FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 17 maj 2018, 15:56

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la: Zoleticu,Subicu,Ordagicu nije Husic ostao duzan.
Zoletic potrazuje godinama.
Nije Husic duzan Krpicu Ordagicu....Subicu.
To je Mujke napravio.
Nije placao ljude....Samo Ordagicu 40 000....Dje su pare...e moj tuzlak. ...
Yebo vas husic vise.
Ko je glavasu ostao duzan 100 000,Mujkicu 70 000,Zoleticu 40 000,Jogetu 25 000...
De malo to analiziraj...
Nemoj ga braniti. On je kako znam Zoleticu isplacivao? E pa zaebao se, bas zato jer nije imao nikakvog sistema u klubu. A sigurno je nabio sebi na pozajmicu tamo. I mi opet na istom. Sta smo dobili? Dzafic je kod njega igrao, to je jos od 2014. kada su ga otjerali jer nije imao mjesta u klubu, a ovaj ima papire da opet naplati jos 6 mjeseci jer su Vugdalic i Husic pogrijesili nesto u proceduri. Opet nedisciplina.
Kosticu je dao 100 hiljada ugovor, a onda samo otisao. Sta je tu Mujkanovic kriv? Ovaj je radio po instrukcijama sve, pobjegao iz kluba na zimu i kasnije se samo pojavio sa tuzbom kao i ostali. Reci mi da to nije radio za Azmira hajde molim te? Reci.
Uprava je odmah znala da nema para za Subica ali postoji u posudbama ona opcija da klub koji posudi ne moze raskinuti posudbu. Mi bi snosili iste troskove i da se raskinulo, Partizan bi nas stigao sa tih 100 hiljada. Opet sta tu mogu uciniti?

Jedino su za Ordagica sami krivi jer se nisu na vrijeme dogovorili, a i on mi je malo sumnjiv. Bas zato jer niti jedan od ovih sto oni dovedu ne tuzi, ode rastanu se i zdravo. Vjerovatno se dogovore sa svima koje dovedu.

Isto tako bolje je da Sloboda regularno vrati pa makar hiljadu maraka, nego da Husic vrati pa da jos tu doda neke kamate za 10 godina. Deranje koze klubu, kako ne shvatas da nam je oderao kozu? A da je pritom radio sve po svom. Kontao lik kad on ode ugasiti cemo se i nista drugo, fino skuhao i otisao. Al hajd dobro. Hajmo mi sada psovati ovima sto pokusavaju sve da vrate.

Dao sam ovdje dokaze da se skinulo 350 hiljada poreza i jos oni trebaju skupstini dati dokaze da se sve drugo placa. Kako to moze biti lose po Slobodu? Ja da sam predsjednik samo bih vam rekao u lice biti cemo narednih 10 godina na dnu tabele i ko vas ebe. Ali bih skinuo dugove.
Stanje duga fk Sloboda 2013 god.
7 miliona 870 hiljada maraka.
Znaci nije Husic unistio klub.
Niko nikada nije imao sistem nikakav.
Nema ga ni Senad.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 maj 2018, 15:58

A – Hoteli d.o.o Tuzla (Hotel Tuzla), potražuje od FK Sloboda Tuzla 67.975,00, a prema Protokolu od 29.08.2016. godine JP Centralno grijanje dalo je uvjerenje FK Sloboda Tuzla da će pokriti troškove prema Hotelu, odnosno A-Hotelima, a u slučaju da se dug ne izmiri do 10.10.2016. godine FK Sloboda Tuzla će prihvatit solidarnu odgovornost i izmriti dug u cjelosti do 15.12.2016. godine. Prema informacijama kojima raspolaže klub JP Centralno grijanje otvorilo je nalog, a kada je sravnjen račun JP Centralno grijanje odustalo je od cesije. A-Hoteli su 9. decembra 2016. godine uputili Molbu NS BiH da dio sredstava od UEFA-e u iznosu od 67.975,00 KM preusmijeri za plaćanje duga prema A-Hoteli d.o.o Tuzla.

