FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 jan 2018, 14:21

Ma ja ba kakve pare, to nije problem, za nas nikad bio... :clap:
Bolan da nije do para, ostavili bi Ordagića i produžili mu ugovor, dali još malo para jer momak i zaslužuje. a ne bi najboljeg igrač lige DŽABA dali. A da nekog Rustemovića koji ozbiljan fudbal (a to je naša liga, u Turskoj se nije naigrao nikako gotovo) nije igrao godinu dana, i kod nas nije odigrao nijednu utakmicu, da ne dadneš za tolike pare. :lolno:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 28 jan 2018, 14:45

wobly92 je napisao/la:Ma ja ba kakve pare, to nije problem, za nas nikad bio... :clap:
Bolan da nije do para, ostavili bi Ordagića i produžili mu ugovor, dali još malo para jer momak i zaslužuje. a ne bi najboljeg igrač lige DŽABA dali. A da nekog Rustemovića koji ozbiljan fudbal (a to je naša liga, u Turskoj se nije naigrao nikako gotovo) nije igrao godinu dana, i kod nas nije odigrao nijednu utakmicu, da ne dadneš za tolike pare. :lolno:
De ba ne pisi gluposti....kad se kod nas gledalo na pare i da neko strpa kesh u svoj džep.... potpisali lika na 6 mjeseci i kao odbili ponudu od 350 000 .....hladno i elegantno.... ahahahhahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 28 jan 2018, 14:57

staragarda je napisao/la:Potpisali igrača na 6 mjeseci i kao odbili ponudu od 350 hiljada....malo je to..... hahaha
Uvlace se bambuca boys- ima u pakas i ovcama koje ne vide dalje od nosa. Pa za te pare ako bi ih dobili mogli su dovest nekoga pribliznog kvaliteta, platit pozajmice, zaostale plate i pripreme. Ovako to je samo da dokazu da misle o opstanku i da su dali sve od sebe ako kojim slucajwm nw uspiju, kako bi izbjegli ove prozivke prodalu ga prije dolaska samo misle na pare.....
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 28 jan 2018, 15:00

wobly92 je napisao/la:Ma ja ba kakve pare, to nije problem, za nas nikad bio... :clap:
Bolan da nije do para, ostavili bi Ordagića i produžili mu ugovor, dali još malo para jer momak i zaslužuje. a ne bi najboljeg igrač lige DŽABA dali. A da nekog Rustemovića koji ozbiljan fudbal (a to je naša liga, u Turskoj se nije naigrao nikako gotovo) nije igrao godinu dana, i kod nas nije odigrao nijednu utakmicu, da ne dadneš za tolike pare. :lolno:
Pa sta ti mislis da Rustemovic,Bekic,Ivetic, oni su dosli da igraju za dzabe...Nemoj se provaljivati ziv bio, pa sam Ordagic je izjavio da se zasitio PL i ove kaljuze...I ti sad poredis nas i Norvesku ligu gdje ce Ordagic imati triput veca primanja nego kod nas i kao daj mu malo vecu platu da ostane...Ja stvarno ne mogu da vjerujem kakve vi nebuloze pisete...Ordaga je imao slobodne papire, covjek dobio triput veca sredstva i cao drugari, ne bi ga moglo ni Sarajevo zadrzati a kamo li mi, a sto se tice Rustema odlaskom ordagica, sredstva sto si njemu davao davat ces Rustemovicu i opet si na nuli, ako si mogao znaci placati Ordagica mozes i Rustemovica i zasto onda prodavati takvog igraca koji ti treba kao oci u glavi sada

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:05

Nama je teško ugoditi i Bogu hvala nemamo situaciju kao Hajduk i Čelik članstva s pravom glasa jer bi automatski do treće lige išli. Jedni bi prodali jedni nebi ni za kakve pare Itd.
Realno nas klub nije na toj poziciji dugo imao boljeg igrača od Rustemovica i šteta ga prodati za te pare a to nikako nije 350.000 nego ima nula viska jedna.
Za te pare ugrožavamo sebi poziciju koja vodi u ispadanje a povratak je skuplji i od napumpanih 350.000 euro. Nije taj igrač presudan u opstanku ali je veoma važan i dobra je odluka da ne ide. Prvo klub u koji bi išao za njega je kraj puta a drugo tim parama nit bi klub niti igrač bili zadovoljni. Niti ovako on nije socijalni slučaj. Na ljeto svakako će imati veću cijenu 5X.
Sto se tiče još pojačanja sigurno da dobar vezni igrač top pojačanje treba da pojača konkurenciju a nikako neko ko će popuniti klupu jer za klupe imamo juniora. Ovaj sto se spominje je onako bolji od solidnog ali nije vrhunski mada je po ranijoj karijeri morao biti TOP.
Napadača moramo imati u roku dva tri dana jer Bekic sam nije dovoljan.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 jan 2018, 15:08

