FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 09 apr 2021, 12:16

ultrasstyle_tz je napisao/la:
09 apr 2021, 11:28
ne volim ovo iznosenje prljavog vesa, jer do jucer su skupa radili.

kad se bliski saradnici posvadjaju na ovaj nacin ne moze nikako biti dobro za ekipu. Beganovic, Osmic, Devedzic, Kurtalic, Predragovic,Mujagic, itd., pa jos djece tu ima
sad ti moras da "sumnjas" u lojalnost ovih igraca, a to je vise od pola ekipe i gotovo svi mladi igraci koje smo isforsirali ovu polusezonu

onda velikoj vecini mladih igraca isticu ugovori. Mora se naci nacin da se to prevazidje, ali eto ocigledno je konflikt ozbiljan cim je doslo do iznosenja svega ovog na portalu
ocigledno sto se vise uprava priblizavala Azmiru , to je vise pucao odnos sa drugom stranom.

bice zanimljivo pratiti, nije to sve crno ili bijelo, nekom zabranjen ulaz nekom ovo ono, vise od pola ekipe ti je iz jedne agencije, kako sad postupiti ako su odnosi toliko naruseni. Ja Beganovicu vjerujem, ali vjeruje li mu Zizovic, posebno kad se sad sa druge strane puni kapa Zizovicu kako Amar namjerno dobiva karton da propusti Zelju i slicno

sami smo sebi uvijek najveci neprijatelji, i moglo je bez ovog u ovako osjetljivom momentu

isticu ugovori Golubovicu, Maksimovicu, Osmicu, Alicu, Kurtalicu . Puno posla tu ima
Nema to veze sa tom agencijom samo su njemu zabranili ulaz, drugi clan agencije je bio na utakmici protiv Zelje.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 09 apr 2021, 12:18

po cemu su bliski suradnici?
i ako se sumnja u po ekipe samo zato sto neko ne moze na utakmicu, slobodno nek potraze novu sredinu. ako ce njima neko sa strane diktirat kako ce igrat kad dobiju priliku, ionako se ni zasta osim za opstanak i ne borimo u ovoj kokuruz ligi. jos treba i oni da nas handre.
ako nista navikli smo na podvale i prevare, i ispaljivanja.
ja cak smatram jednim od boljih poteza, jeko ba bilo ko ko nije dio ekipe i kluba da bilo kome sta govori i drzi predavanja, pogotovu kad iz svog interesa pocne pljvat po klubu, nema tu nista dobro za slobodu.
hvala prijatno.

Sunderland
Postovi: 1123
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sunderland » 09 apr 2021, 13:55

ultrasstyle_tz je napisao/la:
09 apr 2021, 11:28
ne volim ovo iznosenje prljavog vesa, jer do jucer su skupa radili.

kad se bliski saradnici posvadjaju na ovaj nacin ne moze nikako biti dobro za ekipu. Beganovic, Osmic, Devedzic, Kurtalic, Predragovic,Mujagic, itd., pa jos djece tu ima
sad ti moras da "sumnjas" u lojalnost ovih igraca, a to je vise od pola ekipe i gotovo svi mladi igraci koje smo isforsirali ovu polusezonu

onda velikoj vecini mladih igraca isticu ugovori. Mora se naci nacin da se to prevazidje, ali eto ocigledno je konflikt ozbiljan cim je doslo do iznosenja svega ovog na portalu
ocigledno sto se vise uprava priblizavala Azmiru , to je vise pucao odnos sa drugom stranom.

bice zanimljivo pratiti, nije to sve crno ili bijelo, nekom zabranjen ulaz nekom ovo ono, vise od pola ekipe ti je iz jedne agencije, kako sad postupiti ako su odnosi toliko naruseni. Ja Beganovicu vjerujem, ali vjeruje li mu Zizovic, posebno kad se sad sa druge strane puni kapa Zizovicu kako Amar namjerno dobiva karton da propusti Zelju i slicno

sami smo sebi uvijek najveci neprijatelji, i moglo je bez ovog u ovako osjetljivom momentu

isticu ugovori Golubovicu, Maksimovicu, Osmicu, Alicu, Kurtalicu . Puno posla tu ima
Osmić, Kurtalić, Predragović nisu njijovi.
Sloboda je moja nacija

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 apr 2021, 14:02

U koga god sumnjaju ako je tako izostaviti ih iz ekipe i zdravo. Neka traže drugu sredinu, a do tada treninzi s juniorima. Tako se to rješava u svakom uređenom klubu. Valjda i mi to jednog dana postanemo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 09 apr 2021, 14:13

ma ne trebaju nam ove zajebancije, sad kad se borimo da ostanemo u ligi. trebaju svi povuc rucnu.

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 09 apr 2021, 14:55

Probisvjet je napisao/la:
08 apr 2021, 20:44
zlajci je napisao/la:
08 apr 2021, 20:17
Realno, zabrana Denimu jedan od najboljih poteza od rata. Razumijem da mora biti menadzera, ali djecko je davno ispao iz vinkla.