Šefik Sarajlić, bivši član uprave FK Sloboda Tuzla potražuje 84.000,00 KM, a zbog neizmirenih plata u periodu 27.04.2010. – 31.12.2015. Sarajlić je 7. marta 2017. godine uputio zahtjev za odbijanje izdavanja licence FK Sloboda Tuzla za takmičenje u Premijer ligi BiH i UEFA-inim Kup takmičenjima. Zanimljivo je da tokom revizije u klubu nije pronađen Ugovor o radu Sarajlića, niti je Šefik Sarajlić viđen u FK Sloboda Tuzla od ispadanja kluba iz Premijer lige u maju 2012. godine

Vlatko Glavaš, bivši trener kluba koji potražuje od Slobode 14.668,71 KM plus zakonske zatezne kamate, unatoč tvrdnjama bivše uprave FK Sloboda Tuzla da su kompletna potraživanja Glavašu isplaćena 2016. godine, zahtijevao je od NSBiH da se poduzmu odgovarajuće sankcije shodno važećim aktima NS BiH. Naime, 26.10.2012. godine Općinski sud u Tuzli donio je presudu o obavezi da Sloboda izmiri dug prema Glavašu, a obzirom da klub nije izmirio svoje obaveze, Glavaš je putem Općinskog suda podnio prijedlog za prinudnu naplatu koju je sud dozvolio 9. novembra 2015. godine. Klub nakon toga nije poduzeo nikakve korake za izmiravanje duga prema Glavašu što je rezultiralo da se cijeli slučaj prebaci na NS BiH kojem je zvaničan Zahtjev za postupanje upućen 22. marta 2016. godine.

Džafić Adin, bivši igrač FK Sloboda Tuzla potražuje od kluba 12.740,00 KM, a prema potpisanom međusobnom sporazumu iz 25. 07. 2014. godine Klub se obavezao da će ostatak duga u iznosu od 5.000,00 KM isplatiti do početka proljetnog dijela prvenstva 2014./2015. što nije napravljeno, a dug na ime putnih troškova u iznosu od 900,00 KM također nije izmiren kao ni razlika od 6.840,00 KM na ime plaća za period januar-juni 2015. godine. Prema napomeni suda, Klub nije uplatio ni obaveze uplate doprinosa za ZO i PIO kod nadležnih institucija što je rezultirao podnošenjem Zahtjeva za odbijanje izdavanja licence FK Sloboda Tuzla za takmičenje u Premijer ligi BiH, UEFA-inim Kup takmičenjima.

Datumi-propusti-vracaj Senade.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 17 maj 2018, 16:05

Pa ko nas je zaduzio skoro 8 miliona prije Husica yebem te u glavu. ...
Kako si nedokazan u pm.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 17 maj 2018, 16:06

tuzlak1987 je napisao/la: Ja da sam predsjednik samo bih vam rekao u lice biti cemo narednih 10 godina na dnu tabele i ko vas ebe. Ali bih skinuo dugove. Neka napravi pres i kaze borba za opstanak i skucka tim za toga. Dosta je bilo vise i preseravanja kada nemamo uslove da se borimo za nesto. Borili smo se pa dodjemo Husicu 3 miliona. Neka hvala.
Pa većina bi na ovo i pristala. Ali nit znamo da se igračima ne duguje, nit znamo kako klub posluje.
Obećava se Europa i titula a borba za opstanak.
Šta će biti ako Senčo ode i izvale pozajmice na 10 miliona KM ?
Niko ništa, ko i do sad, vjerovaće se da su to uložili, opsovat dva put a niko preispitat neće. Ni sad ne preispituje kako se potroši 2 miliona, a jedva opstali?
Husiću dodješ tri miliona koja je iskoristio za izlazak u Europu, finale kupa, drugo mjesto na tabeli, gadjenje fudbala sarajevskim ekipama, i najbitnije za rješavanje dugova koji su nastali prije njega.

Kao što ti solinaš reče toliki i toliki je bio dug prije Husića.
Onda je došao on, spasio klub gašenja od strane Jasmina, napravio sve ovo gore navedeno, nisu te htjeli ni prevoznici, ni moteli, ni hoteli, ni javni wci.

Mogao je pametnije naravno, ali nije, i šta sad, bitno da nije zavalio klub u minus.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 maj 2018, 16:12

Brcanskamalta je napisao/la:Pa ko nas je zaduzio skoro 8 miliona prije Husica yebem te u glavu. ...
Kako si nedokazan u pm.
Pa lesinari, ali ne moze Senad sa njima u kategoriju nikako. Sada je prelaz i u savezu i u kolektivima, svi imaju opciju da se gase ili da pocnu raditi normalno i mislim da su nasi za ovu drugu opciju. Nakon Senada ko dodje isto nece da ide na gasenje kluba samo ne treba kao Senad nasjedati na price o rezultatima vec biti spreman da bude popljuvan ali baciti se na dugove najvise.

