FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 jun 2023, 23:07

Hocemo Seada Kozlica!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3282
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 01 jun 2023, 23:08

Jahin intervju za ss.ba, između ostalog rekao je:

No, vratit ću se sedam dana prije Leotara, odnosno nakon poraza na Grbavici, gdje smo podbacili u prvom poluvremenu, primili gol iz jedanaesterca, drugo poluvrijeme se vratili, stvarali prilike, ali upisali minimalan poraz. Nakon toga, šaljem upit generalnom direktoru kluba Eldaru Jusufoviću, da nam treba oporavak bazen i sauna igrači su istrošeni u svakom smislu, on mi šalje odgovor, „Kako me nije sramota, da izvedem igrače na teren i da ih fiziotarapeuti masiraju snijegom. Odgovorio sam mu da neću tolerisati njegovo vrijeđanje mojih igrača, i da mu to nije prvi puta, jer je imao još ispada bijesa sa tribina, tipa, vadi ovog... Nakon toga sam mu jasno poručio da bude siguran da za jednog od nas dvojice u narednom periodu više mjesta neće biti, Upravi kluba i predsjedniku sam proslijedio poruke, stavili su se na stranu generalnog direktora kluba Eldara Jusufovića. I zašto sam vodio utakmicu protiv Leotara u tom ambijentu, u takvoj organizaciji, rekao sam igračima sve negativno uzimam na svoja leđa, izađite i pobijedite.

Radio sam u Slobodi godinu dana bez ugovora, nisam pitao ni kolika mi je plata, samo sam zahtjevao pojačanja igračkog kadra u zimskoj pauzi, ciljano sam tražio Denkovića i Pantelića (koji su se uklapali u budžet) dobio sam negativan odgovor. Denković je tražio jednu platu unaprijed, klub nije bio u mogućnosti da mu je obezbijedi, a prošle sedmice je taj igrač Igman iz Konjica ostavio u Premijer ligi.

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 01 jun 2023, 23:09

DamirT je napisao/la:
01 jun 2023, 23:04
Sky9 je napisao/la:
01 jun 2023, 21:08
Bole81 je napisao/la:
01 jun 2023, 21:04
Kako je krenulo i mi cemo po forumu pocet ostavke podnosit
:rol:

Učinio sam sve što je do mene, postavljao zastave i pjesme za nabrijavanje, karao protivničke forumaše u mozak koliko sam mogao, kleo druge klubove u postovima, ali završilo je kako je završilo... :(
Samo sto tebe ne moze niko zamijenit. Ove qarinase iz kluba moze :mrgreen:
Brat si moj dobri. :thumbup:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 01 jun 2023, 23:18

zbog iznosenja ovih i ovakvih stvari u javnost smo mi mali klub i uvijek cemo biti mali klub
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 01 jun 2023, 23:22

desperados je napisao/la:
01 jun 2023, 22:56
Kako neko moze bit protiv depolitizacije sportskog kluba?
Pa pogledaj prijatelju koje sve bio susdrzan istina nisu bili protiv ali prosto ne vjerujem ko je sve vijecnik, Ana Pejic recimo brat joj je navijac Slobode, sta onda ocekivati od Bijedica i ostalih, nadam se da ce doci tobe konacno ovi u vijecu zajedno sa Gradonacelnikom
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 jun 2023, 23:25

fukara87 je napisao/la:
01 jun 2023, 23:22
desperados je napisao/la:
01 jun 2023, 22:56
Kako neko moze bit protiv depolitizacije sportskog kluba?
Pa pogledaj prijatelju koje sve bio susdrzan istina nisu bili protiv ali prosto ne vjerujem ko je sve vijecnik, Ana Pejic recimo brat joj je navijac Slobode, sta onda ocekivati od Bijedica i ostalih, nadam se da ce doci tobe konacno ovi u vijecu zajedno sa Gradonacelnikom
Suzdrzan = protiv. Ma jasno je da se glasa po nalogu, pitanje cijem?

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 01 jun 2023, 23:28

fukara87 je napisao/la:
01 jun 2023, 23:22
desperados je napisao/la:
01 jun 2023, 22:56
Kako neko moze bit protiv depolitizacije sportskog kluba?
Pa pogledaj prijatelju koje sve bio susdrzan istina nisu bili protiv ali prosto ne vjerujem ko je sve vijecnik, Ana Pejic recimo brat joj je navijac Slobode, sta onda ocekivati od Bijedica i ostalih, nadam se da ce doci tobe konacno ovi u vijecu zajedno sa Gradonacelnikom
Jel to ona frckava iz Soline? J3bo je Solinas.

