Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
NazorUso
Postovi: 3799
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la NazorUso » 22 nov 2022, 22:40

To stoji. Ne znam sto si pesimistican toliko, po meni nema sanse da ispadnete !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 22 nov 2022, 22:42

NazorUso je napisao/la:
22 nov 2022, 22:40
To stoji. Ne znam sto si pesimistican toliko, po meni nema sanse da ispadnete !
Nisam pesimističan, bit će to OK aBd :thumbup:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 30 dec 2022, 21:43

Iskusni Ivan Šubert potpisao

slika

Sloboda dovela veliko pojačanje u borbi za opstanak

Novi transfer u bh. nogometu je potvrđen, a pojačanje u defanzivnoj liniji tima dovela je ekipa tuzlanske Slobode. Tako je novi igrač ovog kluba Ivan Šubert.

Šuberta u Premijer ligi Bosne i Hercegovine pamtimo zbog jako dobrih nastupa koje je imao u dresu Radnika iz Bijeljine.

On je prošle godine bio jedan od najboljih nogometaša ove ekipe, a to mu je osiguralo jako dobar transfer u ekipu Al-Orouba iz Omana.

Ipak, nakon boravka u Omanu odlučio se Šubert na povratak u Bosnu i Hercegovinu, te je potpisao za Slobodu iz Tuzle čiji će dres nositi u nastavku sezone.

Potvrdili su to i iz Slobode.
Zadnja izmjena: Sky9, dana/u 03 jan 2023, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 03 jan 2023, 22:38

Adam Vošnjak u Slobodi do kraja sezone

slika

"Zahvalio bih se na podršci koju mi je Sloboda pružila u prošloj godini. Zadovoljan sam i sretan što sam se vratio u Slobodu. Jedva čekam ponovo da zaigram pred našim navijačima, a posebno da zaigram na Tušnju", istakao je Adam Vošnjak.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 15 jan 2023, 14:47

Sloboda se pojačala!

Marko Pervan na Tušnju


slika

Marko Pervan, 26-godišnji vezni fudbaler, novo je pojačanje Slobode. Pervan i tuzlanska ekipa su dogovorili saradnju, a sutra će transfer biti ozvaničen.

Nekadašnji fudbaler Osijeka, Širokog Brijega i Leotara, Marko Pervan, pojačat će redove tuzlanske Slobode, saznaje SportSport.ba.

Sloboda iz Tuzle po svemu sudeći vodit će grčevitu borbu za ostanak u društvu najboljih, a u toj misiji momoći će joj i iskusni 26-godišnji vezni fudbaler.

Pervan i Slobodo su dogovorili saradnju. On će danas doputovati u Tuzlu i stavit će potpis na ugovor, a već sutra će se priključiti novim saigračima.

"Istina je, dogovorili smo sve uslove. Radujem se novim izazovima i vjerujem da ću opravdati povjerenje čelnih ljudi kluba. Mislim da Sloboda zaslužuje mnogo više od ovog gdje se trenutno nalazi i vjerujem da ću zajedno sa novim saigračima donijeti mnogo radosti navijačima", kratko nam je istakao Pervan.

Podsjetimo, Pervan je u prošloj sezoni nastupao za Leotar. Odigrao je 15 utakmica, uglavnom na poziciji centralnog veznog i postigao je tri pogotka.

Osim za Leotar u Bosni i Hercegovini je nastupao i za Široki Brijeg za koji je odigrao 27 utakmica uz tri pogotka i sedam asistencija.

Branio je boje ovaj veznjak i nekoliko inostranih klubova (Kielce, Skendereu, Botev Plovdiv, Osijek, Cibalia), a najbolje partije pružao je u Cibaliji iz Vinkovaca.

Za ovaj klub odigrao je ukupno 41 utakmicu u elitnom rangu hrvatskog fudbala i pritom je postigao 11 pogodaka kojima je dodao i četiri asistencije.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
NazorUso
Postovi: 3799
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la NazorUso » 16 jan 2023, 00:16

Halalite na upadu;

Pervama pratim jos od Sirokog. Sjajan veznjak, pravi profesionalac. Mislim da ste 1000% pogodili s ovim momkom.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 16 jan 2023, 18:04

NazorUso je napisao/la:
16 jan 2023, 00:16
Halalite na upadu;

Pervama pratim jos od Sirokog. Sjajan veznjak, pravi profesionalac. Mislim da ste 1000% pogodili s ovim momkom.
:thumbup:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 23 jan 2023, 21:17

Mak Varešanović novi igrač Slobode...

slika

Ovaj 24- godišnji veznjak ugovor sa našom ekipom potpisao je do kraja godine. Ranije u karijeri prošao je omladinsku školu FK Sarajevo, a još je nastupao za Olimpik, Udinese U-19, Casertanu, dok je posljednji agnažman imao u FC Koper.

"Jako mi je drago što sam došao u Slobodu, to je jako veliki klub u BiH sa velikom tradicijom i odličnim navijačima. Zahvalio bih se upravi i treneru na ukazanom povjerenju i nadam se da ću ispuniti svoja očekivanja kao igrača, a tako i očekivanja kluba. Volio bih da ispunimo naše ambicije i da se svi zajedno na kraju radujemo", istakao je Mak Varešanović.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 17 jan 2024, 19:54

Novi igrači Svetinje Aleksandar Ignjatović, Ermin Huseinbašić i Tarik Kapetanović (nastavak posudbe)...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 17 jan 2024, 20:12

slika
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 17 jan 2024, 20:15

slika
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Sky9
Postovi: 10057
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Potencijalna i zvanična pojačanja Svetinje 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 17 jan 2024, 20:18

slika
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.