FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

sloboda72
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 25 okt 2014, 22:50

ultrasstyle_tz je napisao/la:
Thranduil je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:haman da Redzepi uopce nije trazio love koliko se pricalo i koliko su napuhali vec je bio pristao navodno na nase uslove, valjda plata ko i prosle god i onda mu nakon sto je pristao smanjeni uslovi skroz na ovo standardno 800 maraka mjesecno sto je odbio lik

Sve se promjenilo od trenutka kada je završen revizorski izvještaj i kad se saznalo koliko i kome sve sve Sloboda duguje novac. Od tada je krenula priča o opstanku u ligi i vraćanju dugova i maximalnim mjerama štednje.

Od utakmice sa Borcem ja realno ne očekujem ništa, možemo do boda ako ne primimo gol :D

ma znam, al ja sam prvi govorio kako je Redzepi trazio previse novca jer mi je tako receno..ne volim kad me lazu :mrgreen: a i treba ispravit pogresno misljenje o momku..a haman im ni sve premije za proslu sezonu cak nisu isplacene

isto tako i onom smotanom golmanu Kemalu Hadzicu navodno imaju se duzne neke pare

Patiš se a hoćeš HAMAN da kažeš da si i ti HAMAN mišljenja ,da mi možemo bez Husića.Filozofija palanke.Što nam nisi isčačko kakav je Predsjednikov predlog vlastodržcima Tuzle za budućnost Slobode. Šta traži Husić u "miraz" od Grada Tuzle , kao garanciju da zaštiti svoje ulaganje novca u Slobodu.Za ime Boga valjda je to tema koju moderator treba da nametne za razgovor na Forumu Slobode.
Ja volim FK Tuzla City

wienultras
Kontakt:

Post Postao/la wienultras » 25 okt 2014, 23:07

Nikom se nije marka duzna od igraca isplaceni su jos krajem prosle sezone.pisao sam ja o tome da faraon koci azmirai o njihovom odnosu i javno mu ovdje se sjetio najmilijih.djaba takve teme ovdje nepiju vode
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

sloboda72
Kontakt:

Post Postao/la sloboda72 » 25 okt 2014, 23:51

wienultras je napisao/la:Nikom se nije marka duzna od igraca isplaceni su jos krajem prosle sezone.pisao sam ja o tome da faraon koci azmirai o njihovom odnosu i javno mu ovdje se sjetio najmilijih.djaba takve teme ovdje nepiju vode

UG PRIJATELJI FK SLOBODA su 18.10. , (dan poslije Husićeve krajnje jasne i ozbiljne elaboracije i najave Skuštine)dalo punu podršku PREDSJEDNIKU i svemu što je urađeno do sada.Svaka im čast, to se zove stav. Dobro je da su Prijatelji ugurali svoje ljude na Skupštini u maju. Meni lično je žao što svim članovima Skupštine Slobode ali i Opštinskog Vijeća Tuzla nije podijeljen plan Predsednika Husića t.j.njegov predlog za podizanje Slobode sa "bolesničke postelje".Nalazimo se u situaciji da možemo glasno uticati na i onako propalu tuzlansku vlast .Ako su mogli prodati u bescijenje 320 dunuma zemlje Opštine tuzla u Bosanskoj poljani , niže petlje na Šićkom . Ako ne znamo kolika je Renta naplaćena za ovo čudovište na mjestu "BRISTOLA".Zašto bi dozvolili da na naše oči sahrane FK SLOBODU?
Ja volim FK Tuzla City

wienultras
Kontakt:

Post Postao/la wienultras » 26 okt 2014, 00:52

gledam malo danasnje rezultate i tabelu,nikada losija polusezona za nas voljeni klub,a mi i sa porazom od borca drzimo sredinu tabele sa samo 11 bodova.
koji odron od lige u pm :urnebes: :urnebes:
tacno da je malo jaca ekipa od ove bili bi glat u top 5 :urnebes:
pokusat sta u banjaluci ko ga **** nemamo sta izgubiti, :mrgreen:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

emirzlaTu
Kontakt:

Post Postao/la emirzlaTu » 26 okt 2014, 01:02

sloboda72 je napisao/la:
wienultras je napisao/la:Nikom se nije marka duzna od igraca isplaceni su jos krajem prosle sezone.pisao sam ja o tome da faraon koci azmirai o njihovom odnosu i javno mu ovdje se sjetio najmilijih.djaba takve teme ovdje nepiju vode

UG PRIJATELJI FK SLOBODA su 18.10. , (dan poslije Husićeve krajnje jasne i ozbiljne elaboracije i najave Skuštine)dalo punu podršku PREDSJEDNIKU i svemu što je urađeno do sada.Svaka im čast, to se zove stav. Dobro je da su Prijatelji ugurali svoje ljude na Skupštini u maju. Meni lično je žao što svim članovima Skupštine Slobode ali i Opštinskog Vijeća Tuzla nije podijeljen plan Predsednika Husića t.j.njegov predlog za podizanje Slobode sa "bolesničke postelje".Nalazimo se u situaciji da možemo glasno uticati na i onako propalu tuzlansku vlast .Ako su mogli prodati u bescijenje 320 dunuma zemlje Opštine tuzla u Bosanskoj poljani , niže petlje na Šićkom . Ako ne znamo kolika je Renta naplaćena za ovo čudovište na mjestu "BRISTOLA".Zašto bi dozvolili da na naše oči sahrane FK SLOBODU?

Upravu si,i trebamo sve kapacitete i resurse iskoristit da isposlujemo ostanak naseg Azmira.Imamo jos dvije utakmice na Tusnju i nastaje zatisje.Treba se dobro potrudit da se sto vise ljudi animira i ukljuci u borbu za novi statut.UG su zasad jedini koji i rade konkretne stvari i mi trebamo koji dolazimo na Tusanj i koji nismo povezani sa UG ili Fkr da se ukljucimo u borbu...Svi za podrsku nasem presjedniku...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

HerLutwoII
Kontakt:

Post Postao/la HerLutwoII » 26 okt 2014, 01:04

sloboda72 je napisao/la:

Sloboda nije sahranjena tolike godine,pa sto bi sada? Husic haman vise voli Slobodu od grada,opstine itd..
Ja se nadam da ce ovi losi rezultati biti opravdani crno na bijelo finansijskom revitalizacijom,jer ja sam procitao i cuo da je vraceno preko milion,pa ne znam sto sute o tome kome i koliko je isplaceno. To je valjda vijest za mustuluk i uvod u mirniju buducnost kluba,dakle transparentno neka kazu kome se dugovalo i kome se isplatilo cca milon KM.

tuzlak1987
x 114
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 okt 2014, 02:18

Previse pametovanja, plaiti ulaznicu jedino i to je nase :mrgreen:

harry_90
x 14
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 26 okt 2014, 10:55

Danas bod odlican ...sa pobjedom idemo na 9 mjesto i onda docekujemo Velez ...
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Gifron
x 16
Kontakt:

Post Postao/la Gifron » 26 okt 2014, 11:20

Zadnja izmjena: Gifron, dana/u 26 okt 2014, 11:24, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan grad, jedna ljubav!

shzna
Kontakt:

Post Postao/la shzna » 26 okt 2014, 11:21

To ti je pregled za Arenu iz Srbije. Biće prenos na Areni Sport BiH :bih:
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

klma
Kontakt:

Post Postao/la klma » 26 okt 2014, 11:44

sloboda72 je napisao/la:

U ovom gradu sve nekakvi menađeri koji svu svoju priču zasnivaju na, odoh ja u opštinu, kanton iskat pare...
Grad od preko 100000 hiljada stanovnika, firme privatne na svakom koraku i opet hajmo iskati pare od opstine. Toliki bivsi i sadasnji navijaci u Iraku, Afganistanu i ko zna gdje bili. Ima se za kurvu u Uzbekistanu ali ne i za kartu od 5KM na stadonu.
Pa ako ako klub ne treba ljudima ovog grada, neće da plate kartu, neće finansijski da pomognu onda ga i treba ugasiti. I poceti ispocetka...
O cemu vi ljudi uopste govorite, da opština treba da finansira jedan klub u situaciji kad toliki ljudi su ostali bez kuća a zima dolazi...Toliki ljudi u ovom gradu trebaju pomoće po različitim osnovama ali opština treba da prebaci pare jednom fubalskom klubu koji ne može da napuni pola stadiona pri besplatnom ulazu i suncanom vremenu..

