FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 mar 2018, 20:57

Brcanskamalta je napisao/la:Koja ste vi grupa debila mater vam yebem.
Komplet forum se sveo na pljuvanje i ismijavanje drugih forumasa...
sto se kurcis kada si slabiji :kafa:

kvalitetno si iznabadan veceras i povuci se lagano :salut:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 mar 2018, 21:21

Chinaglia je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Koja ste vi grupa debila mater vam yebem.
Komplet forum se sveo na pljuvanje i ismijavanje drugih forumasa...
sto se kurcis kada si slabiji :kafa:

kvalitetno si iznabadan veceras i povuci se lagano :salut:
Joj da te hoce saletit :mrgreen:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 19 mar 2018, 21:49

Na ovoj temi je nemoguce pricati o ozbiljnim temama jer vecina ne vidi dalje od nosa.
Celik recimo ove sedmice zavrsava reprogram investitori im ostaju jer su de fakto preuzeli klub.
Imate dogovor izmedju njih i Grada gdje ce u buducnosti takodjer klub Celik ubrzati placanje reprograma,na razne nacine poput mogucih transfera ili evrope,ili Turci svojim novcem.
Njima ce ispadanje dobro doci da totalno konsoliduju klub i naprave reviziju u Celiku ....
Vratice se nikada jaci mozda sa jakim temeljima .
Velez sredjuje dugove i skoro su ih otplatili,infrastruktura se poboljsava iz mjesec u mjesec ona livada kako je zovete za Tusanj ce biti Bernabeu.Vec od ljeta jurisaju na PL...
A gdje smo mi tu u ovoj ligi...pogledajte klub na sta lici niti glave niti repa Tusanj kao da je prosao iskrcavanje u Normandiji.....Nikakvih desavanja na jacanju kluba...Za par godina bicemo sami sljam lige u svakom pogledu,nije da smo sada daleko od toga.....
Jer to nam uprave rade od kluba.....Niko ne misli na buducnost nikakvog plana drzi vodu dok sam ja tu za poslije me briga...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 mar 2018, 22:03

Solinas ovo za vrapcicane i celik nisi u pravu. Pred nama je pokazati ce vrijeme sve. Eno jufke se digli lafo da otkupe klub od kineza. Otkupit ce onu stvarku.

Dok ne bude zakona o sportu sve je to sumnjivo i upitno.
Niko jos nije usao u ligu iz cvajte cim ispadne znaci minimalno 2 godine u onom sljamu od lige valja biti.
Velez svako ljeto najavi ulazak pa ih sad za vikend bratstvo ubi u po Mostara 2:0.

Kod nas je pozitivno u ovom momentu sto potpisuju ugovore dugorocne za perspektivne igrače tu ima pomaka. Podrska veca navijača izostaje i to ce ostati tako dok ne budemo imali bolje rezultate. Nema to veze sa UO ako krenu rezultati publika se vraća to je tako.

Tesko onome ko ode u cvajtu pa se kao nesto tu ispravlja u klubu. To je tek propast. Evo sloga skrsili su pare velike a tesko ce u PL uci. Nije ta liga jeftina ako mislis ulaziti u PL to se zna.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 19 mar 2018, 22:04

Kakve gluposti ti valjas to je nevjerovatno. Kakav crni Celik i Turci, grad platio pripreme, grad prebacio 160 milja sta su Turci prebogati uradili? Doveli propale igrace i ispadaju iz lige, kad ce se vratiti Bog sami zna. Velez evo dvije godine tavori po njivama ko fol usmjeravaju pare u krov tribine i reflektore.... nigdje korva, nigdje reflektora, nigdje rezultata. Ti bolan uzimas za primjer vece propalitete pd nas :facepalm: nama Radnik treba biti primjer, eto ih u komsiluku, budzet mnogo manji, ali ljudi sute i rade! To je kad imas pravog covjeka na celu kluba (Krstajica) koji se razumije u fudbal i sve sto ide uz njega. A Musije, Azmiri, Senadi, Misimovici qurci palci mu mogu samo poglabati veseljka jer o fudbalu ne znaju nista :puke:
Sloboda Tuzla

