FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Probisvjet
x 10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 23 maj 2012, 23:18

Virtu4l je napisao/la:
bparena je napisao/la:SAD NASTAVITE SLAVITI ....

Nikad nismo ni prestali.

Djaba vam to kada vas niko ne postuje, vjerovatno vas ne postuje ni Leotar koji vam je platio da vas kara. Ko postuje jos drolje.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

MakeTZ
Kontakt:

Post Postao/la MakeTZ » 23 maj 2012, 23:19

SaltBoY je napisao/la:IMali gdje kakvih slika sa vecerasnjeg doceka ( imali kakvih izjava direktora trenera ) sta dalje ?????

bice slika bilo je dosta novinara, plakali su svi i mi i igraci i strucni stab, obecali su nam ekspresan povratak.

SaltBoY
Kontakt:

Post Postao/la SaltBoY » 23 maj 2012, 23:19

MakeTZ je napisao/la:Daj ba ljudi prestanite sa tim teorijama zavjere, gotovo je sad.
Ja samo ne mogu da vjerujem da ljudima toliko drago sto je Sloboda ispala.

Pa sve hinje cute i prave se fini ,a onda pokazu svoje pravo lice .... Ali nema veze Tuzla je veliki grad sve ce se to srediti vraticemo se jaci i pametni
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

csh
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la csh » 23 maj 2012, 23:20

Crni gavran je napisao/la:
ZELJO MOJA je napisao/la:Vama zelim dug boravak u nizem rangu ,a pustite se Želje .Željo igra za sebe a vi za sebe Željo sebi obezbjedio sve i sad treba da gine na terenu za jednu slobodu koja se sjetila u 25 kolu da igra premier ligu.A vi igrace docekujete ko zvijezde a oni protiv slavije nisu bili u stanju uputiti jedan sut prema golu danas i sta hocete nije mi jasno ,jer ste prvo vi trebali pobjediti danas pa tek onda kriviti druge a ne igrati ko babe

OBRAZ STE IZGUBILI. sto se i vi ne osvrnete na sebe, zasto niste do kraja odigrali posteno!

@Scoter, nemate obraza. VOZDRA

meni je fakat zao slobode,ali samo zbog njenih iskrenih navijaca koji nece nocima spavati,i koje mogu u neku ruku shvatiti kao iskreni navijac svog kluba.Sloboda kao sloboda je losa,prelosa mislim da ste i vi toga svijesni i niste trebalo dopustiti da rijesavate situaciju u zaDnjem kolu i ovisite o drugima.Sto se tice obecanja za buduce doceke za to me i zaboli jer bio sam u tuzli mnogo puta i vazda je bilo na noz i nikom nista.
A ovi moralisti iz zenice koji kenjaju po nama,neka se sjete njihove prodaje slaviji prije par kola,tu sva prica prestaje!!!
AMAR OSIM!!!

classic
Kontakt:

Post Postao/la classic » 23 maj 2012, 23:20

SaltBoY je napisao/la:IMali gdje kakvih slika sa vecerasnjeg doceka ( imali kakvih izjava direktora trenera ) sta dalje ?????

Ja sam vidio klip sa doceka, docek je bio odlican, emotivan, al klip nije uploadovan na yt pa ga zato ne mogu ovdje postavit.
Fundamentalno obrati paznju na ponasanje.

VolimTz
x 23
Kontakt:

Post Postao/la VolimTz » 23 maj 2012, 23:20

SemperFideliss je napisao/la:kakav ti i salt city boy propo si ko zeton samo visis na forumu.
Nek ste ispali sad vam neko drugi kriv hahah mesari jedni.

:lol: :lol:

De saberi se, ti misliš da je Tuzla kao Široki Brijeg pa da u 15 min obiđem čitav "grad". :lol:

Postoji nešto što se zove "predgrađe" ne znam da li se susretao sa tim pojmom. Tako da nisam u mogućnosti da tako brzo dođem do Tušnja.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

oldbridge
Kontakt:

Post Postao/la oldbridge » 23 maj 2012, 23:20

delpiero20 je napisao/la:slika

Poprilicno ste kreativni, sto je za svaku pohvalu. :)
Umro stari pjesnik, umrla Emina
ostala je pusta bašća od jasmina
salomljen je ibrik, uvehlo je cvijeće
pjesma o Emini nikad umrijet' neće.

MUSVDG

prigoda
Kontakt:

Post Postao/la prigoda » 23 maj 2012, 23:20

Probisvjet je napisao/la:
prigoda je napisao/la:Čekaj, zar ovom probisvijetu nije poslije Slobode Željo najdraži klub :mrgreen: . Kakav preokret.
P.S. Sami ste krivi za ispadanje iako je danas bilo namještenih utakmica. Krivite samo sebe i nikoga drugog.

Jeste, bio. Razlog da mi se jos vise gadite i vi i vas BABO u komitetu koji vam steli (vi mozete poceti utakmicu kada zelite, sigurno se cjenkali) i pihka vodena glava-hinjo koji laze i nema karaktera.

