FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa traje do: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
5
71%
Izvučemo nekako neriješeno
1
14%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
1
14%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 okt 2021, 18:28

antisisoja1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:15
Sky9 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:10
antisisoja1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:06

Ma znam ja i to. Al mislim da u gradu od oko 100k stanovnika, moze se skupiti minimalno 3-4k pravih Slobodasa, pa bio on pravi Tuzlak ili ne, to nije bitno. Da li je moguce da su ova desavanja od 2016. do 2020. toliko ubila volju u ljudima, da pored svega pozitivnog trenutno ne zele doci na utakmicu. Ja barem znam 50-100 ljudi koji su prije redovni bilo, sto Fukare, sto obicni navijaci, tu su, nisu odselili, ali zadnje 2 godine uopste ne dolaze na stadion
Kad god je karta bila 10 KM, ovo se dešavalo. Kad smo se za titulu borili, bilo je ovakvih posjeta...
Mozda jeste i skupa karta, ne mogu tu bit pametan sta reci. Al ipak mozda je to jedini i dobar nacin da i mi naviajci damo dobru finansijsku injekciju klubu. Al u vecini ovih da kazem velikih imena nase lige, cijene su identicne. Mislim da ipak lezi problem u mentalitetu, sto bi mi svasta nesto dzaba i da sto manje iz naseg dzepa ide, a da Slobodi ide fenomenalno. Znam da ce mnogi rec da je kriza i da niko nema para, al za 14 dana svako ko imalo voli Slobodu moze ustedit 10KM, svaki dan po marku odvojis i jos ti na kraju ostane viska.
Ja nisam rekao da je skupo ili nije, samo je fakt da je ovakva posjeta protiv manjih ekipa bila uvijek kad je karta bila cener.

Uprava je dala sezonske za 75 članovima, a 90 za one koji to nisu. I to je super povoljna cijena... Nekima mrsko se maltretirati oko toga, neko nema, neko ovo neko ono, i imamo to što imamo.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 okt 2021, 19:45

Prelijepa sjećanja...

🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

PitaKupusnjacaTZ
Postovi: 29
Pridružen/a: 30 avg 2019, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la PitaKupusnjacaTZ » 17 okt 2021, 19:50

Ova bi ekipa sad parirala Svinjskom i Siminom Hanu, ako ne bi i bila najjaca ekipa prvenstva.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 okt 2021, 19:53

PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 19:50
Ova bi ekipa sad parirala Svinjskom i Siminom Hanu, ako ne bi i bila najjaca ekipa prvenstva.
Ma najjača bi bila, bez problema...

Dedić/Mitrović, Muslimović, Kuduzović, Vidić, Bajrović, Tare naš, Vojvoda, Nikolić, Mikica, Alen...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

klasik
Postovi: 3959
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 17 okt 2021, 19:56

antisisoja1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:15
Sky9 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:10
antisisoja1919 je napisao/la:
17 okt 2021, 18:06

Ma znam ja i to. Al mislim da u gradu od oko 100k stanovnika, moze se skupiti minimalno 3-4k pravih Slobodasa, pa bio on pravi Tuzlak ili ne, to nije bitno. Da li je moguce da su ova desavanja od 2016. do 2020. toliko ubila volju u ljudima, da pored svega pozitivnog trenutno ne zele doci na utakmicu. Ja barem znam 50-100 ljudi koji su prije redovni bilo, sto Fukare, sto obicni navijaci, tu su, nisu odselili, ali zadnje 2 godine uopste ne dolaze na stadion
Kad god je karta bila 10 KM, ovo se dešavalo. Kad smo se za titulu borili, bilo je ovakvih posjeta...
Mozda jeste i skupa karta, ne mogu tu bit pametan sta reci. Al ipak mozda je to jedini i dobar nacin da i mi naviajci damo dobru finansijsku injekciju klubu. Al u vecini ovih da kazem velikih imena nase lige, cijene su identicne. Mislim da ipak lezi problem u mentalitetu, sto bi mi svasta nesto dzaba i da sto manje iz naseg dzepa ide, a da Slobodi ide fenomenalno. Znam da ce mnogi rec da je kriza i da niko nema para, al za 14 dana svako ko imalo voli Slobodu moze ustedit 10KM, svaki dan po marku odvojis i jos ti na kraju ostane viska.
Juce ruzno vrijeme, hladno, neatraktivan protivnik, mala kriza rezultata, ne dize se nikakav "hipe" oko kluba.
Realno da imas istok natkriven bilo bi vise ljudi i na ovakvim utakmicama.
Ja bio na zapadu, ne da nije lijepo sjedit na tribini nego je ruzno, neprijatno, stolice prljave na vecini tribine bare pod nogama.
Istok mora bit prioritet gradu Tuzla, jbm ga ja ako se za dvije godine ne moze odvojit 5-6 miliona uz donacije, uefu fifu arape kineze prodaju stolica na 10 godina
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

