FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 dec 2012, 19:06

arhimed89 je napisao/la:
Kapellen je napisao/la:Ja razumijem sve vas ovo sto pricate,i ja sam do sad bio za fuziju,al hallo ljjudiii akoo se Sloboda-Olimpik ne spaja sa nasom slobodom iz 1ige FBiH a spaja sa Slobodom 1919,onda to nije nas klub nasa Sloboda se gasi,ni ja nisam za to kao i hary_90,a vjerujte da ni fukare nebi pristale na ovo ;)
fukare su vec prihvatile ovo i podrzale gracica ako se ne varam
Fukare jesu podrzale fuziju Olimpica i Slobode, a ne fuziju sa omladinskom školom
Ja razumijem sve vas ovo sto pricate,i ja sam do sad bio za fuziju,al hallo ljjudiii akoo se Sloboda-Olimpik ne spaja sa nasom slobodom iz 1ige FBiH a spaja sa Slobodom 1919,onda to nije nas klub nasa Sloboda se gasi,ni ja nisam za to kao i hary_90,a vjerujte da ni fukare nebi pristale na ovo
Kako stvari stoje, zbog novoonastale situacije imat će nove zahtjeve...provjereno...
tuzlanska Sloboda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 08 dec 2012, 19:25

zlajci jel znas samo da postoje zahtjevi ili znas koji su?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Kapellen
Postovi: 394
Pridružen/a: 24 okt 2010, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Kapellen » 08 dec 2012, 19:27

zlajci je napisao/la:
arhimed89 je napisao/la:
Kapellen je napisao/la:Ja razumijem sve vas ovo sto pricate,i ja sam do sad bio za fuziju,al hallo ljjudiii akoo se Sloboda-Olimpik ne spaja sa nasom slobodom iz 1ige FBiH a spaja sa Slobodom 1919,onda to nije nas klub nasa Sloboda se gasi,ni ja nisam za to kao i hary_90,a vjerujte da ni fukare nebi pristale na ovo ;)
fukare su vec prihvatile ovo i podrzale gracica ako se ne varam
Fukare jesu podrzale fuziju Olimpica i Slobode, a ne fuziju sa omladinskom školom
Ja razumijem sve vas ovo sto pricate,i ja sam do sad bio za fuziju,al hallo ljjudiii akoo se Sloboda-Olimpik ne spaja sa nasom slobodom iz 1ige FBiH a spaja sa Slobodom 1919,onda to nije nas klub nasa Sloboda se gasi,ni ja nisam za to kao i hary_90,a vjerujte da ni fukare nebi pristale na ovo
Kako stvari stoje, zbog novoonastale situacije imat će nove zahtjeve...provjereno...

kao sto recee
Fukare jesu podrzale fuziju Olimpica i Slobode, a ne fuziju sa omladinskom školom.to je to
Poziv za jaču Slobodu!
-- 090/291-054 --
Cijena poziva je 2 KM.

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 dec 2012, 19:35

Probisvjet je napisao/la:zlajci jel znas samo da postoje zahtjevi ili znas koji su?
Zar ce sta bitnije od ovoga od ovoga sto je Kapelan napisao...u tome je bit
kao sto recee
Fukare jesu podrzale fuziju Olimpica i Slobode, a ne fuziju sa omladinskom školom.to je to
tuzlanska Sloboda

Avatar
harry_90
Postovi: 19798
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 08 dec 2012, 19:37

To je ono o cemu ja pricam..svi mislili da se spajaju prava Sloboda i Olimpic,a ne Olimpic i omladinska skola :roll:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Buu » 08 dec 2012, 19:43

Ipak vas naguzi gospodin Nijaz :lol:. Cisco vam nece dati mira :lol:
NO PYRO NO PARTY

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 dec 2012, 19:53

Nije jos niko nikog naguzio.

Moguce je da je onaj retardirani zvaljo od predsjednika skupstine nije ni rekao sve...jer je lik ogranicen...
Kako god, meni se sve cini da se nasi klosari zele da rijese problema...sve lafo legende Slobode, a ne zele ni pokusati spas

Neće moći
tuzlanska Sloboda

peace_an
Postovi: 134
Pridružen/a: 19 mar 2008, 20:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la peace_an » 08 dec 2012, 19:56

a oce li biti fuzije fukara i vukova? i kako ce se zvati? :)

Avatar
harry_90
Postovi: 19798
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 08 dec 2012, 19:59

Toliko je price o ovoj fuziji,a niko nista ne zna sta je tacnoo :roll: sad se spominje da ce Sloboda odigrat do kraja prvenstva da bi sve ispalo regularno i poslije ce da vide sta ce biti,neki govore da ce uletit sa ovim Sloboda Olimpic :roll: neka se klosari pokusaju uhljebiti hebem im sve nesposobno,....c su oni legende,sve sami klosari i patokari koje ne znaju dvije recenice zajedno sastaviti ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

gratis
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 dec 2012, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la gratis » 08 dec 2012, 20:03

peace_an je napisao/la:a oce li biti fuzije fukara i vukova? i kako ce se zvati? :)
Fuk-ovi
ili
Vuk-are

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samo_lijevo » 08 dec 2012, 20:12

koja evolucija Olimpik-Olimpic-Sloboda 1919
Nijaz je sam sebe nadmasio. :lol: Prakticno on samo premjesta klub iz Sarajeva u Tuzlu,i uz suplju pricu uspije ubijediti cio grad da je to njihov klub.Pa to nema ni u americkim filmovima.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 dec 2012, 20:19

samo_lijevo je napisao/la:koja evolucija Olimpik-Olimpic-Sloboda 1919
Nijaz je sam sebe nadmasio. :lol: Prakticno on samo premjesta klub iz Sarajeva u Tuzlu,i uz suplju pricu uspije ubijediti cio grad da je to njihov klub.Pa to nema ni u americkim filmovima.
On moze ubijedit profitere Mesketa, Secera, predsjednika skupstine koji cijeli zivot zive od slobode

