FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa traje do: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
5
71%
Izvučemo nekako neriješeno
1
14%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
1
14%
 
Ukupno glasova: 7

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 19:40

Ma Grado je obavio lavovski dio posla, i hvala mu za temelj koji je postavio i 22 boda jesenas. Mnogi su bili skeptici i zbog njegovog neiskustva i zbog tanke ekipe.

Preokret u našu korist je krenuo kad nam je došao Dženis, a zna se ko ga je nama poslao. Lik mi je drag nevjerovatno, kako se bori za naš dres.

I hvala ovome što nam posla Dženisa i dovede Žižu i ova 3 igrača, pa to sad izgleda stvarno OK.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2021, 19:40

ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 maj 2021, 19:23
Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 17:44
Bravo Ziza, bravo momci, bravo brdo i navijaci. ❤

Sad lagano Alica isforsirati, isforsirati jos neke igrace na koje ozbiljnije racunas u narednoj sezoni.
Leko u par minuta dosta pokaza na krilu, pravo brz, izbori 2 kornera cini mi se, volio bih da ostane kod nas.
Steta sto se Osmic gusi na lijevom beku, totalno neupotrebljiv u fazi napada, vjerovatno zrtva taktike gdje dosta koristi svoju brzinu i pozrtvovanost u fazi odbrane.


Zanimljivo i kako par forumasa nestade s teme otkako pocesmo pobjedjivati, ljudske gromade.
Ocekujem i od druga Ultre da sad stane u odbranu Grade pod izgovorom kako se kuhalo da ispadnu Olimpik, Mladost, Radnik, Krupa i zato mi ostadosmo, a ne zbog pozitivnog soka kao i dovodjenja par igraca. 😁
pa Gradimir i dalje ima 100% vise bodova od Zizovica,ne znam o cemu pricamo. Poenta price je da je moglo i bez ovog, da se reagovalo na polusezoni, da su se dovela pojacanja koje su ljudi trazili moglo se mirno nastaviti gdje se stalo u prvoj polusezoni, bez narusavanja atmosfere, bez ubijanja ekipe u pojam. Opstanak se mogao puno ranije i osigurati, da uopste i ne dodje do rasula kojeg su izazvali pojedini mislioci iz rukovodstva pa poslije kuku majko pomagajte.

Zizovic je uzeo bodove svim ekipama kojim je i Grado (sa pojacanjima koje je dobio), a nije uzeo ni jednoj jacoj ekipi ko sto je Grado znao, ako cemo tako postaviti stvari. U krajnjoj liniji ako je vec odluceno da se mijenja i Zizovic i ovi igraci da su dosli na zimu bolje bi bilo.

stvarno ne znam cemu potreba da se ponizava Gradimirov rad kad da nije bilo tih 22 boda mi bi bili prva ekipa kojoj bi spakovali ispadanje. Ali hajd ovdje je i tudje **** sladje, samo zasluge domacih ljudi ne treba spominjati

uostalom ja sam i pisao da Grado treba da ide kad su se narusili odnosi zbog vise interesu kluba, ovako ove neznalice nek zahvale Zizovicu sto je uspio da to malo sabere, i onom ko ga je doveo.

a na konto te zadnje recenice, kad smo mi zadnji put imali posteno sudjenje u sudaru sa konkurentnima, za sta god nam to bilo, osim ove sezone.

Radniku je ispast, a danasnjim rezultatom Mladost se vjerovatno namjestila da ona bude taj drugi tim, mada i Slavko Petrovic (kojeg ovdje neki smatraju trenerskim genijem) sa znacajno jacom ekipom se isto pravo trudi da ispadne.

cestitke momcima sto su iznijeli dobro ove 3 utakmice, profesionalno odradili, prije svih Said i Jusa koji vode ovu ekipu, pa onda i strijelci golova.
Salim se ja malo jer si ga bezdisno pravdao i kad nije bilo osnove, nista zlonamjerno.
On je jednostavno morao otici i probati se sa tim pozitivnim sokom, uspjelo se i to je to. Cak i od pojacanja samo Ilic i Balic su ti koji su upali u ekipu, ostalo nebitno i bez nekog ucinka i minutaze.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skojevska
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 08 maj 2021, 19:44

