi u duelima, da nemaju oscilacija i da znaju zatvarati utakmice. Dakle očekuj više-manje isto kao i dosad.
Ne ocekujem. I ne kazem to. Ja hocu da kazem da su svemu ovome ne krivim igrace, oni su kolateralna steta zamisli naseg vrlog Zizovica. On je tu da osjeti kad je pad forme, snage i koncetracije kod igraca i da mijenja. Da tjera igraca da razmislja u tom pravcu kako dat gol protivniku, a ne kako branit svoj gol
Samo nek vam bude primjer ekipa Sirokog prosle sezone, sta znaci trener. Bez ijedne zvijezde u ekipi izborise Evropu. Svi ti bolji igraci su se formirali kroz sezonu, a niko nije bio neko ime prije pocetka sezone. Nisu toliko juniori Sirokog bolji od juniora Slobode. Znaci trener je tu da mladog igraca usmjeri, da formira od njega igraca i da u njega u startu usadi pobjednicki mentalite

Avatar
Skojevska
Postovi: 2469
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 27 sep 2021, 07:15

Madal je napisao/la:
27 sep 2021, 00:16
Velezu smo zabili iz uigranog prekida i kontre koja je završila sutom. Jest sreca ali je i rad.
Veceras u zapisniku devetero djece, a od iskusnijih ili stranih tu su ovi tipa rezervni golman, Zilcic sto ne zna gdje se nalazi, Fedor koji je najgori igrač itd.
Sto ce reci djeca nam čine okosnicu. Djeca su sklona oscilacijama i fali im iskustva i snage.
Preslab roster bez Abida, Veselog, Saida nemas klupe, izveo je najbolje sto je mogao.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

olympiquesa
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 maj 2021, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la olympiquesa » 27 sep 2021, 07:28

Presmjesni komentatori na ovom forumu pa sa ovakvom ekipom ni Vahid Halilhodzic, ne bi bio 4., ekipa limitirana fali jos barem 4-5 igraca, jos su ti neki povrijedjeni, Zrinjski pet puta skuplja ekipa uvale ti ljudi jedan gol na svom stadionu, dobro smo i prosli jedino ono protiv ograničenog posusja se moze nazvati kiks

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 27 sep 2021, 11:33

pa sa ekipom cija 2 igraca imaju vece plate ko tvojih prvih 11 i skoro identicne ko svih 20 igraca koje si poveo i ne mozes igrati drugacije nego na kontre.

kod nas u ekipi niko nema vise od 3000 i ne znam na cemu temeljimo ocekivanja da mozemo biti bolji na tabeli nego sto trenutno jesmo.

mi nikako da shvatimo da je ova ekipa sklopljena sa minumumom finansijskih ulaganja i kao takva daje bolje rezultate nego sto realno vrijedi. spominje se vrijeme Smajica i istina je da se tad igrao najljepsi fudbal, ali Smajic je imao dva Bekica, Bekrica, Martelata i Ivetica koji su bili placeni vise nego 20 igraca koji su otisli za Mostar

ovi rezultati su kombinacija dobrog zalaganja ekipe, truda, atmosfere, ali i puno srece i dobrog rasporeda. Da se nismo zaletili svi zajedno nakon par dobrih rezultata i da smo realno gledali stvari ne bi sad ni osjecali neki pad.

i dalje smo 4.nakon 11 kola. Ako budemo 7. ili 8. nakon narednih 11 to je jos uvijek iznad pocetnih okolnosti

mi imamo veliki faktor srece sto je liga totalno grohnula, sto su finansije takve kakve jesu, pa prije par sezona federalni ligasi su placali vise nego sad Sloboda. Ova ekipa bi prije 2-3-5 godina lagano bila zadnja na tabeli.

onda nemamo ni dubine za srijeda-subota, a sad ide ciklus od bitne 4 ligaske utakmice nakon cega cemo znati gdje smo i moci ce se dati bolji sud. Vec sam rekao 5 bodova bi bilo odlicno.

ono za sta su u klubu sami sebi krivi je to vjestacko nabijanje euforije i prodavanje price kako je ovo najbolja Sloboda ikada. Nije. Ovo je mozda najjeftinija Sloboda ikada, sa najmanje sponzora i donatora ikada, sa najjeftinijom ekipom ali eto prekrečiš bar zidova, dignes neke euforije i pravi se neki bum, koji se sad vraca kao bumerang jer navijaci ocekuju da to sto pricas okolo opravdas i na terenu.