Mahom su to sve j3beni podizaci ruku unaprijed dogovoreni i nema tu licnog stava, empatije, razuma, nego kako stranka rekne tako ce se raditi. Sto i razumijem, od njih zive i zavise.
Ali zato sve ostalo ode u kitu krasnu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 01 jun 2023, 23:36

Beduin je napisao/la:
01 jun 2023, 23:28
fukara87 je napisao/la:
01 jun 2023, 23:22
desperados je napisao/la:
01 jun 2023, 22:56
Kako neko moze bit protiv depolitizacije sportskog kluba?
Pa pogledaj prijatelju koje sve bio susdrzan istina nisu bili protiv ali prosto ne vjerujem ko je sve vijecnik, Ana Pejic recimo brat joj je navijac Slobode, sta onda ocekivati od Bijedica i ostalih, nadam se da ce doci tobe konacno ovi u vijecu zajedno sa Gradonacelnikom
Jel to ona frckava iz Soline? J3bo je Solinas.

Mahom su to sve j3beni podizaci ruku unaprijed dogovoreni i nema tu licnog stava, empatije, razuma, nego kako stranka rekne tako ce se raditi. Sto i razumijem, od njih zive i zavise.
Ali zato sve ostalo ode u kitu krasnu.
Ma jasta je iz Soline, bitno je da mi se javila prije izbora da glasam za nju, ma nije ovo njeno maslo i ostalih u vijecu, rade samo kako im je receno i moraju tako nazalost
Ma moramo mi ovo preokrenut nema druge, ici ispred opstine i lagano
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 01 jun 2023, 23:39

Sve ovo što se kandidovalo ispred stranke i ušlo u GV, leti prvom prilikom nakon što digne ruku kontra onoga što je vrh stranke naredio. Druga bi priča bila da u GV-u sjede ljudi koji su na izborima bili nezavisni kandidati, pa nije dužan stranci što ga je gurala i ima hrabrost i slobodu da glasa za šta hoće i protiv čega hoće. Sjetite se samo 2011. ili 2012. godine, merima softić, legenda karatea, uspješna sportistkinja, glasala za smanjenje sredstava koje grad izdvaja za sport, pa sve vam je jasno...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 01 jun 2023, 23:56

Na ovom snimku se vidi da SDP i vladajuća koalicija nisu za depolitizaciju Slobode,nisu za pozivanje na odgovornost Uprave i nisu za obavljanje razgovora sa strateškim partnerima,što znači da SDP ne misli dobro Slobodi,na što jedan od gradskih vijećnika vjerovatno iz revolta govori treća liga.Da su tada usvojili ove zaključke ovo se ne bi desilo,a ako bi se i desilo već sada bi bili u prednosti sa strateškim partnerom.

Ovdje zapamtiti imena Omer Berbić,Damir Muratović i Mirel Mišković i koji su podržali SLOBODU.

Svim ostalim BIVŠIM navijačima Slobode i bivšim igračima Ovčina,Kapidžić,Bijedić,Tanasilović,Rastoder,Čehajić,Ibeljić i dr.koji su bili suzdržani neka se dobro pogledaju u ogledalo.

Ovdje su rješenje samo lagani protesti ispred zgrade Gradske uprave i Gradskog vijeća.

