FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
FKBilder
Postovi: 1703
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 dec 2021, 23:59

Jusic, Husejnovic, Civic, Bukvic, Beganovic, Veselinovic, Maksimovic su sasvim respektabilna imena za PL BiH.....Niti Zeljo, niti Siroki,nisu igracki bolji,pola lige je u 5 deka.
Nije meni krivo sto smo tu gdje jesmo, nego sto smo realno trebali biti barem 3,ili 4....Ispustili smo to...Ako su problem plate, to se rjesava na pauzi, jer ovako klub trpi...Opet kazem u Zelji je nema mjesecima, pa opet ljudi igraju, i bore se....Sve to treba po dzepu udariti.....
Kada vas covjek cita reko bi nije do trenera, nije do igraca, nije do uprave, pa do koga je, do tebe ili do mene mozda.....
Pu yebem ti ,pun mi je kofer vise stabilizacija, borbi za opstanak i suti dobro je.....nije dobro....nije dobro zivot mi prodje u sportskom jadu i cemeru nadajuci se....Mladen mora ici, Spahi dati platu koliku trazi, dovesti 2 ili 3 pojacanja i zaganjat kup, i sto bolji plasman. Moraju, dosta neka idu svi u pm

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 06 dec 2021, 00:10

FKBilder je napisao/la:
05 dec 2021, 23:59
Jusic, Husejnovic, Civic, Bukvic, Beganovic, Veselinovic, Maksimovic su sasvim respektabilna imena za PL BiH.....Niti Zeljo, niti Siroki,nisu igracki bolji,pola lige je u 5 deka.
Nije meni krivo sto smo tu gdje jesmo, nego sto smo realno trebali biti barem 3,ili 4....Ispustili smo to...Ako su problem plate, to se rjesava na pauzi, jer ovako klub trpi...Opet kazem u Zelji je nema mjesecima, pa opet ljudi igraju, i bore se....Sve to treba po dzepu udariti.....
Kada vas covjek cita reko bi nije do trenera, nije do igraca, nije do uprave, pa do koga je, do tebe ili do mene mozda.....
pa za nase svasta mozemo reci, da ne znaju, da ne mogu, da nisu dorasli, da su neiskusni, ali ne mozemo reci da se ne bore. Ja sam siguran da daju svaku utakmicu sve od sebe.

Ali jednostavno nema kvaliteta, nisu obezbijedjeni uslovi da se dovede kvalitet, ovo sto mi imamo sa 7-8 djece medju 20 je puka sreca da su se djeca pokazala pa da nije krah totalni, sa sportskog, finansijskog i organizacionog aspketa, kao i sa aspekta sportske kulture i ambijenta nije obezbijedjeno nista cime bi mi zasluzili 7.mjesto, a kamo li vise od toga.
i uprava je prezadovoljna ucinkom ekipe, svjesni s kakvim alatima se radi, ali ne smiju to javno reci zbog ovog blagog nezadovljstva ljudi serijom slabijih rezultata.

ne mogu reci slabijih igara, jer nasa igra je bila ista i u Sirokom, i protiv Zrinjskog u kupu, i svaku utakmicu mi igramo isto vec mjesecima.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

antisisoja1919
Postovi: 3420
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 06 dec 2021, 00:29

ultrasstyle_tz je napisao/la:
06 dec 2021, 00:10
FKBilder je napisao/la:
05 dec 2021, 23:59
Jusic, Husejnovic, Civic, Bukvic, Beganovic, Veselinovic, Maksimovic su sasvim respektabilna imena za PL BiH.....Niti Zeljo, niti Siroki,nisu igracki bolji,pola lige je u 5 deka.
Nije meni krivo sto smo tu gdje jesmo, nego sto smo realno trebali biti barem 3,ili 4....Ispustili smo to...Ako su problem plate, to se rjesava na pauzi, jer ovako klub trpi...Opet kazem u Zelji je nema mjesecima, pa opet ljudi igraju, i bore se....Sve to treba po dzepu udariti.....
Kada vas covjek cita reko bi nije do trenera, nije do igraca, nije do uprave, pa do koga je, do tebe ili do mene mozda.....
pa za nase svasta mozemo reci, da ne znaju, da ne mogu, da nisu dorasli, da su neiskusni, ali ne mozemo reci da se ne bore. Ja sam siguran da daju svaku utakmicu sve od sebe.

