FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 16 maj 2021, 22:52

Skojevska je napisao/la:
16 maj 2021, 20:34
slusalica je napisao/la:
16 maj 2021, 20:28
treba da nas boli qrac ko ce osvojiti titulu. :stop:
samo/iskljucivo sebe gledati !
Pa realno bi svaki navijac Slobode trebao tako razmisljati, sta me boli krc ko ce biti sampion dok god mi nemam nista od toga.
Većina s kojim pricam i razmišlja tako, zato me čude suprotni komentari
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 16 maj 2021, 23:06

Apsolutno samo gledati sebe, koga briga da li ce Sarajevo ili Borac biti prvak a vidio sam i da su nas vec bili mnogi otpisali.
🔴⚫️

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 17 maj 2021, 00:16

Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 20:21
Ko prizeljkuje poraz, eto ko je rekao volio bi da izgubimo....
Draze mi je i Sarajevo da uzme nego Borac pa nisam navijao da izgubimo....Ovo samo u Tuzli ima, zato i jesmo tu gdje jesmo i nikada nam nece biti bolje.
E upravo zbog ovog smo tu gdje jesmo i nikad nam nece bit bolje.
Boli nas **** za ostale i meni niko ni od kog drazi nije. :salut:

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 17 maj 2021, 06:29

desperados je napisao/la:
17 maj 2021, 00:16
Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 20:21
Ko prizeljkuje poraz, eto ko je rekao volio bi da izgubimo....
Draze mi je i Sarajevo da uzme nego Borac pa nisam navijao da izgubimo....Ovo samo u Tuzli ima, zato i jesmo tu gdje jesmo i nikada nam nece biti bolje.
E upravo zbog ovog smo tu gdje jesmo i nikad nam nece bit bolje.
Boli nas **** za ostale i meni niko ni od kog drazi nije. :salut:
Tako je, boli nas ****, i sve mi yebemo od Une do Drine, sve mrzimo i svi nas mrze zato nam i jeste tako bajno i sjajno.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 17 maj 2021, 08:26

Sviuodbranu je napisao/la:
17 maj 2021, 06:29
desperados je napisao/la:
17 maj 2021, 00:16
Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 20:21
Ko prizeljkuje poraz, eto ko je rekao volio bi da izgubimo....
Draze mi je i Sarajevo da uzme nego Borac pa nisam navijao da izgubimo....Ovo samo u Tuzli ima, zato i jesmo tu gdje jesmo i nikada nam nece biti bolje.
E upravo zbog ovog smo tu gdje jesmo i nikad nam nece bit bolje.
Boli nas **** za ostale i meni niko ni od kog drazi nije. :salut:
Tako je, boli nas ****, i sve mi yebemo od Une do Drine, sve mrzimo i svi nas mrze zato nam i jeste tako bajno i sjajno.
Na jednu stranu politika gdje smo svi saglasni ko je mrzitelj BiH, ko nas je klas i ko bi nas opet sutra klao da se zarati, a na drugu stranu sportski aspekt gdje smo mi obicno imali korektan odnos sa Borcem i manje puta bili povaljeni nego od Sarajeva, a daleko vise puta bili vrijedjani i osporavati od Hordi kao i nazivani cetnicima, srbima, mrziteljima BiH i cime sve ne. A da ne govorimo o aferi punac, o onom fair play potezu na Kosevu kad nas pobijedise na nefer nacin i milion drugih stvari gdje smo snatrani nebitnim i prema nama se tako ponasale i sudije na ustrb Sarajeva, Zelje, Zrinjskog, Sirokog.

