Poštovani posjetioci,

ukoliko niste u mogućnosti da se logirate, molimo Vas da ispraznite browser cookies te pokušate ponovo.

FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: NKMramor,insider

intercontinental
Kontakt:

PostPostao/la intercontinental » 12 jan 2018, 23:23

katarakta WroteColonKod nas su u klubovima inače redovne plaće. Samo debili igrači kod nas izađu u medije, dok kod drugih ne smiju pisnut

Gdje god da su duzni ne glume kabadahije kao kod nas ovdje, i to naravno probudi inat u covjeku i sta ces
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

solinas
Kontakt:

PostPostao/la solinas » 12 jan 2018, 23:27

Vidim Ordagica u Merkatoru danas oko pola 8 kod kaffe Carolija gore na spratu. ....
Necu vam nista reci....necu majke mi.....
Kao i uvjek samo ce se pokazati.
Ljudina momak.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 23:28

Vec si rekao @solinas :D

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 23:29

Budzet je vrlo pristojan ocito, samo je bio lose koristen u sportskom segmentu. I onda te greske platis novcem. Standardno nekih par igraca koji uzimaju dobra primanja, a slabo igraju ili par onih koji ti uzmu pare na sporove ili onih koji odlaze iz ekipe kada je najvise potrebno da ostanu.
Nikada idealno jbg..

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 23:32

solinas WroteColonVidim Ordagica u Merkatoru danas oko pola 8 kod kaffe Carolija gore na spratu. ....
Necu vam nista reci....necu majke mi.....
Kao i uvjek samo ce se pokazati.
Ljudina momak.

Pa sutra mu istice ugovor, a tamo vjerovatno nije jos trebao da bude. Ma uvijek je bio korektan, a tamo Mujkanovic pravio pritiske i vjerovatno kao i za Krpu sirio price jer nije uspio ovo ljeto da ga prisili na transfer.
Meni je realno draze ovako vise sto je momak u inostranstvu nego da je otisao u Zeljeznicar.

ultrasstyle_tz
Kontakt:

PostPostao/la ultrasstyle_tz » 12 jan 2018, 23:37

hondas WroteColonSponzori 350.000,clanarine Omladinski pogon 100.000,prodaja ulaznica 125.000,sezonske 25.000

necemo mi nikad preuzeti odgovornost.

za 12 mjeseci ovoliko? pa neki u ligi za utakmicu toliko zarade. a podugo bogami trofeja nisu vidjeli...

i kaze neko ispred ispred nas, pa gdje nece biti. Mi samo trazimo milionere , milijardere, nacelnike, gradonacelnike, a sto mizernih 125.000 klub uprihoduje za 12 mjeseci od ulaznica?

bas me zanima komentar svih forumasa na ovo
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 23:37

Ćelo mora odraditi pripreme da mogu trcati ko ludi 90 minuta to je vise od pola posla.

Vjerujem da ćemo se solidno pojačati, sigurno je nemoguće nadoknaditi Ordagu ostalo je moguće.

Ova 4. kola do podjele na LZP i LZO moramo uzeti 6 bodova protiv Mladosti i Borca kući, a sa meljom i pitarima ici na sve ili ništa.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 12 jan 2018, 23:38

SmajilKaric WroteColonMozete ga ne voljeti koliko god hocete ali Jasmin izdvaja za FK Slobodu vise nego i jedan drugi nacelnik u drzavi za neki klub...E sad je druga stvar sto su taj klub godinama krali Sabovici,Sice,Zahirovici i ostala kompanija