Dobar je Grado al' menadzerima, kako on ode Kadric provala ne vidi terena.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 08 maj 2021, 19:46

admirrx je napisao/la:
08 maj 2021, 19:35
ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 maj 2021, 19:23
Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 17:44
Bravo Ziza, bravo momci, bravo brdo i navijaci. ❤

Sad lagano Alica isforsirati, isforsirati jos neke igrace na koje ozbiljnije racunas u narednoj sezoni.
Leko u par minuta dosta pokaza na krilu, pravo brz, izbori 2 kornera cini mi se, volio bih da ostane kod nas.
Steta sto se Osmic gusi na lijevom beku, totalno neupotrebljiv u fazi napada, vjerovatno zrtva taktike gdje dosta koristi svoju brzinu i pozrtvovanost u fazi odbrane.


Zanimljivo i kako par forumasa nestade s teme otkako pocesmo pobjedjivati, ljudske gromade.
Ocekujem i od druga Ultre da sad stane u odbranu Grade pod izgovorom kako se kuhalo da ispadnu Olimpik, Mladost, Radnik, Krupa i zato mi ostadosmo, a ne zbog pozitivnog soka kao i dovodjenja par igraca. 😁
pa Gradimir i dalje ima 100% vise bodova od Zizovica,ne znam o cemu pricamo. Poenta price je da je moglo i bez ovog, da se reagovalo na polusezoni, da su se dovela pojacanja koje su ljudi trazili moglo se mirno nastaviti gdje se stalo u prvoj polusezoni, bez narusavanja atmosfere, bez ubijanja ekipe u pojam. Opstanak se mogao puno ranije i osigurati, da uopste i ne dodje do rasula kojeg su izazvali pojedini mislioci iz rukovodstva pa poslije kuku majko pomagajte.

Zizovic je uzeo bodove svim ekipama kojim je i Grado (sa pojacanjima koje je dobio), a nije uzeo ni jednoj jacoj ekipi ko sto je Grado znao, ako cemo tako postaviti stvari. U krajnjoj liniji ako je vec odluceno da se mijenja i Zizovic i ovi igraci da su dosli na zimu bolje bi bilo.

stvarno ne znam cemu potreba da se ponizava Gradimirov rad kad da nije bilo tih 22 boda mi bi bili prva ekipa kojoj bi spakovali ispadanje. Ali hajd ovdje je i tudje **** sladje, samo zasluge domacih ljudi ne treba spominjati

uostalom ja sam i pisao da Grado treba da ide kad su se narusili odnosi zbog vise interesu kluba, ovako ove neznalice nek zahvale Zizovicu sto je uspio da to malo sabere, i onom ko ga je doveo.

a na konto te zadnje recenice, kad smo mi zadnji put imali posteno sudjenje u sudaru sa konkurentnima, za sta god nam to bilo, osim ove sezone.

Radniku je ispast, a danasnjim rezultatom Mladost se vjerovatno namjestila da ona bude taj drugi tim, mada i Slavko Petrovic (kojeg ovdje neki smatraju trenerskim genijem) sa znacajno jacom ekipom se isto pravo trudi da ispadne.

cestitke momcima sto su iznijeli dobro ove 3 utakmice, profesionalno odradili, prije svih Said i Jusa koji vode ovu ekipu, pa onda i strijelci golova.
Šta ima genije? Grado vodio ekipu u 19 kola,od "jacih"ekipa uzeo je bodove Borcu i Zelji.A Ziza 7 utakmica uzeo svim konkurentima(osim eto Krupe gdje je onaj teren tbjrbi) i + Zelji uzeo 3 boda,i da ne zaboravimo onaj "penal" protiv TC koji uopste nije postojao haha,igramo fino,naravno nije to jos za neku borbu za evropu,u svakom slucaju hvala Gradi na Golubovicu,Tomasevicu,Alicu,Kurtalicu a Zizu treba pustit do kraja,i sledece sezone mu dat tu slobodu da dovede igrace koje zeli,da odpusti koje zeli(po meni nemaju sta u Slobodi radit Mujkic,Salihovic,Ristic,Kadric,Resic,Markovic,Resic,Nisic i za njihove plate se brat bratu mogu dovest 2 solidna igraca)
Nema nista sta ima kod tebe?

