FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 08 jun 2023, 10:51

simonknows je napisao/la:
08 jun 2023, 10:30
DamirT je napisao/la:
08 jun 2023, 10:26
Madal je napisao/la:
08 jun 2023, 10:05
Jos 4 prijave, Dejan Pavic, Ibrahim Ibrahimagic i 2 anonimna. Ajmo drugovi, govorite ko su anonimni :D
Ovi ako sta vise mogu od Azmira ponudit, evo glava. Niti ih ko zna, niti ista. Nicu prijave ovih anonimusa ko novi nickovi na temi kod nas.

Jel zna iko ko su ovi ljudi?
Ibrahimagić Elektro Agent
Pavić Rent a Car

Odoh se prijavit drugovi i ja, podržite :kafa:
ovog sam imao priliku upoznati lično i par put s njim sjediti i razgovarati, jer smo imamo zajedničke poznanike i prijatelje.
stariji je čovjek, trom, lafinaš.
ima neke love jer drži dobru firmu, ali je interesdžija žešći.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 08 jun 2023, 10:55

Kao sto Zlaja napisa Azmir ako se vrati sam da upravlja je uzas. Covjek o fudbalu osim davanja novca jako malo zna. Neophodno je da ovaj put postavi vezu izmedju Uprave i strucnog staba u vidu sportskog direktora bez njega je sve na ho ruk. Fino je vidjeti i ovoliki broj zainteresovanih ako je moguce da se sjedne i da se formira mocan Upravni odbor sa Azmirom na celu. Skupiti 5-10 jakih privrednika a vidimo da ih evo ima zainteresovanih da vuku zajedno a ne da se kolju medjusobno. Nisu svi ovi novi kandidati losi ima tu fine raje ali Azmir je izgleda zelja 80% ljudi al iskljucivo ako je odustao od one retardirane ideje u fuziji i promjeni grba.
samo Sloboda

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 08 jun 2023, 10:57

O novom predsjedniku uprave odlučuju ljudi koji su Slobodu izbacili iz lige.To je neviđeni apsurd i dok se ne promijeni skupština Sloboda neće vidjeti sunca.Od ovih svih prijavljenih može se imenovati nova skupština,a stari saziv kako ih nije stid,već su trebali odlučiti o napuštanju svih organa kluba.
Neka kupe svi po stolicu kad su se već prijavili i neka dokažu da se nisu prijavili iz drugih razloga,tipa da su došli ciljano,u ime nekoga ili da uzimaju novce.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 08 jun 2023, 11:01

Ako je javni konkurs nema anonimnih, apelujem ovim putem da se obznane sva imena da se zna !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

simonknows
Postovi: 2152
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 08 jun 2023, 11:05

Sve i da je anonimni Florentino Perez, samo Azmir Husić :)
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 08 jun 2023, 11:09

Ne brojim Anonimne, samo one sa m*dima ;) ako ima osam prijava a 5 anonimnim, što se mene tiče onda imaju samo 3 prijave, doviđenja...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Avatar
DamirT
Postovi: 13981
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 08 jun 2023, 11:12

FK Sloboda u posljednje vrijeme ponovo je u centru pažnje bosanskohercegovačke javnosti. Klub je nedavno ispao iz Premijer lige BiH, a prava drama se ovih dana odvija oko toga ko će u budućnosti predvoditi ovaj klub. Dosadašnji predsjednik UO Fk Sloboda Elmir Šećerbegović podnio je ostavku, a klub je nedavno putem javnog poziva tražio novog mandatara UO kluba. I sve bi vjerovato prošlo mnogo tiše da se na konkurs nije javio Azmir Husić.