Ali jednostavno nema kvaliteta, nisu obezbijedjeni uslovi da se dovede kvalitet, ovo sto mi imamo sa 7-8 djece medju 20 je puka sreca da su se djeca pokazala pa da nije krah totalni, sa sportskog, finansijskog i organizacionog aspketa, kao i sa aspekta sportske kulture i ambijenta nije obezbijedjeno nista cime bi mi zasluzili 7.mjesto, a kamo li vise od toga.
i uprava je prezadovoljna ucinkom ekipe, svjesni s kakvim alatima se radi, ali ne smiju to javno reci zbog ovog blagog nezadovljstva ljudi serijom slabijih rezultata.

ne mogu reci slabijih igara, jer nasa igra je bila ista i u Sirokom, i protiv Zrinjskog u kupu, i svaku utakmicu mi igramo isto vec mjesecima.
U cijeloj ovoj raspravi, mislim da niko od nas nije komentarisao igrace u smislu da li se trude i bore. Svi se oni trude i bore onoliko koliko mogu, vjerovatno. Problem je sto igraci koji mogu pravit razliku i neki iskorak u ekipi su zrtva mladenovog sistema i taktike, a prvenstveno hira i inata.
Ponvaljvam po ko zna koji put, sto mora Dzenis igrat zadnjeg veznog a na klupi ostavis Kurtu, Hasanovica i ove mladje igrace. Plus dovedes Hasanovica, ne racunas skoro na njega, samo trosak klubu. Pa onda Civa 10 utakmica ocajan, sve golove po njegovoj strani primamo, on ne zeli ni da pokusa sa malim Kapetom( izuzetak ova 2 kola zadnja). Koja logika, to on ne smije izbacit nekog igraca kojeg je on trazio da se dovede da time ne rusi svoju reputaciju jel? Toliko mladih igraca imamo i on nema muda da im barem 2 utakimce za sezonu da. Kad vec imamo takve dragulje, koristi ih jbg. Neke ekipe bi sve dale da ih imaju kod sebe. Jer ne moze bit los momak koji je standardni juniorski reprezentativac. Karisik eto igra ove zadnje utakmice, a nista bolje od Kenina nije
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3420
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 06 dec 2021, 00:38

I onda svi **** sta stignemo ovoj djeci kad odu u drugi klub, jer nisu ostali u Slobodi. Pa normalno da ce otici negdje gdje ce ih neko cijenit i koristit ono sto su. Niko se ne pita kroz kakve torture, al bukvalno, prolaze dok su tu i sto na njima neko lijeci svoje komplekse
Volim tebe, više od sebe

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 06 dec 2021, 10:46

ultrasstyle_tz je napisao/la:
05 dec 2021, 21:32
Sky9 je napisao/la:
05 dec 2021, 21:28
ultrasstyle_tz je napisao/la:
05 dec 2021, 21:22


Sloboda ni po cemu nije Zrinjski, pa ne moze ni trenera birati na isti nacin
Za početak neka kopira od njega - otkaz Žižoviću i potraga za trenerom koji ima moderan pogled na vođenje ekipe, a ne ovaj kvazi-Murinjo stil.
1500
2000, 2000,2000,300
2000,3000,
300,1500,2000
3000

malo je i za Federalnu...

Pita od govana se ne pravi. Iako ste me razapinjali kad sam govorio kako smo imali puno srece u pocetku i da ce se to kasnije negdje vratiti, ja mislim da ni jedan trener ne bi vise b napravio sa ovom ekipom. Vjerovatno ni jedan ozbiljan nece pristati da je vodi bez znacajnih pojacanja, a to je drugi problem uprave, ne moze se sa 300 KM napadat Borac u BL, Sarajevo, Zeljo, Zrinjski

samo se nadam da Zizovic nije postao odjednom nepozeljan jer je trazio plate za igrace prije pauze
Limitirana ekipa makar neko shvata.

olympiquesa
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 maj 2021, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la olympiquesa » 06 dec 2021, 10:51