A ustvari sto se tice ekipe ona i dalje daje vise nego sto objektivno vrijedi i moze, i tu nema nikakve zamjerke. Sa ovim igrackim kadrom tesko da bi iko imao vise bodova i izvukao vise egal utakmica. Nisu momci na terenu krivi, ja sam njima i dalje prezadovoljan, krivi su ovi okolo sto stvaraju nerealna ocekivanja, pricaju o najjacoj Slobodi ikad, nabijaju bezveze i momcima pritisak pa se desava i psiholoski pad.

sad se nabio apsolutno nerealan pritisak a idemo u seriju utakmica gdje nam je svaki bod vani premija protiv direktnog konkurenta, posebno kad uzmes u obzir da smo ih sve vec pobijedili i gdje je ustvari jedina utakmica koja se mora dobiti Radnik kuci.
isto tako jedini kiks do sad je Posusje kuci

Zizovica tek treba mijenjati kad budemo 10.na tabeli, jer sve iznad je premasivanje ocekivanja i realnih dometa ove ekipe. Nije on kriv sto su pojedinci iz kluba uvjerili javnost da ekipa od 30 hiljada moze da se nosi sa 5-6 puta skupljim ekipama i treba da ih pobjedjuje
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 sep 2021, 11:46

Ma nasa reala. Nije mi jasno sta zelite od Slobode? Mozda titulu? Evropu? Jamite ba. Gldedajte ovo sto imate, navijajte i to je to.
Ovo je dobro i nema se sta prigovarati. Cilj opstanak.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 27 sep 2021, 11:47

Zar je klub najavio borbu za evropu? Titulu?
Sve si ti to lijepo obrazlozio, ali si sve zasnovao na proizvoljnoj tvdnji.

Ko je iz kluba izgovorio "ovo je najjaca Sloboda ikad" ?
:stop:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 27 sep 2021, 11:56

slusalica je napisao/la:
27 sep 2021, 11:47
Zar je klub najavio borbu za evropu? Titulu?
Sve si ti to lijepo obrazlozio, ali si sve zasnovao na proizvoljnoj tvdnji.

Ko je iz kluba izgovorio "ovo je najjaca Sloboda ikad" ?
:stop:
izgovara se na donatorskim, na kampanjama, privatno , najbolja , najorganizovanija Sloboda, jedina u 102 godine koja valja. Ljudi siti price hvalite me usta moja, zato i nikad manji odziv na takve stvari. I onda logicno da ocekuju da ostanes 2. ili 3. da nabijes Posusje, iznenadis Zrinjskog. Apsolutno nepotrebno.

koje je tvoje vidjenje situacije?
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 27 sep 2021, 12:01

ultrasstyle_tz je napisao/la:
27 sep 2021, 11:56
slusalica je napisao/la:
27 sep 2021, 11:47
Zar je klub najavio borbu za evropu? Titulu?
Sve si ti to lijepo obrazlozio, ali si sve zasnovao na proizvoljnoj tvdnji.

Ko je iz kluba izgovorio "ovo je najjaca Sloboda ikad" ?
:stop:
izgovara se na donatorskim, na kampanjama, privatno , najbolja , najorganizovanija Sloboda, jedina u 102 godine koja valja. Ljudi siti price hvalite me usta moja, zato i nikad manji odziv na takve stvari. I onda logicno da ocekuju da ostanes 2. ili 3. da nabijes Posusje, iznenadis Zrinjskog. Apsolutno nepotrebno.

koje je tvoje vidjenje situacije?
Licno mi se ne svidja nacin kako igra prvi tim, istovremeno sam aposlutno uvjeren da je zadrzati Mladena dugorocno najbolje rjesenje za klub.
Sto se tice kluba, licno sam imao uvid u rad momaka koji su u rukovodstvu kluba. Uvjeravam te da nikada klub nije vise licio na firmu kao sada.
U najpozitivnijem smislu, naravno.