Što se tiče Eldara koga je dovela vladajuća garnitura ja mu zbog toga ne vjerujem u budućnosti.Nije dorastao toj funkciji,posao je obavljao sa mnogo emocionalnih ispada,nije imao autoritet i svoje ja u skladu sa funkcijom i odgovornošću.Mogao je dati otkaz i ranije,mogao je i ranije ukazati na ove probleme.Svaka priča ima dvije strane,svaka medalja ima dvije strane.On je pokazao onu bolju,ali kasno.Cijelo vrijeme je kao generalni direktor trebao postupati u skladu sa svojom funkcijom,a ne biti obična marioneta na papiru za što može i krivično odgovarati.
Prekjučer je izuzeta sva dokumentacija iz kluba.Stanje je katastrofalno.
Ako je ova garnitura za Senada,ja nisam ni protiv Azmira ma kako god loš bio i koliko god to loše zvučalo.
JA IM VIŠE NIKOME NE VJERUJEM DOK ONI BUDU VLADALI KLUBOM!Svakako tvrde da nisu nadležni u vezi Slobode,a heeej glasaju protiv depolitizacije Slobode???!!!
Radiš na stadionu,a glasaš protiv Slobode.Nije problem
Ana Pejić i ostale marionete,problem su naši tzv."slobodaši" kojima je čaršija dala glasove,a oni protiv Slobode.Treba ih pljuvati na svakom mjestu i susretu!
Laku noć i još jedna vjerovatno neprospavana noć zbog Slobode...ne znam da li oni spavaju 🤔😞
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 02 jun 2023, 00:34, ukupno mijenjano 5 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 02 jun 2023, 00:08

Objasnio čovjek davno... :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 02 jun 2023, 00:30

Koji je degen ovaj Jaha, ne vjerujem. Lik bajke prica, ko fol on nas ostavio na sedmom mjestu, lafo mirno u sredini tabele bez srkleta za opstanak. Za njegovo vrijeme igra havarija ziva i prosuto bruku bodova. Jos bespotrebno iznosenje ovih stvari u javnost, logicno da kao sef struke snosis dio odgovornosti za ispadanje kao i Pranjic, uprava, Eldar itd. Cilj mu sebe oprat pa potencira kako je dobio Leotar, kako je otisao, nije imao podrsku, pa jebote.

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 02 jun 2023, 00:39

desperados je napisao/la:
02 jun 2023, 00:30
Koji je degen ovaj Jaha, ne vjerujem. Lik bajke prica, ko fol on nas ostavio na sedmom mjestu, lafo mirno u sredini tabele bez srkleta za opstanak. Za njegovo vrijeme igra havarija ziva i prosuto bruku bodova. Jos bespotrebno iznosenje ovih stvari u javnost, logicno da kao sef struke snosis dio odgovornosti za ispadanje kao i Pranjic, uprava, Eldar itd. Cilj mu sebe oprat pa potencira kako je dobio Leotar, kako je otisao, nije imao podrsku, pa jebote.
Eto koga su doveli,on je tipičan primjer i rezultat rada kvazi uprave-skupštine-direktora-grada-vladajuće vlasti.

SDP Grada Tuzla nije svjestan koliko je sa ovim u vezi Slobode izgubio,zadnja utakmica 10.000 gledalaca je bilo i totalno razočarano napustilo stadion.Oni nisu svjesni šta su napravili,koga su dovodili,kome su uplaćivali milione.
Njih od naredne godine nema u Tuzli,a gradonačelnik ako ima imalo razuma i pameti neka se dobro zamisli o svojoj kandidaturi na slijedećim izborima.

Zašto spominjem stranku,zato što nam se isto dešava kao pred izborime 2016.godine kad su objavljivali pisma,platne liste i sve protiv Azmira.Sad je obrnuta situacija.
Nisu ovo sebi smjeli dopustiti,a dopustili su jer nisu depolitizovali klub,obavili razgovore sa strateškim partnerima i nisu pozivali na odgovornost Upravu koja je dovela tog istog Jahu.
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 02 jun 2023, 08:04, ukupno mijenjano 2 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

faktograf
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 mar 2023, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la faktograf » 02 jun 2023, 00:42

Od svega sto se dogadja zadnjih mjeseci I svih negativnih dogadjaja u Slobodi. Ovaj direktor Jusufovic je nesto najsmjesnije sto se dogodilo u zadnjim mjesecima u Slobodi. Lik ne zna niti jel pos‘o il je dos‘o. Cak I Jaha u ovom svemu je Gigant za njega eto toliko.

Avatar
DamirT
Postovi: 13965
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2023, 00:52

Zivim za dan kad klub nece ovisiti o ovim zoharima iz SDP-a, koji odlucuju o klubu, a lopte nisu sutnuli ni na fizickom
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 02 jun 2023, 00:55

superior1982 je napisao/la:
02 jun 2023, 00:39
Eto koga su doveli,on je tipičan primjer i rezultat rada kvazi uprave-skupštine-direktora-grada-vladajuće vlasti.