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 26 okt 2014, 11:47

ovdje čovjek mora k'o papagaj ponavljat', ne znam šta nije u redu s vama :roll:

svako kolo prenose BHT i arenasport, lijepo piše i koje su to tekme, u ovom slučaju će meč Borac-Sloboda bit' na arenasport 1, tako da nemate brige, nemojte da vas buni to što stoji na njihovoj stranici ;)
#dodjimami

senjorsamko
Kontakt:

Post Postao/la senjorsamko » 26 okt 2014, 12:04

wienultras je napisao/la:gledam malo danasnje rezultate i tabelu,nikada losija polusezona za nas voljeni klub,a mi i sa porazom od borca drzimo sredinu tabele sa samo 11 bodova.

Zamolio bih vas da prije eventualnog psovanja,pročitate post do kraja...Pogledom na statistiku kluba se vidi da ste od ukupno 11 bodova, 6 osvojili u prva dva kola,a preostalih 5 u narednih 9 kola,što je premalo.Zbog toga tvrdim da ste zbilja pogriješili sa ovim-preuranjenim ulaskom u P.L. Jednostavno niste imali ekipu za to,sve je bilo nekako na silu,a isplivalo je i more problema,od finansijskih(milionski dugovi),pa čak i dovođenje u pitanje ostanak predsjednika kluba.Trebali ste pustiti Jedinstvu da uđe u P.L. jer smo nakon dugo godina u federalnoj ligi bili pravo napaljeni za ulazak,a s obzirom na euforiju u klubu i gradu, ona ekipa bi bila pojačana sa još nekoliko dobrih igrača i sigurno bi konkurisala za vrh tabele.Vi bi ste se ove sezone prošetali ovom šabanskom ligom ,sa vjerovatno još pojačanom ekipom i dogodine bi i Sloboda i Jedinstvo bili tamo gdje objektivno i zaslužuju.Ovako smo se mi raspali na kraju prošle sezone,a vi na početku ove, a previše su oba kluba uložila para,za obostrani fijasko.Tako je to kad čovjek od jednog drveta,ne vidi šumu ispred sebe.Žao mi je zbog stanja u oba kluba i nadam se da će se popraviti,mada jako teško.Nije mi bio cilj da bilo koga od vas iznerviram,ali sam jednostavno morao ovo da napišem.Jednostavno,sve je trebalo i moralo biti drugačije.Želim vam brz oporavak i opstanak u P.L. Mi ćemo pokušati možda dogodine,jer i ova sezona nam je propala.Pozdrav Fukarama i sačuvajte Azmira,jer ako vas on napusti,bit će još gore.Sretno na današnjoj tekmi i sa vjerom u bolja vremena...Pozzz iz Bihaća... :bih:

sloboda72
Kontakt:

Post Postao/la sloboda72 » 26 okt 2014, 13:56

klma je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:

U ovom gradu sve nekakvi menađeri koji svu svoju priču zasnivaju na, odoh ja u opštinu, kanton iskat pare...
Grad od preko 100000 hiljada stanovnika, firme privatne na svakom koraku i opet hajmo iskati pare od opstine. Toliki bivsi i sadasnji navijaci u Iraku, Afganistanu i ko zna gdje bili. Ima se za kurvu u Uzbekistanu ali ne i za kartu od 5KM na stadonu.
Pa ako ako klub ne treba ljudima ovog grada, neće da plate kartu, neće finansijski da pomognu onda ga i treba ugasiti. I poceti ispocetka...
O cemu vi ljudi uopste govorite, da opština treba da finansira jedan klub u situaciji kad toliki ljudi su ostali bez kuća a zima dolazi...Toliki ljudi u ovom gradu trebaju pomoće po različitim osnovama ali opština treba da prebaci pare jednom fubalskom klubu koji ne može da napuni pola stadiona pri besplatnom ulazu i suncanom vremenu..

