FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Madal » 22 nov 2022, 23:32

Kolutsudzuke je napisao/la:
22 nov 2022, 21:37
Ma puno se ovdje krivi jaha. Volio bi i ja da imamo gvardiolu, al ko ce to platit? Ne vjerujem da ce ga maknut jer su kokuzi, a njemu ovo dobro dodje da se kali, pa ako sta uradi uradi. Sa njim ili bez njeg mislim da cemo obezbjedit opstanak, narocito jer se vracamo na Tusanj. Mozda opstanemo mozda ne, ali cinjenica je da smo neorganizivani i da preziljavamo iz sezone u sezonu dok drugi uzimaju titule.
Na treneru se ne smije stediti. Prvo se to plati onda sve ostalo. Ako nemamo za trenera nek ispadnemo vise da se resetujemo.
Ne dijelim toliki optimizam za opstanak ako Jaha ostane. Ovo sto smo gledali ovu polusezonu je za ozbiljne terapije.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 22 nov 2022, 23:43

Madal je napisao/la:
22 nov 2022, 23:32
Kolutsudzuke je napisao/la:
22 nov 2022, 21:37
Ma puno se ovdje krivi jaha. Volio bi i ja da imamo gvardiolu, al ko ce to platit? Ne vjerujem da ce ga maknut jer su kokuzi, a njemu ovo dobro dodje da se kali, pa ako sta uradi uradi. Sa njim ili bez njeg mislim da cemo obezbjedit opstanak, narocito jer se vracamo na Tusanj. Mozda opstanemo mozda ne, ali cinjenica je da smo neorganizivani i da preziljavamo iz sezone u sezonu dok drugi uzimaju titule.
Na treneru se ne smije stediti. Prvo se to plati onda sve ostalo. Ako nemamo za trenera nek ispadnemo vise da se resetujemo.
Ne dijelim toliki optimizam za opstanak ako Jaha ostane. Ovo sto smo gledali ovu polusezonu je za ozbiljne terapije.
Ima dosta slobodnih trenera na trzistu i to dobrih beton. Samo mislim da ako cemo ga dovet da nas cupa, pa da ode na kraju sezone ili eventualno u pvih par kola naredne nemamo nista. Onda cemo opet slijedece godine u ovo vrijeme pricat o opstanku. Opet i opet
RIP PROBISVJET

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 22 nov 2022, 23:44

Ja bih doveo žižana
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 22 nov 2022, 23:46

Sky9 je napisao/la:
22 nov 2022, 23:05
FKBilder je napisao/la:
22 nov 2022, 22:55
Zivjela mrtva carsija, zivio sdp, zivio komunizam, Hasmine vrati se popusicemo ti :!:
Nama ne treba niko, pogotovo nemoralan, jer mi smo moralni, tri vjere jedna nacija, drzava Tuzla.Zivjele sahovnice po selima oko Tuzle...Sve je nase, sviJur nas :!:
:D :rol:

Zaboli me i za sdp i sda, i komunizam i Džasmina :D

Sloboda i samo Sloboda :bih: , ali moje mišljenje je da se s ovom personom ne bismo usrećili. Pogotovo sad kad je sin menadžer. Lako mi je zamisliti Slobodu kao poligon za njegove neke igračiće...
Ma boli i mene ,ali je li ovo Sloboda :?:
Koja,cija i za cije interese :?:
Mali ce se igrat menadzera, sram ga bilo....A sta je do sada bilo, tuzlanski Real...bez dilova, talova, pozajmica, menadzera...Sve idila, med i mlijeko.
Transparentnost na nivou, finansije otvorene, uprava na raspolaganju javnosti, igraci se tuku ispred prostorija kluba ko ce prvi potpisat....Sloboda i samo Sloboda...Hvala KU RCU kada je nama koji smo oko Slobode Azmir najveci problem.
A dobro znas moj stav oko Azmira i koliko ga ocima ne mogu....
Neka rade sta hoce i neka bude sta hoce...Meni se zgadilo sve. Toliko

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 22 nov 2022, 23:56

FKBilder je napisao/la:
22 nov 2022, 23:46
Sky9 je napisao/la:
22 nov 2022, 23:05
FKBilder je napisao/la:
22 nov 2022, 22:55
Zivjela mrtva carsija, zivio sdp, zivio komunizam, Hasmine vrati se popusicemo ti :!:
Nama ne treba niko, pogotovo nemoralan, jer mi smo moralni, tri vjere jedna nacija, drzava Tuzla.Zivjele sahovnice po selima oko Tuzle...Sve je nase, sviJur nas :!:
:D :rol:

Zaboli me i za sdp i sda, i komunizam i Džasmina :D

Sloboda i samo Sloboda :bih: , ali moje mišljenje je da se s ovom personom ne bismo usrećili. Pogotovo sad kad je sin menadžer. Lako mi je zamisliti Slobodu kao poligon za njegove neke igračiće...
Ma boli i mene ,ali je li ovo Sloboda :?:
Koja,cija i za cije interese :?:
Mali ce se igrat menadzera, sram ga bilo....A sta je do sada bilo, tuzlanski Real...bez dilova, talova, pozajmica, menadzera...Sve idila, med i mlijeko.
Transparentnost na nivou, finansije otvorene, uprava na raspolaganju javnosti, igraci se tuku ispred prostorija kluba ko ce prvi potpisat....Sloboda i samo Sloboda...Hvala KU RCU kada je nama koji smo oko Slobode Azmir najveci problem.
A dobro znas moj stav oko Azmira i koliko ga ocima ne mogu....
Neka rade sta hoce i neka bude sta hoce...Meni se zgadilo sve. Toliko
I meni se sve zgadilo, ali ja ovdje samo govorim o tome da je njegova priča: Rješenje svih Slobodinih problema je Azmirko. Jeste al u ku.rcu. Dobili bismo manje više isto što i sad imamo. Samo sa puno više nekakvih predstava za javnost. On nije rješenje naših problema...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 23 nov 2022, 00:00

Niko i nije rekao da jeste.Jbg ako ne kontas sta pricam sta da radim.
Nema teze sredine i tezeg naroda od Tuzlaka....Mi smo cudo jedno.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 7945
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la baboedindzeko09 » 23 nov 2022, 02:37

Mi moramo shvatiti da smo mi rupa bez dna i kao takva, jedino TRENUTNO izlazno rješenje je Azmir, bar dok su ovakvi zakoni o sportu kakvi jesu, pokušavali smo eto sa čaršijom, mladima, privatnicima/građevincima ali jednostavno ne ide, patnja, patnja i opet patnja, svake sezone visimo na koncu da ostanemo u ligi, problemi sa platama, ugovorima, tužbama, finansijama, ma sve. Prije smo imali najbolji omladinski pogon u državi čiji sam i sam član bio, a mi nismo nikog izbacivali da kažeš da je napravio neku karijeru sem eto Bege i Darke, a te generacije su bile najbolje u historiji omladinskih pogona (95-96 i 99), jednostavno ne gubimo ništa.
Slažem se sa Bilderom da smo mi jedna od najgorih sredina po pitanju svega uz Sarajevo što se tiče sportskih klubova, pa lakše je Real Madrid voditi
Zadnja izmjena: baboedindzeko09, dana/u 23 nov 2022, 12:05, ukupno mijenjano 1 put.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la WestSideTz » 23 nov 2022, 09:02

Meho Ćosić, Samir Radovac, Demir Peco i gore neko Kobiljara spomenu. Sve slobodni igrači a nama bi bili pojačanja. Evo prodje 3 dana od zadnje utakmice, a niko nista. Ni struka ni uprava ne zna se ni koliko je pauza ji kad se kreće. Klubovi iz lige dogovaraju prijateljske sa lijepim imenima iz Turske i još poneke zemlje. Samo mi mrtva priroda, pa jel vrijeme da odu ovi iz kluba. Mjesecima nisu ušli na stadion, pa nek idu više u mp3 nema smisla ...
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

crvenocrnitz
Postovi: 852
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la crvenocrnitz » 23 nov 2022, 09:43

baboedindzeko09 je napisao/la:
23 nov 2022, 02:37
Mi moramo shvatiti da smo mi rupa bez dna i kao takva, jedino TRENUTNO izlazno rješenje je Azmir, bar dok su ovakvi zakoni o sportu kakvi jesu, pokušavali smo eto sa čaršijom, mladima, privatnicima/građevincima ali jednostavno ne ide, patnja, patnja i opet patnja, svake sezone visimo na koncu da ostanemo u ligi, problemi sa platama, ugovorima, tužbama, finansijama, ma sve. Prije smo imali najbolji omladinski pogon u državi čiji sam i sam član bio, a mi nismo nikog izbacivali da kažeš da je napravio neku karijeru sem eto Bege, a te generacije su bile najbolje u historiji omladinskih pogona (95-96 i 99), jednostavno ne gubimo ništa.
Slažem se sa Bilderom da smo mi jedna od najgorih sredina po pitanju svega uz Sarajevo što se tiče sportskih klubova, pa lakše je Real Madrid voditi
Ne provaljuj se, ima nas koji smo stariji puno od tebe i osvajali prvenstva pa neki od nas i vani igrali, dosli i do A reprezentacije...
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 23 nov 2022, 09:59