O eventualnom Husićevom povratku u Slobodu odlučit će klupska Skupština, koja nije u starom sastavu sa 41. članom. Na web stranici FK Sloboda nije dostupno ko se nalazi u ovom klupskom tijelu koji donosi odluke. Tek što se zna, jeste da su članovi Upravnog odbora, koji je do prije nekoliko dana predvodio Elmir Šećerbegović ujedno i članovi Skupštine, što de facto znači da su sami sebi odgovorni i da upravo ta garnitura ljudi u buduće vodi glavnu riječ kada je u pitanju klub.

Na sve je svojevremeno upozoravao bivši član Skupštine Ramiz Ramadanović, koji danas daleko od svog grada prati zbivanja u Slobodi.

“Znate da sam bivši član Skupštine i da sam jedini delegat koji je uvijek iznosio činjenično stanje. Zvali su me najvećim neprijateljem Slobode i da ne volim klub”, počeo je u razgovoru za **** Ramiz Ramadanović.


Ramadanović tvrdi kako je aktuelna garnitura na Tušnju grubo zloupotrijebila statut i Skupštinu te da su sve odluke donosili nelegalno.

“FK Sloboda je u posljednje vrijeme bio najmanje sportski klub, a najviše socijalna ustanova. Mnoge stvari su dovele do toga, a najviše politika, ambicije ljudi, pokvarenost i lični interesi. Najviše mi je žao iskrenih navijača Slobode, ali oni u svemu tome nisu mogli ništa jer nisu imali pristup Skupštini. Pojedinici koji su bili članovi Skupštine bile su nečije marionete. Svaka odluka Skupštine u posljednje vrijeme nije bila u skladu sa zakonom te je donesena uz pripreme i lobiranje politike i pojedinca”, govori naš sagovornik.


On tvrdi kako je sam dolazak u klub aktuelne garniture u FK Sloboda problematičan jer na sjednici Skupštine nije bilo kvoruma, dok poslije prilikom izmjena statuta kluba nisu imali dvotrećinsku većinu, koja je neophodna kako bi se statut kluba uopšte promijenio.

“Posljednje dvije Skupštine su se pripremale kako bi ova garnitura došla na vlast i kako bi se tadašnji saziv Skupštine razriješio i napravio novi, koju bi činili ljudi samo koji vode klub. Znate koji su ljudi bili u Skupštini, ko je lobirao da se ona sa 41. člana smanji na 12, da bi mogli raditi šta im je volja. Ali, sve je to bilo mimo zakona”, još jednom veli Ramadanović, koji je potom obrazložio zašto tvrdi da je u klubu sve rađeno mimo odredbi statuta kluba.

“Prvo, Skupština nije imala kvorum da donosi odluke, a pogotovo ne za izmjene statuta. Da bi promijenio statut, moraš imati dvotrećinsku većinu, a oni je nisu imali. Tu nije bilo prisutno ni pola delegata i u momentu kada sam ja napustio salu, nije postojao kvorum. Na moje pitanje da ne mogu donositi odluke jer nemaju dovoljan broj ruku, rekli su kako su obavili razgovore sa onim članovima koji su bili odsutni i da su im oni dali saglasnost kao da su na Skupštini. Oni su to sve vodili kao da su bili u sali i za njih davali sgalasnost i potpisivali. Na taj način je bila ugašena postojeća Sloboda”, objašnjava Ramadanović, koji kaže kako se ništa nije moglo dešavati bez zelenog svjetla tuzlanske vladajuće politike.

“Navedena garnitura je tada imala saglasnost gradskih vlasti, a i sve druge kadrovske promjene nisu mogle proći bez odobrenja tadašnjeg gradonačelnika Tuzle Jasmina Imamovića. Znate da su u toj Skupštini bili opštinari, sportski radnici, članovi civilnog društva. Neki su napustili Skupštinu jer se nisu nekome željeli zamjeriti. Ja im nisam odgovarao jer sam u svemu tome bio jedinka. Znao sam gdje sve ovo vodi”, navodi Ramiz.