Btw, lijepa i mirna atmosfera pred tekmu. Mirise mi na dobar rezultat.
To je davno trebalo raditi. Ako neko od njegovih igraca opstruira i kvari atmosferu isto ga treba odstraniti i prebaciti neka trenira sa juniorima. :salut:
Nema veze s opstrukcijom uopce.
Djecko je napravio cirkus na prijateljskoj u Kikacima, negodovao zbog prinova koje su pretpostavljam prosle bez njega, izvrijedjao Saida, prisutni navijaci stali u Saidovu zastitu i to je sva prica. 100% opravdan potez kluba.
tuzlanska Sloboda

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 09 apr 2021, 15:04

Rahmana za predsjednika, rade mu iza ledja, dovode igrace bez da ga pitaju......
🔴⚫️

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 09 apr 2021, 18:21

zlajci je napisao/la:
09 apr 2021, 14:55
Probisvjet je napisao/la:
08 apr 2021, 20:44
zlajci je napisao/la:
08 apr 2021, 20:17
Realno, zabrana Denimu jedan od najboljih poteza od rata. Razumijem da mora biti menadzera, ali djecko je davno ispao iz vinkla.

Btw, lijepa i mirna atmosfera pred tekmu. Mirise mi na dobar rezultat.
To je davno trebalo raditi. Ako neko od njegovih igraca opstruira i kvari atmosferu isto ga treba odstraniti i prebaciti neka trenira sa juniorima. :salut:
Nema veze s opstrukcijom uopce.
Djecko je napravio cirkus na prijateljskoj u Kikacima, negodovao zbog prinova koje su pretpostavljam prosle bez njega, izvrijedjao Saida, prisutni navijaci stali u Saidovu zastitu i to je sva prica. 100% opravdan potez kluba.
Sta mu ono veli "ti si grobar kluba" :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 09 apr 2021, 18:29

Sudeci po atmosferi sa treninga raspolozenje je odlicno. Momci treniraju na kraju trreinga nekakve zajebancije kolektivno sprovode. Fino za vidjeti.
samo Sloboda

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 10 apr 2021, 00:13

Treba to **** sve, nek se gdje drugo vaseri

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 10 apr 2021, 09:58

Ma ovi menadžeri samo maglu prodaju djeci, ja da sam igrač sve bih ih odj.ebo

Koji ce mi k. menadžer? Zašto ne bih bio sam sebi menadžer? Nek mi bude stara menadžer, ako dobro igram meni ce ponude stici, igram PL prenosi me TV, to se brzo procuje kontaktiraju te ljudi iz klubova, dogovoris se lagano i et.

Treba mi menadžer da me "uvaljuje", da mi govori ajde predji u ovaj klub igrat ces ne sikiraj se znam ja trenera sve rjeseno, ili igrat ces sljedecu ja cu ti srediti ovo ono i prave od kluba i igraca jednu veliku toksičnu sredinu.

Menadžerski posao po pravilu radi gospoda, i onda pogledaš naše menadžere i vidis samo balvane

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 10 apr 2021, 11:01

RollingPaper je napisao/la:
10 apr 2021, 09:58
Ma ovi menadžeri samo maglu prodaju djeci, ja da sam igrač sve bih ih odj.ebo

Koji ce mi k. menadžer? Zašto ne bih bio sam sebi menadžer? Nek mi bude stara menadžer, ako dobro igram meni ce ponude stici, igram PL prenosi me TV, to se brzo procuje kontaktiraju te ljudi iz klubova, dogovoris se lagano i et.

Treba mi menadžer da me "uvaljuje", da mi govori ajde predji u ovaj klub igrat ces ne sikiraj se znam ja trenera sve rjeseno, ili igrat ces sljedecu ja cu ti srediti ovo ono i prave od kluba i igraca jednu veliku toksičnu sredinu.

Menadžerski posao po pravilu radi gospoda, i onda pogledaš naše menadžere i vidis samo balvane
Da ovi sarlatani "izvoze" nasu talentovanu djecu vani pa hajde razumio bih ih, svako hoce u jacu ligu, klub, visi nivo fudbala i treniranja, pare, al' on tebe iz Slobode odvede u istu ligu i vucara te, bez ikakvih jakih veza vani, zalosno i jeftino.
Eto nasem omladincu koji trenira od malih nogu, trudi se i nada necemu na kraju uspjeh preci u Zrinjski ili Sarajevo, klubove koji su goli qurac van nase zemlje, a vidi se i po transferima koje prave decenijama unazad. Cak Sloboda ne kaska za njima po tom pitanju, naprotiv...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 10 apr 2021, 12:01

zato sto je nazalost u klubovima takva situacija da ces bez zastite "menadzera", tesko dobiti priliku da igras. Ovo je sad isplivalo u javnost "gdje su moji i sto ne igraju", jer je pukla tikva malo, a koliko toga ima iza zatvorenih vrata sto nikad ne ispliva u vecini klubova

