FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 03 okt 2021, 16:24

Beganovic nevjerovatno los ovu utakmicu uz Predragovica.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 03 okt 2021, 16:52

Kako je ovo faul Veselog? :urnebes: :urnebes:
Joj lige, ovo treba napustiti. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 03 okt 2021, 16:55

Rudar organizovana ekipa potpuno su nas zatvorili bili, bez ikakve ideje prema naprijed. Karisik Maksimovic Jusic jedini vrijedni spomena po mom misljenju.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 03 okt 2021, 16:56

Dobra je ovo utakmica Slobode danas, i sudjenje odlično, eto nismo se ni branili pa nismo uspjeli napraviti ništa osim nekog našeg standardnog broja prilika na utakmici a u odbrani smo bili odlični. To je to više-manje šta imamo ponuditi. Fedor i Beganovic horor utakmica, ostali standardno a izdvojio bih Karišika, odlično igra, danas ne znam da je napravio ijednu grešku.
Ovaj Rudar ima 3-4 odlična igrača za našu ligu, a i ostatak je sasvim solidan.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 03 okt 2021, 16:57

Kakve faulove svira lik, smješno... pa ne možeš ići u duel sa rukama u džepovima...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 03 okt 2021, 17:00

Kakav antifudbal gledamo od Zizovica zadnjih 7 utakmica u ligi :puke:

Od zadnje pobjede protiv Velez u Mostaru odigrali smo 7 utakmica u ligi bez pobjede uz 4 remija i 3 poraza.. od 21 moguceg boda mi smo osvojili svega 4 !!

Da ne pise se vise o tome koliko nas je kostalo povlacenje protiv Borca,Posusja itd..

Vrijeme je :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 03 okt 2021, 17:14

Danas je bilo bitno neizgubiti, cilj ispunjen.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 03 okt 2021, 17:21

Ogranicen igracki kadar ne mozes ocekivati vise, mozes ako si nerealan.
Nije do Zizovica.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 03 okt 2021, 17:58

Fun fact: Ako sloga zabije još jedan pitama, treći smo. :D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 03 okt 2021, 18:02

Zizovic objasnio dosta stvari u izjavi i slazem se s njim. Ljudi moji ovo je za nas najrealnije ne znam kako neki ocekuju 1 2 3 poziciju?
Ne moze se sve preko noci uraditi treba tu barem 2 3 sezone rada kakav je sad, bez ikakvih tenzija promjena itd.. X je danas bio realan rezultat, mi dosta oslabljeni , umorni, rudar je dosta ekipa namucio danas nisu bili nesto opasni ali su se odlično branili. Jedini bodovi za koje se moze reci da smo prosuli su oni protiv Posušja, treba pogledati da smo imali dosta tezak raspored. Za nesto vise na ovu ekipu treba dodati sigurno minimalno 3 - 4 dobra pojacanja na poziciji lijevog beka , napadaca i 2 vezna igrača.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 03 okt 2021, 18:14

Pashoni je napisao/la:
03 okt 2021, 18:02
Zizovic objasnio dosta stvari u izjavi i slazem se s njim. Ljudi moji ovo je za nas najrealnije ne znam kako neki ocekuju 1 2 3 poziciju?
Ne moze se sve preko noci uraditi treba tu barem 2 3 sezone rada kakav je sad, bez ikakvih tenzija promjena itd.. X je danas bio realan rezultat, mi dosta oslabljeni , umorni, rudar je dosta ekipa namucio danas nisu bili nesto opasni ali su se odlično branili. Jedini bodovi za koje se moze reci da smo prosuli su oni protiv Posušja, treba pogledati da smo imali dosta tezak raspored. Za nesto vise na ovu ekipu treba dodati sigurno minimalno 3 - 4 dobra pojacanja na poziciji lijevog beka , napadaca i 2 vezna igrača.
S ekipom koja se prošle godine borila za opstanak sad smo vec na 10ak bodova od opstanka. A nemamo Tomaševića i Golubovića koji su nam dosta bodova donijeli.
Svjetlosnim godinama smo ispod borbe za top 3, za 4. mjesto nismo tako daleko i bit će žal ako tu zavrsi neka ekipa koja je tek nešto manje losija od nas i preko toga izbore Europu, iako nam to i nije cilj ove godine.
Sredina tabele, igranje mladih, čišćenje dugova uz to da ne pravimo nove dugove i sezona je uspješna. Jos samo da na to uspijemo zaštiti igrače od drugih timova PL u prelaznim rokovima.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 03 okt 2021, 18:33

Hoćemo sve hoćemo odmah hoćemo preko noći ! Jel malo 102 godine prepoštena tuzlanska elito
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

djulba
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 mar 2009, 07:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la djulba » 03 okt 2021, 19:41

Super je ovo sve.

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 03 okt 2021, 21:07

A slijedeće kolo nam dolazi:
slika
:D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

tuzla075
Postovi: 478
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla075 » 03 okt 2021, 21:58

Meni nisu jasne ove nase sudije,u jednoj prijateljskoj utaknisi Slobode i Rudara 9 zutih kartona.Nikakvo cudo sto nasih sudija nema ni na mapi Evrope.

