FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 18 jul 2018, 14:33

Bilo bi dobro dovesti Ubiparipa, vidim jos nije klub nasao, a dobro bi nam dosao, da iza njega igraju Smajic i Husejnovic, tada bi bas dosli do isticaja i to i jesu njihove pozicije.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jul 2018, 15:57

Kunic ne ostaje u Poljskoj :kafa:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 18 jul 2018, 15:58

tuzlak1987 je napisao/la:Kunic ne ostaje u Poljskoj :kafa:
imamo dovoljno srba :kafa:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 18 jul 2018, 16:01

Kod: Označi sve

Poslije turbulencija koje su se dešavale sa Smajićem, situacija u klubu je dobra. Moj osnovni zadatak bio je da stabilizujemo ekipu, da umirimo svlačionicu i da ujedinimo igrače kako se ne bi događalo ništa drastično. Da je Smajić otišao zbog loših rezultata, logično bi bilo da i ja idem s njim. Medjutim, ovdje je bila viša sila, čovjek se razbolio, a ja sam trenutno gdje jesam. Radimo dobro, pripremamo se za Zrinjski i ulazimo spremni u 1. kolo – kaže Bošnjaković.

Skupljanje u hodu mogao bi biti problem. Dio ekipe je spreman, drugi je poluspreman, a treći tek ulazi u trenažni proces, jer su došli dosta kasno. Međutim, dobro se radi, s nama je doktor nauka iz oblasti kondicione pripreme Jasmin Zahirović, koji se maksimalno trudi da bi i nespremni stigli ostale i u punoj formi bili barem do 2. ili 3. kola – nada se „coach“ Slobode.

Šef Slobodine struke ističe da će se ekipa koju priprema boriti korektno, pošteno i časno. Zahvaljuje se na podršci i pomoći sportskom direktoru Denisu Kariću, koji je non-stop uz ekipu i za koga kaže da radi „rudarski posao“ vezan za pregovore i angažiranje novih igrača.

Menadžment kluba također čini sve da ekipa funkcionira na najbolji način. Spisak igrača je skraćen, ali će i „viškovi“ ostati u ekipi, jer se radi o djeci iz omladinskog pogona i bila bi šteta, kaže trener, da ih se sada ostavi na cjedilu, te da završe u nekim nižerazrednim klubovima.

Govoreći o ambicijama Tuzlaka u novom prvenstvu ističe kako tu ne treba biti poseban prognozer.

Ko ne bi volio da budemo prvaci? Ali, realno, vrh je rezerviran za Zrinjski, koji je naš najbolji i najorganiziranijih klub, te za Željezničar i Sarajevo. Oni su najveći favoriti u borbi za naslov prvaka države. Za Slobodu mogu reći da će se boriti za gornji dio tabele. Sve ispod lično bih smatrao neuspjehom, a takva su očekivanja i menadžmenta kluba i cijelog grada – smatra Bošnjaković.

Prvi protivnik u novoj sezoni aktuelni je prvak države Zrinjski, koji je posljednjih sezone odnosio bodove s Tušnja.

Može li Sloboda prekinuti taj negativni niz s Mostarcima i simpatizerima kluba udahniti nadu u bolje dane kluba, koji iduće godine obilježava 100. godišnjicu postojanja i djelovanja?

Trener sam od 28. godine i mogu reći da se cijeli život pripremam za period života u kojem se potpuno mogu posvetiti ovom poslu. U raznim rangovima takmičenja sam više od 20 godina. Uvijek je postojao izvjesni nivo pozitivne nervoze, kao i sada protiv Zrinjskog. Skautirali smo ih, gledat ću ih danas protiv Spartaka, pripremit ćemo se i sve učiniti da utakmicu odvedemo u pozitivan smjer. Znamo sve njihove mane i vrline, a ako ne uspijemo, pružit ćemo im ruku, čestitati i ići dalje – zaključio je Bošnjaković u razgovoru za Fenu.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 18 jul 2018, 16:25

Daj Kunica sad ili nikad, sa Kunicem bi imali roster za top 5 ove sezone sigurno.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

boomboom
Postovi: 94
Pridružen/a: 18 feb 2017, 15:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la boomboom » 18 jul 2018, 17:45

Koje igrace je precrtao Milenko?

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 18 jul 2018, 18:08

a sto nam se neda sa stoperima nemozes saleta na klupu zakucat nikako da dijeti uci i fakultet zavrsi
fukare

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 18 jul 2018, 18:30

vasiljevica ne treba pustit i nadam se da ce senco zauzet takav stav, potpisao si ugovor i zdravo djaci... sta slobodu boli patka za unosnom ponudom koju si dobio, tri dana do tekme i ti bi da ides, e ne ide to tako jbg... mada obzirom da se spominjao jos jedan stoper, mislim da ce ga pustit, no ajde, vidjeti cemo

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 18 jul 2018, 19:10

Chinaglia je napisao/la:vasiljevica ne treba pustit i nadam se da ce senco zauzet takav stav, potpisao si ugovor i zdravo djaci... sta slobodu boli patka za unosnom ponudom koju si dobio, tri dana do tekme i ti bi da ides, e ne ide to tako jbg... mada obzirom da se spominjao jos jedan stoper, mislim da ce ga pustit, no ajde, vidjeti cemo
MOZDA GA SENCO PUSTI ZA MILION I 10 POSTO OD NAREDNOG TRANSFERA :rol: :rol: :rol:
fukare

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 18 jul 2018, 19:21

Dosao i golman Goran Cokorilo, ne ostaje onaj crnogorac.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jul 2018, 19:33

Neozbiljno. Ne moze se ovako do rezultata. Prvih 5 kola vec halaliti..