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 mar 2018, 22:06

Brcanskamalta je napisao/la:Na ovoj temi je nemoguce pricati o ozbiljnim temama jer vecina ne vidi dalje od nosa.
Celik recimo ove sedmice zavrsava reprogram investitori im ostaju jer su de fakto preuzeli klub.
Imate dogovor izmedju njih i Grada gdje ce u buducnosti takodjer klub Celik ubrzati placanje reprograma,na razne nacine poput mogucih transfera ili evrope,ili Turci svojim novcem.
Njima ce ispadanje dobro doci da totalno konsoliduju klub i naprave reviziju u Celiku ....
Vratice se nikada jaci mozda sa jakim temeljima .
Velez sredjuje dugove i skoro su ih otplatili,infrastruktura se poboljsava iz mjesec u mjesec ona livada kako je zovete za Tusanj ce biti Bernabeu.Vec od ljeta jurisaju na PL...
A gdje smo mi tu u ovoj ligi...pogledajte klub na sta lici niti glave niti repa Tusanj kao da je prosao iskrcavanje u Normandiji.....Nikakvih desavanja na jacanju kluba...Za par godina bicemo sami sljam lige u svakom pogledu,nije da smo sada daleko od toga.....
Jer to nam uprave rade od kluba.....Niko ne misli na buducnost nikakvog plana drzi vodu dok sam ja tu za poslije me briga...
Idi ba kafenisi u Mercator sa kapetanom. Mani crnjaka.
Reci segment gdje se nije napredovalo.
Naravno Velež je top za nas pa su uzeli pare od XY kako bi Gracanica dobila a nakon toga tri kola dala YX bodove Itd.
Čelik će naredne sezone osim novih vlasnika dobiti i novo ime fuzijom sa čistim klubom.
Paušalno iznosiš crnjake kao nešto se kužiš.
Mi smo za njih i od njih daleko daleko ispred.
Evo imaš u komsiluku miliona friske uložene i čist klub neopterećen Duhovima prošlosti pa.....
Zadnja izmjena: Hitman22, dana/u 19 mar 2018, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 19 mar 2018, 22:09

Hajde vidjecemo.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 mar 2018, 22:17

Brcanskamalta je napisao/la:Hajde vidjecemo.
Moraš malo vjerovati 10% barem.
Imaš vjerovatno licne netrpeljivosti prema predsjedniku koji je sirov ali moraš znati da je drugačiji dolazio bi iz managnemta Apple-a ili slične institucije a ne sa gradilišta gdje se kabasti u svakom pogledu cijene.
I ja sam se u jednom momentu zabrinuo da neće ove newlegend Mesanovici and co.biti desna ruka Senada ali eto ostao je dosljedan. Najveća je zamjerka moja sto bas sve sporove izgubismo i nikoga ne tužismo a prekurcili se faleci advokata i pravni tim. Chuna na kraju samo veći dugovi i isti loši ugovori.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 20 mar 2018, 01:23

Izvlačenje kupa 3/4 aprila, a utakmice se igraju 11. prva i 18. druga. Daj nam Zvijezdu lagano, mada mislim ako uzmemo Čelik i napravimo tu lijepu razliku, mozda preskocimo i Borac na tabeli, da odmorni i rastereceni mozemo se krviti i sa Zeljeznicarom koji ce biti u stisci za tu prvu poziciju na tabeli. Krupa jest dosta oslabljena, ali je definitivno najvise rasterecena od svih ekipa i mogu lagano odmoriti prvotimce jedno kolo za kup. Iskreno se nadam da ce nas sreca posluziti jos jednom ove sezone u kupu i da cemo dobiti tu Zvijezdu.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 mar 2018, 01:45

bhpremierliga12 je napisao/la:Izvlačenje kupa 3/4 aprila, a utakmice se igraju 11. prva i 18. druga. Daj nam Zvijezdu lagano, mada mislim ako uzmemo Čelik i napravimo tu lijepu razliku, mozda preskocimo i Borac na tabeli, da odmorni i rastereceni mozemo se krviti i sa Zeljeznicarom koji ce biti u stisci za tu prvu poziciju na tabeli. Krupa jest dosta oslabljena, ali je definitivno najvise rasterecena od svih ekipa i mogu lagano odmoriti prvotimce jedno kolo za kup. Iskreno se nadam da ce nas sreca posluziti jos jednom ove sezone u kupu i da cemo dobiti tu Zvijezdu.
Ako nastave ovako skupljati bodove sigurno ce kad tad da predju ispred Borca na tabeli.

