FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa traje do: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
4
67%
Izvučemo nekako neriješeno
1
17%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
1
17%
 
Ukupno glasova: 6

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 08 maj 2021, 16:56

Sky9 je napisao/la:
08 maj 2021, 15:51
Pazi novinara, da čujemo mišljenje pomoćnog trenera FK Sloboda CITY Adnana Jahića😂
Ti mislis slucajno mu izletilo? 😊
samo Sloboda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 maj 2021, 16:57

Bravo momci
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 16:58

To bi bilo to, opstanak je i teoretski osiguran, sad do kraja opušteno... Ali nismo bez šansi da još kome koji bod otkinemo :!:
Zadnja izmjena: Sky9, dana/u 08 maj 2021, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 08 maj 2021, 16:58

Yebo sve samo sto ga spomenu dade gol, al ne mijenjam misljenje ovo bi i sasa matic uguro. Hvala Bogu zavrsi se ova utakmica i patnja u drugom poluvremenu u prvom smo odlicni bili sto me zacudilo. Idemo sad lagano bez pritiska zavrsit ovu dosadnu sezonu,a i sto ne bi prestigli zelju. Treca vezana pobjeda odradio se dobae posao u ovim kljucnim utakmicama. Idemo dalje pokusat ugrabit koji bod iz ovih sto nas slijedi malo tezih utakmica
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 08 maj 2021, 16:59

Sky9 je napisao/la:
08 maj 2021, 16:58
To bi bilo to, opstanak je i teoretski osiguran, sad do kraja opušteno...
Nista opusteno, sad do kraja uzimati premije od Sarajeva, Borca i ostalih klubova i igrati za njih, taman da se pokrijemo jos malo finansijski.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 17:03

bhpremijerliga12 je napisao/la:
08 maj 2021, 16:59
Sky9 je napisao/la:
08 maj 2021, 16:58
To bi bilo to, opstanak je i teoretski osiguran, sad do kraja opušteno...
Nista opusteno, sad do kraja uzimati premije od Sarajeva, Borca i ostalih klubova i igrati za njih, taman da se pokrijemo jos malo finansijski.
Dopisao sam, opušteno ali po bodove. Mi smo Sloboda, a ne neki seoski klub u pm. Naravno da ćemo ići na pobjedu u sva 4 sl. meča, pa šta bude.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
harry_90
Postovi: 19783
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 08 maj 2021, 17:11

Cestitke na opstanku,sampioni smo u tome :tokralju:

Sljedece sezone ganjat vrh,sve ostalo je ispod nivoa..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
zlajci
Postovi: 2595
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 maj 2021, 17:13

E sad smo tek osigurali opstanak.
tuzlanska Sloboda

Avatar
Gifron
Postovi: 4135
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 08 maj 2021, 17:18

Bravo momci, cilj ispunjen
Jedan grad, jedna ljubav!

Edin1982
Postovi: 458
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 08 maj 2021, 17:20

Hajmo sada prestici zeljanu na tabeli, dobit cemo vise para a dostizno je...

desperados
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 08 maj 2021, 17:23

Bravo momciiii !!!

Realno gledajuci iz prve polusezone i nismo zasluzili da se borimo s ovim ekipama za opstanak, ali zima nas je unazadila. Sad idemo lagano i pripremati se za sljedecu sezonu.

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2021, 17:44

Bravo Ziza, bravo momci, bravo brdo i navijaci. ❤

Sad lagano Alica isforsirati, isforsirati jos neke igrace na koje ozbiljnije racunas u narednoj sezoni.
Leko u par minuta dosta pokaza na krilu, pravo brz, izbori 2 kornera cini mi se, volio bih da ostane kod nas.
Steta sto se Osmic gusi na lijevom beku, totalno neupotrebljiv u fazi napada, vjerovatno zrtva taktike gdje dosta koristi svoju brzinu i pozrtvovanost u fazi odbrane.


