FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 17 okt 2021, 11:44

Opusteno i rastereceno po bodove u Trebinje.
Ova ekipa se pati igrajuci defanzivno. Neka se i izgubi nekada ali treba napasti i igrati. Imamo sansu za evropu i zaradu novca treba iskoristiti.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 17 okt 2021, 12:38

napokon malo drugacija pobjeda. 0 u prvom i onda pobjeda u drugom. Čini mi se da je to nešto novo za nas.
Svi su tanki sa parama i ovo je prilika možda za dodatno zadužiti se i izborit evropu. Ali opet kontam ovakvo razmišljanje nas je i dovelo do ovdje.
Svaka čast momcima što su uspjeli izboriti 3 boda.
& $ ?

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 17 okt 2021, 12:44

Pobjeda bas kakva nam je trebala visoka 3:0 da bi ekipa podigla samopouzdanje posebno jer slijede 2 teska i daleka gostovanja. U trebinje po pobjedu.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 17 okt 2021, 12:48

Tek kad su oni pali fizicki mi smo poceli dominirat terenom, Said je bio nevjerovatno inspinirat, ne mogu zamisli kakav bi bio da oko sebe ima neku jacu ekipu i da ne zavisi toliko sve od njega.
Takodje Veseli je uspio napravit razliku, i cini mi se da je Alic dobro izmorio stopere u prvom poluvremenu i onda je to Ramic iskoristio u drugom da domonira u svakom duelu snjima.

Amar Beganovic je meni nevjerovatno drag igrac, momak za uzor sto se tice ponasanja van terena i ljubavi prema klubu, al cini mi se da je Osmic trenutno puno zahvalniji na desnom beku, nadsm se da Amar na zimu ide negdje bolje je i za nas i za njega.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 17 okt 2021, 12:48

klma1 je napisao/la:
17 okt 2021, 12:38
napokon malo drugacija pobjeda. 0 u prvom i onda pobjeda u drugom. Čini mi se da je to nešto novo za nas.
Svi su tanki sa parama i ovo je prilika možda za dodatno zadužiti se i izborit evropu. Ali opet kontam ovakvo razmišljanje nas je i dovelo do ovdje.
Svaka čast momcima što su uspjeli izboriti 3 boda.
kakvo razmisljanje?
tz tz tz tz tz tz

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 17 okt 2021, 12:50

hocemo Evropu !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 17 okt 2021, 13:05

samirr je napisao/la:
17 okt 2021, 12:50
hocemo Evropu !
Samo zamisli da ces sljedece sezone imat (ako se ne prodaju) ISKUSNIJE, STARIJE, FIZICKI JACE Alica, Mehmedovica, Devedzica, Osmica, Maksimovica..
Ako se nastavi ova politika kluba probat vratit Prsesa, Gojkovica, Muratovica koji cini mi se nikako ne igra, vidit sta je sa Hodzicem tu je u Tuzli zasto ne igra dal moze neka posudba. Uz nekog kvalitetnog centarfora uhh..
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 17 okt 2021, 13:11

klasik je napisao/la:
17 okt 2021, 13:05
samirr je napisao/la:
17 okt 2021, 12:50
hocemo Evropu !
Samo zamisli da ces sljedece sezone imat (ako se ne prodaju) ISKUSNIJE, STARIJE, FIZICKI JACE Alica, Mehmedovica, Devedzica, Osmica, Maksimovica..
Ako se nastavi ova politika kluba probat vratit Prsesa, Gojkovica, Muratovica koji cini mi se nikako ne igra, vidit sta je sa Hodzicem tu je u Tuzli zasto ne igra dal moze neka posudba. Uz nekog kvalitetnog centarfora uhh..
Moze se napasti Evropa ove sezone nije konkurencija jaka kao nekad.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 17 okt 2021, 13:37

klasik je napisao/la:
17 okt 2021, 12:48
Tek kad su oni pali fizicki mi smo poceli dominirat terenom, Said je bio nevjerovatno inspinirat, ne mogu zamisli kakav bi bio da oko sebe ima neku jacu ekipu i da ne zavisi toliko sve od njega.
Takodje Veseli je uspio napravit razliku, i cini mi se da je Alic dobro izmorio stopere u prvom poluvremenu i onda je to Ramic iskoristio u drugom da domonira u svakom duelu snjima.