Gledaj,generalno moramo biti zadovoljni. Debklokiran racun, nikad transparentniji i inteligentniji rad rukovodstva. Dug se sveo na nekoliko stotina hiljada od pocetnog od nekoliko miliona.
Momci su od rijeci. Najavljena je sredina tabele. Ispotovano.
Vrijeme ce pokazati u kojoj mjeri ce uspjeti napraviti klub kakav svi zelimo.
Ja im vjerujem i uvjeren sam da su najbolje rjesenje.
Samo strpljenja...
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 27 sep 2021, 12:13

runjerahmanove je napisao/la:
27 sep 2021, 01:38
Ne ocekujem. I ne kazem to. Ja hocu da kazem da su svemu ovome ne krivim igrace, oni su kolateralna steta zamisli naseg vrlog Zizovica. On je tu da osjeti kad je pad forme, snage i koncetracije kod igraca i da mijenja. Da tjera igraca da razmislja u tom pravcu kako dat gol protivniku, a ne kako branit svoj gol
Samo nek vam bude primjer ekipa Sirokog prosle sezone, sta znaci trener. Bez ijedne zvijezde u ekipi izborise Evropu. Svi ti bolji igraci su se formirali kroz sezonu, a niko nije bio neko ime prije pocetka sezone. Nisu toliko juniori Sirokog bolji od juniora Slobode. Znaci trener je tu da mladog igraca usmjeri, da formira od njega igraca i da u njega u startu usadi pobjednicki mentalite
Aha Kolumbo dakle od pljuvanja sto ne igramo tika taku dosli smo do toga da pljujemo sto ne igraju djeca umjesto Fedora i sličnih sto nista ne pokazuju, ne očekujući od te djece puno vise.
Ja bas vidim da razmišljamo da damo gol čak i iz defanzivnije postavke. Protiv Zeljeznicara nakon 1-1 korner i pun 16rac naših igrača, nije bilo 1-2 a ostali da čuvaju kontru.
Široki ne igra s juniorima, na kraju krajeva gori su od nas i ispod nas su na tabeli.

Šta nedostaje vašoj ekipi da bi se prebrodilo to što kapitulirate u odbrani iako dobro igrate većinu meča?
"Nedostaje nam jedan Jakovljević, Bilbija ili Ćorluka da napravimo taj neki iskorak.
Sve rečeno. Sto se tice kreacije vjerovatno najslabija Sloboda jos od prve sezone nakon ulaska u PL.



Sto se tice najjace Slobode, organizaciono sigurno da najviše licimo na klub. Pa do neki dan nama grb nije bio zaštićen, jel treba objašnjavati sta to znaci za klub i koliko je apsurdno da smo ga tek neki dan zaštitili.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 27 sep 2021, 12:20

slusalica je napisao/la:
27 sep 2021, 12:01
ultrasstyle_tz je napisao/la:
27 sep 2021, 11:56
slusalica je napisao/la:
27 sep 2021, 11:47
Zar je klub najavio borbu za evropu? Titulu?
Sve si ti to lijepo obrazlozio, ali si sve zasnovao na proizvoljnoj tvdnji.

Ko je iz kluba izgovorio "ovo je najjaca Sloboda ikad" ?
:stop:
izgovara se na donatorskim, na kampanjama, privatno , najbolja , najorganizovanija Sloboda, jedina u 102 godine koja valja. Ljudi siti price hvalite me usta moja, zato i nikad manji odziv na takve stvari. I onda logicno da ocekuju da ostanes 2. ili 3. da nabijes Posusje, iznenadis Zrinjskog. Apsolutno nepotrebno.

koje je tvoje vidjenje situacije?
Licno mi se ne svidja nacin kako igra prvi tim, istovremeno sam aposlutno uvjeren da je zadrzati Mladena dugorocno najbolje rjesenje za klub.
Sto se tice kluba, licno sam imao uvid u rad momaka koji su u rukovodstvu kluba. Uvjeravam te da nikada klub nije vise licio na firmu kao sada.
U najpozitivnijem smislu, naravno.