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 03 okt 2021, 22:22

Slobodas je napisao/la:
03 okt 2021, 18:33
Hoćemo sve hoćemo odmah hoćemo preko noći ! Jel malo 102 godine prepoštena tuzlanska elito
Legendo da su bili trenutni ljudi u upravi, ne bi se cekalo 102 godine. Ovako, ovi novi ne mogu preko noci okrenuti stvari. Polako. Neko je rekao da nam trebaju igraci. Trebaju nam oba beka, treba nam u sredini jedan, treba nam napadac.

Od trenutnih se zahvaliti Fedoru, Beganovicu, Ramicu, Mujagicu pa mozda i Veselinovicu. Ova petorka sigurno prima velik iznos. Veseli star i sklon povredama. Procitao sam da je Abid operisao koljeno. Nakon toga njega nema ni u pola koliko ga je bilo. Ramic bez krvi, zara, borbe. Sto uradi, uradi pogresno.Beganovicu je Sloboda toksicna sredina, njemu treba promjena a i nama da skinemo njegov teret sa grbace. Fedor očajan.

Na ove sve promjene dodati lijevog beka za prvih 11, a Civa zamjena. Desno Osmic, dovesti zamjenu. Zadnji vezni za prvih 11 mora biti. Ili na nivou trenutnih ili bolji. Napadac koji bi igrao uz Adija.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 03 okt 2021, 22:34

Stabilizoni je napisao/la:
03 okt 2021, 22:22
Slobodas je napisao/la:
03 okt 2021, 18:33
Hoćemo sve hoćemo odmah hoćemo preko noći ! Jel malo 102 godine prepoštena tuzlanska elito
Legendo da su bili trenutni ljudi u upravi, ne bi se cekalo 102 godine. Ovako, ovi novi ne mogu preko noci okrenuti stvari. Polako. Neko je rekao da nam trebaju igraci. Trebaju nam oba beka, treba nam u sredini jedan, treba nam napadac.

Od trenutnih se zahvaliti Fedoru, Beganovicu, Ramicu, Mujagicu pa mozda i Veselinovicu. Ova petorka sigurno prima velik iznos. Veseli star i sklon povredama. Procitao sam da je Abid operisao koljeno. Nakon toga njega nema ni u pola koliko ga je bilo. Ramic bez krvi, zara, borbe. Sto uradi, uradi pogresno.Beganovicu je Sloboda toksicna sredina, njemu treba promjena a i nama da skinemo njegov teret sa grbace. Fedor očajan.

Na ove sve promjene dodati lijevog beka za prvih 11, a Civa zamjena. Desno Osmic, dovesti zamjenu. Zadnji vezni za prvih 11 mora biti. Ili na nivou trenutnih ili bolji. Napadac koji bi igrao uz Adija.
Slazem se donekle, mada neke stvari nisu tacne.
Mislim da je Abid Mujagic daleko bio nas najbolji igrac. Ima covijek dribling,pas, brzinu a jedino gdje "šteka"je skok igra.
Sto se Veselog tice njega sacekat do Januara, ako nista prijatno.
Za Predragovica bi volio da sad odma ode, al jbga nije moguce.
Beganovic je imao nekih ponuda I mislim da mu je januar ili kraj sezone zadnji voz.
A sto se Ramica tice krampa zesca koja popunjava ruster, neka ga, svakako ga mi I ne placamo tj placa ga Sloga.

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 04 okt 2021, 00:09

Da li se varam ili smo sve golove primili preko naše lijeve strane?

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 04 okt 2021, 14:54

Trebamo se mobilisat svi sad da podržimo ekipu i pobjedimo Radnik, to su najteže utakmice unaprijed dobijene. Kako bi nam legla 3 boda, da sa 20 bodova na kontu idemo u Trebinje da se nadigravamo sa Leotarom.

Radnik je uspio Sarajevu bod iščupat, siugrno će se koristit svim sredstvima da nas iznerviraju i uzmu bod prljavo.

Samo skoncentrisano, pobjeda protiv Radnika bi nam dala krila i najavila potencijalnu novu seriju pozitivnih rezultata.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 04 okt 2021, 17:28

RollingPaper je napisao/la:
04 okt 2021, 14:54
Trebamo se mobilisat svi sad da podržimo ekipu i pobjedimo Radnik, to su najteže utakmice unaprijed dobijene. Kako bi nam legla 3 boda, da sa 20 bodova na kontu idemo u Trebinje da se nadigravamo sa Leotarom.

Radnik je uspio Sarajevu bod iščupat, siugrno će se koristit svim sredstvima da nas iznerviraju i uzmu bod prljavo.

Samo skoncentrisano, pobjeda protiv Radnika bi nam dala krila i najavila potencijalnu novu seriju pozitivnih rezultata.
Mislim da je i zizovic svjestan toga, i da ce ici obavezno na pobjedu. Ovaj mec dosta ovisi i o njegovom statusu i da ce biti dosta veci pritisak s tribina u slučaju kiksa. Imaju sad 2 sedmice pauze da se pripreme i odmore malo.

Ispravka samo koliko se sjecam sarajevo je pobijedilo radnik to je bila ona utakmica prije nego sto su nama dolazili na tusanj, ali su pobijedili zrinjski kod kuce.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.