Zanimljivo i kako par forumasa nestade s teme otkako pocesmo pobjedjivati, ljudske gromade.
Ocekujem i od druga Ultre da sad stane u odbranu Grade pod izgovorom kako se kuhalo da ispadnu Olimpik, Mladost, Radnik, Krupa i zato mi ostadosmo, a ne zbog pozitivnog soka kao i dovodjenja par igraca. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 08 maj 2021, 17:45

Pohvale za igrace, Zizovic pokazao da je trener kakav treba Slobodi.....nije igrao na zicer, napao je odmah i kad su dali go napadali su a ne ko prije das go i brani se i strahuj da ne primis, prvo poluvrijeme odlicno, ponistena po meni dva cista gola.....Olimpik nije naivna ekipa ali nisu uspjeli nista napraviti....
🔴⚫️

Avatar
hondas
Postovi: 1104
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 08 maj 2021, 18:42

Bravo momci,niko niko samo Sloboda samo Sloboda

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 18:44

Ako ništa, u srijedu ćemo na Koševu konačno imati suđenje koje neće ići u korist domaćinu...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Slobodas
Postovi: 3473
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 08 maj 2021, 19:01

:clap: :thumbup:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 08 maj 2021, 19:23

Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 17:44
Bravo Ziza, bravo momci, bravo brdo i navijaci. ❤

Sad lagano Alica isforsirati, isforsirati jos neke igrace na koje ozbiljnije racunas u narednoj sezoni.
Leko u par minuta dosta pokaza na krilu, pravo brz, izbori 2 kornera cini mi se, volio bih da ostane kod nas.
Steta sto se Osmic gusi na lijevom beku, totalno neupotrebljiv u fazi napada, vjerovatno zrtva taktike gdje dosta koristi svoju brzinu i pozrtvovanost u fazi odbrane.


Zanimljivo i kako par forumasa nestade s teme otkako pocesmo pobjedjivati, ljudske gromade.
Ocekujem i od druga Ultre da sad stane u odbranu Grade pod izgovorom kako se kuhalo da ispadnu Olimpik, Mladost, Radnik, Krupa i zato mi ostadosmo, a ne zbog pozitivnog soka kao i dovodjenja par igraca. 😁
pa Gradimir i dalje ima 100% vise bodova od Zizovica,ne znam o cemu pricamo. Poenta price je da je moglo i bez ovog, da se reagovalo na polusezoni, da su se dovela pojacanja koje su ljudi trazili moglo se mirno nastaviti gdje se stalo u prvoj polusezoni, bez narusavanja atmosfere, bez ubijanja ekipe u pojam. Opstanak se mogao puno ranije i osigurati, da uopste i ne dodje do rasula kojeg su izazvali pojedini mislioci iz rukovodstva pa poslije kuku majko pomagajte.

Zizovic je uzeo bodove svim ekipama kojim je i Grado (sa pojacanjima koje je dobio), a nije uzeo ni jednoj jacoj ekipi ko sto je Grado znao, ako cemo tako postaviti stvari. U krajnjoj liniji ako je vec odluceno da se mijenja i Zizovic i ovi igraci da su dosli na zimu bolje bi bilo.

stvarno ne znam cemu potreba da se ponizava Gradimirov rad kad da nije bilo tih 22 boda mi bi bili prva ekipa kojoj bi spakovali ispadanje. Ali hajd ovdje je i tudje **** sladje, samo zasluge domacih ljudi ne treba spominjati

uostalom ja sam i pisao da Grado treba da ide kad su se narusili odnosi zbog vise interesu kluba, ovako ove neznalice nek zahvale Zizovicu sto je uspio da to malo sabere, i onom ko ga je doveo.

a na konto te zadnje recenice, kad smo mi zadnji put imali posteno sudjenje u sudaru sa konkurentnima, za sta god nam to bilo, osim ove sezone.

Radniku je ispast, a danasnjim rezultatom Mladost se vjerovatno namjestila da ona bude taj drugi tim, mada i Slavko Petrovic (kojeg ovdje neki smatraju trenerskim genijem) sa znacajno jacom ekipom se isto pravo trudi da ispadne.

cestitke momcima sto su iznijeli dobro ove 3 utakmice, profesionalno odradili, prije svih Said i Jusa koji vode ovu ekipu, pa onda i strijelci golova.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 08 maj 2021, 19:35

ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 maj 2021, 19:23
Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 17:44
Bravo Ziza, bravo momci, bravo brdo i navijaci. ❤

Sad lagano Alica isforsirati, isforsirati jos neke igrace na koje ozbiljnije racunas u narednoj sezoni.
Leko u par minuta dosta pokaza na krilu, pravo brz, izbori 2 kornera cini mi se, volio bih da ostane kod nas.
Steta sto se Osmic gusi na lijevom beku, totalno neupotrebljiv u fazi napada, vjerovatno zrtva taktike gdje dosta koristi svoju brzinu i pozrtvovanost u fazi odbrane.