PitaKupusnjacaTZ
Postovi: 29
Pridružen/a: 30 avg 2019, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la PitaKupusnjacaTZ » 17 okt 2021, 20:01

Sky9 je napisao/la:
17 okt 2021, 19:53
PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 19:50
Ova bi ekipa sad parirala Svinjskom i Siminom Hanu, ako ne bi i bila najjaca ekipa prvenstva.
Ma najjača bi bila, bez problema...

Dedić/Mitrović, Muslimović, Kuduzović, Vidić, Bajrović, Tare naš, Vojvoda, Nikolić, Mikica, Alen...
Toliko o napretku najjace lige zadnjih 20 godina. Sjest i krvave suze lit.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 okt 2021, 20:03

PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 20:01
Sky9 je napisao/la:
17 okt 2021, 19:53
PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
17 okt 2021, 19:50
Ova bi ekipa sad parirala Svinjskom i Siminom Hanu, ako ne bi i bila najjaca ekipa prvenstva.
Ma najjača bi bila, bez problema...

Dedić/Mitrović, Muslimović, Kuduzović, Vidić, Bajrović, Tare naš, Vojvoda, Nikolić, Mikica, Alen...
Toliko o napretku najjace lige zadnjih 20 godina. Sjest i krvave suze lit.
Kurt.ončina od lige je ovo. Ovo se ne da pratiti, ali to pokazuje koliko volimo Slobodu.

One dvije sezone u federalnoj, ja doslovno nisam ništa znao o PL, za mene nije postojala. :D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 17 okt 2021, 20:39

Karta uopste nije skupa za vlasnike standardnih članskih kartica od 25 KM. U prosjeku te izađe karta za zapad 6,5 KM, za sjever 5 KM, sto i jest realna cijena za ovo sto imamo od infrastrukture i ono sto gledamo na terenu. Treba volje samo.
EDIT
Vlasnik sezonske karte dobije ulaz po utakmici za 4,5 KM, plus popusti na artikle.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 okt 2021, 20:47

Stabilizoni je napisao/la:
17 okt 2021, 20:39
Karta uopste nije skupa za vlasnike standardnih članskih kartica od 25 KM. U prosjeku te izađe karta za zapad 6,5 KM, za sjever 5 KM, sto i jest realna cijena za ovo sto imamo od infrastrukture i ono sto gledamo na terenu. Treba volje samo.
EDIT
Vlasnik sezonske karte dobije ulaz po utakmici za 4,5 KM, plus popusti na artikle.
Nismo mi još na tom nivou navijačke kulture. Ljudima mrsko se zezati oko toga, ili ne žele/ne mogu dati odjednom 80-90 KM.

A i ja kažem da je za članove i vlasnike sezonske baš povoljno...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 17 okt 2021, 22:26

Mislim da je najmanji problem cijena karti. Neko je gore napisao koliko se samo ljudi odselilo posebko iz Tuzle i poznajem dosta takvih momaka a nisu propustali utakmice. Ali opet ima tu dosta raje koja ne ide iz ono standardnih licnih interesa, mada realnost je da sloboda ne privlaci raju ni blizu ko prije, a i koga bi privlačilo posebno nakon onih svih dešavanja u nekoliko prethodnih godina.
Na utakmici protiv Sloge sam vidio zasto su fukare u onakvom stanju kakvom trenutno i jesu.