Dječače Ordagić nikad nigdje drugo u našoj ligi nije htjeo preći, čak i kad se Senčo dogovrio sve sa Željom, ali nisi ti u toku i zelen si da skontaš neke stvari. Dabogda da ikad nadođeš.
Ordagić je samo primjer, zlatnu generaciju su ispustijli i otjerali, Ordagić je smao jedan u nizu, a naveden je samo zato što je on zadnji iz te plejade.
Ivetić se vratio, nesvjestan u šta, a vidićemo i taj rasplet za koji mjesec, isto kao i za Krpića, kad je vidio kakvo je zapravo stanje.

Bolan tjerali su igrače, koliko slabo pamćenje moraš imat za sve i preći preko svega, ali to ne može biti realno, takav stav kao vi mogu zauzeti samo oni koji imaju neke koristi, ili nastoje da dobiju neku korist SARSe.

Za te pare bi ovi prodali Ordagu da ima ugovor na dvije godine, a ne nekog ko je tek došao, ponavljam ozbiljnim fudbalom maltene se nije bavio godinu dana, još mu ugovor 6 mjeseci i na ljeto džaba može otići.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:11

HPCompaq je napisao/la:
solinas je napisao/la:Muminovica i Todorovica maksimalno isforsirati do kraja sezone.Na ljeto bude li ponuda prodaji ga odma uz neki procenat minimum 15 posto.neka bude ponuda i 100 000 maraka neka je samo neka ide.ugradi procenat i pici. ...
Ali ne prodas li ga sada dati mu jaci (duzi)ugovor i samo ih forsirati istrpiti. A ugovor im dati i nikako nasima u BiH.Moze plati. ..ili nemoras platiti. Hoce u Sarajevo Zelju bujrum...50 000 maraka i 50 posto sledeceg transfera. ...zdravo.
Tu spada i Beganovic i Smajic.....Ma samo neka nije skroz dzaba nedaj.
Ja bi dodao i malog Omerovića, i Ćelo ga je hvalio protiv Zrinje pod B.Brijegom.I bez toga momak je strašan talenat :salut:
Imamo mi sad realno dobrih mladih igrača na tezgi tj izlogu. Muminović Smajic Omerovic Beganovic i naravno nas A reprezentativac Todorović koji je ujedno i najvrijedniji od svih mladih igrača. Kad to pogledamo nije loše ako se dovede do kraja i ostvari transfer koji će budžet popuniti za narednu sezonu.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 28 jan 2018, 15:15

Hitman22 je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:
solinas je napisao/la:Muminovica i Todorovica maksimalno isforsirati do kraja sezone.Na ljeto bude li ponuda prodaji ga odma uz neki procenat minimum 15 posto.neka bude ponuda i 100 000 maraka neka je samo neka ide.ugradi procenat i pici. ...
Ali ne prodas li ga sada dati mu jaci (duzi)ugovor i samo ih forsirati istrpiti. A ugovor im dati i nikako nasima u BiH.Moze plati. ..ili nemoras platiti. Hoce u Sarajevo Zelju bujrum...50 000 maraka i 50 posto sledeceg transfera. ...zdravo.
Tu spada i Beganovic i Smajic.....Ma samo neka nije skroz dzaba nedaj.
Ja bi dodao i malog Omerovića, i Ćelo ga je hvalio protiv Zrinje pod B.Brijegom.I bez toga momak je strašan talenat :salut:
Imamo mi sad realno dobrih mladih igrača na tezgi tj izlogu. Muminović Smajic Omerovic Beganovic i naravno nas A reprezentativac Todorović koji je ujedno i najvrijedniji od svih mladih igrača. Kad to pogledamo nije loše ako se dovede do kraja i ostvari transfer koji će budžet popuniti za narednu sezonu.
Mi kada bi svake godine barem jednog izbacili i uzeli 150 000 maraka,uz procent naravno,mi bi bili na konju...Ako nista ne bi toliko poslovali u minusu,i drzali bi balans koliko toliko.
Stabilan klub je klub koji posluje +-50 000....ovi ko mi sto posluju pola miliona u minusu,sve su osim stbilni..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:19

wobly92 je napisao/la:Dječače Ordagić nikad nigdje drugo u našoj ligi nije htjeo preći, čak i kad se Senčo dogovrio sve sa Željom, ali nisi ti u toku i zelen si da skontaš neke stvari. Dabogda da ikad nadođeš.
Ordagić je samo primjer, zlatnu generaciju su ispustijli i otjerali, Ordagić je smao jedan u nizu, a naveden je samo zato što je on zadnji iz te plejade.
Ivetić se vratio, nesvjestan u šta, a vidićemo i taj rasplet za koji mjesec, isto kao i za Krpića, kad je vidio kakvo je zapravo stanje.