Zanimljivo i kako par forumasa nestade s teme otkako pocesmo pobjedjivati, ljudske gromade.
Ocekujem i od druga Ultre da sad stane u odbranu Grade pod izgovorom kako se kuhalo da ispadnu Olimpik, Mladost, Radnik, Krupa i zato mi ostadosmo, a ne zbog pozitivnog soka kao i dovodjenja par igraca. 😁
pa Gradimir i dalje ima 100% vise bodova od Zizovica,ne znam o cemu pricamo. Poenta price je da je moglo i bez ovog, da se reagovalo na polusezoni, da su se dovela pojacanja koje su ljudi trazili moglo se mirno nastaviti gdje se stalo u prvoj polusezoni, bez narusavanja atmosfere, bez ubijanja ekipe u pojam. Opstanak se mogao puno ranije i osigurati, da uopste i ne dodje do rasula kojeg su izazvali pojedini mislioci iz rukovodstva pa poslije kuku majko pomagajte.

Zizovic je uzeo bodove svim ekipama kojim je i Grado (sa pojacanjima koje je dobio), a nije uzeo ni jednoj jacoj ekipi ko sto je Grado znao, ako cemo tako postaviti stvari. U krajnjoj liniji ako je vec odluceno da se mijenja i Zizovic i ovi igraci da su dosli na zimu bolje bi bilo.

stvarno ne znam cemu potreba da se ponizava Gradimirov rad kad da nije bilo tih 22 boda mi bi bili prva ekipa kojoj bi spakovali ispadanje. Ali hajd ovdje je i tudje **** sladje, samo zasluge domacih ljudi ne treba spominjati

uostalom ja sam i pisao da Grado treba da ide kad su se narusili odnosi zbog vise interesu kluba, ovako ove neznalice nek zahvale Zizovicu sto je uspio da to malo sabere, i onom ko ga je doveo.

a na konto te zadnje recenice, kad smo mi zadnji put imali posteno sudjenje u sudaru sa konkurentnima, za sta god nam to bilo, osim ove sezone.

Radniku je ispast, a danasnjim rezultatom Mladost se vjerovatno namjestila da ona bude taj drugi tim, mada i Slavko Petrovic (kojeg ovdje neki smatraju trenerskim genijem) sa znacajno jacom ekipom se isto pravo trudi da ispadne.

cestitke momcima sto su iznijeli dobro ove 3 utakmice, profesionalno odradili, prije svih Said i Jusa koji vode ovu ekipu, pa onda i strijelci golova.
Šta ima genije? Grado vodio ekipu u 19 kola,od "jacih"ekipa uzeo je bodove Borcu i Zelji.A Ziza 7 utakmica uzeo svim konkurentima(osim eto Krupe gdje je onaj teren tbjrbi) i + Zelji uzeo 3 boda,i da ne zaboravimo onaj "penal" protiv TC koji uopste nije postojao haha,igramo fino,naravno nije to jos za neku borbu za evropu,u svakom slucaju hvala Gradi na Golubovicu,Tomasevicu,Alicu,Kurtalicu a Zizu treba pustit do kraja,i sledece sezone mu dat tu slobodu da dovede igrace koje zeli,da odpusti koje zeli(po meni nemaju sta u Slobodi radit Mujkic,Salihovic,Ristic,Kadric,Resic,Markovic,Resic,Nisic i za njihove plate se brat bratu mogu dovest 2 solidna igraca)

