FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hairlija » 15 avg 2010, 12:30

sa fukaram je bila i jedna djevojka,da to nije nasa Ajlica :mrgreen:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 avg 2010, 12:33

Hairlija je napisao/la:sa fukaram je bila i jedna djevojka,da to nije nasa Ajlica :mrgreen:
Nije Ajlica .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Gigant
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 nov 2009, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gigant » 15 avg 2010, 12:36

Ne bojim se ja za vas, vasom prepoznatljivom mesarskom igrom cete vjerovatno do bodova...zalosno ali istinito...Tuzla i Travnik dva najgora, najprljavija i najmanje fer gostovanja u cijelog ligi...
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la guber90 » 15 avg 2010, 12:39

Gigant je napisao/la:Ne bojim se ja za vas, vasom prepoznatljivom mesarskom igrom cete vjerovatno do bodova...zalosno ali istinito...Tuzla i Travnik dva najgora, najprljavija i najmanje fer gostovanja u cijelog ligi...
Evo ja isto kazem mesari ste i vi iz sarajeva najgoru igru imate lomite noge ljudima kupujete utakmice i to sve bez ijednog dokaza, sto nebi mogo ja kad mozes i ti.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 avg 2010, 12:40

Gigant je napisao/la:Ne bojim se ja za vas, vasom prepoznatljivom mesarskom igrom cete vjerovatno do bodova...zalosno ali istinito...Tuzla i Travnik dva najgora, najprljavija i najmanje fer gostovanja u cijelog ligi...
Sto nemozete uzeti bodove,pa su najgora :lol: :lol: joj haj ohladi svega ti,znamo da ti je drago sto ste jucer pobjedili,i ja vam cestitam,al ti si se uzdigao do neba :D .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Omerbavarac » 15 avg 2010, 12:56

Hairlija je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Sarajevu su bodovi bili izuzetno neophodni, tako da se i nije moglo dosta toga napraviti. Uz to domaci teren, veca motivacija....

Sto se tice Zelje, oni su nam u proslosti dosta cesto znali odnijeti bodove sa Tusnja, ali u posljednjim sezonama se to malo poboljsalo za Slobodu i naravno da ocekujem pobjedu, jer ocigledno da imaju dosta slabosti.
Hoces da kazes da je nesto sumnjivo :?
Ne, sve je regularno. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 avg 2010, 13:11

nisam ni ocekivao bodove sa Koseva..
idemo dalje, u nasoj ligi je najbitnije dobit sve kuci.
Sve kuci i nekog od komsija klepit vani i eto te u borbi za evropu.
Nerealno je ocekivat bodove u Travniku,Trebinju,Ist Sarajevu,pa i protiv Veleza jer svi koji su jednom bili tamo i prije u Zepcu Orasju znaju kako je.
I nerealno je ocekivat protiv Zrinjskog,Celika,Zelje,Sarajeva,Sirokog,Borca jer su kuci dovoljno kvalitetniji od nas da nas lagano dobiju.
Bodove treba trazit kod komsija i mozda u Zvorniku,Prijedoru .
Najbitnije je sve kuci dobit, i ne znam sto ste toliku buku svi digli, zaboravaljate da je ovo premijer liga BiH
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Gigant
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 nov 2009, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gigant » 15 avg 2010, 13:32

guber90 je napisao/la:
Gigant je napisao/la:Ne bojim se ja za vas, vasom prepoznatljivom mesarskom igrom cete vjerovatno do bodova...zalosno ali istinito...Tuzla i Travnik dva najgora, najprljavija i najmanje fer gostovanja u cijelog ligi...
Evo ja isto kazem mesari ste i vi iz sarajeva najgoru igru imate lomite noge ljudima kupujete utakmice i to sve bez ijednog dokaza, sto nebi mogo ja kad mozes i ti.
Halo djecace, ja to ne govorim tek onako, to je barem evidentno, evo i jucer meljo, a zna se svake godine kada odemo dole...a evo ti i primjer sinoc na utakmici ste nam povrijedili igraca i vjerovatno do kraja sezone, tj.zavrsit ce igracku karijeru...zato ne lupaj tu bezveze, i pitaj bilo koga koje su dvije najodvratnije domacinske ekipe, svi ce reci isto...
Blekic:Ja sam dio Hordi Zla i kao takav sam dosao na celo Sarajeva.Oni ce se vazda slusati u Sarajevu
Zujo:Meni su navijaci najbolji kupci,ja to gledam kao biznis
Blekic:Mi nemamo nista svoje,ali imamo strast,znanje i ljubav