Gledaj,generalno moramo biti zadovoljni. Debklokiran racun, nikad transparentniji i inteligentniji rad rukovodstva. Dug se sveo na nekoliko stotina hiljada od pocetnog od nekoliko miliona.
Momci su od rijeci. Najavljena je sredina tabele. Ispotovano.
Vrijeme ce pokazati u kojoj mjeri ce uspjeti napraviti klub kakav svi zelimo.
Ja im vjerujem i uvjeren sam da su najbolje rjesenje.
Samo strpljenja...
u 80% stvari se slazemo, posebno oko tog samo strpljenja. To oni sebi trebaju reci s vremena na vrijeme. Oko ovog "Inteligentiji" je najvece neslaganje jer su po meni imali totalno pogresan pristup prema sponzorima, partnerima i ljudima koji mogu donijeti novac. Dal je to posljedica sto su pojedinci ovako svakako privatno bahati ili neceg treceg nebitno. Ali u sustini stvari se mozemo sloziti, medjutim ima i ozbiljnih propusta i najveca zamjerka je ta sto se konstruktivna kritika ne prihvata. Ako izneses nesto suprotno njima odmah si neprijetelj i rusitelj Slobode. Jest eto ima ljudi koji 20-30 godina podrzavaju Slobodu na svaki moguci nacin, sad hoce da je ruse.
ali ko sto rekoh u globalu se slazemo, samo malo vise strpljenja, skromnosti i inteligencije. ne bi klub opstao 102 godine da je bas sve bilo lose.

nego da se vratimo na teren. Ja sa ovim igrackim kadrom ne vidim kako moze puno bolje da se igra, jedino da se Fedor pretvori u Inijestu, Mladen mu ocito vjeruje, ima velika ocekivanja od njega, Fedor je istina bio i dobar u nekim klubovima prije, ali kod nas se ne snalazi. Nije ni prvi ni posljednji. ovo ostalo tesko da nesto moze drugacije bez spica, ja sam govorio Bekric i Vidovic i vjerujem da bi promijenili fizionomiju ekipe totalno, a moglo se i finansijski. bez pojacanja sigurno da cemo opet sjebat Zelju, Veleza, Borca, kiksat protiv Leotara, Rudara nebitno. ali dokle god stanje na tabeli premasuje realne mogucnosti ekipe i kluba, ja zadovoljan

ma to za zastitu grba je visegodisnji proces, pokrenuo ga Kemo Kurevic i evo sad tek gotovo, godinama se radi na tome i jednostavno takva procedura. Bukvalno od Azmira do ove uprave svi imaju zasluge za to i velika je to stvar sto se konacno zavrsila ta saga
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 sep 2021, 12:23

Ne znaju ovi mladi navijaci sta je IDEJA pa eto ti. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 27 sep 2021, 12:27

ultrasstyle_tz je napisao/la:
27 sep 2021, 12:20
slusalica je napisao/la:
27 sep 2021, 12:01
ultrasstyle_tz je napisao/la:
27 sep 2021, 11:56


izgovara se na donatorskim, na kampanjama, privatno , najbolja , najorganizovanija Sloboda, jedina u 102 godine koja valja. Ljudi siti price hvalite me usta moja, zato i nikad manji odziv na takve stvari. I onda logicno da ocekuju da ostanes 2. ili 3. da nabijes Posusje, iznenadis Zrinjskog. Apsolutno nepotrebno.

koje je tvoje vidjenje situacije?
Licno mi se ne svidja nacin kako igra prvi tim, istovremeno sam aposlutno uvjeren da je zadrzati Mladena dugorocno najbolje rjesenje za klub.
Sto se tice kluba, licno sam imao uvid u rad momaka koji su u rukovodstvu kluba. Uvjeravam te da nikada klub nije vise licio na firmu kao sada.
U najpozitivnijem smislu, naravno.