Klma prijatelju, trebao bi prelistati nekoliko stranica unazad bar do 17. 10. 2014. i pres konferencije koju je održao predsednik Husić. On je tu po mom shvatanju rekao da je "zabavljanju" došao kraj te da sad valja ili pred matičara pa se vjenčat ili svako svojim putem. Prevedeno, čovjek želi da Skupština u januaru 2015. usvoji novi djelimično izmijenjeni Statut koji će biti po uzoru na ovo što se radilo u FK Sarajevo. Uz ovaj Statut na osnovu kojeg bi on stekao pravo na kupnju Upravljačkih prava nad Slobodom valja sačiniti i Ugovor između njega i Opštine Tuzla koji će i jednoj i drugoj strani garantovati da neće biti prevarena. Čovjek je stesao (a to je izjavio na pres konferenciji) preko 3 miliona duga. Neće sigruno tesati do pozitivne nule pa onda čekati kojekakve barabe da mu lažu :"Eh, Azmire hvala ti, sad možeš ići". Još da napomenem, preuzimanjem Upravljačkih prava nad Slobodom od strane Husića, opštinski "krkani" konačno će moći odahnuti jer neće morati razmišljati o njezinoj sahrani. Prevedeno, Sloboda više neće potraživati sredstva iz Budžeta Opštine Tuzla.
"VOLIŠ SLOBODU DOKAŽI" MJENJAJMO STATUT SLOBODE SPASIMO SLOBODU!
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Kontakt:

Post Postao/la sloboda72 » 26 okt 2014, 14:00

Klma pogledaj stav navijača sa Tušnja. 18. 10. subota dan nakon pres konferencije.
Ja volim FK Tuzla City

Probisvjet
x 72
Kontakt:

Post Postao/la Probisvjet » 26 okt 2014, 14:23

klma je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:

Opstina treba da snosi najvece finansijske troskove za klub. Hoces da ti kazem zasto? Procitaj malo statut!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

klma
Kontakt:

Post Postao/la klma » 26 okt 2014, 14:51

Probisvjet je napisao/la:Opstina treba da snosi najvece finansijske troskove za klub. Hoces da ti kazem zasto? Procitaj malo statut!

Da i ako nema para tj ako postoji nevjerovatno mnogo mjesta gdje je novac potrebniji onda ugasi klub i kreni od 4 lige. jednostavno...
A vezano za one koji je vole, bilo je jasno po rezultatima akcija skupljanja para za semafor i sl...
Vezano za firme sponzore i to je sasvim vidljivo...

Dakle apsolutno je svejedno, ali ne opcini ili kantonu, nego onim zbog kojih je klub i osnovan, dakle stanovnicima Tuzle prije svega, da li se klub ugasio i ponovo se pokrenuo ili ne.

Dakle, stanovnici Tuzle su u vecem broju bili na stadionu na Pasabunaru prije destak godina nego sada na Tusnju...

rodjak
x 23
Kontakt:

Post Postao/la rodjak » 26 okt 2014, 15:49

shzna je napisao/la:To ti je pregled za Arenu iz Srbije. Biće prenos na Areni Sport BiH :bih:

pozdrav tuzlacima.

Hoce li biti kakav link danas za utakmicu :?,valjalo bi pogledati ;)
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Batva
Kontakt:

Post Postao/la Batva » 26 okt 2014, 15:53

senjorsamko je napisao/la:
wienultras je napisao/la:gledam malo danasnje rezultate i tabelu,nikada losija polusezona za nas voljeni klub,a mi i sa porazom od borca drzimo sredinu tabele sa samo 11 bodova.

