FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16409
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 22 nov 2022, 09:24

Nema od Azmirovog povratka nista. Barem ne jos neko vrijeme, ako ikako i htjedne kasnije dok se uhoda u politici.

Sa druge strane, forsirati se u politici, Savezu, gradjevinarstvu i jos htjeti voditi klub gdje ces biti glavni i ti se pitati za sve, nema od takvog vodjenja kluba nista. Jednostavno ne mozes sve u isto vrijeme, koliko god ti to htio i vjerovao da mozes.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 22 nov 2022, 09:28

al87 je napisao/la:
22 nov 2022, 08:07
Šta je s trave na Tušnju? Kakva je situacija?
Položeno je pola terena, ima tu još posla, nadajmo se završetku što prije jer vremenske prilike koje su pred nama su nepovoljne za ovaj dio posla...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

klasik
Postovi: 3984
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 22 nov 2022, 09:57

Samo djela, pun mi k. vise supljih. Dodjes i konkretno kazes to su moje zelje i uslovi i kraj price. Do tad ja ne diskutujem na tu temu nit vjerujem u istu.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Skojevska
Postovi: 2482
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 22 nov 2022, 10:07

klasik je napisao/la:
22 nov 2022, 09:57
Samo djela, pun mi k. vise supljih. Dodjes i konkretno kazes to su moje zelje i uslovi i kraj price. Do tad ja ne diskutujem na tu temu nit vjerujem u istu.
:clap:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
FKBilder
Postovi: 1749
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 22 nov 2022, 12:14

klasik je napisao/la:
22 nov 2022, 09:57
Samo djela, pun mi k. vise supljih. Dodjes i konkretno kazes to su moje zelje i uslovi i kraj price. Do tad ja ne diskutujem na tu temu nit vjerujem u istu.
Ma sve je to ispitivanje terena. :)
I trenutno nista vise.
Imaj ta mu da izadji javno reci hocu da "preuzmem "klub, trazim to i to, dajem to i to,bujrum izjasnite se za sva vremena.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2629
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 22 nov 2022, 12:36

Pa ovog gospona iz Glogove sada treba javno pozvati da kaže šta je to konkretno što bi on želio i dao, i na koga tačno adresirati to. Hajde više da vidimo i to, red bi bio i da ga udruženja poput Prijatelja F.K. Sloboda i Fukare pozovu saopštenjem da se oglasi više.
Siti smo mi svoje šuplje a kamo li tudje...
075

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 22 nov 2022, 12:55

Šupljak sve sto kaze bulevar, da hoces mozes.

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 22 nov 2022, 13:48

Pa nek dodje, al mora znat da ovaj put ima da se bori sa neprijateljima kluba i staviti Slobodu ispred svega. Ako ce opet kroz 2-3 sezone dic ruke i pobjec nek ne dolazi. Nema popustanja nikome narocito kad su rezultati tu. Sto se mene tice bujrum jer realno ne vidim nekog drugog investitora koji je zagrijan za preuzimanje kluba. Najbolja opcija je da mladi, skolovani, ambiciozni ljudi sjednu naprave plan i grade klub, ali nisam siguran da takvih uopste vise ima... Vidjet cemo nije prvi put da se on ko fol vraca, pa hoce, pa nece to mi je najgore. Dani prolaze, a mi cekamo azema dok uprava suti.
RIP PROBISVJET

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 22 nov 2022, 15:53

Imamo mi svojih problema previše kojim se treba pozabaviti, jel zna neko jel se radi šta, kakvi su planovi?

- Što se tiče igračkog kadra, ono što jedva čekam je vidjeti Delića i Maksimovića na novom terenu, mislim da mogu puno više od ovoga što pokazuju, Delić mi je otkrovljenje ali sam opet mišljenja da se ne koristi na pravi način, momak zna lopte što bi se reklo.
- još jedna stvar, krivo mi je što Mujarić nije dobio priliku kako treba i ne znam zbog čega, po pričama suigrača sadašnjih i bivših kažu momci da je top igrač.

Avatar
Beduin
Postovi: 16409
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 22 nov 2022, 18:55

MMA075 je napisao/la:
22 nov 2022, 15:53
Imamo mi svojih problema previše kojim se treba pozabaviti, jel zna neko jel se radi šta, kakvi su planovi?

