FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 11 sep 2016, 19:35

Koktrijeb je napisao/la:A sta bi na ulazu dosla inspekcija pa Azmir sve dzaba pustio?
Kakva inspekcija sad? cuo sam i ja da je sve pustio dzaba al nisam znao razlog

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 11 sep 2016, 19:36

Ka'e Husref :wave:
Samo da se izvinem Husrefe sto sam te "spominjao" maloprije na stadionu jbg masa me ponijela :lolno:
husref OUT !!!

adis1980
Postovi: 74
Pridružen/a: 18 feb 2016, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la adis1980 » 11 sep 2016, 19:39

Razlog odlaska-psovanje od strane balavaca...Jel se on ovo zajebaje?A gdje je ono za mene je dogovor kao i ugovor??Ovo nisam ocekivo od njega.U interviju se vidi da mu je svejedno i da je ovo sve prije isplanirano.Onim ljudima sto smo se smijali kad su pisali po fb i ovdje da husref tjera sve najbolje igrace i salje ih u sarajevo da bi potom isto preuzeo, sad dobija neku dozu realnosti.Zao mi je Azmira sto mu je dozvolio sve da radi sta hoce i on mu ovako vrati...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 11 sep 2016, 19:40

Mi smo sami sebi najveci neprijatelji..uskoro ce otjerati i Azmira samo polako ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 11 sep 2016, 19:42

Eto opet se gasimo, po ko zna koji put, a upm pa dokle vise cccc

TRUST
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TRUST » 11 sep 2016, 19:43

Jedostavno nikad naprijed, kome jos inspekcija u nedelju u pola pet plijeni pare iz blagajne opet po necijoj tuzbi, sto je najgore ovo je ona neka iznendna cak se i Azmiri i Bony iznenadili, zao mi covjek bas onako bijesan govori onim inspektovorima pa gdje ste bili godinama kad su klub unistavali sto niste tad pravdu sprovodili, a onaj kreten inspektor nesto se smjeska, ne da publici da uđe dok se ne izvrši plijenidba, kad Azmir mahnu rukom da se pusti narod dzaba i jedno 500 ljudi besplatno uđe.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 11 sep 2016, 19:43

slana_krv je napisao/la:Imao je uslove kao ni jedan trener u BiH, nakupilo se tu gresaka uglavnom njegovih, bio je nepravedan, arogantan i nespretan sa izjavama, zbog toga vjerujem da ga igraci bojkotuju.
Ipak hvala mu za sve.
Samo je steta sto smo Ahmetovica i Ivetica izgubili zbog njega, sreca pa smo zadrzali Kostica
Ja ocekujem Ciru , cisto zbog njegovih motivaciskih sposobnosti, opet zavisi koliko novca imamo.
Davno sam napisao da ga bojkotuju igrači,svi osim Zebe.Niste mi vjerovali i pljuvali me ovdje.Evo čitavo prvenstvo igramo loše,nista ni sa čim.Još lik izjavljuje da mu je osvojit titulu sa Sarajevom pa da umre.Yebem mu sve!!!Unistio je atmosferu u ekipi u klubu i oko kluba.Arogantan,nikad nije preuzeo odgovornost za neuspjeh.Hebo ga Janja sva u pakas seljački!!Otjera nam najboljeg igrača pa ona napravi stetu oko 300 000 Km dovodeći 3 lijeva beka od kojih ne mozes satstaviti 1nog da je ravan Ivetiću!!
I ostala situacija u i oko kluba je ko damu,steta!!
Zadnja izmjena: NjonjoVam, dana/u 11 sep 2016, 19:45, ukupno mijenjano 1 put.
DRŽAVA TUZLA!!

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FA7 » 11 sep 2016, 19:44

"Teško se boriti s vjetrenjačama. Ovo je po svemu sudeći kraj što se tiče i mog ostanka u Slobodi. Musemić je otišao zbog prozivanja plaćenika, ovo što se nama radi prelazi sve granice. Danas su na stadionu bili i nadležni organi kako bi od prodatih ulaznica naplatili 20 i nešto hiljada maraka koje navodno Sloboda ima duga prema rudniku iz 2002 godine. Nazvao sam predsjednika Skupštine i obavijestio ga o svojim namjerama", kazao nam je Husić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/nakon-mu ... odu/206422
http://sportsport.ba/bh_fudbal/nakon-mu ... odu/206422
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 11 sep 2016, 19:45

Ma idi i ti više, kad smo stoka, niko od nas ne napravi sposobne ljude

Avatar
Komunista
Postovi: 526
Pridružen/a: 02 jun 2016, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komunista » 11 sep 2016, 19:46

Ja sam miran jer sam rekao nakon njegova dva intervjua o pitarima da, sto se tice mene, moze ici. Ovo je samo bezobrazluk, kao psovali mu, sto je bezobrazan izgovor i znak da je on losa osoba za nas :) Hvala i dovidjenja :)
Rođen da budem Tuzlak, rođen da budem prvak. #InatTuzlanski i grobar Slobode po Solinasu aka Krlezi

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la batigol777 » 11 sep 2016, 19:47

Dovedite sebi Petra Segrta i rijesen problem,dok je vodio Zvijezdu gubio 7 utakmica u nizu a publika mu pljeskala a vi Husrefa za dvije utakmice heb.te
Mislim ok je biti nezadovoljan ali pominjati nekome djecu familiju radi utakmiceje stvarno previse. Tamam da je liga sampiona ipak je to samo utakmica. Husref je dobar trener i netreba zaboraviti sta je napravio za slobodu. SRETNO VAM u nastavku pa ko god vas vodio.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 11 sep 2016, 19:47

Idi Azmire i hvala ti za sve..ja bih se davno pokupio i otisao,ali ovaj je imao zivce ko konj..