Amar Beganovic je meni nevjerovatno drag igrac, momak za uzor sto se tice ponasanja van terena i ljubavi prema klubu, al cini mi se da je Osmic trenutno puno zahvalniji na desnom beku, nadsm se da Amar na zimu ide negdje bolje je i za nas i za njega.
Beganovic vjerovatno ide na zimu, nije nemoguce i da Saša ode.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 17 okt 2021, 13:42

Mislim da je za A. Beganovica najbolje da ode, već vidjeno u PLBiH da se veliki talenti zadrže previše u ovom blatu i krenu stagnirati ili nazadovati. Vjerujem da će se preporoditi prelaskom u inozemstvo.
Sezona je ok i ako se ne izbori Europa ali da ove mlade igrače ne pokupe druge ekipe lige na kraju sezone, tj. da mi produžimo ugovore s njima. Uz pretpostavku da nismo napravili nove dugove i da smo se riješili dijela starih.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 17 okt 2021, 13:47

Madal je napisao/la:
17 okt 2021, 13:42
Mislim da je za A. Beganovica najbolje da ode, već vidjeno u PLBiH da se veliki talenti zadrže previše u ovom blatu i krenu stagnirati ili nazadovati. Vjerujem da će se preporoditi prelaskom u inozemstvo.
Sezona je ok i ako se ne izbori Europa ali da ove mlade igrače ne pokupe druge ekipe lige na kraju sezone, tj. da mi produžimo ugovore s njima. Uz pretpostavku da nismo napravili nove dugove i da smo se riješili dijela starih.
Neki transfer u ferencvaros, osijek ili u sloveniju negdje bi za njega najbolje bilo. Sigurno je to da bi dosta bolje igrao i da bi se to vise osjetilu u ekipama koje su konstantno dobre.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 okt 2021, 14:02

Suma sumarum - ja prezadovoljan dosadašnjim stanjem na tabeli. Gledano sa strane sportskog segmenta, popišali smo se po 90% ove lige.
Druga ili treća najjeftinija ekipa lige, treća pozicija na tabeli nakon više od trećine prvenstva. Šta bi bilo tek da imamo budžet/e kao oni ANAM :beba: fact je da njih ne čupa ni da izbore grupnu fazu Lige Prvaka. O tituli već sada, isto kao i mi, mogu samo sanjati...
075

fukara1919
Postovi: 769
Pridružen/a: 14 maj 2013, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara1919 » 17 okt 2021, 15:24

Jel zna neko kakvo je stanje u Leotara s kartonima, jer jučer ih je iskartoniro, valjda 2-3 ne budu igrala protiv nas.

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 17 okt 2021, 17:25

fukara1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 15:24
Jel zna neko kakvo je stanje u Leotara s kartonima, jer jučer ih je iskartoniro, valjda 2-3 ne budu igrala protiv nas.
Mislim da 2 igraca sigurno ne igraju. Andric i Perisic. Za ostale nisam siguran.
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 17 okt 2021, 17:34

Sto se tice svega u i oko kluba, ja prezadovoljan. Konacno, nakon dugo vremena ne strahujemo od nekih tuzbi i kazni. Jedina zamjerka je sto je Zizovic u par utakmica mozda i bezveze izgubio poneki bod. Malo vise forsirat Devedzica, umjesto Karisika. Jusica ne dirat, dugo bolji stoper nije bio. A Devedzicu bi godila igra sa njim u paru za dalji razvoj. Mehmedovica forisirat vise u odnosu na Fedora, jer realno nista manje nece pokazat od njega, samo mozemo vise dobiti imat. Veseli ipak pojacanje, iako smo ga dobra vecina prozivali, a sto je najbitnije vidi se da iz utakmice u utakmicu dize formu. Jos kad se Abid vrati i konkurencija bude bolja, bice bas tesko izabrat krilo za prvih 11. Kurtalic takodjer iz utakmice u utakmicu izrasta u pravog defanzivnog veznog, samo da malo vise vodi racuna od nepotrebnim kartonima i bit ce to super. Dzenis nas najbolji strijelac, a nema pozicije koju nije igrao. Po meni, najzahvalniji igrac ekipe. Fin lijevi bek zbog konkurencije, dobar kreativac u vezi i dobar golgeter obecava puno. Mozda cak i kup. O Saidu ne treba trosit rijeci, sta bi tek bilo da je u "pravoj formi". Za Amara ne znam ni sam sta reci, zao mi je sto momak sve ovo prolazi, jer svi znamo koliko njemu Sloboda znaci. Vidi se njegova volja i borba u svakoj utakmici, al jednostavno vise od toga ga nece. Nesto mu vjerovatno stvara veliki pritisak. Da li kapitenska ili volja za velikim transferom, veliko je pitanje.
Samo mi nikako nije jasno zasto je pubilike malo. Jer Sloboda je bila vise pracena kad smo gore pozicionirani bili i kad je gore stanje u klubu bilo. Zasluzuje ova ekipa (uprava i igraci) puno vecu podrsku
Volim tebe, više od sebe

PitaKupusnjacaTZ
Postovi: 29
Pridružen/a: 30 avg 2019, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la PitaKupusnjacaTZ » 17 okt 2021, 17:55

Zasto je publike malo? Raselilo se druze. U zadnje 2,3 godine je kriminalno kolko se Tuzlaka odselilo, isto ko sto sam i sam morao....