evo konkretan primjer za Slobodu, trenutno imas dva vezna Gogic 1.90 u Radniku,gotov sve odigrao ove sezone u Premijer ligi, bio u omladinskom Slobode, nase dijete. Podsjeca dosta na Armina Hodzica naseg.
Nije se nasao pored menadzera. Svemirski brod kao zadnji vezni za Kurtalica. I Berbic u Sim Bau isto rodjen u Tuzli, dao par golova ove sezone kao centralni vezni, bio na probi u Slobodi, prosao ali nije ostao jer nije imao ko da stane iza njega. Smijesno ga porediti sa Kadricem.
Toliko jos ima te djece koja su ili protjerana iz omladinskog jer neko mora igrati, ili nikad nisu sansu dobili jer neko mora igrati. Ova dvojica su eto aktuelan primjer. A igraju za smijesne cifre, znaci kod kuce bi za jos manje igrali

ili u Sarajevu nije nista bolje, posvadjala se Sabrina sa menadzerom Bilalovic ili Bilalagic, i u jednom prelaznom roku svi njegovi igraci ocisceni iz Sarajeva. A bilo i dobrih igraca Kadusic sad povremeni reprezentativac, Andjusic dobro se unovcio, Radovac, Sasa Balic, Rijad Kobiljar.

pocistili covjeka i sve njegove igrace iz Sarajeva, na stetu kluba uglavnom jer neki ili bi valjali Sarajevu jer su bili i njihova djeca, i zasticeno godiste, ili su se dobro prodali pa se moglo zaradit.

oba negativni primjeri menadzera, a pozitivnih imas milion. Neki igraci nikad ne bi vidjeli Slobode, Sarajeva, Veleza, Zrinjskog, premijer lige generalno da nisu imali top menadzere za nase uslove
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 10 apr 2021, 12:16

MMA075 je napisao/la:
06 apr 2021, 21:33
elvirbaljic je napisao/la:
06 apr 2021, 21:22
Probisvjet je napisao/la:
06 apr 2021, 16:19

De ba pusti to. Nas je. Prvi bi ga ja prijavio. I u skoli, osnovnoj, srednjoj, na fakultetu sam prijavljivao. Prijavljivao sam i one sto puse kada sam bio u juniorima Slobode. Sve za njihovo dobro. :mrgreen:
Nego balja na se sve vise primice. To ne mogu da dokucim. :?
Cisto prijateljski, nema nikakvih zavrzlama i teorija, Slobodu postujem, dugo sam ja u plavim bojama i nemjenjam ih. Svoje volim, tudje postuje.
Ti da postujes nesto ne bi prije onakve bljuvotine pisao, hajde maknite ovog sa nase teme.
Slazem se MMA, ovo je g o v n o da ga nema veceg, do juce je pljuvao po nama, klasicno seljacki
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 10 apr 2021, 12:43

crvenocrnitz je napisao/la:
10 apr 2021, 12:16
MMA075 je napisao/la:
06 apr 2021, 21:33
elvirbaljic je napisao/la:
06 apr 2021, 21:22


Cisto prijateljski, nema nikakvih zavrzlama i teorija, Slobodu postujem, dugo sam ja u plavim bojama i nemjenjam ih. Svoje volim, tudje postuje.
Ti da postujes nesto ne bi prije onakve bljuvotine pisao, hajde maknite ovog sa nase teme.
Slazem se MMA, ovo je g o v n o da ga nema veceg, do juce je pljuvao po nama, klasicno seljacki
+1
Ko hoće s njima da se liže imaju teme za to predviđene. Ovo nije mjesto ovakvim levatima nema šta nije pisao o nama u negativnom smislu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 10 apr 2021, 13:05

crvenocrnitz je napisao/la:
10 apr 2021, 12:16
MMA075 je napisao/la:
06 apr 2021, 21:33
elvirbaljic je napisao/la:
06 apr 2021, 21:22


Cisto prijateljski, nema nikakvih zavrzlama i teorija, Slobodu postujem, dugo sam ja u plavim bojama i nemjenjam ih. Svoje volim, tudje postuje.
Ti da postujes nesto ne bi prije onakve bljuvotine pisao, hajde maknite ovog sa nase teme.
Slazem se MMA, ovo je g o v n o da ga nema veceg, do juce je pljuvao po nama, klasicno seljacki
Zaboravljaju brzo, neka se podsjete samo otvore profil njegov i vide postove.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 10 apr 2021, 16:28

Sutra ko plitak potok !
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 10 apr 2021, 16:49

Brdo ce bit malo za sve nas
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 10 apr 2021, 17:21

Mladost vodi u pm
samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 apr 2021, 17:22

merak je napisao/la:
10 apr 2021, 17:21
Mladost vodi u pm
I realno je da vode, Zeljo je ocajan. Mladost ima ekstra ekipicu koja nije nista slabija.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.