FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa traje do: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
5
71%
Izvučemo nekako neriješeno
1
14%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
1
14%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Madal
Postovi: 3546
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 02 jun 2023, 10:31

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
02 jun 2023, 10:14
Madal je napisao/la:
02 jun 2023, 10:09
Cek jel ono gradonacelnik skoro izjavio da nema nista sa sportom jer klubovi nisu politicki, imaju svoje upravne odbore i sl., a sad mu vojnici glasaju protiv depolitizacije kluba? Ili sam pomijesao nesto
Prestali su nam vrijeđat inteligenciju, sad nam uriniraju i se*u po glavi...
Hocemo li listati gradonacelniku ko je sve u klubu licno ili od njihovih najblizih imao clansku vladajuce partije? Pa jbt nama je trener bio na listi :urnebes:
Mislim iskreno ako nema sta bolje nisam ja nuzno protiv toga da nam milion godisnje dodje od grada a oni nek postave svoje ljude zauzvrat ali nek nas ne prave budalama jbg
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 02 jun 2023, 10:38

DamirT je napisao/la:
02 jun 2023, 10:23
Gledaj Alena Ovcine. Djubre suzdrzano, a pare je uzimao od te iste Slobode, samo rukometne. Majku mu yebem i njemu, i ostalim ovim sto su bili suzdrzani. Umrli dabogda
Gledaj Mensura Alica, Merime Softic koju je vec neko i spominjao, gledaj Kapidzica sjetim im se svima najmilijih pi c ke prodane.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

desperados
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 02 jun 2023, 10:39

Perica Ivetic trenutno uzivo na N1 o ispadanju Slobode.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3216
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 02 jun 2023, 10:51

Jel moguce da su svi p*** prodane bez dostojanstva?

Avatar
mk1008
Postovi: 835
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 02 jun 2023, 10:52

desperados je napisao/la:
02 jun 2023, 10:39
Perica Ivetic trenutno uzivo na N1 o ispadanju Slobode.
Joj kako dobro prica..
Svaka mu je na mjestu vala
I ovo sto kaze da bi nekad volio bit trener Slobode, definitivno to zaluzuje
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
mk1008
Postovi: 835
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 02 jun 2023, 10:55

slika


OVO TREBA PONOVITI ISPRED GRADSKE UPRAVE.
Gledamo kako glasaju protiv nas , rade protiv nas, igraju se da dostojanstvom svih navijaca slobode
Ako cemo samo posmatrati i gledati onda nemate pravo vise kukati na upravu, SDP, gradonačelnika kad nismo ni pokusali to promijeniti
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 13411
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2023, 10:58

mk1008 je napisao/la:
02 jun 2023, 10:55
slika


OVO TREBA PONOVITI ISPRED GRADSKE UPRAVE.
Gledamo kako glasaju protiv nas , rade protiv nas, igraju se da dostojanstvom svih navijaca slobode
Ako cemo samo posmatrati i gledati onda nemate pravo vise kukati na upravu, SDP, gradonačelnika kad nismo ni pokusali to promijeniti
Ovo treba opet napravit. Ocigledno idu gofna da syebu Slobodu skroz :puke:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 02 jun 2023, 11:00

I ove političke partije kao neka imena na listi, svi isto glasaju. Zato i ne vjerujem u izbore i imena na listama. Od 100 sjednica njih 10 ni jedan NIKAD drugačije nije glasao, pa kakvo jednoumlje, kako ih nije sramota sve..S druge strane, vidimo koliko su nam privatnici široke ruke, da ih puškom natjeraš sve bez Binga ne mogu/neće skupiti koliko grad daje para, tako da i tu smo nekako zarobljeni. Ono što me iznenadilo i što ja nisam pretpostavljao jeste konstantno loš odnos navijača koji se "dokopaju" bilo kakve funkcije u klubu i onda samo šute. Evo za generalnog direktora, ko je mogao pretpostaviti da ovaj prljav veš neće iznjeti makar na polusezoni..i sad "nas" se pola kune u njega i daje mu podršku (ne znam da li je više zalušio).. I kad skontaš, daj da skupimo 24 hiljade, koga da stavimo na to mjesto? Bojim se da bi i taj ispao levat i sve propade..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

mirsonetz
Postovi: 460
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 02 jun 2023, 11:04

Uskoro nam stižu izbori, dobro zapamtite te osobe koje su glasale protiv i da se udružimo i svim silama, snagama koje imamo skinemo ih sa vlasti. Da depolitiziramo sva javna preduzeća, opštinu. Jer to je njihovo najvece glasačko tijelo. Svi moramo biti uz jednog člana, a najvjerovatnije će to biti Omer Berbić koji živi i voli Slobodu i Tuzlu.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
mk1008
Postovi: 835
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 02 jun 2023, 11:10

Izbori su u oktobru 2024
To je vec zavrsena ova sezona a pocetak nove.
Do tada ako zelimo da dovedemo prave ljude u klub moramo djelovati na neki nacin .
Nije poenta vratit se odma iduce godine u ligu, hajmo 2-3 sezone provesti u nizoj ligi al da kad se vratimo to bude kako treba i da na duze staze.
Moraju se dovesti ljudi koji ce raditi u interesu klub, ako zelimo uopste ostati u federalnoj, a kamoli napadati na PL, bez takvih ljudi nema ni rezultata.
A mi možemo uticati na to, ili barem pokusati..
Sacekat 07.06 vidjet sta su skuhali , ne bude li kako treba samo je jedan nacin da spasimo klub
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jun 2023, 11:16

DamirT je napisao/la:
02 jun 2023, 10:23
Gledaj Alena Ovcine. Djubre suzdrzano, a pare je uzimao od te iste Slobode, samo rukometne. Majku mu yebem i njemu, i ostalim ovim sto su bili suzdrzani. Umrli dabogda
Veliki sportista sto je suspendovan zbog koristenja nedozvoljenih supstanci.