Gledaj,generalno moramo biti zadovoljni. Debklokiran racun, nikad transparentniji i inteligentniji rad rukovodstva. Dug se sveo na nekoliko stotina hiljada od pocetnog od nekoliko miliona.
Momci su od rijeci. Najavljena je sredina tabele. Ispotovano.
Vrijeme ce pokazati u kojoj mjeri ce uspjeti napraviti klub kakav svi zelimo.
Ja im vjerujem i uvjeren sam da su najbolje rjesenje.
Samo strpljenja...
u 80% stvari se slazemo, posebno oko tog samo strpljenja. To oni sebi trebaju reci s vremena na vrijeme. Oko ovog "Inteligentiji" je najvece neslaganje jer su po meni imali totalno pogresan pristup prema sponzorima, partnerima i ljudima koji mogu donijeti novac. Dal je to posljedica sto su pojedinci ovako svakako privatno bahati ili neceg treceg nebitno. Ali u sustini stvari se mozemo sloziti, medjutim ima i ozbiljnih propusta i najveca zamjerka je ta sto se konstruktivna kritika ne prihvata. Ako izneses nesto suprotno njima odmah si neprijetelj i rusitelj Slobode. Jest eto ima ljudi koji 20-30 godina podrzavaju Slobodu na svaki moguci nacin, sad hoce da je ruse.
Kapitalizam. Das 20 hiljada i iznosis sta god hoces.
:mrgreen:
U principu, nevjerovatno je kako je ispod radara prosla cinjenica oko izmjene statuta. Jer je klub sada de facto i de iure privatni.
:kafa:
tz tz tz tz tz tz

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la runjerahmanove » 27 sep 2021, 13:26

ultrasstyle_tz je napisao/la:
27 sep 2021, 11:56
slusalica je napisao/la:
27 sep 2021, 11:47
Zar je klub najavio borbu za evropu? Titulu?
Sve si ti to lijepo obrazlozio, ali si sve zasnovao na proizvoljnoj tvdnji.

Ko je iz kluba izgovorio "ovo je najjaca Sloboda ikad" ?
:stop:
izgovara se na donatorskim, na kampanjama, privatno , najbolja , najorganizovanija Sloboda, jedina u 102 godine koja valja. Ljudi siti price hvalite me usta moja, zato i nikad manji odziv na takve stvari. I onda logicno da ocekuju da ostanes 2. ili 3. da nabijes Posusje, iznenadis Zrinjskog. Apsolutno nepotrebno.

koje je tvoje vidjenje situacije?
Evo ja ti tvrdim da od godine koje pratim Slobodu, pa sve do ove, ovo je meni najbolja Sloboda, organizacijski naravnp. Bolja i od one Azmirove. Jer tad se vrtilo sve oko para. Ovi ljudi sa minimalnim sredstvima rade cuda, cak i nakon naglog pada prihoda od grada, odrzali su se. A niko od ovih trenutnih ljudi nije izasao s pricom da je ovo najbolja Sloboda ikad. Vec je to vidjenje vecine navijaca. Ljudi nas nekim sitnicama kupuju, sto je njima malo, a nama ipak puno, jer o tome treba da se vodi racuna. A trebali su i sve uprave prije. To sto tebi smeta nesto kod ove uprave, iz licnih interesa, je tvoj problem.

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la runjerahmanove » 27 sep 2021, 13:31

Madal je napisao/la:
27 sep 2021, 12:13
runjerahmanove je napisao/la:
27 sep 2021, 01:38
Ne ocekujem. I ne kazem to. Ja hocu da kazem da su svemu ovome ne krivim igrace, oni su kolateralna steta zamisli naseg vrlog Zizovica. On je tu da osjeti kad je pad forme, snage i koncetracije kod igraca i da mijenja. Da tjera igraca da razmislja u tom pravcu kako dat gol protivniku, a ne kako branit svoj gol
Samo nek vam bude primjer ekipa Sirokog prosle sezone, sta znaci trener. Bez ijedne zvijezde u ekipi izborise Evropu. Svi ti bolji igraci su se formirali kroz sezonu, a niko nije bio neko ime prije pocetka sezone. Nisu toliko juniori Sirokog bolji od juniora Slobode. Znaci trener je tu da mladog igraca usmjeri, da formira od njega igraca i da u njega u startu usadi pobjednicki mentalite
Aha Kolumbo dakle od pljuvanja sto ne igramo tika taku dosli smo do toga da pljujemo sto ne igraju djeca umjesto Fedora i sličnih sto nista ne pokazuju, ne očekujući od te djece puno vise.
Ja bas vidim da razmišljamo da damo gol čak i iz defanzivnije postavke. Protiv Zeljeznicara nakon 1-1 korner i pun 16rac naših igrača, nije bilo 1-2 a ostali da čuvaju kontru.
Široki ne igra s juniorima, na kraju krajeva gori su od nas i ispod nas su na tabeli.