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 maj 2021, 19:36

Svaka čast za ekipu, odradili su što je trebalo za ostanak. Sada rasterećeni do kraja odigrati i ja bih dao priliku mladim igračima barem po poluvrijeme ili pola sata ako ne više. Iduće sezone očekujem iskorak i borbu za evropu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 08 maj 2021, 19:39

admirrx je napisao/la:
08 maj 2021, 19:35
ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 maj 2021, 19:23
Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 17:44
Bravo Ziza, bravo momci, bravo brdo i navijaci. ❤

Sad lagano Alica isforsirati, isforsirati jos neke igrace na koje ozbiljnije racunas u narednoj sezoni.
Leko u par minuta dosta pokaza na krilu, pravo brz, izbori 2 kornera cini mi se, volio bih da ostane kod nas.
Steta sto se Osmic gusi na lijevom beku, totalno neupotrebljiv u fazi napada, vjerovatno zrtva taktike gdje dosta koristi svoju brzinu i pozrtvovanost u fazi odbrane.


Zanimljivo i kako par forumasa nestade s teme otkako pocesmo pobjedjivati, ljudske gromade.
Ocekujem i od druga Ultre da sad stane u odbranu Grade pod izgovorom kako se kuhalo da ispadnu Olimpik, Mladost, Radnik, Krupa i zato mi ostadosmo, a ne zbog pozitivnog soka kao i dovodjenja par igraca. 😁
pa Gradimir i dalje ima 100% vise bodova od Zizovica,ne znam o cemu pricamo. Poenta price je da je moglo i bez ovog, da se reagovalo na polusezoni, da su se dovela pojacanja koje su ljudi trazili moglo se mirno nastaviti gdje se stalo u prvoj polusezoni, bez narusavanja atmosfere, bez ubijanja ekipe u pojam. Opstanak se mogao puno ranije i osigurati, da uopste i ne dodje do rasula kojeg su izazvali pojedini mislioci iz rukovodstva pa poslije kuku majko pomagajte.

Zizovic je uzeo bodove svim ekipama kojim je i Grado (sa pojacanjima koje je dobio), a nije uzeo ni jednoj jacoj ekipi ko sto je Grado znao, ako cemo tako postaviti stvari. U krajnjoj liniji ako je vec odluceno da se mijenja i Zizovic i ovi igraci da su dosli na zimu bolje bi bilo.

stvarno ne znam cemu potreba da se ponizava Gradimirov rad kad da nije bilo tih 22 boda mi bi bili prva ekipa kojoj bi spakovali ispadanje. Ali hajd ovdje je i tudje **** sladje, samo zasluge domacih ljudi ne treba spominjati

uostalom ja sam i pisao da Grado treba da ide kad su se narusili odnosi zbog vise interesu kluba, ovako ove neznalice nek zahvale Zizovicu sto je uspio da to malo sabere, i onom ko ga je doveo.

a na konto te zadnje recenice, kad smo mi zadnji put imali posteno sudjenje u sudaru sa konkurentnima, za sta god nam to bilo, osim ove sezone.

Radniku je ispast, a danasnjim rezultatom Mladost se vjerovatno namjestila da ona bude taj drugi tim, mada i Slavko Petrovic (kojeg ovdje neki smatraju trenerskim genijem) sa znacajno jacom ekipom se isto pravo trudi da ispadne.

cestitke momcima sto su iznijeli dobro ove 3 utakmice, profesionalno odradili, prije svih Said i Jusa koji vode ovu ekipu, pa onda i strijelci golova.
Šta ima genije? Grado vodio ekipu u 19 kola,od "jacih"ekipa uzeo je bodove Borcu i Zelji.A Ziza 7 utakmica uzeo svim konkurentima(osim eto Krupe gdje je onaj teren tbjrbi) i + Zelji uzeo 3 boda,i da ne zaboravimo onaj "penal" protiv TC koji uopste nije postojao haha,igramo fino,naravno nije to jos za neku borbu za evropu,u svakom slucaju hvala Gradi na Golubovicu,Tomasevicu,Osmicu,Kurtalicu a Zizu treba pustit do kraja,i sledece sezone mu dat tu slobodu da dovede igrace koje zeli,da odpusti koje zeli(po meni nemaju sta u Slobodi radit Mujkic,Salihovic,Ristic,Kadric,Resic,Markovic,Nisic i za njihove plate se brat bratu mogu dovest 2 solidna igraca)

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.