FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 19 jun 2018, 12:15

mucna sezona ce ovo biti.

sto je najgore , nisam nezadovoljan strucnim stabom i njihovim pristupom i radom. Taj dio ce sigurno dati sve od sebe, ali igracki kadar za sad - mrka kapa.

ima par nekih opcija koje ako se realizuju mogu popraviti situaciju ali vidjet cemo, za sad ne ide na dobro
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 19 jun 2018, 13:15

Jest lijepo vidit ovu djecu na slikama... :D

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 jun 2018, 14:28

ultrasstyle_tz je napisao/la:mucna sezona ce ovo biti.

sto je najgore , nisam nezadovoljan strucnim stabom i njihovim pristupom i radom. Taj dio ce sigurno dati sve od sebe, ali igracki kadar za sad - mrka kapa.

ima par nekih opcija koje ako se realizuju mogu popraviti situaciju ali vidjet cemo, za sad ne ide na dobro
bas tako.mrka kapa kako god.
a pretpostavljam neke od opcija prodaja todora i smajica jel to? ili nesto drugo??

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 jun 2018, 14:37

sportski direktor odrzao radni sastanak sa trenerima omladinskog pogona.
i sta su zakljucili?

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 19 jun 2018, 14:44

Sariel1987 je napisao/la:sportski direktor odrzao radni sastanak sa trenerima omladinskog pogona.
i sta su zakljucili?
teski uhljupi na slici...

sloboda63
Postovi: 98
Pridružen/a: 15 jun 2018, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda63 » 19 jun 2018, 14:49

75000 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:sportski direktor odrzao radni sastanak sa trenerima omladinskog pogona.
i sta su zakljucili?
teski uhljupi na slici...
A sve se ovde nešto kritikuje, ako ostanu Todorović, Smajić i Muminović uz još dva vezna provjerena igrača i jednog napadača, mislim da imamo solidnu ekipu.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 jun 2018, 14:53

al se i kritikuje .
ako je iko imo podrsku to je onda ova tenutna garnitura. evo ima i 2 godine. a nema sta nisu obecavali, pricali, a rezultata nikakvih ni na vidiku

sloboda63
Postovi: 98
Pridružen/a: 15 jun 2018, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda63 » 19 jun 2018, 15:05

Ma teško je navijačima ugoditi. Uvijek smo nezadovoljni određenom politikom kluba. Ne želim nikoga braniti ali ova garnitura u klubu uradila je dosta toga na konsolidaciji kluba, izmirila puno sudskih presuda, mada su te presude bile uperene direktno protiv kluba. Bilo je i grešaka uprave ali mislim da obavezno moramo popraviti pravnu službu dovođenjem iskusnog pravnika koji ima znanje i u sportskom pravu (makar ga i platili masno). Što je za pohvaliti potpisivanje prošle godine ugovora sa najboljim juniorima i kadetima a to po meni i treba biti dugoročna politika kluba, oslanjati se na svoju školu i na igrače sa kantona.Takođe i u trenerskom segmentu trebamo forsirati naše trenere (Spahić, Sok...) naravno uz određenu naknadu, jer plačali smo druge trenere masno a na svojim bi da štedimo.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 jun 2018, 15:08

druze stoji to skoro sve sto si rekao, al pocetak posta, pa kad se nama ugodilo zivota ti :lol:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 jun 2018, 15:13

ugodite nam rezultatima, moze i trofejom nemamo nista protiv :lol:
i da ne strahujemo hocemo li opet ispast iz lige.
da se ne sramotimo raznoraznim slucajevima koji se vuku po novinama i portalima. jel posteno ?

sloboda63
Postovi: 98
Pridružen/a: 15 jun 2018, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda63 » 19 jun 2018, 15:21

Slažem se sa tobom, ali godinama su se problemi gomilali u Slobodi od finansijakih, organizacionih i sl. veliki su dugovi, mada smatram da se u poslednju godinu to puno smanjilo, eto grad plača reprogram, ima još dogova prema nekim licima. Grad daje ne baš mala sredstva za Slobodu. Ide to sve nabolje ali znam da smo svi nestrpljivi, čekamo neki trofej. Sada je stanje koliko para takae igrače dovodiš. Vlado nas je zavukao sa nekoliko promašaja u dovođenju igrača, Azmir ostavio dugove. Valja to sve vratiti.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 19 jun 2018, 15:28

sloboda63 je napisao/la:Slažem se sa tobom, ali godinama su se problemi gomilali u Slobodi od finansijakih, organizacionih i sl. veliki su dugovi, mada smatram da se u poslednju godinu to puno smanjilo, eto grad plača reprogram, ima još dogova prema nekim licima. Grad daje ne baš mala sredstva za Slobodu. Ide to sve nabolje ali znam da smo svi nestrpljivi, čekamo neki trofej. Sada je stanje koliko para takae igrače dovodiš. Vlado nas je zavukao sa nekoliko promašaja u dovođenju igrača, Azmir ostavio dugove. Valja to sve vratiti.
Azmir ostavio dugove :?:
8 miliona ostavio :?:
A sta su nam ostavili u periodu 2000-2013 ,ruze i rahatluk :lolno:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 jun 2018, 15:35

Imamo prostora za 2 strana igraca s obzirom da kod nas nemamo toliki luksuz da drzimo petog van zapisnika. Stanci su Jovanovic i Ignjatovic.