- Što se tiče igračkog kadra, ono što jedva čekam je vidjeti Delića i Maksimovića na novom terenu, mislim da mogu puno više od ovoga što pokazuju, Delić mi je otkrovljenje ali sam opet mišljenja da se ne koristi na pravi način, momak zna lopte što bi se reklo.
- još jedna stvar, krivo mi je što Mujarić nije dobio priliku kako treba i ne znam zbog čega, po pričama suigrača sadašnjih i bivših kažu momci da je top igrač.
Mujaric je sezonu prije dolaska u Slobodu bio mozda i najbolji igrac Buducnosti. Postigao 10 golova i 11 asistencija, to je fenomenalna statistika za krilnog igraca pa makar to bilo i u Federalnoj ligi. U Banovicima ga strasno raja gotivi, kazu da je bas sportski tip igraca, posvecen fudbalu. Steta sto vrlo vjerovatno ce i otici, a da mu se nece dati prilika za dokazivanje.

Ali kad ti klub vodi bezmudi trener, neiskusan i totalna neznalica koja ne uvidja greske i ne pokusava nesto novo kada vidi da ne ide, onda dobijes ovo sto smo gledali ove sezone. Iz samo njemu znanih razloga on ce radije zavaliti desno Delica, pa tokom utakmice Kaksimovica prebaciti desno, pa sa beka pomjeriti Osmica, ali nece jedino klasicno desno krilo koje ima u ekipi.

Jahiceva jedina sreca je sto Sloboda nema para i sto on vodi klub skoro pa besplatno, inace nikad ne bi prismrdio premijerligasu. A ovdje Sloboda mu cini ogromnu uslugu i puni CV, nadam se ne i u nastavku sezone.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 14140
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 22 nov 2022, 19:00

Makar da su ga dali na posudbu, dzaba upropastavaju momka, posto mu ocigledno nece dati sansu
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 22 nov 2022, 19:33

Beduin je napisao/la:
22 nov 2022, 18:55
MMA075 je napisao/la:
22 nov 2022, 15:53
Imamo mi svojih problema previše kojim se treba pozabaviti, jel zna neko jel se radi šta, kakvi su planovi?

- Što se tiče igračkog kadra, ono što jedva čekam je vidjeti Delića i Maksimovića na novom terenu, mislim da mogu puno više od ovoga što pokazuju, Delić mi je otkrovljenje ali sam opet mišljenja da se ne koristi na pravi način, momak zna lopte što bi se reklo.
- još jedna stvar, krivo mi je što Mujarić nije dobio priliku kako treba i ne znam zbog čega, po pričama suigrača sadašnjih i bivših kažu momci da je top igrač.
Mujaric je sezonu prije dolaska u Slobodu bio mozda i najbolji igrac Buducnosti. Postigao 10 golova i 11 asistencija, to je fenomenalna statistika za krilnog igraca pa makar to bilo i u Federalnoj ligi. U Banovicima ga strasno raja gotivi, kazu da je bas sportski tip igraca, posvecen fudbalu. Steta sto vrlo vjerovatno ce i otici, a da mu se nece dati prilika za dokazivanje.

Ali kad ti klub vodi bezmudi trener, neiskusan i totalna neznalica koja ne uvidja greske i ne pokusava nesto novo kada vidi da ne ide, onda dobijes ovo sto smo gledali ove sezone. Iz samo njemu znanih razloga on ce radije zavaliti desno Delica, pa tokom utakmice Kaksimovica prebaciti desno, pa sa beka pomjeriti Osmica, ali nece jedino klasicno desno krilo koje ima u ekipi.

Jahiceva jedina sreca je sto Sloboda nema para i sto on vodi klub skoro pa besplatno, inace nikad ne bi prismrdio premijerligasu. A ovdje Sloboda mu cini ogromnu uslugu i puni CV, nadam se ne i u nastavku sezone.
Ma cuo sam svasta i za Jahu ali necu da pisem ovde, ispadam negativac, ma da i mnogi vec znaju ali nece da dijele po forumu, i to mi je ok.