Siroki je slabija ekipa inace, a uzeo je bodove i u Krupi na tom tbjrbi terenu. I u prvom dijelu sezone nismo ni jednom osteceni ?
ne znam cemu potreba omalovazavanja tog ucinka iz prvog dijela, i ekipe koja se napravila od oskudnih resursa. Sam si i naveo i igrace koji su isforsirani, ima tu jos i dzenis, devedzic, fedor, osmic- kompletan kostur ekipe.

I ne znam gdje pise da Zizovic treba da ide? cak sta vise koliko vidim pise da ako se htjelo mijenjati trebalo je ranije, i dati covjeku vremena da dovede i pojacanja i spremi ekipu. Da se sva ova drama mogla izbjeci samo da imamo pismene ljude u klubu, ali eto

i to je i veliki uspjeh Zizovica, nema govora, i onog ko je reagovao na vrijeme da ih uozbilji. Vjerujte ljudi raditi bilo kojem treneru sa likom koji se u kosarku razumije ko Aid Berbic nije lako, a ovi se u fudbal razumiju ko Aid Berbic u kosarku.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 20:27

Nema sta svaka cast, strahovo sam od ove utakmice reko i bod ako uzmemo puna saka , medjutim odradise do kraja, svaka cast opstanak osiguran :thumbup:
Sad treba vidjet pomoc sarajevu i velezu a zapet s borcem i sirokim.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 08 maj 2021, 20:33

Sariel1987 je napisao/la:
08 maj 2021, 20:27
Nema sta svaka cast, strahovo sam od ove utakmice reko i bod ako uzmemo puna saka , medjutim odradise do kraja, svaka cast opstanak osiguran :thumbup:
Sad treba vidjet pomoc sarajevu i velezu a zapet s borcem i sirokim.
ne treba nikom pomoc,znamo svi kako je velez nama pomogao,treba dat priliku ovim mladjim igracima sto su tu,leko i djordjic itd,a zapet protiv svakoga pa nek se i prime 3 gola.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 08 maj 2021, 20:36

Upravu ste, sada mirne glave, bez pritiska dati priliku momcima poput Alica, ali ne svima mijenjati jednog dvojicu po utakmici. Necemo cirkus praviti.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 20:38

Svako ima pravo na misljenje. Ja mislim da se trebamo konacno odmaknut od te price sami protiv svih, i okrenut stranicu. Zarad buducnosti ko to ne konta i misli da mozemo sve sami onda nam fakat nema pomoci. Krajnje nepotrebno vodit bitke koje su davno zavrsene. Plus u inat svemu sto se sad radi u ligi.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 08 maj 2021, 20:48

Sky9 je napisao/la:
08 maj 2021, 19:40
Ma Grado je obavio lavovski dio posla, i hvala mu za temelj koji je postavio i 22 boda jesenas. Mnogi su bili skeptici i zbog njegovog neiskustva i zbog tanke ekipe.

Preokret u našu korist je krenuo kad nam je došao Dženis, a zna se ko ga je nama poslao. Lik mi je drag nevjerovatno, kako se bori za naš dres.

I hvala ovome što nam posla Dženisa i dovede Žižu i ova 3 igrača, pa to sad izgleda stvarno OK.
Dzenis je interesantan igrac i u svakom slucaju bi ga vrijedilo zadrzati jer vjerujem da on moze jos bolje. To je igrac koji nije za malog kluba, on se hrani atmosferom, nabojem i sigurno kad se vrate navijaci da ce biti jos bolji. Slican tome je Crnkic recimo, koliko god da mi ne volili ali to je igrac koji bi pred navijacima i u utakmicama sa nabojem uvijek davao vise, a ja volim takve tipove igraca.