Haveru, razumijem ja tvoju bol u ovom trenutku ali kontroliši se malo. Nemoj me vrijeđati molim te. Kakav ja i crni željo. Ovim što si napisao si rekao da sam štrumf, što je velika uvreda i očekujem javno izvinjenje. To je atak na moju inteligenciju, kakv crni željo gluho bilo.
KO NAM ZLO MISLIO NA ..... NAM VISIO

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2012, 23:21

@bparena Ja tebe pitah maloprije sta mi imamo od te Slobode,ali ti ne odgovori!?Svako gleda svoje interese,a mi nismo imali razloga da zapnemo...Zasto?Zato sto je nasa utakmica bila samo indirektna za opstanak Slobode...Kad mi neko kaze ZASTO je to Zeljo MORAO igrati za Slobodu i objasni argumentovano,ja cu prvi napasti igrace,trenere i upravu Zelje!!!A znam vise razloga zbog kojih nismo i nismo bili u mogucnosti zapeti...P.S.Nije mi zao sto ste ispali i to je za vase dobro da se konacno poslozite kao klub...Ko shvati,shvati!Dugo godina vam mnogi mesetare i ovo je samo bilo pitanje kad ce se desiti...Takva sredina,a vidite gdje vam je sport!Jesu li drugi krivi za to?

Henry
Kontakt:

Post Postao/la Henry » 23 maj 2012, 23:21

Slusam veceras u busu,Sarajlije ogorcene na Mostarce,svima zao Slobode.
Modra boja na bijelome platnu šest ljiljana vezenih u zlatu.To je zastava nasa bosanska!

VELEZDOGROBA
Kontakt:

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 23 maj 2012, 23:22

ANTIFA ! je napisao/la:
delpiero20 je napisao/la:slika

Sve to stoji , al ko vam je kriv sto ne mozete od Slavije izgubit 1 razlike ..
Velez ih je 2 puta pobjedio cak i u Lukavici 0-1 , a i Zeljo je :)

Trebali ste ranije mislit ,a ne kukat na druge .. :)

da ja vama nesto fino kazem

PITAJTE IBRAKOVICA JEL ISTINA

VELEZ JE BIO DUZAN IBRAKOVICU NESTO PARA ,2 DANA PRIJE UTAKMICE U GABELI IBRAKOVIC DOLAZI U MOSTAR I KAZE
NAS CE PUSTIT GOSK,AL MOLIM VAS PUSTITE VI GOSKA .
OPRASTAM VAM PARE

MI ZADNJE KOLO NEMA SANSE DA IZGUBIMO U S SARAEJVU 2 RAZLIKE.
ZNACI ISPADA SLAVIJA!!!!!

I VI DANAS POPUSITE I VELEZ VAM KRIV I KAZETE KOLIKO KOSTA ANS PONOS????
bola jesmo li proslo kolo dosli vez 9 igraca da nas dobijete pustili smo vam.
i sad vam velez ne valja a zelju ne spominjete ,klub koji nema poraza 20 utakmica i bas danas da izgubi
smjesno

sretno vam i sto prije se vratili

masinovodja
Kontakt:

Post Postao/la masinovodja » 23 maj 2012, 23:23

Cuj sampion gurnuo slobodu van lige.

Pored ociju coravi.

Prvo od direktnog konkurenta izgube 2:0, drugo, od zelje kod kuce izgube 4:0.
Psuju Osimu svu familiju mogucu u Tuzli, i onda ocekuju da ih on "vadi" i da gine protiv mesara iz trebinja, a da ekipa iz velike regije od 250 000 ljudi gubi od kluba iz selendre.

Oooooo Boze, ako te ima, prosvjetli ih....

tepsija
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Post Postao/la tepsija » 23 maj 2012, 23:23

Gdje ste bili '93 u Mostaru,kad je trebalo,kad smo bili sami...da kažete i ovo je Bosna i Hercegovina?
Lako je u miru naprdivati.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

zizu1991
Kontakt:

Post Postao/la zizu1991 » 23 maj 2012, 23:23

Pa sve hinje cute i prave se fini ,a onda pokazu svoje pravo lice .... Ali nema veze Tuzla je veliki grad sve ce se to srediti vraticemo se jaci i pametni[/quote]

Tuzla je veliki grad u kojem ima klub, a navijača nema
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Probisvjet
x 10
Kontakt:

Post Postao/la Probisvjet » 23 maj 2012, 23:24

prigoda je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
prigoda je napisao/la:Čekaj, zar ovom probisvijetu nije poslije Slobode Željo najdraži klub :mrgreen: . Kakav preokret.
P.S. Sami ste krivi za ispadanje iako je danas bilo namještenih utakmica. Krivite samo sebe i nikoga drugog.

Jeste, bio. Razlog da mi se jos vise gadite i vi i vas BABO u komitetu koji vam steli (vi mozete poceti utakmicu kada zelite, sigurno se cjenkali) i pihka vodena glava-hinjo koji laze i nema karaktera.