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zagor » 15 avg 2010, 13:35

harry_90 je napisao/la: Svi dobro znamo da domaci teren znaci 99% sigurnu pobjedu,tako da se i ne ocekuje nesh sa strane ;) meni je smijesna ova liga,kad prvi igra sa zadnjim na tabeli,ovaj zadnji veliki favorit,to nema nigdje,samo u nasoj ligi.Al haj sta ces.Ovom momku Hadzicu zelim brz oporavak .
Iskreno da ti kažem ja mislim da se to promjenilo. U zadnje dvije sezone, pa evo i u ovoj, se često bodovi sa gostovanja donosili.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 avg 2010, 13:37

Gigant je napisao/la:
guber90 je napisao/la:
Gigant je napisao/la:Ne bojim se ja za vas, vasom prepoznatljivom mesarskom igrom cete vjerovatno do bodova...zalosno ali istinito...Tuzla i Travnik dva najgora, najprljavija i najmanje fer gostovanja u cijelog ligi...
Evo ja isto kazem mesari ste i vi iz sarajeva najgoru igru imate lomite noge ljudima kupujete utakmice i to sve bez ijednog dokaza, sto nebi mogo ja kad mozes i ti.
Halo djecace, ja to ne govorim tek onako, to je barem evidentno, evo i jucer meljo, a zna se svake godine kada odemo dole...a evo ti i primjer sinoc na utakmici ste nam povrijedili igraca i vjerovatno do kraja sezone, tj.zavrsit ce igracku karijeru...zato ne lupaj tu bezveze, i pitaj bilo koga koje su dvije najodvratnije domacinske ekipe, svi ce reci isto...
Otkad te nema ovdje,al sinoc ste pobjedili,pa tii drago :lol: u Tuzli nema bodova,pati jarane ;) mi ne igramo ko balerine fudbal,malo grublja igra nije zabranjena.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 avg 2010, 13:43

Zagor je napisao/la:
harry_90 je napisao/la: Svi dobro znamo da domaci teren znaci 99% sigurnu pobjedu,tako da se i ne ocekuje nesh sa strane ;) meni je smijesna ova liga,kad prvi igra sa zadnjim na tabeli,ovaj zadnji veliki favorit,to nema nigdje,samo u nasoj ligi.Al haj sta ces.Ovom momku Hadzicu zelim brz oporavak .
Iskreno da ti kažem ja mislim da se to promjenilo. U zadnje dvije sezone, pa evo i u ovoj, se često bodovi sa gostovanja donosili.
Ma bilo je i prije,al kao sto kazes malo je sad situacija drugacija,al polako ce se vratit na staro.Takva nam je liga,pa se necemu i ne nadas,ja se nisam nadao bodovima na Kosevu.Sad mi sa Zeljom kuci igramo,ovo moramo uzeti,za samopouzdanje ekipe.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la guber90 » 15 avg 2010, 14:20

Gigant je napisao/la:
guber90 je napisao/la:
Gigant je napisao/la:Ne bojim se ja za vas, vasom prepoznatljivom mesarskom igrom cete vjerovatno do bodova...zalosno ali istinito...Tuzla i Travnik dva najgora, najprljavija i najmanje fer gostovanja u cijelog ligi...
Evo ja isto kazem mesari ste i vi iz sarajeva najgoru igru imate lomite noge ljudima kupujete utakmice i to sve bez ijednog dokaza, sto nebi mogo ja kad mozes i ti.
Halo djecace, ja to ne govorim tek onako, to je barem evidentno, evo i jucer meljo, a zna se svake godine kada odemo dole...a evo ti i primjer sinoc na utakmici ste nam povrijedili igraca i vjerovatno do kraja sezone, tj.zavrsit ce igracku karijeru...zato ne lupaj tu bezveze, i pitaj bilo koga koje su dvije najodvratnije domacinske ekipe, svi ce reci isto...
Od djecaka za tebe, sezon 2009/2010 lista kartona:
slika
Evo i link pa provjeri ako nevjerujes:
http://www.soccerway.com/national/bosni ... ar-season/
Ovo dokazuje koliko ti zapravo "ciko" jesi objektivan.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

TheDinoRules
Postovi: 320
Pridružen/a: 06 jul 2010, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TheDinoRules » 15 avg 2010, 14:29