Slijedeca utakmica kod kuce je ja mislim protiv Zrinjskog u kupu po mom misljenju posto je srijeda i kup ako nista klub bi trebao staviti cijene ulaznica na Zapad -5 KM i Sjever - 3 KM jer srijeda je pretpostavljam da ce termin biti negdje oko 15:00 a i mislim da bi dosta omladine iz skole doslo da gleda vise ono iz furke. Po mom misljenju to bi bio pametan potez za tu utakmicu
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
FKBilder
Postovi: 1660
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 18 okt 2021, 00:04

Sve to stoji napisano, medjutim Tuzla je veliki grad,a narod je zeljan rezultata. Uvezi dvije tri sezone evropu, osvoji nesto budi u vrhu bice i posjete bolje,koliko toliko. Sta ces ti kada znas da ide borba za opstanak, goli zivot u svakom pogledu nece to niko da gleda osim 1000,1500 bolesnika Slobode maksimum.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 18 okt 2021, 08:30

Ima i do infrastrukure.
Bilo kakva bojazan od kise i to ti je 2000 manje.
Druga stvar, u najboljim vremenima Dite i Mejdana, imao si uredan wc, mogucnost u svako doba da dobijes pivo ili sok.
Tusanj je bas zajeeban, a svijet poprilicno razmazen.
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 18 okt 2021, 12:11

Kada se sve sagleda mi i ne trebamo biti zadovoljni sa stanjem na tabeli, Sarajevo nam bjezi jedan bod a to isto Sarajevo je uzelo najmanje 10 bodova na guzove, prigovara se da smo limitirana ekipa kao da su druge ekipe iz lige petice....nama trebaju najmanje dva psihologa u ekipi i to da budu stalni clanovi strucnog tima, dosta je vise skidanja gaca ekipama koje su realno u ravni sa nama....
🔴⚫️

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3216
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 18 okt 2021, 12:35

Skver je napisao/la:
18 okt 2021, 12:11
Kada se sve sagleda mi i ne trebamo biti zadovoljni sa stanjem na tabeli, Sarajevo nam bjezi jedan bod a to isto Sarajevo je uzelo najmanje 10 bodova na guzove, prigovara se da smo limitirana ekipa kao da su druge ekipe iz lige petice....nama trebaju najmanje dva psihologa u ekipi i to da budu stalni clanovi strucnog tima, dosta je vise skidanja gaca ekipama koje su realno u ravni sa nama....
Sve to stoji al i dalje nam treba pravi veznjak i pravi napadač da bi se uhvatili u koštac sa ekipama što se bore za Evropu. Taj nedostatak se najbolje osjeti u utakmicama protiv jačih klubova.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 18 okt 2021, 12:49

RollingPaper je napisao/la:
18 okt 2021, 12:35
Skver je napisao/la:
18 okt 2021, 12:11
Kada se sve sagleda mi i ne trebamo biti zadovoljni sa stanjem na tabeli, Sarajevo nam bjezi jedan bod a to isto Sarajevo je uzelo najmanje 10 bodova na guzove, prigovara se da smo limitirana ekipa kao da su druge ekipe iz lige petice....nama trebaju najmanje dva psihologa u ekipi i to da budu stalni clanovi strucnog tima, dosta je vise skidanja gaca ekipama koje su realno u ravni sa nama....
Sve to stoji al i dalje nam treba pravi veznjak i pravi napadač da bi se uhvatili u koštac sa ekipama što se bore za Evropu. Taj nedostatak se najbolje osjeti u utakmicama protiv jačih klubova.
Kojih "jacih" klubova, Sarajevo se provuklo kao nikada, Sloga isto....jedino Zrinjski nas uzeo na fiziku i pussy postavku...obavezno psihologe i da ih odvedu da im saliju stravu :urnebes:
🔴⚫️

