FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 22 feb 2018, 22:42

Staragarda,sto se tice stadiona kako vrijeme odmice sve sam vise ubijedjen da je i Azmir lovio u mutnom.
Ne kazem da je istina,to sa Tusnjem i zgradama je glupost...
Ali eto sto ne pravi taj stadion od 50 mil....
Ma sto ne pravi bilo kakav...I Slogin nije uslovan.
Svi oni ganjaju interes.
Sto ne izadje javno i ne kaze dajte mi Slobodu ,vi placajte reprogram,dajte mi stadion na koncesiju na 30 godina,a za uzvrat ja cu uloziti u njega 10 mil dolara....
Nema insana u Tuzli koji bi se pobunio...nijednog normalnog koji bi rekao ne.
I time bi lupio samar Jasminu za sva vremena....
Ali nije nicija za ramazana.....yebem ja njima mater
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 feb 2018, 23:37

Probisvjet je napisao/la:
katarakta je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Jesu li FK Mladost Kikaci platili koristenje Tusnja?
Igrali su na Tusnju u ovom periodu i dok Senad nije bio u Slobodi. Za dvije ekipe su to smijesne cifre
Ma samo pitam jel iz Kalesijske mjesne zajednice imaju prednost na koristenje Tusnja i to besplatno. Jel Tusanj placaju porezni o. Tuzle ili Kalesije?
Legenda secerko neda nikom dzaba sta vam je.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 feb 2018, 23:50

solinas je napisao/la:Staragarda,sto se tice stadiona kako vrijeme odmice sve sam vise ubijedjen da je i Azmir lovio u mutnom.
Ne kazem da je istina,to sa Tusnjem i zgradama je glupost...
Ali eto sto ne pravi taj stadion od 50 mil....
Ma sto ne pravi bilo kakav...I Slogin nije uslovan.
Svi oni ganjaju interes.
Sto ne izadje javno i ne kaze dajte mi Slobodu ,vi placajte reprogram,dajte mi stadion na koncesiju na 30 godina,a za uzvrat ja cu uloziti u njega 10 mil dolara....
Nema insana u Tuzli koji bi se pobunio...nijednog normalnog koji bi rekao ne.
I time bi lupio samar Jasminu za sva vremena....
Ali nije nicija za ramazana.....yebem ja njima mater
Tako bas.

Izgleda svi nesto emotivno vezani za prostor Tušnja :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 22 feb 2018, 23:51

Zivim za dan kad ce se ovde pisati o fudbalu, formi igraca, ocekivanjima pred mec. Pa kako vam nije dosadno iste teme žvakat, sve je rečeno u vezi politike, stadiona, Azmira, Faraona itd... Napravite sebi temu FK Sloboda prepucavanja, pa pisite o crvenim i zelenim. Zeleni klasicne lopovcine a Crveni klasicne lopovcine samo na malo "građanskiji" način.

Inače u Sarajevu u subotu najavljuju velike padavine snijega i -9

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 feb 2018, 23:53

RollingPaper je napisao/la:Zivim za dan kad ce se ovde pisati o fudbalu, formi igraca, ocekivanjima pred mec. Pa kako vam nije dosadno iste teme žvakat, sve je rečeno u vezi politike, stadiona, Azmira, Faraona itd... Napravite sebi temu FK Sloboda prepucavanja, pa pisite o crvenim i zelenim. Zeleni klasicne lopovcine a Crveni klasicne lopovcine samo na malo "građanskiji" način
Trajalo je u subotu proslu kratko. Onda po starom ybg.
Na to se svi primaju, stalno jedni te isti zabacuju kedera a drugi se pecaju. I u krug do besvjesti.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 23 feb 2018, 01:14

SmajilKaric je napisao/la:Mramore nije los ovaj izvjestaj al fali vam jos iskustva i jbg malo kasnite, cetvrtak je a vi tek sad izbacili video
Da sam ga ja radio bio bi izbačen u subotu naveče... :kafa: ;)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 23 feb 2018, 10:35

Ima ovdje majstora spina. Eto znaju da ne placaju ljudi koristenje Tusnja. A sada na Tusnju u ovim uvjetima igraju sve ekipe s TK. A iz kalesijske mjesne zajednice ne placaju i ne pune budzet Tuzle!? Nisam znao da je Kalesija u Kambodzi. Predlazem da se na kapijama Tusnja identifikuju sve osobe, ako nisi iz Tuzle, ne mozes na stadion.
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 23 feb 2018, 10:41