Vise
Zadnja izmjena: olympiquesa, dana/u 10 jan 2022, 13:22, ukupno mijenjano 1 put.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 06 dec 2021, 11:05

olympiquesa je napisao/la:
06 dec 2021, 10:51
Vise zaradi Sulejman Krpic nego Slobodinih prvih 11 .
Sta je tu nejasno, kada izvade pare plate igrace doci ce i rezultati.
Zizovic odlicno odradio posao sa ovakvim sastavom i platama.
Pusti se te luzerske price
Zeljo bez icega zavrsi ispred nas..znaci bez igraca(dovodili odpatke iz drugih ekipa) bez plata,bez priprema zavrsi ispred nas..
Siroki isto,ljudi zamjeniše trenera,90% igrackog kadra zamijene+im Jurilj koji je bio medju jacim krilima u PL ode iz kluba a Ikic se povrijedi.Takav Siroki zavrsi isto ispred nas.Ne pali vise ta prica limitirana ekipa...Ne igraju nam u ligi Bayern,Milan,Liverpool,Celzi.

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 06 dec 2021, 11:26

admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:05
olympiquesa je napisao/la:
06 dec 2021, 10:51
Vise zaradi Sulejman Krpic nego Slobodinih prvih 11 .
Sta je tu nejasno, kada izvade pare plate igrace doci ce i rezultati.
Zizovic odlicno odradio posao sa ovakvim sastavom i platama.
Pusti se te luzerske price
Zeljo bez icega zavrsi ispred nas..znaci bez igraca(dovodili odpatke iz drugih ekipa) bez plata,bez priprema zavrsi ispred nas..
Siroki isto,ljudi zamjeniše trenera,90% igrackog kadra zamijene+im Jurilj koji je bio medju jacim krilima u PL ode iz kluba a Ikic se povrijedi.Takav Siroki zavrsi isto ispred nas.Ne pali vise ta prica limitirana ekipa...Ne igraju nam u ligi Bayern,Milan,Liverpool,Celzi.
Siroki zamjeni pola tima ali dovede dobre zamjene, uz to su jaci finansijski od nas 10x.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 06 dec 2021, 11:34

SlobodaTuzla075 je napisao/la:
06 dec 2021, 11:26
admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:05
olympiquesa je napisao/la:
06 dec 2021, 10:51
Vise zaradi Sulejman Krpic nego Slobodinih prvih 11 .
Sta je tu nejasno, kada izvade pare plate igrace doci ce i rezultati.
Zizovic odlicno odradio posao sa ovakvim sastavom i platama.
Pusti se te luzerske price
Zeljo bez icega zavrsi ispred nas..znaci bez igraca(dovodili odpatke iz drugih ekipa) bez plata,bez priprema zavrsi ispred nas..
Siroki isto,ljudi zamjeniše trenera,90% igrackog kadra zamijene+im Jurilj koji je bio medju jacim krilima u PL ode iz kluba a Ikic se povrijedi.Takav Siroki zavrsi isto ispred nas.Ne pali vise ta prica limitirana ekipa...Ne igraju nam u ligi Bayern,Milan,Liverpool,Celzi.
Siroki zamjeni pola tima ali dovede dobre zamjene, uz to su jaci finansijski od nas 10x.
od "vecih" su samo tu Mujan i Cavar,ovi ostali momci sto su dosli Lukic,Blagaic,Paponja,Lanos su uglavnom ili sa pozajmnica iz Hajduka ili 2/3 liga .. :tokralju:

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 06 dec 2021, 11:35

admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:34
SlobodaTuzla075 je napisao/la:
06 dec 2021, 11:26
admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:05
Pusti se te luzerske price
Zeljo bez icega zavrsi ispred nas..znaci bez igraca(dovodili odpatke iz drugih ekipa) bez plata,bez priprema zavrsi ispred nas..
Siroki isto,ljudi zamjeniše trenera,90% igrackog kadra zamijene+im Jurilj koji je bio medju jacim krilima u PL ode iz kluba a Ikic se povrijedi.Takav Siroki zavrsi isto ispred nas.Ne pali vise ta prica limitirana ekipa...Ne igraju nam u ligi Bayern,Milan,Liverpool,Celzi.
Siroki zamjeni pola tima ali dovede dobre zamjene, uz to su jaci finansijski od nas 10x.
od "vecih" su samo tu Mujan i Cavar,ovi ostali momci sto su dosli Lukic,Blagaic,Paponja,Lanos su uglavnom ili sa pozajmnica iz Hajduka ili 2/3 liga .. :tokralju:
i svi vise placeni nego ovi nasi. :tokralju:

- ne branim ni Zizovica ni upravu ali jednostavno, pokrij se onoliko koliko ti je jorgan dug.
Dobro napisa momak Krpic platu ima ko nasih 11. :D

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 06 dec 2021, 11:38

SlobodaTuzla075 je napisao/la:
06 dec 2021, 11:35
admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:34
SlobodaTuzla075 je napisao/la:
06 dec 2021, 11:26

Siroki zamjeni pola tima ali dovede dobre zamjene, uz to su jaci finansijski od nas 10x.
od "vecih" su samo tu Mujan i Cavar,ovi ostali momci sto su dosli Lukic,Blagaic,Paponja,Lanos su uglavnom ili sa pozajmnica iz Hajduka ili 2/3 liga .. :tokralju:
i svi vise placeni nego ovi nasi. :tokralju:

- ne branim ni Zizovica ni upravu ali jednostavno, pokrij se onoliko koliko ti je jorgan dug.
Dobro napisa momak Krpic platu ima ko nasih 11. :D
eto baš,kod nas igraqci igraju za 700 maraka dok kod njih su sve 10k+ plata.. :tralala:

olympiquesa
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 maj 2021, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la olympiquesa » 06 dec 2021, 11:45

admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:38
SlobodaTuzla075 je napisao/la:
06 dec 2021, 11:35
admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:34
od "vecih" su samo tu Mujan i Cavar,ovi ostali momci sto su dosli Lukic,Blagaic,Paponja,Lanos su uglavnom ili sa pozajmnica iz Hajduka ili 2/3 liga .. :tokralju:
i svi vise placeni nego ovi nasi. :tokralju:

- ne branim ni Zizovica ni upravu ali jednostavno, pokrij se onoliko koliko ti je jorgan dug.
Dobro napisa momak Krpic platu ima ko nasih 11. :D
eto baš,kod nas igraqci igraju za 700 maraka dok kod njih su sve 10k+ plata.. :tralala:

KOLKO PARA TOLKO MUZIKE, sve ostalo sto pricate je cista glupost.

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 06 dec 2021, 14:58

U Tuzla Cityu nekoliko igraca ima u prosjeku godisnje plate po 170 000 KM. Za platu jednog igraca mi isplatimo tri mjeseca svima. Sarajevo isto tako. Željo ima drugi mentalitet igraca. Njihovi bivsi igraci su spremni dzaba igrati samo da bi izvukli Želju. Vraga bi bili na ovoj trenutnoj pozicijo da nije igraca, pravih Zeljovaca, tipa Kosorica, Bekrica i ostalih. Sta mi imamo? Imamo Bekice koji nam dodju povrijedjeni na godinu dana, pola od tog ne igraju jer su povrijedjeni i onda ti naplate sve s kamatom, plus dodatno uzmu za lijecenje povrede s kojom su dosli.

Druga stvar, Zeljine domace utakmice su jedne od najposjecenijih i kad gube i kad vode, bilo kad. Zeljo prodaje po 100 KM dresove i u startu prodaju 100 komada, usput jos 100. Za clanske kartice ljudi im u redu stoje i prodaju po 500, 600, 700 minimalno.

Sta mi imamo? Jedva 300 sezonskih karti prodamo. Protiv slabijih ekipa, jedna da na stadionu bude 1500 ljudi racunajuci djecu do 12 godina koja imaju besplatan ulaz, racunajuci fukare koje imaju besplatan ulaz, racunajuci vlasnike clanskih kartica, itd., plus "navijaci" koji i ovdje na ovom forumu pljuju rad svih u i oko kluba, a uđu na poznanstvo sa nekim iz policije. Ljudi na brdu stoje jer im je zao dati 7 KM da dodju na sjever.

