FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la coelho41 » 21 mar 2023, 17:20

To što sam ja napisao predstavlja moje mišljenje. Opće je poznato da ga je Olić doveo u Bayern i da je Van Gaal ga prihvatio jer dolazi iz holandske lige. Već odlaskom Van Gaala odigro je još 200-250 minuta s klupe i noga. I dan danas imaš oyebina u Bayernu tipa Bouna Sarr i uvijel će toga biti.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3281
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la RollingPaper » 21 mar 2023, 17:28

coelho41 je napisao/la:
21 mar 2023, 17:20
To što sam ja napisao predstavlja moje mišljenje. Opće je poznato da ga je Olić doveo u Bayern i da je Van Gaal ga prihvatio jer dolazi iz holandske lige. Već odlaskom Van Gaala odigro je još 200-250 minuta s klupe i noga. I dan danas imaš oyebina u Bayernu tipa Bouna Sarr i uvijel će toga biti.
Nidje veze, Bouna Sarr je obični squad igrač sa 10 utakmica u 3 godine, kad upise preko 50 nastupa i minute u finalu LP onda ga mozes poredit sa Pranjicem.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 21 mar 2023, 18:01

Bože me sačuvaj... @Coelho, poštedi nas ubuduće, molim te... :)
075

Avatar
DamirT
Postovi: 13895
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 21 mar 2023, 18:27

Pranjic dovodi i kondicionog trenera sa sobom. Ko je dosad bio kondicioni, ako smo ga i imali?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Skojevska
Postovi: 2464
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 21 mar 2023, 18:30

Cuj Olić ga doveo u Bayern, pa nije to Mladost Velika Obarska. :urnebes:

Dobra stvar sto dolazi i kondicioni.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Gifron » 21 mar 2023, 18:31

DamirT je napisao/la:
21 mar 2023, 18:27
Pranjic dovodi i kondicionog trenera sa sobom. Ko je dosad bio kondicioni, ako smo ga i imali?
Naravno da nismo.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 21 mar 2023, 18:35

DamirT je napisao/la:
21 mar 2023, 18:27
Pranjic dovodi i kondicionog trenera sa sobom. Ko je dosad bio kondicioni, ako smo ga i imali?
Pa bio ja Jaha, on je sve im bio jer su prestali raditi sa Jaskom, tacnije Jasko pohlepan samo trci gore-dole, malo komsijama, malo tamo, malo 'vamo, poceo igrace davati svojim "ucenicima", zada im program i ode dalje pa sta bude. U prevodu - ciganluk i sa Jaskove strane postalo, a ciganluk i sa Slobodine gdje su stedili gdje god su mogli pa cijeli sportski segment trpi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 21 mar 2023, 19:50

Ovo je reći Čelični, a ne naš Jaha :urnebes:

slika
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la desperados » 21 mar 2023, 20:42

Cuj kelja i to slavonska :urnebes:

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 21 mar 2023, 21:44

Ovo mi se ne svidja...

Sa Slobodom je saradnja dogovorena do kraja sezone, a Pranjićev glavni zadatak bit će da sačuva Tuzlake u elitnom rangu bh. fudbala.

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la hondas » 21 mar 2023, 21:51

Ako bude sve kako treba lako je produziti saradnju

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Madal » 21 mar 2023, 22:21

Pa naravno da necemo na duzi period jer necemo ni mi njega da placamo ako ispadnemo, nit on hoce da nas vodi u federalnoj. Postoji rizik da bude sve super i da dobije bolju ponudu, ali tako ti je kad si davljenik i boris se za opstanak umjesto da smo na vrijeme razmisljali o treneru.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 21 mar 2023, 22:28

Luka Bilobrk bio je golman u nasoj ligi, hvali novog trenera.

slika

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 21 mar 2023, 23:51

Pranjić: Nakon tih riječi odlučio sam preuzeti Slobodu



Danijel Pranjić, nekadašnji igrač Bayerna i hrvatski reprezentativac oprosto se danas od NK Trnje i trenersku karijeru će nastaviti u Bosni i Hercegovini, na klupi tuzlanske Slobode.

Pranjić je na centru okupio fudbalere hrvatskog trećeligaša, održao kraći govor i gospodski napustio klub u kojem je proveo 14 mjeseci.

Za 43-godišnjaka ovo će biti prvi trenerski izazov u elitnom rangu jedne države.

- Sa svojim stručnim štabom sam se cijeli dao u projekat, možda previše brzo završava jer smo svi očekivali da ćemo izvući sezonu do kraja. Kad dođe ovako prilika koja je skok prema naprijed, jer uspjeh je skočiti iz trećeg ranga hrvatskog fudbala u prvoligaški život.

- Kad sam sjeo s ljudima iz Slobode oni su znali sve o meni. Nisam očekivao da se rad pratio u Bosni. Očekivao sam da se prati u Hrvatskoj, vjerovatno su ljudi koji znaju o fudbalu i koji prate fudbal znali na koji način radimo. Želja mi je bila da preuzmem nekog našeg prvoligaša, to se nije dogodilo, nije ni bilo kontakta. Prvo što je došlo, došlo je iz Bosne. U svojim nekakvim razmišljanima sam i mislio da će možda moja prva odskočna daska biti Slovenija, ili BiH - rekao je Pranjić za SportNews.hr, a onda otkrio kako su ga "kupili" iz Slobode.

- Kad je čovjek sjeo sa mnom i rekao "igrali ste najljepši fudbal čak i kada ste gubili, nama to treba". Tu me je on kupio i nakon tih riječi praktički sam odlučio preuzeti Slobodu. Znam kakva je situacija u bh. fudbalu, u Tuzli, ne čeka me lagan posao, ali sam spreman. Ovih 14 mjeseci koje sam ovdje radio bilo je bogatstvo - dodao je Pranjić.