A sto se tice kupa nema nista bez navijaca, ne ganja se kup sa 1000 ljudi na tribinama. Zvijezda sada ili neko drugi opet ti ide Zeljeznicar ili Krupa u finalu. Ljudi moraju doci na stadion i pogurati ekipu. Trebaju ustati i zapad i sjever i u polufinalu i u finalu bez obzira koga izvukli. Svako ko moze u gradu neka digne dupe i dodje na te utakmice, a i na domace u LZO, treba napraviti mini euforiju.

Ima dosta novih igraca u ekipi i sigurno bi dosta uticaja imalo to da vide popunjen stadion i prije kupa, a i u kupu. To bi ih nabrijalo i njima u ekipi stvorilo jos bolju atmosferu. Kup se moze staviti nocna utakmica, popunjen stadion to je odmah gol dva vise u mrezi gostiju. ;)

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 mar 2018, 09:15

bhpremierliga12 je napisao/la:Izvlačenje kupa 3/4 aprila, a utakmice se igraju 11. prva i 18. druga. Daj nam Zvijezdu lagano, mada mislim ako uzmemo Čelik i napravimo tu lijepu razliku, mozda preskocimo i Borac na tabeli, da odmorni i rastereceni mozemo se krviti i sa Zeljeznicarom koji ce biti u stisci za tu prvu poziciju na tabeli. Krupa jest dosta oslabljena, ali je definitivno najvise rasterecena od svih ekipa i mogu lagano odmoriti prvotimce jedno kolo za kup. Iskreno se nadam da ce nas sreca posluziti jos jednom ove sezone u kupu i da cemo dobiti tu Zvijezdu.
Za nas je najbolje da izvučemo Želju. Od njih i ako ispadnemo ok ali ako nam se omakne protiv Krupe ili Zvijezde to je onda u potpunosti krah sezone. Katastrofa.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 20 mar 2018, 09:21

Hitman22 je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Izvlačenje kupa 3/4 aprila, a utakmice se igraju 11. prva i 18. druga. Daj nam Zvijezdu lagano, mada mislim ako uzmemo Čelik i napravimo tu lijepu razliku, mozda preskocimo i Borac na tabeli, da odmorni i rastereceni mozemo se krviti i sa Zeljeznicarom koji ce biti u stisci za tu prvu poziciju na tabeli. Krupa jest dosta oslabljena, ali je definitivno najvise rasterecena od svih ekipa i mogu lagano odmoriti prvotimce jedno kolo za kup. Iskreno se nadam da ce nas sreca posluziti jos jednom ove sezone u kupu i da cemo dobiti tu Zvijezdu.
Za nas je najbolje da izvučemo Želju. Od njih i ako ispadnemo ok ali ako nam se omakne protiv Krupe ili Zvijezde to je onda u potpunosti krah sezone. Katastrofa.
Žrijeb polufinala 100% Zvijezda-Krupa i Sloboda-meljo. :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 mar 2018, 09:30

Vrbas ćemo dobiti.

Ovo nigdje nema, za knockout fazu LP se parovi u novembru ili decembru izvlače, za SP više od pola godine se zna ko će s kim, samo kod nas se čeka zadnja sedmica, da se vidi kome će šta odgovarati da se moze izdirigovati.