Mozda je kriva uprava, mozda je kriv zizovic, mozda su krivi igraci, ali i mi navijaci smo krivi. Sto nam je tesko podijeliti najavu za utakmicu na svoje profile? Pa mozda neko vidi i dodje. Niko ne moze reci da se ljudi ne bore da donesu pare u klub. Eto imamo i sponzore, veliki broj njih. Imamo prodaju pica na stadionu, karte, fanshop. Kakav je nas doprinos i koliko smo mi krivi sto imamo klub za sredine tabele? Lako je porediti nas sa Zrinjskim, Borcem, Sarajevom, Zeljom, Velezom, ali sto ultra kaze sve su to drugacije sredine i drugaciji mentaliteti ljudi. Nijedna sredina nije za poređenje. Ultra je iskusan momak, bio je nekad "u timu". Zna kako stvari stoje i sad realno prica.

Avatar
DamirT
Postovi: 13878
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 06 dec 2021, 17:17

Zna li se hoce li neki nas igrac dobit poziv za reprezentaciju sad?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 06 dec 2021, 18:05

Jos jedna klasicna Slobodina polusezona , malo smo se ponadali nakon odlicnog otvaranja ali na kraju su igra i rezultati bili u ozbiljnom padu. Jedino pozetivno je sto smo jos u kupu i sto bi se mogli nadati malo jacoj ekipi na poljece bas zbog kupa, ali poznavajuci nas mi to nikad necemo osvojiti. Nema para nema rezultata , razlika izmedju ove sezone i onih predhodnih je samo u orgranizaciji kluba , malo marketing je bolji i nema vise nepozeljnih osoba u upravi ali igra igraci pozicija na tabeli i sve ostalo je ostalo na istom nivou.

Sad idu 3 mjeseca zimskog sna !

Laku noc
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 06 dec 2021, 18:19

Ima kaze Said znanje a Said 1 gol i 1 astistencija, manje od jednog Mujagica koji je odigrao 5 utakmica.

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 06 dec 2021, 18:23

DamirT je napisao/la:
06 dec 2021, 17:17
Zna li se hoce li neki nas igrac dobit poziv za reprezentaciju sad?
vjerovatno Jasmin Osmić

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 06 dec 2021, 18:34

admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 18:23
DamirT je napisao/la:
06 dec 2021, 17:17
Zna li se hoce li neki nas igrac dobit poziv za reprezentaciju sad?
vjerovatno Jasmin Osmić
Objavili da je Maksimović dobio poziv. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 06 dec 2021, 19:22

SlobodaTuzla075 je napisao/la:
06 dec 2021, 11:26
admirrx je napisao/la:
06 dec 2021, 11:05
olympiquesa je napisao/la:
06 dec 2021, 10:51
Vise zaradi Sulejman Krpic nego Slobodinih prvih 11 .
Sta je tu nejasno, kada izvade pare plate igrace doci ce i rezultati.
Zizovic odlicno odradio posao sa ovakvim sastavom i platama.
Pusti se te luzerske price
Zeljo bez icega zavrsi ispred nas..znaci bez igraca(dovodili odpatke iz drugih ekipa) bez plata,bez priprema zavrsi ispred nas..
Siroki isto,ljudi zamjeniše trenera,90% igrackog kadra zamijene+im Jurilj koji je bio medju jacim krilima u PL ode iz kluba a Ikic se povrijedi.Takav Siroki zavrsi isto ispred nas.Ne pali vise ta prica limitirana ekipa...Ne igraju nam u ligi Bayern,Milan,Liverpool,Celzi.
Siroki zamjeni pola tima ali dovede dobre zamjene, uz to su jaci finansijski od nas 10x.
Za široki nije tačno jer uz nas imaju najmanji budžet u ligi. Čak radnik ima veći od ova 2 tima
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 06 dec 2021, 22:30

Sljedeca utakmica 26.02, ocekujem da se dovede top pojacanje ili 2 tamo nekad 23.02 i onda da se ceka 4 kola da se registruju i jos jedno 4 da dodju u formu :salut:

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.