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 22 nov 2022, 21:37

Ma puno se ovdje krivi jaha. Volio bi i ja da imamo gvardiolu, al ko ce to platit? Ne vjerujem da ce ga maknut jer su kokuzi, a njemu ovo dobro dodje da se kali, pa ako sta uradi uradi. Sa njim ili bez njeg mislim da cemo obezbjedit opstanak, narocito jer se vracamo na Tusanj. Mozda opstanemo mozda ne, ali cinjenica je da smo neorganizivani i da preziljavamo iz sezone u sezonu dok drugi uzimaju titule.
RIP PROBISVJET

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la admirrx » 22 nov 2022, 21:59

↪️ Rijad Kobiljar "vaga" izmedju Slobode i povratka u SAD.

⛔️ Brzonogi ofanzivac nakon rastanka sa Sarajevom u potrazi je za novim klubom. Saznajemo da Kobiljar na stolu ima ponudu Slobode ali i opciju povratka u SAD. Vidjet cemo za sta ce se odluciti...

dervis
Postovi: 57
Pridružen/a: 31 avg 2009, 12:07

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la dervis » 22 nov 2022, 22:10

Eto preuzeo je mali u Azmira kao sportski direktor u njih tam.
Uz sve te pare i sudije, simin han je DVA boda ispred nas.
I na kraju, takav je azmir, ko fol slobodas, u vise navrata se pocastio sudijama protiv nas. Na cast nek mu je to, i daleko mu kuca od Tusnja. Imo je priliku, mogo je ostaviti Slobodu bez dugova, a nije. Nije ih ni smanjio. Samo se afirmiso na racun Slobode.
Sto bi sad ko mislio da neko ko prica o sebi u trecem licu, kao azmir, misli ista drugo nego da se okoristi Slobodom opet.
Kod azmira je samo azmir glavni interes, i kod kuce i u poslu. Pa to sta familiji radi, nemoras dalje, sreca pa mi nije roda.

Avatar
Sky9
Postovi: 10141
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 22 nov 2022, 22:27

Prvi koji je započeo predizbornu kampanju za novog Gradonačelnika je naš Azmirko. Naravno preko Slobode. Ako bi slučajno, mada ne vjerujem, kandidat sda dobio izbore, on bi se naravno vratio u Slobodu. Poslije svega što se izdešavalo u ovih 5-6 godina, ja se nadam da neće...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16409
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 22 nov 2022, 22:37

dervis je napisao/la:
22 nov 2022, 22:10
I na kraju, takav je azmir, ko fol slobodas, u vise navrata se pocastio sudijama protiv nas. Na cast nek mu je to, i daleko mu kuca od Tusnja.
De ako imas dokaze javi mi se u PP pa da ga tuzimo i oderemo. Imam ja advokata.
Imas dokaze?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10141
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 22 nov 2022, 22:50

dervis je napisao/la:
22 nov 2022, 22:10
Kod azmira je samo azmir glavni interes, i kod kuce i u poslu. Pa to sta familiji radi, ne moras dalje...
Ključna rečenica. Od 2016. kad nas je napustio, potpuno se razotkrio, i sad nam je svima jasnije s kim smo imali posla, i s kim i dalje imamo posla. Što dalje od Svetinje :!:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
FKBilder
Postovi: 1749
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 22 nov 2022, 22:55

Zivjela mrtva carsija, zivio sdp, zivio komunizam, Hasmine vrati se popusicemo ti :!:
Nama ne treba niko, pogotovo nemoralan, jer mi smo moralni, tri vjere jedna nacija, drzava Tuzla.Zivjele sahovnice po selima oko Tuzle...Sve je nase, sviJur nas :!:

Avatar
Sky9
Postovi: 10141
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 22 nov 2022, 23:05

FKBilder je napisao/la:
22 nov 2022, 22:55
Zivjela mrtva carsija, zivio sdp, zivio komunizam, Hasmine vrati se popusicemo ti :!:
Nama ne treba niko, pogotovo nemoralan, jer mi smo moralni, tri vjere jedna nacija, drzava Tuzla.Zivjele sahovnice po selima oko Tuzle...Sve je nase, sviJur nas :!:
:D :rol:

Zaboli me i za sdp i sda, i komunizam i Džasmina :D

Sloboda i samo Sloboda :bih: , ali moje mišljenje je da se s ovom personom ne bismo usrećili. Pogotovo sad kad je sin menadžer. Lako mi je zamisliti Slobodu kao poligon za njegove neke igračiće...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: klasik i 19 gostiju.