Zamolio bih vas da prije eventualnog psovanja,pročitate post do kraja...Pogledom na statistiku kluba se vidi da ste od ukupno 11 bodova, 6 osvojili u prva dva kola,a preostalih 5 u narednih 9 kola,što je premalo.Zbog toga tvrdim da ste zbilja pogriješili sa ovim-preuranjenim ulaskom u P.L. Jednostavno niste imali ekipu za to,sve je bilo nekako na silu,a isplivalo je i more problema,od finansijskih(milionski dugovi),pa čak i dovođenje u pitanje ostanak predsjednika kluba.Trebali ste pustiti Jedinstvu da uđe u P.L. jer smo nakon dugo godina u federalnoj ligi bili pravo napaljeni za ulazak,a s obzirom na euforiju u klubu i gradu, ona ekipa bi bila pojačana sa još nekoliko dobrih igrača i sigurno bi konkurisala za vrh tabele.Vi bi ste se ove sezone prošetali ovom šabanskom ligom ,sa vjerovatno još pojačanom ekipom i dogodine bi i Sloboda i Jedinstvo bili tamo gdje objektivno i zaslužuju.Ovako smo se mi raspali na kraju prošle sezone,a vi na početku ove, a previše su oba kluba uložila para,za obostrani fijasko.Tako je to kad čovjek od jednog drveta,ne vidi šumu ispred sebe.Žao mi je zbog stanja u oba kluba i nadam se da će se popraviti,mada jako teško.Nije mi bio cilj da bilo koga od vas iznerviram,ali sam jednostavno morao ovo da napišem.Jednostavno,sve je trebalo i moralo biti drugačije.Želim vam brz oporavak i opstanak u P.L. Mi ćemo pokušati možda dogodine,jer i ova sezona nam je propala.Pozdrav Fukarama i sačuvajte Azmira,jer ako vas on napusti,bit će još gore.Sretno na današnjoj tekmi i sa vjerom u bolja vremena...Pozzz iz Bihaća... :bih:

Jedinstvo je na polusezoni imalo 5 bodova prednosti u odnosu na Slobodu (ako se dobro sjecam) i samo je sebi krivo sto su poceli raditi pogresne poteze, promijenili nekoliko trenera, poceli otpustati igrace jednog po jednog, nisu redovno isplacivali plate pojedinim igracima, losa politika u klubu i nelogicni potezi uprave su krivci vaseg ostanka u Federalnoj ligi. Sa druge strane Sloboda se odlicno pojacala na polusezoni i tako se vratili u PL. Vama se desilo prosle sezone isto kao Slobodi ispadanje iz PL, ocekivali ste od drugih da vam pomognu pri povratku u PL, a mi smo primjer da to nije pametan potez. Nadam se da cete se vratiti cim prije tamo gdje i pripadate, Bihac je jedan od najvecih i najljepsih gradova i zasluzuje premijerligasa.

Ontopic:
Ja sam prvi bio misljenja kako su se trebali ostaviti igraci koji su i vratili Slobodu u PL. Medjutim, nisam ocekivao ovako ekspresno otplacivanje dugova, tako da sad vidim kako je Azmir uradio pametan potez, po ko zna koji put. Bitno je samo ostati u PL, a dug svesti na minimum i/ili otplatiti ga do kraja, u sto kracem roku. A onda dovesti pojacanja koja ce opravdati taj naziv i krenuti u lov na izlazak u Evropu. Nebitno bilo to slijedece godine ili za 2 godine.

Kod nas nije zazivila praksa pravljenja malih transparenata ispisanih markerima na komadu hartije, gdje ce obicni gledaoc, bio to djed ili neki adolescenat, iznijeti licni stav o stanju u klubu, pohvalu ili negodovanje. Svi bismo mogli uzeti hamer papir i ispisati slogan po pitanju promjene Statuta. Ovdje mozemo sklepati nesto pa to sprovesti u djelo narednih dana, jeftino je i djelotvorno, a popularno.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

SaltCityAttack
x 4
Kontakt:

Post Postao/la SaltCityAttack » 26 okt 2014, 16:07

ima li kakav link za tekmu :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.