Haveru, razumijem ja tvoju bol u ovom trenutku ali kontroliši se malo. Nemoj me vrijeđati molim te. Kakav ja i crni željo. Ovim što si napisao si rekao da sam štrumf, što je velika uvreda i očekujem javno izvinjenje. To je atak na moju inteligenciju, kakv crni željo gluho bilo.

IZVINJAVAM SE JAVNO! ;)
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

totasef1
Kontakt:

Post Postao/la totasef1 » 23 maj 2012, 23:24

Zapitajte se malo i u postenje vasig igraca... Bas me zanima da li se moze negdje snimak naci da predjem preko cijele utakmice, od nekih povreda, crvenog, penala,pristupa igri itd.. Vama treba za opstanak a igraci ne mogu da hodaju kako treba a kamo li centra da predju...

fukara87
x 2
Kontakt:

Post Postao/la fukara87 » 23 maj 2012, 23:24

damirfile je napisao/la:
fukara87 je napisao/la:Znaci danas sve bilo izrezirano unaprijed i dogovoreno, da je Sloboda dala gol opet nebi ostali jer bi Rudar igrao nerijeseno i tako pomogo Slaviji da ostane u ligi. Upravo cujem i da su igraci znali za ovaj scenarij i da nije bilo moguce pobijedit Slaviju a kamoli nerijeseno.

Evo ga i treci krivac Rudar.... opa zakuhaje se situacija a do sabaha haman cijela liga ce biti protiv vas.

Normalno , cijela liga je sad neregularna ;) koliko god vi mislili da nije.
-Jedan Tuzlak sada tebi pjeva, Slobodo igraj i hrabro bori se, u transu pjesma nek zagrmi, Slobodoo gazi sve do pobjede, nananananananananan.
-Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra cetnika, kontra ustasa, kontra SDA nacionalista.

Harrison
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Harrison » 23 maj 2012, 23:24

Svega mi mog, kad sam dosao s posla i vidio rezultate i kad sam procitao da je Sloboda ispala, sje.bo sam se, cuj Sloboda ispala, haloo, ali kad sam procitao ovdje koliko pljujete na Zelju i Velez i drago mi je sto se ispali, MA HALO, KO STE VI DA DRUGI IGRAJU ZA VAS, KOJI STE VI QRAC DA DRUGI GINU ZA VAS PROTIV EKIPA KOJIM GORI POD NOGAMA, ZIJANITE OD PI.SANE SLAVIJE 2 RAZLIKE I KENJATE NESTO, MARS U DRUGU LIGU I NAUCITE SE PAMETI ! ! !
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

ZELJO MOJA
Kontakt:

Post Postao/la ZELJO MOJA » 23 maj 2012, 23:25

Crni gavran je napisao/la:
ZELJO MOJA je napisao/la:Vama zelim dug boravak u nizem rangu ,a pustite se Želje .Željo igra za sebe a vi za sebe Željo sebi obezbjedio sve i sad treba da gine na terenu za jednu slobodu koja se sjetila u 25 kolu da igra premier ligu.A vi igrace docekujete ko zvijezde a oni protiv slavije nisu bili u stanju uputiti jedan sut prema golu danas i sta hocete nije mi jasno ,jer ste prvo vi trebali pobjediti danas pa tek onda kriviti druge a ne igrati ko babe

OBRAZ STE IZGUBILI. sto se i vi ne osvrnete na sebe, zasto niste do kraja odigrali posteno!

@Scoter, nemate obraza.
Drug vi da imate obraza nebi tako pisali cini mi se da ste brzo zaboravili proslu sezonu i kad ste Želju zezmuli za titulu i sta sad hocete da mi igramo za vas ne ne i ne pamti pa vrati , kad vam je najvise trebalo mi smo vratili samo sto ovo vase vise bolii onda ste se radovali al sad placite a nama je svejedno samo smo se rijesili jednog od tezih gostovanja sto se tice navijaca.
A i pogledajte to malo realnije nasi igraci se ne trijezne vec deset dana polovina ne bi prosla alko test da je bio prije utakmice ,a ti pricas o nekakvom namjestanju sto Amara boli briga za nekih 5000 ,nas i kozara nije umalo dobila u proslom kolu zbog opustanja igraca i lumpovanja

NEZALAGANJE
x 27
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2012, 23:25

masinovodja je napisao/la:Cuj sampion gurnuo slobodu van lige.

Pored ociju coravi.

Prvo od direktnog konkurenta izgube 2:0, drugo, od zelje kod kuce izgube 4:0.
Psuju Osimu svu familiju mogucu u Tuzli, i onda ocekuju da ih on "vadi" i da gine protiv mesara iz trebinja, a da ekipa iz velike regije od 250 000 ljudi gubi od kluba iz selendre.

Oooooo Boze, ako te ima, prosvjetli ih....

Upravo tako prijatelju...Sve su mu psovali,a onda hoce da ih vadimo..-Amar je sarajevski fakin,sve on to pamti ,vjeruj mi...Ko god ga zna,to ce potvrditi... ;)

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.