FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admin » 02 avg 2013, 10:43

baltazar1 i fukaratz pauziraju po sedmicu zbog međusobnog vrijeđanja.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 02 avg 2013, 10:45

Cestitke Bratstvu na pobjedi !

I znao sam da ce poceti smarati na ovoj temi,od jucer su ovdje veoma aktuelni,daju svoje prognoze,misljenja,sta treba,sta ne treba itd.. imate svoju temu i pisite o tome..al jbg nije mala stvar pobjedit Slobodu ! ;)

Smirili se ovi iz lukavca,sad iz gracanice navalili.. :roll:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

samke12345
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 jul 2013, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samke12345 » 02 avg 2013, 10:47

prico sam sa par igraca koji su mi rekli da su 12 dana radili maksimalno svaki dan po 2-3 treninga i u sedmici 3-4 utakmice su imali..i govore da su teske noge da se nije moglo ovo dobiti dole stvarno su uborni a jos nije igralo kamara igraca ipak treba malo odmora al et ovo im je prvi dan odmora al et sutra ih vec ceka tekma sa gradinom .....i ovi iz gracanice sto su se uzdigli nemojte vise pisat o slobodi kad neznate kakva je situacija pozzz :) :) :)

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cesc4 » 02 avg 2013, 10:48

harry_90 je napisao/la:Cestitke Bratstvu na pobjedi !

I znao sam da ce poceti smarati na ovoj temi,od jucer su ovdje veoma aktuelni,daju svoje prognoze,misljenja,sta treba,sta ne treba itd.. imate svoju temu i pisite o tome..al jbg nije mala stvar pobjedit Slobodu ! ;)

Smirili se ovi iz lukavca,sad iz gracanice navalili.. :roll:
Pojedinci ;)
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gorki » 02 avg 2013, 10:50

Mah kao što sam jučer rekao neka bolji pobijedi (mada je bilo teško očekivat našu pobjedu bez nekolicine igrača).Ne znam što su/ste se digli toliko pa nismo izgubili finale lige prvaka :roll: a i ove gračanlije kao da su osvojile ligu prvaka :roll:

Bilo bi lijepo da smo startali sa ovim "peharom" ali šta je tu je,ide se dalje.Eh sad treba vidjeti šta i kako u i oko ekipe.


LP!
Pobjeda je bolja od orgazma!

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la AboveTheLaw » 02 avg 2013, 10:58

Slabo juče Sloboda odigra budimo realni, par šuteva na gol i to je to, onaj penal nad igračem Bratstva nije bio sigurno, ali kad je trebao svirat onu ruku u 16 nije, to samo govori kakav je sudija bio, bez ljutnje sa ovom ekipom bit ce vam ko i prošle godine neko 4-5 mjesto sad dok se vrate i ovi sto nisu juče igrali vidit cemo kako ce to izgledat..Ono sto mi je najviše zasmetalo su ovi navijači, govorili su gračanlijama, lukavčanima i ostalim da su seljaci ovo ono, a oni juče pokazaše ko je glavni seljak, sramno ponašanje, pljuvanje golmana Bratstva, hukanje , izazivanje tuče i da ne nabrajam dalje..
sramota na šta je spala Sloboda.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 02 avg 2013, 11:11

" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo video sažetak jučerašnje utakmice.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 02 avg 2013, 11:29

cesc4 je napisao/la:
klasik je napisao/la:@cesc4

Taj tvoj brat Moussa valjda zna gdje je dosao, i do sad je valjda skonto da se kod nas "uvreda" majmun koristi kad je neko uradi nesto glupo, pogresno, a nek zato sto je neko crn. Citav zivot se svakodnevno koristi taj izraz majmun i ja se vala ne ustrucavo radi tog tvog polubrata :)
Ma **** se meni hoces li se ti ustrucavat ili neces,uostalom nisi ni razumio igrac mu je reko majmune i on ima pravo reagovat kako hoce , al navijaci da hukcu e uceraj mu onda .... Hukcali su neki dan i onom iz Milana pa frajer izade i prekide utakmicu ;)
Posteno ima pravo reagovat kako hoce, ima pravo ufatit naseg igraca za vrat i gurat ga, samo da te pitam jel to onda crveni karton ?
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 02 avg 2013, 11:31