sloboda63
Postovi: 98
Pridružen/a: 15 jun 2018, 16:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda63 » 19 jun 2018, 15:38

Brcanskamalta je napisao/la:
sloboda63 je napisao/la:Slažem se sa tobom, ali godinama su se problemi gomilali u Slobodi od finansijakih, organizacionih i sl. veliki su dugovi, mada smatram da se u poslednju godinu to puno smanjilo, eto grad plača reprogram, ima još dogova prema nekim licima. Grad daje ne baš mala sredstva za Slobodu. Ide to sve nabolje ali znam da smo svi nestrpljivi, čekamo neki trofej. Sada je stanje koliko para takae igrače dovodiš. Vlado nas je zavukao sa nekoliko promašaja u dovođenju igrača, Azmir ostavio dugove. Valja to sve vratiti.
Azmir ostavio dugove :?:
8 miliona ostavio :?:
A sta su nam ostavili u periodu 2000-2013 ,ruze i rahatluk :lolno:
O tome sam i pisao znači sve uprave su ostavile dogove pa i Azmir. sada ova uprava pokušava to koliko toliko da sanira.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 19 jun 2018, 15:43

sloboda63 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
sloboda63 je napisao/la:Slažem se sa tobom, ali godinama su se problemi gomilali u Slobodi od finansijakih, organizacionih i sl. veliki su dugovi, mada smatram da se u poslednju godinu to puno smanjilo, eto grad plača reprogram, ima još dogova prema nekim licima. Grad daje ne baš mala sredstva za Slobodu. Ide to sve nabolje ali znam da smo svi nestrpljivi, čekamo neki trofej. Sada je stanje koliko para takae igrače dovodiš. Vlado nas je zavukao sa nekoliko promašaja u dovođenju igrača, Azmir ostavio dugove. Valja to sve vratiti.
Azmir ostavio dugove :?:
8 miliona ostavio :?:
A sta su nam ostavili u periodu 2000-2013 ,ruze i rahatluk :lolno:
O tome sam i pisao znači sve uprave su ostavile dogove pa i Azmir. sada ova uprava pokušava to koliko toliko da sanira.
Uzmes sine uradis reviziju,i klepis tuzbe pa da vidimo...
Nas su ljudi zavaljivali po milion u minus plus transfer Saida nestao u vidu magle preko milion maraka i nikom nista...Nikakve odgovornost pred zakonom....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 19 jun 2018, 16:01

tuzlak1987 je napisao/la:Imamo prostora za 2 strana igraca s obzirom da kod nas nemamo toliki luksuz da drzimo petog van zapisnika. Stanci su Jovanovic i Ignjatovic.
Jovanovic nije jos uvjek potpisao, mozda nece ostat i ne treba nam.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 19 jun 2018, 16:16

Ovaj trenerski tandem ako ništa ne obećava kule i gradove,ovi su u startu rekli bit će teška sezona :D A ne ko jagodica bobica,idemo u sami vrh :D
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 19 jun 2018, 16:21

Tim menadžer napominje da će svaki igrač dobiti šansu kakvu zaslužuje.

- Rekao sam da u fudbalu nije bitno ni "jučer", ni "sutra", nego je važno ono "danas i sada". Igrači koji su došli u Slobodu morat će razmišljati na taj način. Onaj ko je došao da se obogati, nema ovdje šta tražiti. Igrači moraju promijeniti mentalitet i shvatiti da prvo nešto moraju dati klubu da bi onda nešto tražili – Smajićeva je fudbalska filozofija.

Nekoliko igračkih pozicija u ekipi treba što prije popuniti novim, iskusnim igračima, a oni angažman moraju opravdati.

U kontaktu je, kaže, s nekim poznatim igračima, ali neće se staviti pod presiju da ih mora dovesti po svaku cijenu. Pojedini, koje je želio vidjeti u Slobodi, nisu odmah mogli odgovoriti, ali morat će se izjasniti do kraja sedmice.

- Novi igrači, uz mlade, poput Hodžića, Maksimovića, Smajića i Beganovića, trebaju nam najviše u veznoj liniji, zatim, na poziciji stopera, dok o ostalim ne bih govorio. Dolazilo je dosta fudbalera koji nisu imali kvalitet. Ali, nemam strah da ću pogriješiti kod novih. U kontaktu smo s nekolicinom, ali Sloboda nikoga neće moliti da dođe – ističe Smajić.

Oko priprema u Tuzli, a ne u nekoj udaljenoj destinaciji, bivši internacionalac također nema dilema.

Podsjeća da je uprava kluba stručnom štabu za drugi dio priprema predložila jedno turističko mjesto u Bugarskoj. Struka je na Tušnju odbila ponudu.

- Preuzimam na sebe odgovornost za odluku da ne idemo nigdje. Pripreme ćemo do kraja obaviti u Tuzli. Nisam došao u Slobodu da je koristim i da se obogatim. Ako ćemo ići na pripreme, mnoge stvari moraju biti riješene, a s obzirom na to da nisu, odlučili smo se za neke druge prioritete. I tu smo svi saglasni – zaključio je Admir Smajić u razgovoru za Fenu.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 19 jun 2018, 16:22

I ova odluka a manjem broju stranaca nam ide na ruku realno :D

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 19 jun 2018, 17:46

Dino Besirovic ode u Hajduk a kod nas nije zadovoljio. Radnik klepi lovu a mi nismo nikad ni znali .

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.