Travnik, Sloboda - Napravite sebi ligu koja će imati ime "HRKLJUŠ" ili "MESARI"! Ovo što vi igrate ovo se ne može nazvati fudbalom. Ne znam od kad je fazon povrijediti igrača na utakmici. Neka nova pravila :lol:
U mom svijetu važe moja pravila

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 avg 2010, 14:32

TheDinoRules je napisao/la:Travnik, Sloboda - Napravite sebi ligu koja će imati ime "HRKLJUŠ" ili "MESARI"! Ovo što vi igrate ovo se ne može nazvati fudbalom. Ne znam od kad je fazon povrijediti igrača na utakmici. Neka nova pravila :lol:
Pa to se nijedan igrac u svijetu ne povrijedi :lol: :lol: daj ne nasmijavaj me matereti,cuj jel fazon povrijedit igraca,pa to nigdje se igrac ne povrijedi.Idi lijeci se jarane,bolje i to nego ovdje se izvaljivat :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
BegA_SA
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 feb 2009, 19:40
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la BegA_SA » 15 avg 2010, 14:39

Ajd mogu shvatiti i grubu igru, al' nemogu shvatiti ono valjanje po terenu od 1. sekunde :lol:.2 Igraca Slobode iz cista mira padose pri rezultatu 1:0 i sudija ih naravno ignorira, a onaj sa dugom zutom kosom trci sa sudijom i trazi faul :lol: .

Jedno pitanje:

ZASTO STE SE VALJAJI I KAD STE GUBILI, PRAKTICNO KAD JE TEKMA BILA RIJESENA? Nema logike
SARAJEVO=Evropski Jerusalem :P

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 avg 2010, 14:43

trening za naredne utakmice koje mozda nece biti rijesene, ne razumijete se vi u fudbal i te taktike..
sve je do treninga
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

TheDinoRules
Postovi: 320
Pridružen/a: 06 jul 2010, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TheDinoRules » 15 avg 2010, 14:50

harry_90 je napisao/la:
TheDinoRules je napisao/la:Travnik, Sloboda - Napravite sebi ligu koja će imati ime "HRKLJUŠ" ili "MESARI"! Ovo što vi igrate ovo se ne može nazvati fudbalom. Ne znam od kad je fazon povrijediti igrača na utakmici. Neka nova pravila :lol:
Pa to se nijedan igrac u svijetu ne povrijedi :lol: :lol: daj ne nasmijavaj me matereti,cuj jel fazon povrijedit igraca,pa to nigdje se igrac ne povrijedi.Idi lijeci se jarane,bolje i to nego ovdje se izvaljivat :lol:
hahahaha .. matereti!? Inteligentni ljudi će shvatiti šta sam htio reći. A to je da je vama fazon povrijediti igrača. 3 boda su vam važnija nego nečija karijera. Ali dobro, ti si glup pa ne možeš shvatiti neke stvari ;)
U mom svijetu važe moja pravila

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 avg 2010, 14:55

TheDinoRules je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:
TheDinoRules je napisao/la:Travnik, Sloboda - Napravite sebi ligu koja će imati ime "HRKLJUŠ" ili "MESARI"! Ovo što vi igrate ovo se ne može nazvati fudbalom. Ne znam od kad je fazon povrijediti igrača na utakmici. Neka nova pravila :lol:
Pa to se nijedan igrac u svijetu ne povrijedi :lol: :lol: daj ne nasmijavaj me matereti,cuj jel fazon povrijedit igraca,pa to nigdje se igrac ne povrijedi.Idi lijeci se jarane,bolje i to nego ovdje se izvaljivat :lol:
hahahaha .. matereti!? Inteligentni ljudi će shvatiti šta sam htio reći. A to je da je vama fazon povrijediti igrača. 3 boda su vam važnija nego nečija karijera. Ali dobro, ti si glup pa ne možeš shvatiti neke stvari ;)
Jesul pametni namjerno povrijedili igraca ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Cuspajz
Postovi: 888
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cuspajz » 15 avg 2010, 14:58

Hairlija je napisao/la:sa fukaram je bila i jedna djevojka,da to nije nasa Ajlica :mrgreen:
ono im je jaca i ona im je na svakom gostovanju ,a ajlica im je najbolja navijacica na tribini i zna vise o slobodi nego 95%muskih im iz kopa

Avatar
Drugi način
Postovi: 41
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Drugi način » 15 avg 2010, 14:59

Gdje su ove godine smjesteni gostujuci navijaci na Tusnju? Jel jos uvijek izvan stadiona, kilometar daleko ili se nesto naredovalo?

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.