Bolan tjerali su igrače, koliko slabo pamćenje moraš imat za sve i preći preko svega, ali to ne može biti realno, takav stav kao vi mogu zauzeti samo oni koji imaju neke koristi, ili nastoje da dobiju neku korist SARSe.

Za te pare bi ovi prodali Ordagu da ima ugovor na dvije godine, a ne nekog ko je tek došao, ponavljam ozbiljnim fudbalom maltene se nije bavio godinu dana, još mu ugovor 6 mjeseci i na ljeto džaba može otići.
Ordagic nikad nije ima završeno u Želju i bio je uz Velkoskog najplaćeniji igrač lige. Tako da ti znaš posto te to zanima vidim. Otišao je bez obeštećenja istekao ugovor i cao. Gotovo sad šta je moglo a nije bilo. Krpic je druga priča i on je izabrao svoj put. Ne smije biti nezadovoljan jer Sloboda je otkupila njegov ugovor od AIK inače bi išao na pozajmicu Grenland Sibir Itd. gdje god odluci matični klub. Vratio se nije zadovoljan otišao hvala lijepo. Možda mislite da je Obradovic lošiji i jeftiniji?
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 28 jan 2018, 15:19

wobly92 je napisao/la:Dječače Ordagić nikad nigdje drugo u našoj ligi nije htjeo preći, čak i kad se Senčo dogovrio sve sa Željom, ali nisi ti u toku i zelen si da skontaš neke stvari. Dabogda da ikad nadođeš.
Ordagić je samo primjer, zlatnu generaciju su ispustijli i otjerali, Ordagić je smao jedan u nizu, a naveden je samo zato što je on zadnji iz te plejade.
Ivetić se vratio, nesvjestan u šta, a vidićemo i taj rasplet za koji mjesec, isto kao i za Krpića, kad je vidio kakvo je zapravo stanje.

Bolan tjerali su igrače, koliko slabo pamćenje moraš imat za sve i preći preko svega, ali to ne može biti realno, takav stav kao vi mogu zauzeti samo oni koji imaju neke koristi, ili nastoje da dobiju neku korist SARSe.

Za te pare bi ovi prodali Ordagu da ima ugovor na dvije godine, a ne nekog ko je tek došao, ponavljam ozbiljnim fudbalom maltene se nije bavio godinu dana, još mu ugovor 6 mjeseci i na ljeto džaba može otići.
Hahahahahaha eto kao ti znas da Ordaga ne bi htio nikad otici nigdje drugo osim nas, ako znas takve informacije a to zato sto je on kao rekao jer se dodvorava navijacima znas li da je Ordaga zadrti navijac Sarajeva, da mu rodjeni brat redovno prati utakmice Sarajeva i da su ga samo pare drzale u Slobodi, znas li da isti taj Ordagic je imao 10.000 platu kao kapiten Slobode, ja ne kazem svaka njemu cast jer je i nakon svega ostao dosljedan nama ali svi oni igraju za pare nema tu prevelike ljubavi...

I prosle uprave su tjerale igrace pa niko nikada nije spomenuo nista, otjerali su Ivetica momka koji se borio kao niko za dres Slobode, Sarica koji je najbolji vezni u ligi, Ahmetovica koji je prvi napadac lige i jel se ko tad sta bunio nije..

Vi od pocetka imate problem sami sa sobom, jer ste od pocetka protiv ove uprave i sada kada su se dovela kvalitetna pojacanja ne mozete da predjete preko samih sebe...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 jan 2018, 15:20

slika


Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 28 jan 2018, 15:23

Nije problem reci,super,kvalitetna pojacanja,bravo senade....
Ali ja bi ih potpisao na duze brale....ovih 6 mjeseci znak je da klub nema neki plan za dalje od Juna...I opet hajde klepaj ekipu na ljeto sa brda s dola,i tamam dok ih uigras,eto te opet u borbi za opstanak....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:27

Za ozbiljan klub na ozbiljnom mjestu na tabeli 150.000 godišnje od transfera je ništa. Budžet ispod 2 miliona je donji dom. Prve četri ekipe naše lige imaju budžet preko 3 miliona. To je ozbiljna lova i ozbiljan posao. Mi pravimo igrače Trpimo ih dovodimo slabije jer očigledno je da fali taj 1,5 milion kojim se za vrh boris. Azmir je probao s ozbiljnim parama ući u borbu ali zatvoren krug brzo. Nemaš prodaje igrača kratki ugovori odlaze besplatno dolaze za ogromne novce.
Na transferima se mora 1/3 budžeta zasnivati
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 28 jan 2018, 15:27