“Sloboda je uvijek bila teret Grada. Pa 80 posto dugovanja su napravili ljudi za koje je taj isti Grad dao saglasnost da vode Slobodu. Bilo je i želja da se klub ugasi i krene od nule kao novi subjekt. Iz novog saziva možeš vidjeti koji je bio cilj pojedinaca. Jedan je predsjednik Kantonalnog, jedan Gradskog saveza. Njih Sloboda ne zanima. Znaš da je predsjednik Skupštine bio Mirsad Muharemović Miske. On je radio po direktivi politike, kako su naređivali. Volio bih mu sada vidjeti facu i pitati šta sada? Svi su me napadali da mrzim Slobodu, a samo sam govorio da nije po zakonu te da na način na koji oni rade da su zbog toga najveći neprijatelji kluba”, govori Ramiz Ramadanović, bivši član Skupštine Fk Sloboda.

On je još jednom ponovio kako mu je žao navijača, koji su bili članovi Skupštine, a koji su prema njegovim riječima bili izmanipulisani.

“Rekao sam im tada da su oni tim činom pripremili gašenje FK Sloboda na način na koji je ugašen košarkaški klub Sloboda Dita”, smatra Ramiz.

On navodi kako je ranije kritikovao i Azmira Husića, koji je bio na čelu tuzlanskog kluba, ali da je Azmir čovjek sa vizijom.

“Kritikovao sam i Azmira, ali smao na način da neki mešetari okolo rade šta žele. Azmir je imao viziju, ima je i sada. Dvije su opcije za Slobodu, kako ja vidim. Prva, da u klub uđe Senad Džambić Bingo i dovede svoje ljude i druga da dođe Azmir. Znam da će se neki buniti, jer njih nema više u tome”, smatra Ramiz.

Ramadanović navodi kako je zbog dešvanja u FK Sloboda išao i u Tužilaštvo, ali da je uvijek ostajalo na tome. Iz aktuelnog rukovodstva izdvaja Ninu Džambića, za kojeg tvrdi kako je čestiti čovjek, ali pojedinac u svemu tome te da za stanje u Slobodi odgovornost imaju i klupske legende.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

simonknows
Postovi: 2152
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 08 jun 2023, 11:13

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
08 jun 2023, 11:09
Ne brojim Anonimne, samo one sa m*dima ;) ako ima osam prijava a 5 anonimnim, što se mene tiče onda imaju samo 3 prijave, doviđenja...
Ma muljaže neke njihove 100%... Zašto bi neko bio anoniman? Možda i griješim ali ja ne vidim razlog za biti anoniman ovdje...
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 08 jun 2023, 11:22

slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8091
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 jun 2023, 11:25

Sky9 je napisao/la:
08 jun 2023, 10:34
Ako Azmir bude predsjednik, treba vidjeti kako sa Vicom da se zarotiramo sa ssh. Oni u FL, mi u PL. :hmmmmm:
Moze jedino Stupčanica ući :D
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 08 jun 2023, 11:26

Sjećam se ovog Ramiza sa nekih od Skupština na kojima smo mogli prisstvovati i mi obični građani.
vodio je baš žustre diskusije, on i Sloboda72 aka tuzlac. stalno su se nešto prepirali međusobno.
imao je on dobre prijedloga ali baš kako kaže stano su mu zamjeriil, jer većina je dolazila da nešto dogovoreno izglasa i to bez pretjeranih diskusija, a on ih je sve činjenicama i argumentovano kontrirao kada nije bilo u interesu Slobode.
vjerujem sve što priča da je istina.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 08 jun 2023, 11:27