Tako da sa sportskog aspekta ni po cemu Sarajevo nije zasluzilo niti nas zaduzilo da ih guramo ili prizeljkujemo njihpvi titulu. Nije ni jedan klub, i zato bi svima nama trebalo biti svejedno ko ce osvojiti, a mi samo da igramo fer i korektno prema svakom protivniku. Ako nemamo nijednog sportskog prijatelja i onog s kime se lizemo i pomazemo, ne treba nam onda ni sportski neprijatelji. Obraz nam je cist kako fudbalerima, tako i navijacima i simpatizerima i tu je nasa vrijednost.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 maj 2021, 08:44

Nemaju sta pitari da se ljute. Mi smo bili u krizi, korak do ispadanja pa nam ne poslase Tatara i Rahmanovica na posudbu.
Samo posteno i sportski. Da je bilo tako ne bi ni ispali one godine kada je pukla zastavica, kljuc se izgubio, nestalo vode, Velez pustio Gosku...a i kada nam je trebalo malo bodova za titulu niko nas ne pusti. Zato do kraja jako i ne gledati boju dresa protiv koje igramo.
Ne stvarati vise igrace za prodaju i male pare. Ugovor, hoce nece, na brdo pa neka navija. Menadjere udaljiti na pristojnu udaljenost, a ako nece i prosipaju silu ima KRAV MAGA.
A navijaci zna se! Jel' malo cetiri? :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 17 maj 2021, 10:15

Ma Sarajevu nije niko kriv sto su prosuli 10-12 bodova na polusezoni,i jos je Borac napravio razliku od 4 boda vuska.Yebat ih sve,samo sebe trebamo gledat.Bas bi Sarajevo nama pustilo da nam treba za ostanak ili titulu.Isto to vazi i za Borac.Odigrat posteno,ako budu bolji pruzit ruku boljem i svaka cast.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 17 maj 2021, 10:31

Bas me zaboli briga koliko su prosuli bodova, taman da je i +20 a s nama im bude odlučujuća gdje im zabijemo iz ofsajda :ljepota:

Niko, niko, samo Sloboda!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 17 maj 2021, 10:52

DamirT je napisao/la:
17 maj 2021, 10:15
Ma Sarajevu nije niko kriv sto su prosuli 10-12 bodova na polusezoni,i jos je Borac napravio razliku od 4 boda vuska.Yebat ih sve,samo sebe trebamo gledat.Bas bi Sarajevo nama pustilo da nam treba za ostanak ili titulu.Isto to vazi i za Borac.Odigrat posteno,ako budu bolji pruzit ruku boljem i svaka cast.
Prosuli su 13 bodova. Nego oni izgubili od Borca na Koševu 2:0 i tada na forumu niko ni riječi da im hebu sve i slično. Mi im uzeli bod pošteno na Koševu opleli po kapiji, najveći Srbi su u Tuzli itd itd.. Nigdje veze s vezom sarajevska posla, to su mrtvi kompleksasi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 maj 2021, 12:17

Sviuodbranu je napisao/la:
17 maj 2021, 06:29
desperados je napisao/la:
17 maj 2021, 00:16
Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 20:21
Ko prizeljkuje poraz, eto ko je rekao volio bi da izgubimo....
Draze mi je i Sarajevo da uzme nego Borac pa nisam navijao da izgubimo....Ovo samo u Tuzli ima, zato i jesmo tu gdje jesmo i nikada nam nece biti bolje.
E upravo zbog ovog smo tu gdje jesmo i nikad nam nece bit bolje.
Boli nas **** za ostale i meni niko ni od kog drazi nije. :salut:
Tako je, boli nas ****, i sve mi yebemo od Une do Drine, sve mrzimo i svi nas mrze zato nam i jeste tako bajno i sjajno.
Budi siguran da nas vise postuju od Une do Drine i od Vardara do Triglava nego te klubove iza koje je otvoreno stala nacionalisticka politika i ljudi koje vode te klubove a koji upravo dolaze iz tih nacionalistickih stranaka, Slobodu su ti tkzv. bosnjacki klubovi sutnuli u federalnu ligu, a u toj federalnoj smo morali boriti protiv nekih efendija koji su vodili tu ligu sa svojim partnerima iz Hercegovine i masno ih placati. A zna se gdje im je centrala dobro i odakle dolaze fermani, e sad se malo promijenila situacije pa sad dosao baja koji ne vadi pa vidimo raspad sistema kad nema vise raznih Salema, Begica, Usanovica, Demidzica....pa sad i Sloboda kriva pa nas jel mrze od Une do Drine....druze nas ce uvijek ti i takvi mrziti jer nismo nacionalno o(ne)svjesceni od ovih sto su isplivali iz kanalizacije i vode ovu napacenu drzavu.
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 17 maj 2021, 16:38

