FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 01 jun 2023, 00:12

Beduin je napisao/la:
31 maj 2023, 23:22
Senad je prava stipsa, egomanijak koji uziva da mu se titra, drze jaja dok se sepuri, da se smjeskas 24/7 u njegovom prisustvu i ulizujes mu se, mediš itd.

Nece on nigdje krociti ako ne vidi korist za obrt i napredak. Odakle onda i sama ideja oko FK Sloboda?
Imam svoju neku teoriju. Prije nekih 8-9 godina, otprilike, je takodjer bilo price da Bingo pravi stadion, ali da trazi koncesiju na koristenje neki predug period i tu je pocela i zavrsila prica. Pricalo se onako stihijski i da preuzme klub i oduzi se Tuzli i njenim gradjanima na taj nacin za sve uspjehe koje je napravio ponajprije u ovom gradu i zahvaljujuci nama kao konzumentima. I ta prica je brzo zavrsila, bezuspjesno.
Mozda, ali samo mozda, da ovaj put postoji veca volja s njegove strane kao i podrska gradske uprave da mu se dadne stadiona na koristenje po nekoj koncesiji, da ga on nadogradi i otvori svoje neke objekte, dadne ime tribini BINGO ili nesto u slicnom fazonu, a da on zauzvrat u amanet ostavi stadion gradu/klubu te pokusa Slobodu izvuci iz ponora i napravi neki uspjeh sa njom po prvi put u novijoj historiji.
Ne mora to biti ni direktno kroz firmu Bingo, moze to ici kroz Ditu kao generalnog sponzora. Vidicemo ima li i koliko istine u bilo cemu ovome.
Budi siguran da je SDP dobio puno u novoj vlasti i da im se sada mnogi ulizuju na sve načine.
To je glavni razlog što su se pojavili obojica.

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 01 jun 2023, 00:44

FranckRibery je napisao/la:
31 maj 2023, 22:28
NKMramor je napisao/la:
31 maj 2023, 19:26
klasik je napisao/la:
31 maj 2023, 18:31


Lako ti je na tudji dizajn lijepit logo sponzora, napravi svoj dres ako znas pa onda lijepi sta hoces
Da si mi živ i zdrav... :kafa:
slika
slika
A ovo gore iznad na što sam zalijepio logo Heeza, cijeli dres za 4 minute na prazan template, učila se djeca, moraju negdje...
Nego da mi vidimo ko će i hoće l' vodit klub, pa koji će igrači igrat, a u čemu i šta će bit na tome je lahko... :D
Hahaha pa ako je ovdje ko pravio template dresova onda je to Mramor :urnebes: :urnebes:
Znamo se Mramor i ja podugo, jos onomad iz fedrelne i nakon toga, Patrickovih dresova i tako

Sad je uzeo ove koreance da ih mlati i uzima pare i neka mu i treba

:thumbup:
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la NKMramor » 01 jun 2023, 00:48

klasik je napisao/la:
01 jun 2023, 00:44
FranckRibery je napisao/la:
31 maj 2023, 22:28
NKMramor je napisao/la:
31 maj 2023, 19:26


Da si mi živ i zdrav... :kafa:
slika
slika
A ovo gore iznad na što sam zalijepio logo Heeza, cijeli dres za 4 minute na prazan template, učila se djeca, moraju negdje...
Nego da mi vidimo ko će i hoće l' vodit klub, pa koji će igrači igrat, a u čemu i šta će bit na tome je lahko... :D
Hahaha pa ako je ovdje ko pravio template dresova onda je to Mramor :urnebes: :urnebes:
Znamo se Mramor i ja podugo, jos onomad iz fedrelne i nakon toga, Patrickovih dresova i tako

Sad je uzeo ove koreance da ih mlati i uzima pare i neka mu i treba

:thumbup:
Malo zezanja, a nismo se čuli dugo, trebamo nešto organizovat'... :D :kralj:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la slatina87 » 01 jun 2023, 01:30

Beduin je napisao/la:
31 maj 2023, 22:47
Ne znam brate (Slatinas) ni ja nikoga ovdje, mozda par njih, ali i ovakvi druzimo se, zezamo i imamo tu neku bliskost kroz Slobodu. Ali sam na raspolaganju kad god treba. I kome god.