Benjo_AFC86 je napisao/la:

Evo video sažetak jučerašnje utakmice.
Evo ovde se vidi da Sale nije dirao Musu, nego je Musa njega pokosio.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 02 avg 2013, 11:49

Skojevski je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:

Evo video sažetak jučerašnje utakmice.
Evo ovde se vidi da Sale nije dirao Musu, nego je Musa njega pokosio.
Ma ajd slozio bi se da je penal bio, al crveni karton nidje veze, i gdje su ti navijaci od Bratstva ja ovdje nikog ne cujem hahahaha

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 7aprildomemoj » 02 avg 2013, 11:53

SARS je napisao/la:
Skojevski je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:

Evo video sažetak jučerašnje utakmice.
Evo ovde se vidi da Sale nije dirao Musu, nego je Musa njega pokosio.
Ma ajd slozio bi se da je penal bio, al crveni karton nidje veze, i gdje su ti navijaci od Bratstva ja ovdje nikog ne cujem hahahaha
Pa čovječe i nije dobio crveni nego žuti karton :lol: :lol: :lol: A sad što je to bio mu drugi žuti to je njegova glupost :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cesc4 » 02 avg 2013, 12:08

klasik je napisao/la:
cesc4 je napisao/la:
klasik je napisao/la:@cesc4

Taj tvoj brat Moussa valjda zna gdje je dosao, i do sad je valjda skonto da se kod nas "uvreda" majmun koristi kad je neko uradi nesto glupo, pogresno, a nek zato sto je neko crn. Citav zivot se svakodnevno koristi taj izraz majmun i ja se vala ne ustrucavo radi tog tvog polubrata :)
Ma **** se meni hoces li se ti ustrucavat ili neces,uostalom nisi ni razumio igrac mu je reko majmune i on ima pravo reagovat kako hoce , al navijaci da hukcu e uceraj mu onda .... Hukcali su neki dan i onom iz Milana pa frajer izade i prekide utakmicu ;)
Posteno ima pravo reagovat kako hoce, ima pravo ufatit naseg igraca za vrat i gurat ga, samo da te pitam jel to onda crveni karton ?
Cist ko sunce ! Ali kazem ti sudac nula bodova ne znam na kojoj je on utakmici juce bio...
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gorki » 02 avg 2013, 12:10

slika
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 02 avg 2013, 12:14

AboveTheLaw je napisao/la:Slabo juče Sloboda odigra budimo realni, par šuteva na gol i to je to, onaj penal nad igračem Bratstva nije bio sigurno, ali kad je trebao svirat onu ruku u 16 nije, to samo govori kakav je sudija bio, bez ljutnje sa ovom ekipom bit ce vam ko i prošle godine neko 4-5 mjesto sad dok se vrate i ovi sto nisu juče igrali vidit cemo kako ce to izgledat..Ono sto mi je najviše zasmetalo su ovi navijači, govorili su gračanlijama, lukavčanima i ostalim da su seljaci ovo ono, a oni juče pokazaše ko je glavni seljak, sramno ponašanje, pljuvanje golmana Bratstva, hukanje , izazivanje tuče i da ne nabrajam dalje..
sramota na šta je spala Sloboda.
Dobro se ti priupitaj šta si napisao..? Radi par likova daješ sebi za pravo da napišeš "sramota na šta je spala Sloboda", razmišljanje ti je nidje veze. Generalizuješ bez razloga a da pritom klub uzimaš kao primjer gdje realno ni navijačku skupinu ne možeš spomenut jer se radi o pojedincima.. :roll:
075

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 02 avg 2013, 12:26

slika
"Nama ovaj kup ništa ne znači! Nama je važno da kad počne liga, da pobjeđujete i igrate dobro. Nas interesuje samo ulazak u Premijer ligu! Morate biti jedinstveni, svi do jednog i boriti se za Slobodu. Bolji ste od svih i to mora da pokažete na terenu! Nema predaje!", bile su samo neke od navijačkih poruka upućene igračima.