1. najbitnije da se ne radi na principu novih pozajmica vec u granicama mogucnosti
2. da se skupstini prilozi da je sve cisto (a oni to nisu jer nema finansijskog ni kod ovih). Da ne vade na kraju kada odu i oni svoje dugove, a i njihovi igraci. Ko je vise oko kluba to treba znati i ako su nastavili po Husicevom principu traziti nove. Obican navijac ima samo uvid u ovaj reprogram, duguju nam i ostalo.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 maj 2018, 16:13

Za sledecu sezonu napraviti tim spram finansijskih mogucnosti, Petrovic moze i zna napraviti ekipu koja ce se boriti za LP, forsirati sto vise mladih igraca iz vlastitog pogona i prioritet svi prioriteta finansijska stabilizacija kluba i uredjenje kluba u svim segmentima....dakle pruzit se onoliko koliko mozemo bez ikakvih pokusaja instant rezultata, pokusati izboriti mirno proljece....pravljenje ekipe je dug proces, uprava kluba treba izaci i javno reci sta mozemo a sta ne mozemo spram finansijskih uvjeta...nikakve lafine, obecanja i slicne nebuloze....
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 maj 2018, 16:18

zlatnakoka je napisao/la:
Šta će biti ako Senčo ode i izvale pozajmice na 10 miliona KM ?
Pa pljunuli bi na svoj rad i to bi znacilo da skupstina i ostali koji trckaraju oko kluba ili namjerno sute ili nikada nemaju dobar uvid u situaciju. Ali mi nemamo uvid u to, ako to neko pusta i suti se o tome onda nece na dobro. Nema druge nego sa normalnim radom, a ne Mujkanovicu mandat od mjesec, izvjestaj na par stranica umjesto finansijskog. Ali se opet nadam da su skuckali taj budzet i da ispostuju obaveze koje idu kroz sezonu. Ako na kraju i oni izvade svoje dugove onda znamo gdje skripi, a to je da nikom tu nije bitna Sloboda.

Ide nova skupstina daj samo objasniti ko god da bude, Senad ili neko drugo da se ne prave novi dugovi, da se podvuce crta oko budzeta za sezonu i radi u skladu sa tim. Ako nemas za nesto nemoj izlaziti u susret managerima i igracima.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 17 maj 2018, 16:25

tuzlak1987 je napisao/la: Sada to uopste nije alarmantno niti je bilo kada je Husic otisao. Ostavio je igrace pod ugovorima tj imao je ko igrati, ostavio je pare od Evrope, klub nije imao tuzbe, klub je u prvoj ligi, klub je bio cist prema gotovo svima osim prema hotelu jer je neko drugi izlevatio tu i nije platio, a rekao je da ce platiti. Svakoj narednoj upravi ostaje samo da sastavi upravni odbor i donese neki novac. A 2013. to nije bilo tako, odmah si znao ako dolazis u klub da dolazis kako bi cistio one koji bi da naplate.
Druze ti mijenjas pricu kako vjetar puse izgleda, de reci ako si nekome dao acc da znamo :lol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 maj 2018, 16:27

benTzley je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: Sada to uopste nije alarmantno niti je bilo kada je Husic otisao. Ostavio je igrace pod ugovorima tj imao je ko igrati, ostavio je pare od Evrope, klub nije imao tuzbe, klub je u prvoj ligi, klub je bio cist prema gotovo svima osim prema hotelu jer je neko drugi izlevatio tu i nije platio, a rekao je da ce platiti. Svakoj narednoj upravi ostaje samo da sastavi upravni odbor i donese neki novac. A 2013. to nije bilo tako, odmah si znao ako dolazis u klub da dolazis kako bi cistio one koji bi da naplate.
Druze ti mijenjas pricu kako vjetar puse izgleda, de reci ako si nekome dao acc da znamo :lol:
Pa on je u to vrijeme to fino nasminkao ali vrijeme pokaze sve. Tada je bilo tako, kasnije ispliva i za tuzbe, dugove i za njegove postupke. Postupci otkrivaju namjere.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 17 maj 2018, 16:30