Tuzlak de stavi i datume u opis kod sebe kod tih utakmica.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 20 mar 2018, 11:04

U kupu bi bilo dobro Krupu izbjeć, nezgodni su do bola.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 mar 2018, 11:25

Penaltiky je napisao/la:U kupu bi bilo dobro Krupu izbjeć, nezgodni su do bola.
Ja samo znam da je FK Sloboda za sve tri ekipe najnepoželjniji protivnik. Svi nas žele izbjeći. Znaju da im je fasovati. Krupa nam je dužnik svakako. Mada opet kažem Željo je po meni prava mjera za polufinale
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 20 mar 2018, 12:54

Koga god da izvučemo ne treba ići parolom lahko ćemo.Ako gledamo na prvu ove ekipe najpoželjnija je Zvijezda 09,prije svega zbog blizine Ugljevika i što bi obje utakmice vjerovatno za nas bile domaćinske,uz veliki broj naših ljudi iz Tuzle. Što se tiče Krupe ja mislim da bi prvi put od kako s njima igramo bili favoriti,iz razloga što ona plastika u Krupi bi više godila našim kreativcima (Mijić,Weitzer,Grahovac,Osmanagić itd ), tako da sam mišljenja da bi ih mogli gore trehnut,jer nije ova Slavkina ekipa kao ona Jagodićeva(Tandir,Kalezić,Jahić) kada su nas trpali kako su stigli.Što se tiče Želje,klasična karambol ekipa na hampu,na pritisak, na sudije, s njima nikad ne znaš kako ćes završit. Sve je to tu negdje u par deka. S obzirom na dosadašnja iskustva u ovom Kupu, zabij i prolasku u finale,ako nismo sposobni da podignemo trofej.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 20 mar 2018, 13:05

Tako je, neka oni misle o nama u kupu, a siguran sam da je Ćelo vec dobro razmislio o svim varijantama. Naše je samo da popunimo Tušanj :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 mar 2018, 14:22

Hitman22 je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:Izvlačenje kupa 3/4 aprila, a utakmice se igraju 11. prva i 18. druga. Daj nam Zvijezdu lagano, mada mislim ako uzmemo Čelik i napravimo tu lijepu razliku, mozda preskocimo i Borac na tabeli, da odmorni i rastereceni mozemo se krviti i sa Zeljeznicarom koji ce biti u stisci za tu prvu poziciju na tabeli. Krupa jest dosta oslabljena, ali je definitivno najvise rasterecena od svih ekipa i mogu lagano odmoriti prvotimce jedno kolo za kup. Iskreno se nadam da ce nas sreca posluziti jos jednom ove sezone u kupu i da cemo dobiti tu Zvijezdu.
Za nas je najbolje da izvučemo Želju. Od njih i ako ispadnemo ok ali ako nam se omakne protiv Krupe ili Zvijezde to je onda u potpunosti krah sezone. Katastrofa.
Zaginuo od puske ili pistolja isto je. Ne mozes biti manje mrtav.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 20 mar 2018, 15:02

Bilo bi dobro da se nekako animira narod da dodje na kup utakmice,posebno fukare...
Sjever mora biti popunjen ako zelimo nesto,a samo bog zna koliko zelimo.
Drugacije je istrcati pred 5000 ljudi,500-600 fukara nego pred manje od hiljadu....
Vrijeme je da se uzme taj kup ili ga ne igrat nikako u pm.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 20 mar 2018, 15:20

Brcanskamalta je napisao/la:Bilo bi dobro da se nekako animira narod da dodje na kup utakmice,posebno fukare...
Sjever mora biti popunjen ako zelimo nesto,a samo bog zna koliko zelimo.
Drugacije je istrcati pred 5000 ljudi,500-600 fukara nego pred manje od hiljadu....
Vrijeme je da se uzme taj kup ili ga ne igrat nikako u pm.
Ako želimo pun stadion mislim da bi uprava trebala sniziti cijene karata,barem za to polufinale kupa, s kim god da igrali.Jer TV prenosa neće biti svakako,tek u finalu.Dosta raje i sad bi dolazilo na ove tekme domaće,ali ih cijena nekako odvrati.Znam ja sad će neko reći dati će za izlazak Viva,Tomo,za kladionicu,ali moramo shvatiti da je to tako.Nije više ni stvar toga,jer ovi što izlaze oni imaju , svakako.Mislim na ovaj običan narod penzionere,omladinu koja ne izlazi nigdje itd...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.