Pojedinci su "priprijetili" fudbalerima da u budućnosti ni ne pomišljaju na nesportski noćni život, već da se fokusiraju na Klub, rezultate i klupske ciljeve.

Lijepo rečeno 8-)
075

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la JTS » 02 avg 2013, 13:18

samo se nadam da nam ovo nisu dresovi, nego eto neke trening majice .. ako imamo za bus 150.000 €, onda moramo imati i za dresove kako treba
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la terabajt » 02 avg 2013, 14:28

http://www.bportal.ba/index.php?option= ... &Itemid=63" onclick="window.open(this.href);return false;
trebali su dodat da se voli na forumu jos hahaha.

fukara1919
Postovi: 769
Pridružen/a: 14 maj 2013, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara1919 » 02 avg 2013, 14:45

7aprildomemoj je napisao/la:Šekib Omerović · Viša uzaludna; smjer nadaj se (:
Ostaje sjena na suđenje koje je bilo bezobrazno i navijačko od strane glavnog suca...Što se mora onoliko navijati za favorite saveza ccc, ja kao neutralni posmatrač sam zgrožen neprofesionalnošću gl. sudije i razočaran dobrom i rutinskom igrom Slobode koja nema srca....
Odgovori · Sviđa mi se· prije 4 sati

Evo Salt sa fb od neutralnog posmatrača za suđenje. Sudija je navlačio Slobodi koliko god je mogao. Svaki duel je svirao u korist Slobode. Penal je i više nego čist a za start zadnjeg igrača odbrane dao je žuti a ne direktni crveni što je morao. Još jedan čist penal nije sudio Bratstvu kada je vaš igrač igrao rukom i svi su to na stadionu vidili. Pokazuje se istinitim ono pisanje vaših navijača da je Azmir išao u NSFBiH i dobio zeleno svjetlo da uđete ove godine. Imaćete suđenje domaćinsko gdje god budete igrali. Sudije će vas maziti i navlačiti vam, sad hoćetel to znat iskoristit vidićemo. Sa onim klocom od golmana i trenerom dabogda.
Ma navlacio nam na sve strane, vise nije znao kako da navuce pa Vama onda penal sviro da ne bude toliko ofirno :D. I nemoj bezveze pricat gluposti, mi cemo imat sudjenje (kod Vas dole Bayern ne moze imat domacinsko sudjenje- HELIC) i sto ne kazes ko je iso u savez i placo za ovo finale kupa ? Jel se finale trebalo igrat u Tz. ali Helicu se nije svidilo pa je on otiso u savez i "urgirao"i kao domacina predlozio Klokotnicu, s toga dosta s Vasom pricom kako se Slobodi nesto navlaci i pomaze. A sad zdrao

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 02 avg 2013, 15:05

Tko je ikad prošao bar jednu sezonu trenaža zna kako je igrati poslije 12 dana ubitačnog treninga; 2,3 puta dnevno treninga čiji je jedini cilj jačanje fizičke kondicije.
Uz to, odigrana je utakmica u utorak pa jučer i igra se sutra i to sa jakim protivnicima

Sjebali smo engleze :mrgreen:

p.s. čestitke Bratstvu na zasluženo uzetom kupu ;)
tuzlanska Sloboda

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 02 avg 2013, 15:14

Ma samo opusteno treba ligu osvojiti ovo ostalo je sve nebitno , mada bilo bi lijepo da smo osvojili ovaj kup al sta je tu je glavni cilj treba ostvariti .....
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.