SDP Grada Tuzla nije svjestan koliko je sa ovim u vezi Slobode izgubio,zadnja utakmica 10.000 gledalaca je bilo i totalno razočarano napustilo stadion.Oni nisu svjesni šta su napravili,koga su dovodili,kome su uplaćivali milione.
Njih od naredne godine nema u Tuzli,a gradonačelnik ako ima imalo razuma i pameti neka se dobro zamisli o svojoj kandidaturi na slijedećim izborima.

Zašto spominjem stranku,zato što nam se isto dešava kao na izborima kad su objavljivali pisma,platne liste i sve protiv Azmira.Sad je obrnuta situacija.
Nisu ovo sebi smjeli dopustiti,a dopustili su jer nisu depolitizovali klub,obavili razgovore sa strateškim partnerima i nisu pozivali na odgovornost Upravu koja je dovela tog istog Jahu.
Ovim putem ako citaju, a znamo da citaju, pozivam Fukare, UG Prijatelji FK Sloboda, gradske vijecnike, pojednice, medije koji imaju mogucnost kontakta ili javni prostor da pitaju i traze odgovore od gradonacelnika, predsjedavajuce GV, parlamentarne vecine u GV, vijecnika pojedinacno:

1. Zasto su protiv pozivanja na odgovornost menadzmenta FK Sloboda koji je skrsio budzetske pare da bi ispao iz lige?
2. Zasto su protiv depolitizacije FK Sloboda?
3. Zasto su protiv pronalska strateskog partnera-investitora FK Sloboda?
4. Sta ima je cilj i sta zele postici sa trenutnim nacinom rada FK Sloboda?
5. Dokle misle da ce ljudi nijemo posmatrati njihov nemar?

Mislim da nisu svjesni da se igraju s razumom i osjecajima velikog broja ljudi Slobodasa. Jasno je da su ljudi razocarani, ogorceni i da ih trebaju zbog toga kazniti na izborima. Ovaj nacin rada i ovo glasanje po ovim zakljuccima u najmanju ruku je SKANDALOZNO.
Zadnja izmjena: desperados, dana/u 02 jun 2023, 00:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 13965
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2023, 00:57

desperados je napisao/la:
02 jun 2023, 00:55
superior1982 je napisao/la:
02 jun 2023, 00:39
Eto koga su doveli,on je tipičan primjer i rezultat rada kvazi uprave-skupštine-direktora-grada-vladajuće vlasti.

SDP Grada Tuzla nije svjestan koliko je sa ovim u vezi Slobode izgubio,zadnja utakmica 10.000 gledalaca je bilo i totalno razočarano napustilo stadion.Oni nisu svjesni šta su napravili,koga su dovodili,kome su uplaćivali milione.
Njih od naredne godine nema u Tuzli,a gradonačelnik ako ima imalo razuma i pameti neka se dobro zamisli o svojoj kandidaturi na slijedećim izborima.

Zašto spominjem stranku,zato što nam se isto dešava kao na izborima kad su objavljivali pisma,platne liste i sve protiv Azmira.Sad je obrnuta situacija.
Nisu ovo sebi smjeli dopustiti,a dopustili su jer nisu depolitizovali klub,obavili razgovore sa strateškim partnerima i nisu pozivali na odgovornost Upravu koja je dovela tog istog Jahu.
Ovim putem ako citaju, a znamo da citaju, pozivam Fukare, UG Prijatelji FK Sloboda, gradske vijecnike, pojednice, medije koji imaju mogucnost kontakta ili javni prostor da pitaju i traze odgovore od gradonacelnika, predsjedavajuce GV, parlamentarne vecine u GV, vijecnika pojedinacno:

1. Zasto su protiv pozivanja na odgovornost menadzmenta FK Sloboda koji je skrsio budzetske pare da bi ispao iz lige?
2. Zasto su protiv depolitizacije FK Sloboda?
3. Zasto su protiv pronalska strateskog partnera-investitora FK Sloboda?
4. Sta ima je cilj i sta zele postici sa trenutnim nacinom rada FK Sloboda?
5. Dokle misle da ce ljudi nijemo posmatrati njihov nemar?