Avatar
fukara87
Postovi: 5634
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 02 jun 2023, 11:18

Jel ko upucen kome su zapaljena auta na Sjenjaku jutros?
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4382
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MoodyHank » 02 jun 2023, 11:36

DamirT je napisao/la:
02 jun 2023, 10:23
Gledaj Alena Ovcine. Djubre suzdrzano, a pare je uzimao od te iste Slobode, samo rukometne. Majku mu yebem i njemu, i ostalim ovim sto su bili suzdrzani. Umrli dabogda
Šta očekivati od debila koji je rekao da su nedozvoljene supstance bile u pre-workout suplementaciji koji je koristio? Pošto više neće zarađivati od sporta, a glup je za sve drugo, politika mu ostaje jedini izvor prihoda, tako da mora glasati kako šefovi kažu. Najgore mi je što sam glasao za Ibeljića, a on **** kao veliki Slatinaš i Fukara s tribine glasa protiv depolitizacije kluba, đeriz ogavni.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

dervis
Postovi: 57
Pridružen/a: 31 avg 2009, 12:07

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dervis » 02 jun 2023, 11:42

Pashoni je napisao/la:
02 jun 2023, 10:38
DamirT je napisao/la:
02 jun 2023, 10:23
Gledaj Alena Ovcine. Djubre suzdrzano, a pare je uzimao od te iste Slobode, samo rukometne. Majku mu yebem i njemu, i ostalim ovim sto su bili suzdrzani. Umrli dabogda
Gledaj Mensura Alica, Merime Softic koju je vec neko i spominjao, gledaj Kapidzica sjetim im se svima najmilijih pi c ke prodane.
Mensur Alic naplatio 12 posto zatezne kamate na pozajmicu koju je samostalno dao klubu dok je bio tu.
To je ta ljudina.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 02 jun 2023, 11:42

pa najsmjesnije od svega je sto kakav god Jaha bio ovi ispadose gori i od njega.
Jaha je podnio ostavku, nije otisao taako da oni nemaju pravo da spominju. Ako je tako los ko sto pricaju, sto ga oni nisu otjerali ?

nevjerovatno kakvi javasluci isplivaju, nevjerovatno ko i kako je vodio klub. Ovo nas je unazadilo maksimalno i stvarno se nadam da se niko vise nece oglasavati. Dobro neko napisa i poslije se cudimo sto se svi smiju u Slobodi i niko ozbiljan nece u Slobodu.

prljavog vesa ima svugdje, ali se ne iznosi da bi se zastitili licni interesi. Pa evo Sloga ostade u ligi sa 200 maraka po igracu i u Doboju nema niko da sere oko toga kao u Tuzli
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

dervis
Postovi: 57
Pridružen/a: 31 avg 2009, 12:07

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dervis » 02 jun 2023, 11:45

mirsonetz je napisao/la:
02 jun 2023, 11:04
Uskoro nam stižu izbori, dobro zapamtite te osobe koje su glasale protiv i da se udružimo i svim silama, snagama koje imamo skinemo ih sa vlasti. Da depolitiziramo sva javna preduzeća, opštinu. Jer to je njihovo najvece glasačko tijelo. Svi moramo biti uz jednog člana, a najvjerovatnije će to biti Omer Berbić koji živi i voli Slobodu i Tuzlu.
Berbin otac je naplatio zatezne kamate na dug za neuradjen posao oko 100 godina kluba i prijetio blokadom računa ako se ne plati u roku.

Avatar
mk1008
Postovi: 835
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 02 jun 2023, 11:47

Ma de ba Jaha ko fol vjernik, vako nako, uz to jos i prica Sloboda je moja kuca a daje izjave koje narusavaju ugled kluba.
Eldar ga nije nigdje direktno prozvao nego je spomenuo lose vodjenje dinamy grooup i bivseg trenera, nije ovako gadne stvari iznosio kao ovaj..
Ali sta ocekivat od nekog ko se slika sa Berizom Kabilovicem i koga je Salko Zlildzic doveo na ovo mjesto .
Shvatam da je bilo prljavog vesa u klubu, ali to je trebao nasamo sa Eldarom otic i rijesit..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

desperados
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 02 jun 2023, 11:53

mk1008 je napisao/la:
02 jun 2023, 11:47
Ma de ba Jaha ko fol vjernik, vako nako, uz to jos i prica Sloboda je moja kuca a daje izjave koje narusavaju ugled kluba.
Eldar ga nije nigdje direktno prozvao nego je spomenuo lose vodjenje dinamy grooup i bivseg trenera, nije ovako gadne stvari iznosio kao ovaj..
Ali sta ocekivat od nekog ko se slika sa Berizom Kabilovicem i koga je Salko Zlildzic doveo na ovo mjesto .
Shvatam da je bilo prljavog vesa u klubu, ali to je trebao nasamo sa Eldarom otic i rijesit..
Ma debilčina teška

Avatar
fukara87
Postovi: 5634
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 02 jun 2023, 12:11

Ma nabijem na njih sve na qrac, svi su nas doveli u ovu situaciju ko god je bio na pocetku sezone i kraj, Jaha sad se izjasnjava a sto to nije uradio kad je otisao? Ma treba krenut od 0 i to je to
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 13411
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2023, 12:19

A i Jaha jede gofna. Svi mi znamo da je cekao samo pobjedu da ode s klupe. Ne bi ni otisao da nije pobijedio da ispadne moralna velicina. Smrad ko i ovi. Cekao bi zadnje kolo da nije pobijedio Leotar, samo da sa pobjedom ode sa klupe
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.