Haman je Rustem fasovao gripu. Vidjet cemo hoce li biti spreman. Ekipa danas putuje u Sarajevo. Što se Zelje tice, Zakaric ubjedljivo najbolji igrac. Ukoliko se on zaustavi na pravi nacin, imamo dobre sanse da se vratimo neporazeni. I po istoj strani djeluje Stevanovic, koji igra pravo seljacki, narocito na Grbavici. Na tu stranu umjesto Smajica bih stavio Husica, koji je ipak fizicki dominantniji.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 23 feb 2018, 10:53

Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 23 feb 2018, 11:21

Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 23 feb 2018, 12:27

Opet skidanje gaca na sickom, standardno...p i č k a s t o, ,bezmudo,mentalni patuljci..."Idemo rastereceno" :puke: .... tuzlanska Sloboda :kafa:
Zadnja izmjena: staragarda, dana/u 23 feb 2018, 12:33, ukupno mijenjano 3 puta.
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 feb 2018, 12:30

da bar ponesemo vazeljin da manje boli??? :rol: :evil:

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 23 feb 2018, 12:36

katarakta je napisao/la:Haman je Rustem fasovao gripu. Vidjet cemo hoce li biti spreman. Ekipa danas putuje u Sarajevo. Što se Zelje tice, Zakaric ubjedljivo najbolji igrac. Ukoliko se on zaustavi na pravi nacin, imamo dobre sanse da se vratimo neporazeni. I po istoj strani djeluje Stevanovic, koji igra pravo seljacki, narocito na Grbavici. Na tu stranu umjesto Smajica bih stavio Husica, koji je ipak fizicki dominantniji.
Sada dolazi do izrazaja nedostatak na poiziciji stopera da zamjeni Ivetica koji je igrao na toj poziciji protiv Mladosti. Mogli bi njega na poziciju zadnjeg veznog ali onda bi Doktora morali na poziciju stopera uvrstiti, onda je bolje poceti sa 10 igraca.

Slavko Slavko ne vodis Glasinac pa da tako pricas luzerski. Nadam se da je ovo neka navlakusa
samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 23 feb 2018, 12:42

merak je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Haman je Rustem fasovao gripu. Vidjet cemo hoce li biti spreman. Ekipa danas putuje u Sarajevo. Što se Zelje tice, Zakaric ubjedljivo najbolji igrac. Ukoliko se on zaustavi na pravi nacin, imamo dobre sanse da se vratimo neporazeni. I po istoj strani djeluje Stevanovic, koji igra pravo seljacki, narocito na Grbavici. Na tu stranu umjesto Smajica bih stavio Husica, koji je ipak fizicki dominantniji.
Sada dolazi do izrazaja nedostatak na poiziciji stopera da zamjeni Ivetica koji je igrao na toj poziciji protiv Mladosti. Mogli bi njega na poziciju zadnjeg veznog ali onda bi Doktora morali na poziciju stopera uvrstiti, onda je bolje poceti sa 10 igraca.

Slavko Slavko ne vodis Glasinac pa da tako pricas luzerski. Nadam se da je ovo neka navlakusa
Intervju 2 minute, covjek minut hvali melju i navijače... :urnebes: ... hajde da je to Macak uradio, razumio bi :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 feb 2018, 12:46

Pa i nas je tako hvalio i jos vise pa nas naguzio u finalu kupa....ja sam mislio da je finale kupa samo bila formalnost sa onom ekipom i Celo nam ga muski....
🔴⚫️

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 feb 2018, 12:47

finale kupa za nas samo formalnost? ma ajte molim vas..
ptsp imam od tog istog kupa

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 23 feb 2018, 12:52

Eto sad se zamjera sto nije izjavio kako cemo otici na grbavicu i poderati zelju, koji ste vi pacijenti majko draga

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 23 feb 2018, 12:53

Skver je napisao/la:Pa i nas je tako hvalio i jos vise pa nas naguzio u finalu kupa....ja sam mislio da je finale kupa samo bila formalnost sa onom ekipom i Celo nam ga muski....
Ma dobro...nego, generalno ne mogu vise podnijeti ove "idemo rastereceno" izvlakuse....nemoj ni ici ako ces rasterećeno,jbt
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 23 feb 2018, 12:55

jarane nije to lijepo, tako svojim drugovima sa teme..

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 feb 2018, 12:57

staragarda je napisao/la:
Skver je napisao/la:Pa i nas je tako hvalio i jos vise pa nas naguzio u finalu kupa....ja sam mislio da je finale kupa samo bila formalnost sa onom ekipom i Celo nam ga muski....
Ma dobro...nego, generalno ne mogu vise podnijeti ove "idemo rastereceno" izvlakuse....nemoj ni ici ako ces rasterećeno,jbt
Ma nije tebi nista upucuno...Sampras je yeben lik i za razliku od prijasnjih klosara gospodin i sportista...covjek je dao pravu sportsku izjavu...ybg. ljudi su prvi, mi se borimo za goli zivot.
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.