Bogme grad nisu ubijedili
tuzlanska Sloboda

gratis
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 dec 2012, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la gratis » 08 dec 2012, 20:20

Ja ne mogu da vjerujem da ljudi vjeruju u ovo i da se raduju ovome ?
Sloboda je JEDAN klub i ako ovako nastave NJEGA više NEMA !!!
Žao mi je onih koji su u svemu ovome i koji će za par godina navijati za Sarajevski ili neki novi klub koji igra u Tuzli...
Sve ovo za Slobodu znači samo KRAJ...

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samo_lijevo » 08 dec 2012, 20:24

zlajci je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:koja evolucija Olimpik-Olimpic-Sloboda 1919
Nijaz je sam sebe nadmasio. :lol: Prakticno on samo premjesta klub iz Sarajeva u Tuzlu,i uz suplju pricu uspije ubijediti cio grad da je to njihov klub.Pa to nema ni u americkim filmovima.
On moze ubijedit profitere Mesketa, Secera, predsjednika skupstine koji cijeli zivot zive od slobode

Bogme grad nisu ubijedili
Pa kako ne moze druze,od prvog dana vam se govori da ovo nema veze sa Slobodom ali vi te ljude zovete provokatorima,ljubomornim,cak su neki pisali i da nas je strah buduce Slobode.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 dec 2012, 20:30

samo_lijevo je napisao/la:
zlajci je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:koja evolucija Olimpik-Olimpic-Sloboda 1919
Nijaz je sam sebe nadmasio. :lol: Prakticno on samo premjesta klub iz Sarajeva u Tuzlu,i uz suplju pricu uspije ubijediti cio grad da je to njihov klub.Pa to nema ni u americkim filmovima.
On moze ubijedit profitere Mesketa, Secera, predsjednika skupstine koji cijeli zivot zive od slobode

Bogme grad nisu ubijedili
Pa kako ne moze druze,od prvog dana vam se govori da ovo nema veze sa Slobodom ali vi te ljude zovete provokatorima,ljubomornim,cak su neki pisali i da nas je strah buduce Slobode.
Slazem se,ali je napravljena zabluda...ljudi su isli logikom da se radi spajanje Slobode, a ne omladinske skole.
tuzlanska Sloboda

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 08 dec 2012, 20:31

koje SLOBODE nema?..ima i bice ..to sto onaj glavonja kaze d aplaniraju da imaju dvije ekipe to je druga stvar...vidjet ces za par dana ili ce biti ujedinjena sloboda sa Olimpicom ili ce ostati samo Sloboda u federalnoj trceg nema
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samo_lijevo » 08 dec 2012, 20:36

SaltCityAttack je napisao/la:koje SLOBODE nema?..ima i bice ..to sto onaj glavonja kaze d aplaniraju da imaju dvije ekipe to je druga stvar...vidjet ces za par dana ili ce biti ujedinjena sloboda sa Olimpicom ili ce ostati samo Sloboda u federalnoj trceg nema
Pa da li bi se ti ujedinio sa nekim ko ima 7 miliona duga?
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 08 dec 2012, 20:40

samo_lijevo je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:koje SLOBODE nema?..ima i bice ..to sto onaj glavonja kaze d aplaniraju da imaju dvije ekipe to je druga stvar...vidjet ces za par dana ili ce biti ujedinjena sloboda sa Olimpicom ili ce ostati samo Sloboda u federalnoj trceg nema
Pa da li bi se ti ujedinio sa nekim ko ima 7 miliona duga?
Ta cifra je prenapuhana i ne odgovara stvarnosti
tuzlanska Sloboda

svejedno
Postovi: 328
Pridružen/a: 23 nov 2012, 20:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la svejedno » 08 dec 2012, 20:41

Sloboda ne moze ostati zbog dugova.Dugovi se krecu oko 7 miliona KM,nece se moci takmiciti kako zbog licence,tuzbi i dr.Znaci ostaje samo jedna,nova Sloboda bez ikakvih opterecenja.Svako drugo rjesenje je van pameti.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SaltCityAttack » 08 dec 2012, 20:42

samo_lijevo je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:koje SLOBODE nema?..ima i bice ..to sto onaj glavonja kaze d aplaniraju da imaju dvije ekipe to je druga stvar...vidjet ces za par dana ili ce biti ujedinjena sloboda sa Olimpicom ili ce ostati samo Sloboda u federalnoj trceg nema
Pa da li bi se ti ujedinio sa nekim ko ima 7 miliona duga?
pa stani niko nezna pojedinosti a pricamo samo napamet..na osnovu onog sto je covjek dao izjavu vidi se da nezna ni pricat ni koji klinac..pa slusaj eto ima 7 miliona duga, a zasto onda spominje da ide na to da imaju dvije ekipe?..pa neide to da se ugasi ide da se nesto pocne odplacivat ..jer vjerovatno samo ona dugovanja prema privatnicima i igracima ..ovo prema drzavi vjerovatno ce se i oprostiti ...zato bi onda doslo do ujedinjenja...polahko treba prvo sagledati vidjeti kako sta gdje ..ako je ovako kako novinari pisu iz Tuzle onda to nije prihvatljivo sa nase strane ..samo kazem da razgovori z duze i teku iz razloga jer se traze solucije da bude to ono sto navijacima odgovara i oni su svjesni toga
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 08 dec 2012, 20:47, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.