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3216
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 18 okt 2021, 14:39

Skver je napisao/la:
18 okt 2021, 12:49
RollingPaper je napisao/la:
18 okt 2021, 12:35
Skver je napisao/la:
18 okt 2021, 12:11
Kada se sve sagleda mi i ne trebamo biti zadovoljni sa stanjem na tabeli, Sarajevo nam bjezi jedan bod a to isto Sarajevo je uzelo najmanje 10 bodova na guzove, prigovara se da smo limitirana ekipa kao da su druge ekipe iz lige petice....nama trebaju najmanje dva psihologa u ekipi i to da budu stalni clanovi strucnog tima, dosta je vise skidanja gaca ekipama koje su realno u ravni sa nama....
Sve to stoji al i dalje nam treba pravi veznjak i pravi napadač da bi se uhvatili u koštac sa ekipama što se bore za Evropu. Taj nedostatak se najbolje osjeti u utakmicama protiv jačih klubova.
Kojih "jacih" klubova, Sarajevo se provuklo kao nikada, Sloga isto....jedino Zrinjski nas uzeo na fiziku i pussy postavku...obavezno psihologe i da ih odvedu da im saliju stravu :urnebes:
Ti poraze protiv Sarajeva, TC i Zrinjskog vidis kao psiholoski problem, dok je razlog po meni čista limitiranost ekipe.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 18 okt 2021, 15:22

RollingPaper je napisao/la:
18 okt 2021, 14:39


Ti poraze protiv Sarajeva, TC i Zrinjskog vidis kao psiholoski problem, dok je razlog po meni čista limitiranost ekipe.
Cista psihologija, Sarajevo nikad gore, Sloga dobila na misice u foto finisu.....
🔴⚫️

Avatar
FKBilder
Postovi: 1660
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 19 okt 2021, 01:43

Skver je napisao/la:
18 okt 2021, 15:22
RollingPaper je napisao/la:
18 okt 2021, 14:39


Ti poraze protiv Sarajeva, TC i Zrinjskog vidis kao psiholoski problem, dok je razlog po meni čista limitiranost ekipe.
Cista psihologija, Sarajevo nikad gore, Sloga dobila na misice u foto finisu.....
I to nikada gore Sarajevo te naguzi, a sto mi ne dobismo na misice yebem ga ja :?:
Dajte saberite se malo, da nisu svi startali kako jesu mi bi sada bili tik iznad crte all odozdo....Koliko imas pobjeda u zadnjih 5 ili 6 kola :?:
Na misice, nismo imali srece a dominirali jbt....kako uvjek mi, sto uvjek mi :!: :?:
S obzirom na sve ok je sezona, do sada ali moglo je bolje bar za 4 boda.....Ako sada ne zaganjaju evropu, neka se nose i oni i opstanci i stabilizacije sto godina u tri pi zde materine :!:

Avatar
Madal
Postovi: 3547
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 19 okt 2021, 01:47

FKBilder je napisao/la:
19 okt 2021, 01:43
Dajte saberite se malo, da nisu svi startali kako jesu mi bi sada bili tik iznad crte all odozdo....
4. smo na tabeli nakon 13 odgiranih kola i ovo je opis dosadasnjeg dijela sezone. E jbg. Dakle ne 1-2 ekipe vec da nisu svi startali kako jesu.
Liga je odron, ove sezone naročito, svi su loši, ali u svemu tome mi smo 4. najmanje loši. Uz to nismo miljenici sreće ni sudija.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2611
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 19 okt 2021, 12:57

Bože sačuvaj, Bože me sačuvaj...
Da se saberemo jel, a-ha. Hoćemol Veležu puštat ako bude trebalo kad se saberemo!? :roll:

Tačno biti navijač Slobode je jako jaaako širok pojam :)

PS. Sretan nam rođendan, živjela naša institucija :tokralju: :bih:
075

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.