Naravno da sam ZA da Fukare moraju biti vise integrisane u klubu, vrednovati se u neku ruku i njihovo misljenje i razmisljanje, sve dok je to iskreno s njihove strane i gdje je jedina korist Slobodin rezultat. Bez ikakvog ucesca ili pitanja oko finansija, trenerskog posla, pritiska oko selekcije igraca, nametanje njihovog misljenja po svaku cijenu i sl.

Medjutim, nekako se sve ovo prebrzo i preorganizovano odvija, par dana nakon ispadanja. Da li se izvukla neka pouka iz ranijeg ispadanja, spremnije se docekalo to uz razradjen plan sta i kako ili je kao i obicno stranacko nadmetanje i prikupljanje bodova, vidjet cemo. Sve vuce na ovo drugo, pouceni ranijim iskustvima.

Ali se treba vec sutra pokrenuti, izvrsiti pritisak, organizovano otici pred stadion, Opcinu, sva mjesta koja uticu i odlucuju o klubu i zahtijevati plan rada i organizaciju kao i garnituru ljudi koji ce voditi klub u sto kracem roku. Ko god to bio, ali da se zna sa cime se borimo, na koga pritisak da se vrsi i na kraju krajeva kakva je sudbina kluba, a sto se moze prosuditi na osnovu ljudi koji ce ga voditi.
Pa zato i pišem po forumu, a vjeruj mi da najradije ne bih, da probamo nešto zajednički uradit. U suštini 90% nas ima isti cilj samo nas drže u neznanju pa nam je svaki drugi lik sumnjiv i pitamo se čiji je igrač. Mi bismo većinu naših problema ili riješili ili izbjegli da smo imali barem jednog člana koji je u UO ili Skupštini.
Meni se iskreno najviše svidio onaj odbor što je jedno vrijeme radio. Koliko znam tu se radilo volonterski, niko nikog nije tjerao, "izabereš" dio problema za koji smatraš da možeš riješit i radiš. Neće to bit u početku neki doprinos , al kasnije će se razvijat.
Zamisli 10 000 ljudi što je gledalo ovu patnju posljednjih nekoliko kola, po 1 km mjesečno = 5 stolica u skupštini (toliko ih valjda ima sad). Ili 4 stolice i imaš budžet od 24 000 da platiš nekog da streama gostujuće utakmice, il da imamo kakav-takav shop itd. Vjerujem da ti ovo moje razmišljanje djeluje utopijski al mislim da je ovo ostvarivo za 2-3 godine samo uz transparentan rad.
Evo napravili su poziv za potencijalne "investitore" da nam dostave plan i program pa da vidimo na osnovu toga šta nam ko nudi pa da izaberemo strane.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 01 jun 2023, 01:46

Ode Secer ko da ga ni bilo nije.
Azmir ili Senad......Ko ce od njih dvojice dobiti klub.....Ko god bude neka nam je sa srecom i boze na hajr

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 01 jun 2023, 08:34

Sky9 je napisao/la:
31 maj 2023, 22:26
LaBombonera88 je napisao/la:
31 maj 2023, 22:25
HPCompaq je napisao/la:
31 maj 2023, 22:17
Hazime imamo Bingo 😍
Jel 37+ il Jackpot :bih: :opaopa:
Ti sa potpisom i postom unosiš šarenilo na našu temu. :ljepota:
:thumbup: :thumbup: :tokralju: :bih:

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 01 jun 2023, 08:38

Dita je završena,uslov bio da nema Aida.
Što se tiče FK Sloboda igrači će raditi u magacinu Binga pa sa posla na utakmicu.
Insajderske informacije 😃,napeti smo previše.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
fukara87
Postovi: 5664
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 01 jun 2023, 09:38

superior1982 je napisao/la:
01 jun 2023, 08:38
Dita je završena,uslov bio da nema Aida.
Što se tiče FK Sloboda igrači će raditi u magacinu Binga pa sa posla na utakmicu.
Insajderske informacije 😃,napeti smo previše.
:rol: :rol: :rol:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Power10
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 jun 2010, 10:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Power10 » 01 jun 2023, 09:52