mali Osmic mi se cini da je slican i da ce pod nabojem biti jos bolji. Ostale jedva cekam da vidim kako ce se snaci jer nije isto igrati pred praznim tribinama kad pogrijesis, pa se izvuces, ili kad pocnu **** mater sa zapada nakon greske pa onda ides iz jedne u drugu. Bice zanimljivo neke momke vidjeti kakvi su pod pritiskom. Recimo za Fedora odmah znamo da ne moze pritiska.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 20:49

Mene osmic podsjeca trkom na ordagica . Ok podsjeca.. :)

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2021, 20:53

Fedor ne moze fudbala, bilo navijaca ili ne. On me dosta razocarao, sve sam ocekivao od njega da procepi, da pocne vise asistirati, gurati/proturati lopte prema naprijed u napadu, ali nimukajet.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 20:56

Ma pola ekipe je za kipovanja :lolno:

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 20:56

Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 20:53
Fedor ne moze fudbala, bilo navijaca ili ne. On me dosta razocarao, sve sam ocekivao od njega da procepi, da pocne vise asistirati, gurati/proturati lopte prema naprijed u napadu, ali nimukajet.
Pa šta bi ovo danas, idealan njegov centaršut, protiv mdk jedini gol. Bolji je u zadnje vrijeme...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 20:59

Ma on i abid u paket aranzmanu hvala im i dje culi

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 08 maj 2021, 20:59

Sky9 je napisao/la:
08 maj 2021, 20:56
Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 20:53
Fedor ne moze fudbala, bilo navijaca ili ne. On me dosta razocarao, sve sam ocekivao od njega da procepi, da pocne vise asistirati, gurati/proturati lopte prema naprijed u napadu, ali nimukajet.
Pa šta bi ovo danas, idealan njegov centaršut, protiv mdk jedini gol. Bolji je u zadnje vrijeme...
Danas odigrao odlicnu utakmicu,protiv Mladosti fin go,volio bi da ostane jer se dosta bori i kad ga zabijemu uvijek je medju glasnijima :opaopa:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 21:02

Alibi igrac. Koju on poziciju kod nas igra?

Edin1982
Postovi: 458
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 08 maj 2021, 21:03

Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 20:53
Fedor ne moze fudbala, bilo navijaca ili ne. On me dosta razocarao, sve sam ocekivao od njega da procepi, da pocne vise asistirati, gurati/proturati lopte prema naprijed u napadu, ali nimukajet.
Fedor je danas kljuc pobijede bio realno, blokirao sut Karica, I na kraju hladno primi loptu I dade pas za kontru za drugi gol, a I u prosla dva kola dobar bio po meni..

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 21:04

Edin1982 je napisao/la:
08 maj 2021, 21:03
Beduin je napisao/la:
08 maj 2021, 20:53
Fedor ne moze fudbala, bilo navijaca ili ne. On me dosta razocarao, sve sam ocekivao od njega da procepi, da pocne vise asistirati, gurati/proturati lopte prema naprijed u napadu, ali nimukajet.
Fedor je danas kljuc pobijede bio realno, blokirao sut Karica, I na kraju hladno primi loptu I dade pas za kontru za drugi gol, a I u prosla dva kola dobar bio po meni..
A to za drugi gol sam i zaboravio. Doktorska predasistencija što bi rekli susjedi.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 maj 2021, 21:18

Brate drugo go je pao iz opsade u nasih 16 bukvalno na kraju. Kad smo ga lako mogli i primit. A nismo mogli zadrzat loptu i smirit igru. Nebitno po meni alibi igrac dodaj do sebe prvom vrati i nazad ako treba bez zalijetanja. Isto ko sto i abid valja pa posle 30 minuta na krilu ni aut ne moze izvest a krilo . Reqlno ovo je ekipa za opstanak i tu sva prica prestaje.

Avatar
Sky9
Postovi: 9997
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 maj 2021, 21:20

Ma ekipa je za opstanak bez dileme. Vidjet ćemo šta naredni period nosi. Nek smo mi završili opstanak da ne moramo zdravlje trošiti ova 4 zadnja kola...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.