WestSideTz je napisao/la:
23 nov 2022, 09:02
Meho Ćosić, Samir Radovac, Demir Peco i gore neko Kobiljara spomenu. Sve slobodni igrači a nama bi bili pojačanja. Evo prodje 3 dana od zadnje utakmice, a niko nista. Ni struka ni uprava ne zna se ni koliko je pauza ji kad se kreće. Klubovi iz lige dogovaraju prijateljske sa lijepim imenima iz Turske i još poneke zemlje. Samo mi mrtva priroda, pa jel vrijeme da odu ovi iz kluba. Mjesecima nisu ušli na stadion, pa nek idu više u mp3 nema smisla ...
Radovac i Peco definitivno, ali Cosic i Kobiljar apsolutno ne, na uzasnom su nivou vec 2 sezone i ne bi bili apsolutno nikakvo pojacanje za nas. Umjesto njih dvojice bolje dovesti dobrog lijevog beka, uz Radovca i Pecu i redovne plate bili bi top ekipa.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 23 nov 2022, 10:24

bhpremijerliga12 je napisao/la:
23 nov 2022, 09:59
WestSideTz je napisao/la:
23 nov 2022, 09:02
Meho Ćosić, Samir Radovac, Demir Peco i gore neko Kobiljara spomenu. Sve slobodni igrači a nama bi bili pojačanja. Evo prodje 3 dana od zadnje utakmice, a niko nista. Ni struka ni uprava ne zna se ni koliko je pauza ji kad se kreće. Klubovi iz lige dogovaraju prijateljske sa lijepim imenima iz Turske i još poneke zemlje. Samo mi mrtva priroda, pa jel vrijeme da odu ovi iz kluba. Mjesecima nisu ušli na stadion, pa nek idu više u mp3 nema smisla ...
Radovac i Peco definitivno, ali Cosic i Kobiljar apsolutno ne, na uzasnom su nivou vec 2 sezone i ne bi bili apsolutno nikakvo pojacanje za nas. Umjesto njih dvojice bolje dovesti dobrog lijevog beka, uz Radovca i Pecu i redovne plate bili bi top ekipa.
Radovac, Peco i Tomasevic, ne mora eto vise niko, i da čeličnom noga.
Vosnjak izgleda nece produziti posudbu.

Avatar
Beduin
Postovi: 16316
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 23 nov 2022, 10:38

Jos se nista ne zna za pojacanja jer sve zavisi od budzeta s kakvim ce raspolagati. Evo sad mi momak govori.
A naravno da ce budzet zavisiti od novog gradonacelnika, logicno.

Tipujem da ce novi gradonacelnik sad ubrizgati finu svotu da bi sebe ispromovisao i ostavio klub u PL, ako to ne bude kasno, s obzirom da vrijeme leti a nama trebaju pojacanja, trener, pripreme... jedino mozda Berbic, kao dolazani Slobodas, da bi ozbiljnije shvatio Slobodu i glas navijaca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 23 nov 2022, 12:03

MMA075 je napisao/la:
23 nov 2022, 10:24
bhpremijerliga12 je napisao/la:
23 nov 2022, 09:59
WestSideTz je napisao/la:
23 nov 2022, 09:02
Meho Ćosić, Samir Radovac, Demir Peco i gore neko Kobiljara spomenu. Sve slobodni igrači a nama bi bili pojačanja. Evo prodje 3 dana od zadnje utakmice, a niko nista. Ni struka ni uprava ne zna se ni koliko je pauza ji kad se kreće. Klubovi iz lige dogovaraju prijateljske sa lijepim imenima iz Turske i još poneke zemlje. Samo mi mrtva priroda, pa jel vrijeme da odu ovi iz kluba. Mjesecima nisu ušli na stadion, pa nek idu više u mp3 nema smisla ...
Radovac i Peco definitivno, ali Cosic i Kobiljar apsolutno ne, na uzasnom su nivou vec 2 sezone i ne bi bili apsolutno nikakvo pojacanje za nas. Umjesto njih dvojice bolje dovesti dobrog lijevog beka, uz Radovca i Pecu i redovne plate bili bi top ekipa.
Radovac, Peco i Tomasevic, ne mora eto vise niko, i da čeličnom noga.
Vosnjak izgleda nece produziti posudbu.
Sa ova 3 igraca bi imali bolji tim za 40%, ali ako ostane Jaha onda bi imali isti tim :rol:

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 23 nov 2022, 12:36

Prvo pojačanje će nam biti odlazak Jahe... Tek poslije toga priča može ići dalje...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Slobodas » 24 nov 2022, 11:00

slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 24 nov 2022, 13:41

Slobodas je napisao/la:
24 nov 2022, 11:00
slika
Mnogo ozbiljnije izgleda. Valjda uskoro pocnu tu trenirat i igrat. Makar cemo gledat ljepsi fudbal ako nista. Znam da se nema para, al zar se ne moze onaj zapad malo utegnut stvarno je ruglo? Pa bolje tribine na studentskom...
RIP PROBISVJET

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 24 nov 2022, 14:20

Kolutsudzuke je napisao/la:
24 nov 2022, 13:41
Slobodas je napisao/la:
24 nov 2022, 11:00
slika
Mnogo ozbiljnije izgleda. Valjda uskoro pocnu tu trenirat i igrat. Makar cemo gledat ljepsi fudbal ako nista. Znam da se nema para, al zar se ne moze onaj zapad malo utegnut stvarno je ruglo? Pa bolje tribine na studentskom...
Skoro je zapad utegnut i ušminkan... Ma ne davat više marku na zapad, bolje krenut sa istokom korak po korak. Nego mene interesuje gdje završi tranša za sjevernu tribinu, da se one stolice srede i malo ono ušminka? To je trebalo biti završeno neposredno nakon što su ušminkali zapad...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 24 nov 2022, 16:57

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
24 nov 2022, 14:20
Kolutsudzuke je napisao/la:
24 nov 2022, 13:41
Slobodas je napisao/la:
24 nov 2022, 11:00
slika
Mnogo ozbiljnije izgleda. Valjda uskoro pocnu tu trenirat i igrat. Makar cemo gledat ljepsi fudbal ako nista. Znam da se nema para, al zar se ne moze onaj zapad malo utegnut stvarno je ruglo? Pa bolje tribine na studentskom...
Skoro je zapad utegnut i ušminkan... Ma ne davat više marku na zapad, bolje krenut sa istokom korak po korak. Nego mene interesuje gdje završi tranša za sjevernu tribinu, da se one stolice srede i malo ono ušminka? To je trebalo biti završeno neposredno nakon što su ušminkali zapad...
Ja sam opet za to da se pokusa na zapadu nabacit krov, pa kakav god nego cekat jos 10 godina istok taj i opet dal ce ga bit, vidio si u Banovicima kolko znaci imat krov na centralnoj tribini, po onim pljuskovima nenormalnim ti sjedis i uzivas. Plus dobijes na akusticnosti kad 500 ljudi zagrmi ko da je ne znam ti sta.

A vjerujem da bi se iza zapada mogli izvuc neki betonski stubovi i na to ubezat krov.
Daleko je to od idealnog rjesenja, al racunaj da ti na pola utakmica kod kuce je ruzno vrijeme i razlika je kad imas krov.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 24 nov 2022, 17:34

Klasik je potpuno upravu...Ja cekam te tribine od kako sam zavrsio srednju a prodje od tada 18 godina.....
Treba uraditi sta se moze.. Nije dovoljno usminkati stolice i wc.. .Treba fasadu vanjsku urediti na zapadu, asfaltirati, betonirat prilaze ponovo, nabaciti krov, ojacati temelje...Dok cekamo "to nesto"ovo sto imamo propada i ne lici na tribine.
Radovi na sjeveru su poceli prije 13 ili 14 god.....jos nije zavrsen....

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 24 nov 2022, 19:25

Zapad je ljudi katastrofa, malo jaci zemljotres ono ce se srusiti, mislim da je samo bacanje para uredjivati tu tribinu.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 5 gostiju.