solinas je napisao/la:Nije problem reci,super,kvalitetna pojacanja,bravo senade....
Ali ja bi ih potpisao na duze brale....ovih 6 mjeseci znak je da klub nema neki plan za dalje od Juna...I opet hajde klepaj ekipu na ljeto sa brda s dola,i tamam dok ih uigras,eto te opet u borbi za opstanak....
A evo ja imam informaciju od svog izvora da su ova dvojica potpisana do kraja godine a ne na 6 mjeseci kako je objavljeno na zvanicnoj jer su ovi pogrijesili prilikom saopstenja ali eto sad ce biti ismijavanja ovdje ne znaju ni saopstenje napisati, a imaju ovdje ljudi koji imaju pristup comet sistemu i lahko se moze vidjeti do kada su potpisali igraci i do kada imaju ugovore

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:31

solinas je napisao/la:Nije problem reci,super,kvalitetna pojacanja,bravo senade....
Ali ja bi ih potpisao na duze brale....ovih 6 mjeseci znak je da klub nema neki plan za dalje od Juna...I opet hajde klepaj ekipu na ljeto sa brda s dola,i tamam dok ih uigras,eto te opet u borbi za opstanak....
Opet te moram ispraviti. Klub ne može sa dobrim i kvalitetnim igračem potpisati duži ugovor u poziciji pred ispadanje iz lige. Ni jedan ozbiljan igrač u naponu snage se ne veze na duži period uz rizik igranja federalne lige.
Jednostavno neće igrač da rizikuje.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 jan 2018, 15:34

solinas je napisao/la:Nije problem reci,super,kvalitetna pojacanja,bravo senade....
Ali ja bi ih potpisao na duze brale....ovih 6 mjeseci znak je da klub nema neki plan za dalje od Juna
eh, gle nesto, to je jedna mogucnost

druga mogucnost je da igraci nisu htjeli duzi ugovor od 6 mjeseci, jer ne znaju sta buducnost nosi Slobodi, npr Sloboda ispadne a oni pod ugovorom, jel mislis da bi im bilo drago igrat cvajtu, a ne bi mogli otici samo tako

treca mogucnost je da jednostavno imaju u planu vratit formu u tih 6 mjeseci i gledat da zapale negdje, dal vani il ovdje negdje na ovim prostorima, jednostavno u potrazi za boljim ugovorom

Sloboda u ovom trenutku mora pristat na ono sto igraci zele, u suprotnom smo donji, tako da bolje i tih 6 mjeseci, nego cvajta, a na ljeto neka bude sta ce biti, ajde da mi prvo izborimo opstanak

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:34

Ja sam dobio info prilično pouzdan da se pregovara sa Nenadom Marinkovićem bivšim Partizanovim igračem kao zamjena za Ordagica
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 28 jan 2018, 15:47

Hitman22 je napisao/la:Ja sam dobio info prilično pouzdan da se pregovara sa Nenadom Marinkovićem bivšim Partizanovim igračem kao zamjena za Ordagica
Trebao si to zadrzati za sebe, imam i ja tu informaciju od sinoc i da je veoma blizu dolaska ali eto nisam ovdje htio nista javno da iznosim, sad ce ovi sa ss odmah objaviti kako pregovaramo sa njim i kao oni nesto saznali hehehehe

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 jan 2018, 15:59

Pa pregovarati i završiti je dva različita pojma kod nas.
Teško je u zimskom prelaznom roku naći prava pojačanja.
Sad nam situacija nalaze dobre ozbiljne i iskusne igrače. To je dobro ako je to taj pravi ako je polovnjak yebag ga. Imamo takvih na pretek. Mora biti isti ili bolji od Galesica kojeg smo svi priželjkivali
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 28 jan 2018, 16:00

Hitman22 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Nije problem reci,super,kvalitetna pojacanja,bravo senade....
Ali ja bi ih potpisao na duze brale....ovih 6 mjeseci znak je da klub nema neki plan za dalje od Juna...I opet hajde klepaj ekipu na ljeto sa brda s dola,i tamam dok ih uigras,eto te opet u borbi za opstanak....
Opet te moram ispraviti. Klub ne može sa dobrim i kvalitetnim igračem potpisati duži ugovor u poziciji pred ispadanje iz lige. Ni jedan ozbiljan igrač u naponu snage se ne veze na duži period uz rizik igranja federalne lige.
Jednostavno neće igrač da rizikuje.
Mozes,kako nemozes.
Potpises trogodisnji uz klazulu u slucaju ispadanja da se ugovor automatski prekida,prestaje vaziti.
Sve se moze.
Druga stvar je to sto smo mi totalno neozbiljan klub,pa igraci poput Bekica ili Rustemovica dolaze samo kada nemaju gdje i samo na sto kraci ugovor.Znaci vrtimo se u krug sve od kluba pocinje.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.