S njim na Tušanj dolazi i kondicioni trener Stipo Dajaković.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 22 mar 2023, 08:02

Sad necemo samo najpostenije igrati, nego i najljepse. Samo se rezultat ne stavlja u prvi plan. ❤️

Sretno Pranjicu, od ovog do sad tesko moze gore. Problem je nepozmavanje igraca i protivnika, ali barem ovaj covjek zna dosta toga o fudbalu, s onakvim iskustvom jednostavno mozes prepoznati ko zna, a ko ne igrati ovaj sport. Da li ce sve to ustimati, pogledati ga sreca ili nesto deseto, vidjecemo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 22 mar 2023, 09:07

Moćni skauti naši stigli da isprate utakmice 3 HNL lige i to baš skautirali utakmice TRNJA u više navrata :damn:

Jako rizičan potez naše uprave, dovesti neprovjerenog trenera, što neko napisa Maradona kakvu je karijeru imao čovjek, a kakve rezultate kao trener.
ne bih da budem skeptičan, jer ne poznajem ovog čovjeka, ali ako nije zajeban lik, čvrste ruke i dobar motivator, te ne mulja sa upravom i nije jaran sa igračima, onda možda i može nešto napraviti sa igračima koje imamo, u suprotnom pjevat ćemo za 4 mjeseca opet druga liga druga liga....
Sky9 je napisao/la:
21 mar 2023, 23:51
Pranjić: Nakon tih riječi odlučio sam preuzeti Slobodu



Danijel Pranjić, nekadašnji igrač Bayerna i hrvatski reprezentativac oprosto se danas od NK Trnje i trenersku karijeru će nastaviti u Bosni i Hercegovini, na klupi tuzlanske Slobode.

Pranjić je na centru okupio fudbalere hrvatskog trećeligaša, održao kraći govor i gospodski napustio klub u kojem je proveo 14 mjeseci.

Za 43-godišnjaka ovo će biti prvi trenerski izazov u elitnom rangu jedne države.

- Sa svojim stručnim štabom sam se cijeli dao u projekat, možda previše brzo završava jer smo svi očekivali da ćemo izvući sezonu do kraja. Kad dođe ovako prilika koja je skok prema naprijed, jer uspjeh je skočiti iz trećeg ranga hrvatskog fudbala u prvoligaški život.

- Kad sam sjeo s ljudima iz Slobode oni su znali sve o meni. Nisam očekivao da se rad pratio u Bosni. Očekivao sam da se prati u Hrvatskoj, vjerovatno su ljudi koji znaju o fudbalu i koji prate fudbal znali na koji način radimo. Želja mi je bila da preuzmem nekog našeg prvoligaša, to se nije dogodilo, nije ni bilo kontakta. Prvo što je došlo, došlo je iz Bosne. U svojim nekakvim razmišljanima sam i mislio da će možda moja prva odskočna daska biti Slovenija, ili BiH - rekao je Pranjić za SportNews.hr, a onda otkrio kako su ga "kupili" iz Slobode.

- Kad je čovjek sjeo sa mnom i rekao "igrali ste najljepši fudbal čak i kada ste gubili, nama to treba". Tu me je on kupio i nakon tih riječi praktički sam odlučio preuzeti Slobodu. Znam kakva je situacija u bh. fudbalu, u Tuzli, ne čeka me lagan posao, ali sam spreman. Ovih 14 mjeseci koje sam ovdje radio bilo je bogatstvo - dodao je Pranjić.

S njim na Tušanj dolazi i kondicioni trener Stipo Dajaković.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

DeZerbi
Postovi: 208
Pridružen/a: 05 feb 2023, 10:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DeZerbi » 22 mar 2023, 10:26

Daj protiv Sarajeva besplatan ulaz i napravit totalno ludilo.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1708
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la FKBilder » 22 mar 2023, 10:30

Za Jahica je svjetski znalac....

E sada,nece on od njih za 7 dana napraviti Real, jos cemo se mi patiti do kraja, ali vjerujem da ih moze razbuditi, u taj voljni momenat, da ih moze natjerati da opucaju na gol recimo....
Ukoliko opstanemo onda bi mozda bilo rezultata, jer imace dovoljno vremena da to poslozi, i imace uvid u stanje.
Vec je snimio ono sto znalac Jaha nije ni sanjao. Nemamo snage, ne mogu potrcat u 60-oj. I dovodi svog kondicionog.
Kako god imace vatreno krstenje, i duel sa pitarima.
Neka nam je bog na pomoci.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 22 mar 2023, 10:47

FKBilder je napisao/la:
22 mar 2023, 10:30
Za Jahica je svjetski znalac....

E sada,nece on od njih za 7 dana napraviti Real, jos cemo se mi patiti do kraja, ali vjerujem da ih moze razbuditi, u taj voljni momenat, da ih moze natjerati da opucaju na gol recimo....
Ukoliko opstanemo onda bi mozda bilo rezultata, jer imace dovoljno vremena da to poslozi, i imace uvid u stanje.
Vec je snimio ono sto znalac Jaha nije ni sanjao. Nemamo snage, ne mogu potrcat u 60-oj. I dovodi svog kondicionog.
Kako god imace vatreno krstenje, i duel sa pitarima.
Neka nam je bog na pomoci.
Potpisujem sve rečeno.

Šta ti znači ime svi mogući regionalni mediji su prenjeli vijest o novom treneru, neće mu biti lako jer nije on još uvijek svjestan gdje dolazi, vjerujem da će razbuditi ekipu.

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 22 mar 2023, 11:01

Danas u 14:45h predstavljanje, a prvi trening već u 15h!
Moglo bi se malo i na trening, poželiti dobrodošlica i to :D
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919 i 15 gostiju.