Kad sam u ljeto bio dole, grdno sam se razocaro, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. Tuzlaci su se odselili, a ljudi iz okolnih mjesta su se naselili. Kao sto reko, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. To je realnost koju moramo svi prihvatit.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 17 okt 2021, 18:04

Ma ima kod nas svega pa i toga.

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 17 okt 2021, 18:06

PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 17:55
Zasto je publike malo? Raselilo se druze. U zadnje 2,3 godine je kriminalno kolko se Tuzlaka odselilo, isto ko sto sam i sam morao....

Kad sam u ljeto bio dole, grdno sam se razocaro, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. Tuzlaci su se odselili, a ljudi iz okolnih mjesta su se naselili. Kao sto reko, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. To je realnost koju moramo svi prihvatit.
Ma znam ja i to. Al mislim da u gradu od oko 100k stanovnika, moze se skupiti minimalno 3-4k pravih Slobodasa, pa bio on pravi Tuzlak ili ne, to nije bitno. Da li je moguce da su ova desavanja od 2016. do 2020. toliko ubila volju u ljudima, da pored svega pozitivnog trenutno ne zele doci na utakmicu. Ja barem znam 50-100 ljudi koji su prije redovni bilo, sto Fukare, sto obicni navijaci, tu su, nisu odselili, ali zadnje 2 godine uopste ne dolaze na stadion
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 okt 2021, 18:10

antisisoja1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:06
PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 17:55
Zasto je publike malo? Raselilo se druze. U zadnje 2,3 godine je kriminalno kolko se Tuzlaka odselilo, isto ko sto sam i sam morao....

Kad sam u ljeto bio dole, grdno sam se razocaro, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. Tuzlaci su se odselili, a ljudi iz okolnih mjesta su se naselili. Kao sto reko, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. To je realnost koju moramo svi prihvatit.
Ma znam ja i to. Al mislim da u gradu od oko 100k stanovnika, moze se skupiti minimalno 3-4k pravih Slobodasa, pa bio on pravi Tuzlak ili ne, to nije bitno. Da li je moguce da su ova desavanja od 2016. do 2020. toliko ubila volju u ljudima, da pored svega pozitivnog trenutno ne zele doci na utakmicu. Ja barem znam 50-100 ljudi koji su prije redovni bilo, sto Fukare, sto obicni navijaci, tu su, nisu odselili, ali zadnje 2 godine uopste ne dolaze na stadion
Kad god je karta bila 10 KM, ovo se dešavalo. Kad smo se za titulu borili, bilo je ovakvih posjeta...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 17 okt 2021, 18:15

Sky9 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:10
antisisoja1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:06
PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 17:55
Zasto je publike malo? Raselilo se druze. U zadnje 2,3 godine je kriminalno kolko se Tuzlaka odselilo, isto ko sto sam i sam morao....

Kad sam u ljeto bio dole, grdno sam se razocaro, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. Tuzlaci su se odselili, a ljudi iz okolnih mjesta su se naselili. Kao sto reko, u Tuzli imas najmanje Tuzlaka. To je realnost koju moramo svi prihvatit.
Ma znam ja i to. Al mislim da u gradu od oko 100k stanovnika, moze se skupiti minimalno 3-4k pravih Slobodasa, pa bio on pravi Tuzlak ili ne, to nije bitno. Da li je moguce da su ova desavanja od 2016. do 2020. toliko ubila volju u ljudima, da pored svega pozitivnog trenutno ne zele doci na utakmicu. Ja barem znam 50-100 ljudi koji su prije redovni bilo, sto Fukare, sto obicni navijaci, tu su, nisu odselili, ali zadnje 2 godine uopste ne dolaze na stadion
Kad god je karta bila 10 KM, ovo se dešavalo. Kad smo se za titulu borili, bilo je ovakvih posjeta...
Mozda jeste i skupa karta, ne mogu tu bit pametan sta reci. Al ipak mozda je to jedini i dobar nacin da i mi naviajci damo dobru finansijsku injekciju klubu. Al u vecini ovih da kazem velikih imena nase lige, cijene su identicne. Mislim da ipak lezi problem u mentalitetu, sto bi mi svasta nesto dzaba i da sto manje iz naseg dzepa ide, a da Slobodi ide fenomenalno. Znam da ce mnogi rec da je kriza i da niko nema para, al za 14 dana svako ko imalo voli Slobodu moze ustedit 10KM, svaki dan po marku odvojis i jos ti na kraju ostane viska.
Volim tebe, više od sebe

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.