Šta nedostaje vašoj ekipi da bi se prebrodilo to što kapitulirate u odbrani iako dobro igrate većinu meča?
"Nedostaje nam jedan Jakovljević, Bilbija ili Ćorluka da napravimo taj neki iskorak.
Sve rečeno. Sto se tice kreacije vjerovatno najslabija Sloboda jos od prve sezone nakon ulaska u PL.



Sto se tice najjace Slobode, organizaciono sigurno da najviše licimo na klub. Pa do neki dan nama grb nije bio zaštićen, jel treba objašnjavati sta to znaci za klub i koliko je apsurdno da smo ga tek neki dan zaštitili.
Ma ti se gubis Madal, nemas pojma vise sta pises. Fulas srz teme. Ja vise volim vidjet na terenu Devedzica, pa nek i 3x vise grijesi od Karisika. Vise volim vidjet Mehmedovica, nek 3x vise lopti od Fedora izgubi. Bice tako 2-3 utakmice, i onda ce se ti momcici lagano dizat i napredovat. Jer njima je sigurno 3x stalo vise do Slobode nego Fedoru. A ti momci su ti potencijalni transferi onda i zalog za buducnost.
A za Siroki de malo pogledaj sta sam pisao, stavrno se opasno gubis. Govorim za Siroki iz prosle sezone, a ne ove. Pogledaj dobro ko je tad igrao za Siroki i prosjek godina

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 27 sep 2021, 13:49

Pa ti se prvo žališ na ružan stil igre a sad si prešao na to što više djece ne igra.
Široki je i prošle godine imao sasvim dovoljan broj iskusnijih igrača koji su im igrali uz juniore. Imamo i mi ali su tupi prema naprijed.
Od odlaska Azmira mi smo uvijek imali par odličnih igrača prema naprijed pa se dalo ljepše igrati, jedno vrijeme Subić-Krpić, onda Hairlahović, Kalezić, Zikljić, poslije tog perioda Tomašević, Pršeš, Bekići, spremniji Said itd. Sad nemamo.
A ti ako misliš da će se momčići za 2-3 utakmice dignuti da dobijaju duele sa Jakovljevićem i sličnim mrcinama onda stvarno sam bez komentara.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la runjerahmanove » 27 sep 2021, 13:54

Madal je napisao/la:
27 sep 2021, 13:49
Pa ti se prvo žališ na ružan stil igre a sad si prešao na to što više djece ne igra.
Široki je i prošle godine imao sasvim dovoljan broj iskusnijih igrača koji su im igrali uz juniore. Imamo i mi ali su tupi prema naprijed.
Od odlaska Azmira mi smo uvijek imali par odličnih igrača prema naprijed pa se dalo ljepše igrati, jedno vrijeme Subić-Krpić, onda Hairlahović, Kalezić, Zikljić, poslije tog perioda Tomašević, Pršeš, Bekići, spremniji Said itd. Sad nemamo.
Zalim se, naravno da se zalim. Ko se ne bi zalio na ovaj antifudbal. Al ti ne kontas poentu price za djecu. Ako vec iskusniji igraci u toj igri nista ne pokazuju, daj onda sansu mladjim igracima. Mozda se desi kakav iskorak u igri.
Kakav bolan Kalezic, Hairlahovic?? Takvi igraci nemaju jedne dobre utakmice odigrane za Slobodu. Ziljkic je znao dobro odigrat, al tad nije bio ni na pribliznom niovu kao Ziljkic od zadnje 2 sezone.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.