Daj neka ubaci onoga kineza bar pola minute pred kraj. Zizovicu de ne zahebavaj.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 17 maj 2021, 16:39

Prodano je preko 500 karata. Solidna prodaja, mada znamo da je bilo par kupovina velikog broja ulaznica pa tu brojka gubi na težini. Potrebno je raditi na tome ako se nastavi igrati bez gledalaca, pa koliko god se proda.
Generalno nas je teško animirati da se pomogne klubu, a najviše nam godi da pametujemo i kritikujemo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 17 maj 2021, 16:46

sviunapad1010 je napisao/la:
17 maj 2021, 16:39
Prodano je preko 500 karata. Solidna prodaja, mada znamo da je bilo par kupovina velikog broja ulaznica pa tu brojka gubi na težini. Potrebno je raditi na tome ako se nastavi igrati bez gledalaca, pa koliko god se proda.
Generalno nas je teško animirati da se pomogne klubu, a najviše nam godi da pametujemo i kritikujemo.
Ma i ovo je uhar,samo je Kikanovic kupio 100. Mozda su trebali ostaviti ovu kupovinu za mec protiv Borca, mada koliko god prodali dobro dođe. Kad bi se izvukao dobar rez iz Mostara bilo bi protiv borca opet preko 1000 prodanih mada postoji evo mogucnost da ce pustiti publiku na stadione
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 17 maj 2021, 17:33

Probisvjet je napisao/la:
17 maj 2021, 16:38
Daj neka ubaci onoga kineza bar pola minute pred kraj. Zizovicu de ne zahebavaj.
Nije uopste bio u konkurenciji sada za Siroki. Je li ziv taj covjek, jel trenira sa klubom uopste
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 maj 2021, 17:58

Sviuodbranu je napisao/la:
17 maj 2021, 17:33
Probisvjet je napisao/la:
17 maj 2021, 16:38
Daj neka ubaci onoga kineza bar pola minute pred kraj. Zizovicu de ne zahebavaj.
Nije uopste bio u konkurenciji sada za Siroki. Je li ziv taj covjek, jel trenira sa klubom uopste
Kako ce igrati kad je neuhranjen, bolje izgledju pioniri Slobode.
🔴⚫️

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 maj 2021, 18:15

9000+ KM u 7 dana - nije malo za Slobodu, za Tuzlu, u ovakvoj situaciji. Samo kontinuirano buditi svijest kod nas navijača i biće to sve bolje i bolje :)

PS. Ko nije kupio niti jednu jedinu kartu u ovih 7-8 dana, a nadje si za pravo da komentariše bilo šta u vezi Kluba, taj je vjerovatno materi na š.upak izletio.
075

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 17 maj 2021, 18:18

Isto tako, ako bilo ko prizeljkuje da igramo protiv nekoga "pod ručnom", puštamo nekomu nešto, njemu je džaba i da je on lično kupio sve i jednu kartu u ovim akcijama.

Do pisanja :salut:
075

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 17 maj 2021, 18:54

TzBulevar87 je napisao/la:
17 maj 2021, 18:18
Isto tako, ako bilo ko prizeljkuje da igramo protiv nekoga "pod ručnom", puštamo nekomu nešto, njemu je džaba i da je on lično kupio sve i jednu kartu u ovim akcijama.

Do pisanja :salut:
+1
tuzlanska Sloboda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 17 maj 2021, 22:20

Do kraja odigrat posteno,ko je bolji od nas nek nas dobije.nikom se ne treba sklanjati.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 17 maj 2021, 22:37

Meni nesto neobicno pratiti Slobodu 4 kola prije kraja ovako rastereceno i s osiguranim opstankom. 😂

Sariele, Proba, zivili 🍻
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.