Eto nama ponovo predsjednika slicnog Zahirovica,Sabovica i igracina poput Gavare,Tosuna,Jogeta i ostalih velemajstora ..

Bravo navijaci,makar ce sad imat dzaba ulaz ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 11 sep 2016, 19:48

Aerials je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:Eto bas da vidimo ko ce nam sada doci... Nakon jednog poraza i jednog nerijesenog vi zaboravite da smo mi pod vodstvom Musemica bili najbolja ekipa u drzavi, da su nam Sarajevski klubovi bili redovne musterije, da smo igrali odlicno...

I da ponovim kao nakon svake utakmice, navijanje je bilo preocajno, nikada gore :thumbup:
Na sreću smo dobili svaku utakmicu osim Želje od početka sezone, to nije ničija krivica nego njegova, on je sam i rekao da on odgovara za rezultate, igrali smo dobro prošlu sezonu, ovu smo neprepoznatljivi, do koga je ako nije do njega?
Smiješan mu je razlog zbog kojeg navodno odlazi, a još smješnija reakcija na pitanje o bojkotu u svlačionici. Elem, možete vi mene nakon ovog posta slobodno prozvati teoretičarem zavjera, ološem itd., ali je gospodin Husref Musemić vrlo dobro znao šta radi i sve radio smišljeno. Pa to protumačite kako hoćete. Ko god da ga zamijeni, ne može biti gori, bar će imati neku osnovnu kulturu i znat će kako da se ponaša kao trener, što ovaj nažalost nije znao. :)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 11 sep 2016, 19:49

Smijem se od muke na ovo sve..
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

TRUST
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TRUST » 11 sep 2016, 19:50

U klubu nam inspekcija a na pocetku utakmice Fukare prozivaju Husrefa, tacno smo sabani. Idi i ti Azmire plakat cemo za tobom budi siguran, ne znamo mi nista cijeniti mi samo znao seljakluk i krkanluk

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 11 sep 2016, 19:52

Prvo da krenem od pocetka ,

Na ulazu je dosla sudska policija i krenuli su valjda da kupe pare od ulaznica , tada staje prodaja dolazi Azmir spominje se 2002 godina i Azmir odlucuje da sve pusta dzaba !!! Nakon ulaska par navijaca jedan psuje tim inspektorima mater ljudi trce za njim i hvataju ga te ga odvode na razgovor dalje nisam gledao !!!

Utakmica onako igra losa vecinom sve iste akcije imali smo brdo kornera al nista ljudi su sve cistili , odbrana losa i konfuzna preblago se igra ne igra se jako muski.

Pred kraj utakmice doslo do gurkanja izmedju legije i policije jer su jednog njihoovog momka policajci uzeli jer se je vratio na stadion da vidi neku priliku uglavnom momci vrlo fer dosli odradili svoje i otisli cak su i nas par pozvali na pivu kad budemo dolazili kod njih , nasi navijaci solidni zapad poslije gola dao veliku podrsku momcima , sjever polako postaje smijurija od brojnosti preko izbora pjesama sta je ono samo oni znaju !!!

Na kraju niko nista nije rekao Husrefu dok on nije poceo ironicno pozdravljati navijace tad mu je vecina pocela nabrajati od do !!!

Igraci dobili veliki aplauz posebno Sulejman Krpic !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 11 sep 2016, 19:52

Ma tako je daj nam nekog kulturnog doktora nauka pa da mu aplaudiramo poslije poraza zbog elokvencije, **** znanje o fudbalu
Husref vozdra, idemo dalje, nemojte samo priče o raspadu opet, jel moramo svakih 2mj isto po pdfu pisati
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 11 sep 2016, 19:56

Bitno je ići svima u kontru, i ići glavom kroz zid, i biti svima uz nos, i sve druge kriviti al mi smo najbolji. Yebi ga.
Ovaj grad ne zaslužuje Azmira i nadam se da ako već ide iz Slobode, da ću gurati Simin Han i ulagati barem polovinu koliko je u Slobodu.


Što se Husrefa tiče, smiješan odlazak. Ja mu ne zamjeram ništa, uradio je dobar rezultat. Početak ove sezone nije sjajan, ali nije ni usran toliko da se ne može popraviti. Igra mu je pročitana i na vrijeme je otišao.

Avatar
Komunista
Postovi: 526
Pridružen/a: 02 jun 2016, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komunista » 11 sep 2016, 19:57

Dobro, neka i Azmir ode, neka odemo u kantonalnu ligu. Neke stvari su od obraza. Pa Slobode ce biti kako god :)
Rođen da budem Tuzlak, rođen da budem prvak. #InatTuzlanski i grobar Slobode po Solinasu aka Krlezi

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 sep 2016, 19:58

Bitno je da je Indir vodja. Kada ode Azmir i dodje neki mafijas koji im daje pare vratiti ce se na stadion i biti zadovoljni pa makar Sloboda bila kantonalna liga.

Fukare gadite mi se!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.