Po broju prijava se da zakljucit da bi mnogi volit upravljat tudjim parama i igrat se football managera
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 jun 2023, 11:33

klasik je napisao/la:
08 jun 2023, 11:27
Po broju prijava se da zakljucit da bi mnogi volit upravljat tudjim parama i igrat se football managera
I glumiti neke baje.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 jun 2023, 11:38

baboedindzeko09 je napisao/la:
08 jun 2023, 11:25
Sky9 je napisao/la:
08 jun 2023, 10:34
Ako Azmir bude predsjednik, treba vidjeti kako sa Vicom da se zarotiramo sa ssh. Oni u FL, mi u PL. :hmmmmm:
Moze jedino Stupčanica ući :D
Zanimljiva je njegova izjava, da ako preuzme Slobodu, treba vidjeti kako da ona nastavi igrati PL već od ove sezone... :hmmmmm:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 08 jun 2023, 11:38

merak je napisao/la:
08 jun 2023, 10:55
Kao sto Zlaja napisa Azmir ako se vrati sam da upravlja je uzas. Covjek o fudbalu osim davanja novca jako malo zna. Neophodno je da ovaj put postavi vezu izmedju Uprave i strucnog staba u vidu sportskog direktora bez njega je sve na ho ruk. Fino je vidjeti i ovoliki broj zainteresovanih ako je moguce da se sjedne i da se formira mocan Upravni odbor sa Azmirom na celu. Skupiti 5-10 jakih privrednika a vidimo da ih evo ima zainteresovanih da vuku zajedno a ne da se kolju medjusobno. Nisu svi ovi novi kandidati losi ima tu fine raje ali Azmir je izgleda zelja 80% ljudi al iskljucivo ako je odustao od one retardirane ideje u fuziji i promjeni grba.
To se radi na nacin da sjednes s njim i razgovaras dobronamjerno u cilju da ne radi greske od prosli put a ne da se na sastancima sa grobarima Slobode donese zakljucak ne moze Azmir!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
DamirT
Postovi: 13981
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 08 jun 2023, 11:42

Bice ovo sve dobro na kraju ;)
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 08 jun 2023, 11:46

simonknows je napisao/la:
08 jun 2023, 11:05
Sve i da je anonimni Florentino Perez, samo Azmir Husić :)
Only babuka :thumbup: :thumbup: :wave:
ovi sto se javljaju javno i anonimno bezveze gube vrijeme
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 jun 2023, 11:54

Hitman22 je napisao/la:
08 jun 2023, 11:46
simonknows je napisao/la:
08 jun 2023, 11:05
Sve i da je anonimni Florentino Perez, samo Azmir Husić :)
Only babuka :thumbup: :thumbup: :wave:
ovi sto se javljaju javno i anonimno bezveze gube vrijeme
I ti ga sad zoveš babukom?

Čudne stvari se dešavaju... :D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
DamirT
Postovi: 13981
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 08 jun 2023, 12:02

Sky9 je napisao/la:
08 jun 2023, 11:54
Hitman22 je napisao/la:
08 jun 2023, 11:46
simonknows je napisao/la:
08 jun 2023, 11:05
Sve i da je anonimni Florentino Perez, samo Azmir Husić :)
Only babuka :thumbup: :thumbup: :wave:
ovi sto se javljaju javno i anonimno bezveze gube vrijeme
I ti ga sad zoveš babukom?

Čudne stvari se dešavaju... :D
Neko mu hakovao profil. Nije on ono prije pisao :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 08 jun 2023, 12:04

Ove gradske uhljebe koji su instalirani u Slobodi i oko Slobode i koji vode Slobode pomocu gradske sise mogu samo Fukare 1987 uz podrsku nas ostalih gradjana istjerati iz Slobode....oni su totalno na nelegalan nacin usvojili statut uz amonovanje faraona i kompanije i sad nas sa tim istim statutom prskaju sa svojim qurcicima.....ove iz UG zajedno sa njima odyebati od Slobode, i oni cekaju rasplet i mudro cute, a pretpostavljam da vec znaju vise nego mi.....sve mrtvi interes, cast pojedincima ali jedini faktor koji vidim bez nekog interesa ovdje su Fukare 1987 koje trebamo zajedno sa Azmirom podrzati u svakom smislu i moralno i finansijski za njihovo buduce djelovanje.
🔴⚫️

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.