tuzlak1987 je napisao/la:
benTzley je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: Sada to uopste nije alarmantno niti je bilo kada je Husic otisao. Ostavio je igrace pod ugovorima tj imao je ko igrati, ostavio je pare od Evrope, klub nije imao tuzbe, klub je u prvoj ligi, klub je bio cist prema gotovo svima osim prema hotelu jer je neko drugi izlevatio tu i nije platio, a rekao je da ce platiti. Svakoj narednoj upravi ostaje samo da sastavi upravni odbor i donese neki novac. A 2013. to nije bilo tako, odmah si znao ako dolazis u klub da dolazis kako bi cistio one koji bi da naplate.
Druze ti mijenjas pricu kako vjetar puse izgleda, de reci ako si nekome dao acc da znamo :lol:
Pa on je u to vrijeme to fino nasminkao ali vrijeme pokaze sve. Tada je bilo tako, kasnije ispliva i za tuzbe, dugove i za njegove postupke. Postupci otkrivaju namjere.
Sta od ovog sto si napisao gore nije istina. Zanemari njegovo politicko djelovanje poslije ne ocjenjujemo to. Jesul pare od Evrope ostale koje su mogli pokriti Fatica i Kostica i da ostane jos dobrih para. Nije nam bilo krivo sto su se preplacivali igraci dok smo derali svima guzove nego sad nam je krivo kakve je ugovore placao.

Al de eto mene ne zanima Azmir meni je fascinantno kako ti sad Senada dizes u nebesa al ajd...

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 17 maj 2018, 16:37

Nas samo revizija moze spasiti, a to ne smiju uraditi jer nema ko se nije dobro ogrebao od Slobode i koliko je para pronevjereno kroz klub. Za stanje u klubu su krivi svi koji su imali funkcije u zadnjih 15 godina, nema ko nije nesto debelo zasro.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 17 maj 2018, 16:39

tuzlace brate moj, samo naprijed, samaraj Asmirove podanike

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 17 maj 2018, 16:40

Gifron je napisao/la:Nas samo revizija moze spasiti, a to ne smiju uraditi jer nema ko se nije dobro ogrebao od Slobode i koliko je para pronevjereno kroz klub. Za stanje u klubu su krivi svi koji su imali funkcije u zadnjih 15 godina, nema ko nije nesto debelo zasro.
Nemamo mi drzaave da bi se to moglo uradit, da svi koji su se ogrebali odgovaraju za svoje postupke, al svi redom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 17 maj 2018, 16:41

Brcanskamalta je napisao/la:Pa ko nas je zaduzio skoro 8 miliona prije Husica yebem te u glavu. ...
Kako si nedokazan u pm.
Ne znam više kako da nazovem ovog lika. Ovo se dešava preko dvije godine sve, on prije mjesec promijeni priču za 180ᵒ, a do tad je u svim situacijama, pa i ovim, imao drugačija metarska predavanja ovdje.
Sad se bukvalno u SVEMU promijeni, pa nevjerovatan je :damn:
Sad mu i za dugove kriv Azmir, k'o da je on potpisao ponovo ugovore s 5/6 ovih igrača, i ko da je on kriv za Zoletića :facepalm:

TUZLAK GIGANTU U SLOBODI NEMA VIŠE MJESTA ZA PDA IGRAČA HUSIĆA, ALI NEMA NI ZA NS POLTRONE TAKO DA DOSADAN SI VIŠE S TOM POLIKOM
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 17 maj 2018, 16:44

Chinaglia je napisao/la:tuzlace brate moj, samo naprijed, samaraj Asmirove podanike
slika

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 17 maj 2018, 16:47

wobly92 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Pa ko nas je zaduzio skoro 8 miliona prije Husica yebem te u glavu. ...
Kako si nedokazan u pm.
Ne znam više kako da nazovem ovog lika. Ovo se dešava preko dvije godine sve, on prije mjesec promijeni priču za 180ᵒ, a do tad je u svim situacijama, pa i ovim, imao drugačija metarska predavanja ovdje.
Sad se bukvalno u SVEMU promijeni, pa nevjerovatan je :damn:
Sad mu i za dugove kriv Azmir, k'o da je on potpisao ponovo ugovore s 5/6 ovih igrača, i ko da je on kriv za Zoletića :facepalm:

TUZLAK GIGANTU U SLOBODI NEMA VIŠE MJESTA ZA PDA IGRAČA HUSIĆA, ALI NEMA NI ZA NS POLTRONE TAKO DA DOSADAN SI VIŠE S TOM POLIKOM
:clap: :clap: :clap:

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 17 maj 2018, 16:55

ma kod nas niko nije kriv. Uvijek ispocetka ide prica. Ja vracam dugove koje su nabili prethodnici i u krug.
Samo, za javne pare koje su ulupane u Slobodu ukljucujuci i ovaj OP za povratak i nakon povratka, moglo se mozda u par drugih sportova i koja titula osvojiti. Ocigledno ovo ne funkcionira. Prebacite pare u rukomet, odbojku, skwash, umjetnicko klizanje. Narod voli FK Sloboda, Imamovic je ne voli . Narod ce dobrovoljnim prilozima spasiti Slobodu :lol: :lol: . Hajd statisticari da nam izvade koliko nas je kostala Dzidiceva minuta? Koliko nas je koštao Tandirov ili Karicev gol? Iz koje godine je taj Zoleticev ugovor? Ko je njega pravio? Koliko je igraca dvostruko potrazuje tj potrazuje od Slobode a vec su placeni? Ko je pravio te ugovore? Ko je uzimao pinku tada ili su tada svi bili posteni a eto sad odjednom sve prevara i kineske kockarnice.

Edit:Nekad davno bila prica da ce Azmir napravit privatizaciju kao sto je u FK Sarajevo napravljena. Koliko se sjecam privatizacija je napravljena da je vlasnik FK Sarajevo platio sve dugove ili vecinu a stadion je i dalje u vlasnistvu nekog Centra za Sport ili slicno. Samo kod nas se privatizacijom smatra prilika da se krsi javni novac i na taj nacin pokusava ostvariti dodatni uticaj ili interes. Izigravaju gospodu nasim parama ali dobro naviklo se.
& $ ?

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 17 maj 2018, 17:34

Nesto se mora promjenit al se promjeniti nista nece. Ovako samo smo vidili sa Celikom ove godine sta nam je sudbina i lijepo cemo i mi nasu Slobodu ispratit u narednim godinama al tad kad ispadnemo samo ce nas lijepo ko Ditu zagrnut...

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 17 maj 2018, 18:35

benTzley je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Pa ko nas je zaduzio skoro 8 miliona prije Husica yebem te u glavu. ...
Kako si nedokazan u pm.
Ne znam više kako da nazovem ovog lika. Ovo se dešava preko dvije godine sve, on prije mjesec promijeni priču za 180ᵒ, a do tad je u svim situacijama, pa i ovim, imao drugačija metarska predavanja ovdje.
Sad se bukvalno u SVEMU promijeni, pa nevjerovatan je :damn:
Sad mu i za dugove kriv Azmir, k'o da je on potpisao ponovo ugovore s 5/6 ovih igrača, i ko da je on kriv za Zoletića :facepalm:

TUZLAK GIGANTU U SLOBODI NEMA VIŠE MJESTA ZA PDA IGRAČA HUSIĆA, ALI NEMA NI ZA NS POLTRONE TAKO DA DOSADAN SI VIŠE S TOM POLIKOM
:clap: :clap: :clap:
Tuzlak je vecinu u pravu, prati pomno sve i upucen je u hronologiju desavanja i dogadjaja.
No, zanemarimo imena i prezimena i uzmi racunicu zadnja sezona prethodne uprave. 1,2 miliona naslijedjenog duga porezi , igraci pod ugovorom za avans pri potpisu a koje nisu dobili i sl. Budzetu grada 120.000 A-hoteli 70.000 i nesto za krantine pune pansione tadasnjeg trenera i direktora.
Onda ide famozno pitanje gdje se gradske pare skrsile.
Odgovor cemo dobiti za 7 dana ako se dobije licenca sto ce biti uz izuzimanje Ordagica za kojeg je sadasnja uo kriva cca 350.000 km.
Eh sad Subic koji u anexu ima kes na ruke a tako nesto nema u klubu zavedeno a ima regularno ispecaceno tadasnjim vazecim pecatom. Naravno nije se sravnjenje trazilo sa klubom niti se Subic javljao ikada za zadnju platu u cujelosti i pola iz 4/2017 nego se njegovi pravni zastupnici obratili NS sa novim detaljima i basnoslovkij 74.000 KM. Mozda da napomenem da je advokatska kancelarija ista kao kod Kostica Fatica
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 17 maj 2018, 18:41

benTzley je napisao/la:Nesto se mora promjenit al se promjeniti nista nece. Ovako samo smo vidili sa Celikom ove godine sta nam je sudbina i lijepo cemo i mi nasu Slobodu ispratit u narednim godinama al tad kad ispadnemo samo ce nas lijepo ko Ditu zagrnut...
Ma jok ba. Nece to zadesiti Slobodu jos vjeruj.
Celik je fasovao drugim belajima okovan managerskim lobijima i niskim porivima roditeljske paznje.
Nad muce manji problemi koji se sa dva jaka transfera iz negative u pozitivu mjenjaju
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.