Kažu u OKK se priča: "AIDE, IMAMO BINGO"!!!
Samo je Sloboda iz Tuzle

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 01 jun 2023, 09:58

Power10 je napisao/la:
01 jun 2023, 09:52
Kažu u OKK se priča: "AIDE, IMAMO BINGO"!!!
Dita je gotova priča :opaopa:
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 01 jun 2023, 10:14

Nama Dita,
Aidu ....
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 01 jun 2023, 10:19

Neka ostane zapisano u historiji foruma da smo pod ovom upravom ispali iz lige :
Elmir Šećerbegović – Sead Omerčević – Moamer Softić – Nino Džambić – Emir Muratbegović – Adnan Sijerčić
slika


Ne prozivam nikog hvala vam na dosadasnjem radu i proteklih nekoliko godina ipak niste uspjeli u onome sto ste najavljivali barem ne u sportskom segmentu koji je najbitniji, vi ste slobodasi kao i mi probali ste na kraju niije islo uvijek ste dobrodosli na tribinu i volio bi vas vidjeti i u buducnosti oko kluba na tribinama svi smo tu za jaku Slobodu :salut:
Alfa i omega kluba :
Elmir Šećerbegović
slika
Nino Džambić
slika

Generalni Direktor:
Eldar Jusufović
slika

Treneri :
Adnan Jahc
slika
Danijel Pranjic
slika
Zadnja izmjena: Slobodas, dana/u 01 jun 2023, 10:23, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 jun 2023, 10:19

Gasnjem Dite sam nesto totalno ohladio od kosarke, nesto mi i svejedno sta ce biti u toj prici...
Ma da bi bilo lijepo za grad, vole ljudi kod nas kosarku.

- Cuj ovo sportski direktor Eldar Jusufović :urnebes:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 01 jun 2023, 10:37

Bivsi upravni odbor obecao i odrzavanje turnira u cast Huke,a koliko vidim i to su slagali,da su makar tu rijec odrzali imali bi neki plus kod navijaca.

Valjda naredni upravni odbor ozivi ovaj turnir u cast Huke !
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 01 jun 2023, 10:59

Bolan,bolan dobiješ milion godišnje i ispadneš iz lige,koji amateri,a došli na sva zvona napravili od njih nešto kao da su …ma fuj…
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 01 jun 2023, 11:14, ukupno mijenjano 1 put.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 01 jun 2023, 11:10

Ma kad malo razmislim ne mora bingo marke dati nego neka uđe u klub i rasporedi im samo one pare koje dobiju od grada neka ih nauči money managementu ba...
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 01 jun 2023, 11:11

Svaka im cast pravi antitalenti svi do jednog !!!
Jos samo da vidimo koliko su opeljusili novca iz kluba.

montolivo18
Postovi: 822
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 01 jun 2023, 11:15

Uskoro će se znati sve. Ne bih se puno brinuo da u klubu ostanu Pranjić, Šljivo i Dajaković, ali ako bi se desilo da oni napuste klub, svim silama krenuti po Zorana Ćurguza. Treba mu dati priliku da radi, da sam sebi izabere stručni štab, selektira ekipu i odradi pripreme. Mislim da bi on bio idealno rješenje. Poznaje 1. ligu FBiH i RS gdje sigurno ima zanimljivih igrača. Zna raditi s mladim igračima i njegova taktika se ne svodi na izbij-nabij pa kome dođe.

slika
Zadnja izmjena: montolivo18, dana/u 01 jun 2023, 11:16, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 01 jun 2023, 11:15

Sigurno da je Bingo financijski moćnija od Azmira i da mu je to velika prednost. Naravno da se ne bi rasipao tek tako, al možda je to i dobra stvar. Sad kakva je njemu korist i zašto se uopste povezuje to ne možemo znati. Oni sinoć objaviše da je on demantovao da dolazi u klub, ali ko zna više kome vjerovati. Ja jedino što vidim a da bi njemu pri ulasku u Slobodu moglo donijeti korist jest da se prije ulaska Lidla na tržište još više zbliži sa gradom i građanima. A idealna prilika za to je baš sport koji u ovom gradu zadnjih godina nazaduje.

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 01 jun 2023, 11:19

Njih šestorica plate 144.000 KM godišnje kao članovi skupštine,a raspolagali sa 1.000.000 milion KM od traše grada kao upravni odbor hahaha.
Vjerovatno su vadili prvo svoje pare,a da su davali ne bi smo ispali iz lige.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.