Da upravu si da izdvaja al u ovoj godini je dao 850 000 KM ovom nesposobnjakoviću . Da je ispostovo minimum minimuma sto mu je AH trzio i dao samo polovinu ovih para na godinu mi bi smo već sad slavili titulu a ne sa 2,5 mil KM potrošenih para boriš se za opstanak sa 300 000 minusa i nesiplaćenim platama. Nije Mujkanović zatekao slobodu kao AH. on mu je dobre temelje udario , a ovaj je sa TUĐIM parama glumio babu . Neko napisa da je većina novaca otislo na servisiranje dugova, pa od kuda jos veći dug slobode ako je dotični izservisirao. AH mu je napravio veliki broj firmo koji su mu sponzorsali godinu dana, a firme su davale od 1000 KM do 20 000 KM za godinu. kad je dotični potrošio sve od grada , od sponzora, od evrope od krpića o kirija od pozajmnica e onda se da ostavka kako isti ne zeli da bude predsjednik koji je Slobodu odveo u drugu ligu. Zlatne riječi AH kad mu je rekao da je Sloboda veliki zalogaj za njega. amo me interesuje za koga mjenjaju statut ovi( večina) nesposobnjakovića u skupštini i kome daju Slobodu. To se trebalo zavrsit do početka sezone kao i čelik da je poslozeno sve a ne kod nas ce se zavrsit nedaj boze u najgorem scenariju. Dovoljno je pročitat imena i vidt face ko je sve u klubu, skupštini. Na kraju sve se izdogađalo sto smo nas par pisali prije 14 mjeseci kako će se ovo zavrsit. Jos je neko napisao kako će dotični dić sidro kad ostane bez dinara, a sve namjere i dobra dijela je Krpa potvrdio, sto nije dobar covjek jer nije rento stan kod dotičnog. FUJJJJJJ

ultrasstyle_tz
Kontakt:

PostPostao/la ultrasstyle_tz » 12 jan 2018, 23:40

i da..odlicnoi je neko rekao: preko600.000 nasih para je otislo na mjerenej ciji je veci , Azmirov ili Senadov

@xeksor pa nije bas ni Sulejmanu "nisam nista potpisao, pa kad izadje u medijima, eto mozda jesam potpisao" Krpicu svaka za ramazana
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

solinas
Kontakt:

PostPostao/la solinas » 12 jan 2018, 23:42

sviunapad1010 WroteColonVec si rekao @solinas :D

Sta smo pricali na to sam mislio :D
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 23:46

ultrasstyle_tz WroteColon
hondas WroteColonSponzori 350.000,clanarine Omladinski pogon 100.000,prodaja ulaznica 125.000,sezonske 25.000

necemo mi nikad preuzeti odgovornost.

za 12 mjeseci ovoliko? pa neki u ligi za utakmicu toliko zarade. a podugo bogami trofeja nisu vidjeli...

i kaze neko ispred ispred nas, pa gdje nece biti. Mi samo trazimo milionere , milijardere, nacelnike, gradonacelnike, a sto mizernih 125.000 klub uprihoduje za 12 mjeseci od ulaznica?

bas me zanima komentar svih forumasa na ovo

Ne znam koliko je tacna informacija, ako jeste smiješno je. I onda trazimo uspjeh neki, a meljo i pitari uzmu na jednoj tekmi toliko.

Ali mi ćemo bojkotovati, nedamo senci ukrasti će, podrzimo sejmon hejn da bi pomogli Slobodi, hocemo kartu 2 KM i mezu i rakiju na zapadu. .. A vala hocemo i titule, hocemo extra igrače, hocemo sve i svasta..

Za uzvrat nedamo nista :lol: Gdje to ima jbt led.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 23:48

xeksor WroteColon
SmajilKaric WroteColonMozete ga ne voljeti koliko god hocete ali Jasmin izdvaja za FK Slobodu vise nego i jedan drugi nacelnik u drzavi za neki klub...E sad je druga stvar sto su taj klub godinama krali Sabovici,Sice,Zahirovici i ostala kompanija

Da upravu si da izdvaja al u ovoj godini je dao 850 000 KM ovom nesposobnjakoviću . Da je ispostovo minimum minimuma sto mu je AH trzio i dao samo polovinu ovih para na godinu mi bi smo već sad slavili titulu a ne sa 2,5 mil KM potrošenih para boriš se za opstanak sa 300 000 minusa i nesiplaćenim platama. Nije Mujkanović zatekao slobodu kao AH. on mu je dobre temelje udario , a ovaj je sa TUĐIM parama glumio babu . Neko napisa da je većina novaca otislo na servisiranje dugova, pa od kuda jos veći dug slobode ako je dotični izservisirao. AH mu je napravio veliki broj firmo koji su mu sponzorsali godinu dana, a firme su davale od 1000 KM do 20 000 KM za godinu. kad je dotični potrošio sve od grada , od sponzora, od evrope od krpića o kirija od pozajmnica e onda se da ostavka kako isti ne zeli da bude predsjednik koji je Slobodu odveo u drugu ligu. Zlatne riječi AH kad mu je rekao da je Sloboda veliki zalogaj za njega. amo me interesuje za koga mjenjaju statut ovi( večina) nesposobnjakovića u skupštini i kome daju Slobodu. To se trebalo zavrsit do početka sezone kao i čelik da je poslozeno sve a ne kod nas ce se zavrsit nedaj boze u najgorem scenariju. Dovoljno je pročitat imena i vidt face ko je sve u klubu, skupštini. Na kraju sve se izdogađalo sto smo nas par pisali prije 14 mjeseci kako će se ovo zavrsit. Jos je neko napisao kako će dotični dić sidro kad ostane bez dinara, a sve namjere i dobra dijela je Krpa potvrdio, sto nije dobar covjek jer nije rento stan kod dotičnog. FUJJJJJJ