Mislim da nisu svjesni da se igraju s razumom i osjecajima velikog broja ljudi Slobodasa. Jasno je da su ljudi razocarani, ogorceni i da ih trebaju zbog toga kazniti na izborima. Ovaj nacin rada i ovo glasanje po ovim zakljucima u najmanju ruku je SKANDALOZNO.
:clap: :clap:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
mk1008
Postovi: 870
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 02 jun 2023, 01:08

desperados je napisao/la:
02 jun 2023, 00:55
superior1982 je napisao/la:
02 jun 2023, 00:39
Eto koga su doveli,on je tipičan primjer i rezultat rada kvazi uprave-skupštine-direktora-grada-vladajuće vlasti.

SDP Grada Tuzla nije svjestan koliko je sa ovim u vezi Slobode izgubio,zadnja utakmica 10.000 gledalaca je bilo i totalno razočarano napustilo stadion.Oni nisu svjesni šta su napravili,koga su dovodili,kome su uplaćivali milione.
Njih od naredne godine nema u Tuzli,a gradonačelnik ako ima imalo razuma i pameti neka se dobro zamisli o svojoj kandidaturi na slijedećim izborima.

Zašto spominjem stranku,zato što nam se isto dešava kao na izborima kad su objavljivali pisma,platne liste i sve protiv Azmira.Sad je obrnuta situacija.
Nisu ovo sebi smjeli dopustiti,a dopustili su jer nisu depolitizovali klub,obavili razgovore sa strateškim partnerima i nisu pozivali na odgovornost Upravu koja je dovela tog istog Jahu.
Ovim putem ako citaju, a znamo da citaju, pozivam Fukare, UG Prijatelji FK Sloboda, gradske vijecnike, pojednice, medije koji imaju mogucnost kontakta ili javni prostor da pitaju i traze odgovore od gradonacelnika, predsjedavajuce GV, parlamentarne vecine u GV, vijecnika pojedinacno:

1. Zasto su protiv pozivanja na odgovornost menadzmenta FK Sloboda koji je skrsio budzetske pare da bi ispao iz lige?
2. Zasto su protiv depolitizacije FK Sloboda?
3. Zasto su protiv pronalska strateskog partnera-investitora FK Sloboda?
4. Sta ima je cilj i sta zele postici sa trenutnim nacinom rada FK Sloboda?
5. Dokle misle da ce ljudi nijemo posmatrati njihov nemar?

Mislim da nisu svjesni da se igraju s razumom i osjecajima velikog broja ljudi Slobodasa. Jasno je da su ljudi razocarani, ogorceni i da ih trebaju zbog toga kazniti na izborima. Ovaj nacin rada i ovo glasanje po ovim zakljuccima u najmanju ruku je SKANDALOZNO.

Takodje treba traziti da Fukare, UG daju određeni ROK ovima iz GV i Gradonačelniku da daju odgovore na pitanja i poduzmu konkretne korake na rjesavanju problema FK Sloboda, ukoliko to ne urade do određenog datuma najaviti proteste ispred Opstine. Mi svi cemo im se pridružiti i pomoci.
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
FKBilder
Postovi: 1736
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 02 jun 2023, 01:25

Beduin je napisao/la:
01 jun 2023, 23:28
fukara87 je napisao/la:
01 jun 2023, 23:22
desperados je napisao/la:
01 jun 2023, 22:56
Kako neko moze bit protiv depolitizacije sportskog kluba?
Pa pogledaj prijatelju koje sve bio susdrzan istina nisu bili protiv ali prosto ne vjerujem ko je sve vijecnik, Ana Pejic recimo brat joj je navijac Slobode, sta onda ocekivati od Bijedica i ostalih, nadam se da ce doci tobe konacno ovi u vijecu zajedno sa Gradonacelnikom
Jel to ona frckava iz Soline? J3bo je Solinas.

Mahom su to sve j3beni podizaci ruku unaprijed dogovoreni i nema tu licnog stava, empatije, razuma, nego kako stranka rekne tako ce se raditi. Sto i razumijem, od njih zive i zavise.
Ali zato sve ostalo ode u kitu krasnu.
Hvala brate moj dobri, preskocit cu.

Ja ne vjerujem sta se radi Eldarov istup je totalno naivan a Jahic glup ko ku rac.
Pa jbt da ima 10 posto istine od obojice ovo je bruka velika. Sramota iznositi to ovako javno da nam se smiju svi. Totalni amaterizam.

Avatar
DamirT
Postovi: 13965
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2023, 01:27

Iznijet ce oni Boga oca u medije, samo da bude da nisu oni krivi. Sve teski amateri...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.