Avatar
Beduin
Postovi: 16202
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 18 jul 2018, 19:56

Ovo je prava smijurija s dovodjenjem igraca, bas u rangu nase lige i Slobode. Zato nikad ni necemo biti nesto vise od ispodprosjecnog kluba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 18 jul 2018, 19:59

pa ja napisa post prije par dana da nemamo drugog golmana i neki forumasi mi napisu da smo doveli crnogorca sad ispade da je bio na probi. ovo je katastrofa od prijelaznog roka i organizacije kluba, znaci dotakli smo dno! stvarno nemam rijeci sta se radi par dana pred pocetak prvenstva jer ovako se ne vode klubovi ni u drugoj federalnoj! fuj.
Zadnja izmjena: fukaratz, dana/u 18 jul 2018, 20:17, ukupno mijenjano 1 put.
Sloboda Tuzla

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 18 jul 2018, 20:14

sta je ovo?! Tuzla (dva kluba) uhljebi vise Srbijanaca ovog ljeta nego sve diskoteke u Tk zadnjih godinu dana :opaopa:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 18 jul 2018, 20:19

Cickovo ulje briljira, vjerovatno ce mu Vasiljević uletit koju milju i cao djaci.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 18 jul 2018, 20:23

fukaratz je napisao/la:pa ja napisa post prije par dana da nemamo drugog golmana i neki forumasi mi napisu da smo doveli crnogorca sad ispade da je bio na probi. ovo je katastrofa od prijelaznog roka i organizacije kluba, znaci dotakli smo dno! stvarno nemam rijeci sta se radi par dana pred pocetak prvenstva jer ovako se ne vode klubovi ni u drugoj federalnoj! fuj.
Crnogorac je realno krš vidilo se protiv Bosne da je nesiguran, Cizmic iz Sloge sto je dosao je jos gori od njega, zajebala nas je povreda Azira pravo jer moras imat dva solidna golmana na klupi nedo bog opet povrede.

Sto se tice Vasiljevica popljuvan kad je dosao sta ce nam starac, sad kad bi "mogao" otici opet se pljuje, zamjena ce doci ne sumnjam ako vec ode.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 18 jul 2018, 20:28

75000 je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:pa ja napisa post prije par dana da nemamo drugog golmana i neki forumasi mi napisu da smo doveli crnogorca sad ispade da je bio na probi. ovo je katastrofa od prijelaznog roka i organizacije kluba, znaci dotakli smo dno! stvarno nemam rijeci sta se radi par dana pred pocetak prvenstva jer ovako se ne vode klubovi ni u drugoj federalnoj! fuj.
Crnogorac je realno krš vidilo se protiv Bosne da je nesiguran, Cizmic iz Sloge sto je dosao je jos gori od njega, zajebala nas je povreda Azira pravo jer moras imat dva solidna golmana na klupi nedo bog opet povrede.

Sto se tice Vasiljevica popljuvan kad je dosao sta ce nam starac, sad kad bi "mogao" otici opet se pljuje, zamjena ce doci ne sumnjam ako vec ode.
jel ti shvatas poentu mog posta? vrijeme za dolaske i odlaske je proslo prvenstvo pocinje za par dana. mi u mladjim kategorijama Slobode nismo mogli igrsti ako ne prodjemo pripreme jer su pripreme temelj ekipe i igre. mi sad pustamo Vasiljevica koji je mjesec dana uigravan na stoperu i dovodimo nove koji nisu prosli pripreme s ekipom niti su uigrani :crazy: nece ovo na dobro nikako jer je previse neozbiljno, jedina nasa nada je umor Zrinjskog inace nemamo sta traziti protiv njih.
Sloboda Tuzla

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 18 jul 2018, 20:34

fukaratz je napisao/la:
75000 je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:pa ja napisa post prije par dana da nemamo drugog golmana i neki forumasi mi napisu da smo doveli crnogorca sad ispade da je bio na probi. ovo je katastrofa od prijelaznog roka i organizacije kluba, znaci dotakli smo dno! stvarno nemam rijeci sta se radi par dana pred pocetak prvenstva jer ovako se ne vode klubovi ni u drugoj federalnoj! fuj.
Crnogorac je realno krš vidilo se protiv Bosne da je nesiguran, Cizmic iz Sloge sto je dosao je jos gori od njega, zajebala nas je povreda Azira pravo jer moras imat dva solidna golmana na klupi nedo bog opet povrede.

Sto se tice Vasiljevica popljuvan kad je dosao sta ce nam starac, sad kad bi "mogao" otici opet se pljuje, zamjena ce doci ne sumnjam ako vec ode.
jel ti shvatas poentu mog posta? vrijeme za dolaske i odlaske je proslo prvenstvo pocinje za par dana. mi u mladjim kategorijama Slobode nismo mogli igrsti ako ne prodjemo pripreme jer su pripreme temelj ekipe i igre. mi sad pustamo Vasiljevica koji je mjesec dana uigravan na stoperu i dovodimo nove koji nisu prosli pripreme s ekipom niti su uigrani :crazy: nece ovo na dobro nikako jer je previse neozbiljno, jedina nasa nada je umor Zrinjskog inace nemamo sta traziti protiv njih.
poenta je da ce popljuvano biti sta god da se uradi, lijep pozz.
dotakli smo dno :D

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 18 jul 2018, 20:42

Ako ode Vasiljević ima taj Adžem je dobra opcija u paru sa Ignjatom,eh jedino sad te menadžerske relacije sa upravom,mada koji qrac su dovodili igrače od menadžera kojeg navodno ne mirišu.Sve su to igre bez granica.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 18 jul 2018, 20:46

cuj bit ce popljuvano, pa de vrati stranice unazad ja sam jedan od rijetkih koji ga je hvalio :facepalm:
Sloboda Tuzla

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.