Seksor je garda2. Odjave se ljudi odavde pa nastave. Joj obraza đona.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 23:51

solinas WroteColon
sviunapad1010 WroteColonVec si rekao @solinas :D

Sta smo pricali na to sam mislio :D

Ordagic je majstor i gospodin. Malo je ili nema ih nikako u ovoj nasoj saban ligi.
Nećemo dugo takvog igrača imati.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 12 jan 2018, 23:51

Eto do juče ste ga kitili u zvijeszde i ovaj izađe sa pricom i ti znas da nije njegova svaka za.... lik je sve lijepo rekao nije potpsao profesionalni već amatrski ugovor da bi igrao, a ovaj ugovor sto je profesionalni je cisti falsfikat zbog ceka će neko robijat, a lijepo se vidi da je ameterski ugovor sastavljen 26.7 . 2017, a profesionalni 7 dana prije amaterskog, sto znaci prvo se poštuje ugovor koji je zadnji zakljucen a mujkanović je sa krpićem prvo sklopio profesionalni ugovor koji nije mogao progurat u NS BiH kako bi krpić igrao, onda se taj ugovor stavlja van snage a sklapa se 7 dana poslije amaterski ugovor koji dopusta Krpiću da igra i koji vazi do 31.12
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 12 jan 2018, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 23:51

Posjeta nam je losa realno ali to je sve do rezultata i atmosfere, nije se godinu dana desavalo nista lijepo ni na terenu ni van terena i onda se spalo na to. A mi nismo navikli da igramo ulogu gdje finansijski vadimo klub pa da na stadionu bude ljudi bez obzira na sve. A sezonske i dresovi, vjerovatno se prodalo dosta preko UG, tu nismo toliko losi s obzirom koja je liga.

Kljucno je sada da pokusaju dodatno pojacati budzet i rijese sve van terena sa igracima koji nam nisu korisni ili je neka druga vrsta spora. Jer nema novca od Evrope, transfera jos uvijek nije bilo, a od grada ce bili manje novca jer ide puni novac za reprogram od 360k.
Tako da ce biti tesko izgurati godinu, pogotovo ljeto ako se nesto ne uradi u narednim mjesecima. Ako se u klub ubaci novac dodatni od 600-700k moze se poslovati na nuli.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 12 jan 2018, 23:53

sviunapad1010 WroteColon
xeksor WroteColon

Pa moram nastavit kad citam tvoje nebuloze MUJKANOVIĆU

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 12 jan 2018, 23:56

U slucaju da neka kuca odradi finansijski izvjestaj sve kako treba i to se prezentuje onda nema dileme da treba kupovati karte.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 23:57

xeksor WroteColon
sviunapad1010 WroteColon

Pa moram nastavit kad citam tvoje nebuloze MUJKANOVIĆU

Samo čitaj. Ostaje da ti je đon obraz. Od riječi si baš, ko bi te uzimao za ozbiljno.

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 13 jan 2018, 00:01

samo opusteno, crvenit ce se obrazi hejterima kada zavrsi mercato :kafa:

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 13 jan 2018, 00:02

Aj samo me nemoj ti komentarisat pametologu, Tebi je sve bajno i lijepo a nevidis sta ti je napisano i prezentovano. Ako ti mozes povjerovat i podrzavat ovo sve i osuđivat nesto sto je ispravno onda ti imas problem. Nisam ni ja ni Tuzlak ni deseti napisao da je ovaj za godinu skrsio 2,5 miliona, zaduzio se 300 000 KM i u neisplaćenim platama za 2 mjeseca za 50 ljudi + doprinosi + aik i pripreme trazi jos 350 000 KM, već je prezentovao tvoj mili predsjednik. I ti postavčjas pitanje i racunas kako si ti izracunao 1,570000 a gdje ti je milion. Onda kralju imas veliki problem

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: SmajilKaric i 13 gostiju.