FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Hitman22
Postovi: 2541
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 18 jul 2018, 23:44

Ja istinski želim da vjerujem da Denis radi posao za klub
Možda je to dio zavjere da otjera Senada brzinski nakon tri četri kola. Ovo sto se radi je prevazišlo Šašu Vugdalica i Sadikovica prve sezone ulaska u PL. Nakon priprema promjene 80% ekipe ako se sjećate
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2496
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 19 jul 2018, 00:37

Rezultati će reći sve,ko je radio dobar posao,ko nije.Ko bude iole moralan neka sam odstupi :D Forza Freedom.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Beduin
Postovi: 16397
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 19 jul 2018, 09:53

Sto je najzalosnije i nikad necu shvatiti zasto, imas igrace iste kvalitete u nasoj ligi, a ti dovodis iz susjednih drzava i placas dodatno papirologiju, smjestaj i masu toga. Ako neces dovesti igraca koji ce odskakati od ostalih, koji ce napraviti prevagu u ekipi, kojeg vraga onda bacas pare kojih ionako nemas!?
Vjerovatno je skup Ubiparip, ili kako se vec zove bivsi napadac Zelje, ali takav igrac ce nadograditi ekipu i donositi golove, a mogao si ustediti pare za njega ne dovodeci masu sumnjivih igraca iz Srbije na godinu dana.

Nek idu vise u 3 pm svi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Mortus
Postovi: 1756
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 19 jul 2018, 10:34

HPCompaq je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Na stranu uprava koju mi svi zelimo promijeniti i dovesti nekog kulturnog i sposobnog ili vise njih u upravu. Oko toga se svi slazemo, ali ovaj orangutan je omogucio da Sloboda prezivi kada se trebala ugasiti. Sada je vrijeme za iskorak. Prvo skupstina, a potom UO. Sve uprave unazad 28 godina su od Slobode nacinile ovo sto jeste. Na nama navijacima je da trazimo promjene i da nacinimo iskorak od ovog kriznog menadžmenta. Hvala im, odradili su stvarno dobar posao. Sada skupiti ljude i klpraviti Klub klubom. Pitanje je da li iko sa obrazom zeli da ima posla sa npr Husaricem? Zato je potrebna masovna podrska klubu. Da se snazno podupiru i traze oni zahtjevi kako ih je srocilo UG. Onda moze biti nade.
Ulica neće voditi klub :mrgreen:
Ovjde bi najbolje bilo kada bi neko od uglednih članova UG preuzeo funkciju Predsjednika UO, jer i ovaj sadašnji ne daje svoje novce, pa mu tako ne bi bilo teško sa finansijske strane (a već smo počeli i zarađvati od prodaje igrača) ali ćemo makar imati uglednog predsjednika, gospodina, koji bi mogao s te strane, kao kulturan i obrazovan da privuče eventualne sponzore i da popravi ukaljani ugled kluba.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la juvebosna » 19 jul 2018, 10:35

HPCompaq je napisao/la:Nisam u toku zadnjih dana,zna li neko šta je sa Harija Mehmedagića ? Znam da je bio povrijeđen,kakvo je stanje sta njegovim ugovorom?.Jedno vrijeme je i karijera bila pod (?) .
Hariju je istekao ugovor,tako da je trenutno slobodan igrač.Istina je da je i karijera bila u pitanju zbog veoma kompleksne povrede.Sve terapije i tretmani koje je dosad primjenjivao su čak i pogoršale situaciju.Neki dan sam ga vidio i potvrdio mi je da je počeo jednu drugu terapiju koja za sada obecava.Prvi put nakon duzeg vremena poceo je laganim trcanjem(dosada to nije mogao).
Sta ce biti sa njim,ne zna se.Sve dok se ne vidi situacija sa povredom,on ce bit na ledu.Ne moram govoriti koliko bi nam on znacio ako bi se ABD oporavio i vratio na svoju prepoznatljivu formu i kvalitet na terenu.
Znat cemo vise do kraja mjeseca
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 19 jul 2018, 12:06

Mortus je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Na stranu uprava koju mi svi zelimo promijeniti i dovesti nekog kulturnog i sposobnog ili vise njih u upravu. Oko toga se svi slazemo, ali ovaj orangutan je omogucio da Sloboda prezivi kada se trebala ugasiti. Sada je vrijeme za iskorak. Prvo skupstina, a potom UO. Sve uprave unazad 28 godina su od Slobode nacinile ovo sto jeste. Na nama navijacima je da trazimo promjene i da nacinimo iskorak od ovog kriznog menadžmenta. Hvala im, odradili su stvarno dobar posao. Sada skupiti ljude i klpraviti Klub klubom. Pitanje je da li iko sa obrazom zeli da ima posla sa npr Husaricem? Zato je potrebna masovna podrska klubu. Da se snazno podupiru i traze oni zahtjevi kako ih je srocilo UG. Onda moze biti nade.
Ulica neće voditi klub :mrgreen:
Ovjde bi najbolje bilo kada bi neko od uglednih članova UG preuzeo funkciju Predsjednika UO, jer i ovaj sadašnji ne daje svoje novce, pa mu tako ne bi bilo teško sa finansijske strane (a već smo počeli i zarađvati od prodaje igrača) ali ćemo makar imati uglednog predsjednika, gospodina, koji bi mogao s te strane, kao kulturan i obrazovan da privuče eventualne sponzore i da popravi ukaljani ugled kluba.
Niko ugledan nece ovu firmu da vodi. Samo mozes poljuljati ugled. Nazalost. ;)
tz tz tz tz tz tz

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 19 jul 2018, 12:21

slusalica je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la: Ovjde bi najbolje bilo kada bi neko od uglednih članova UG preuzeo funkciju Predsjednika UO, jer i ovaj sadašnji ne daje svoje novce, pa mu tako ne bi bilo teško sa finansijske strane (a već smo počeli i zarađvati od prodaje igrača) ali ćemo makar imati uglednog predsjednika, gospodina, koji bi mogao s te strane, kao kulturan i obrazovan da privuče eventualne sponzore i da popravi ukaljani ugled kluba.
Niko ugledan nece ovu firmu da vodi. Samo mozes poljuljati ugled. Nazalost. ;)
Ma nije bitno ko dodje za predsjednika, moze i najgora osoba na svijetu, ali ono sto svi traze je transparentnost i iskrenost u radu, nek bude ko hoce, ali ako ovo bude radio sigurno cemo biti za njega.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 19 jul 2018, 16:05

jedini covjek koji slobodu voli srcem i ugledan i karakteran je zlatan begic :D :D :D
fukare

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 19 jul 2018, 16:54

Evo pise ss.ba da Ordaga ode u Zelju, da napusta Brann, da bi se mogao vratiti u Premier ligu vec ove sezone, mada mislim da nemq od toga nista kao sto je i on rekao.
PS ne dovedosmo Barica kad se moglo i trebalo, ali eto dovoljno je dobar za Zrinjski i ocekujem da razvali kod njih
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 19 jul 2018, 17:19

Sredina kakva smo i ne zasluzuje bolje.
Imao bih stosta za napisat al kad malo bolje razmislim i **** me zaboli .

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 19 jul 2018, 17:54

Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31078
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 jul 2018, 18:24

imal pojacanja

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 19 jul 2018, 18:26

MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 jul 2018, 18:45

Zato sto ide u Zeljeznicar, zato je supak.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 19 jul 2018, 18:48

intercontinental je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..
Pa ukoliko je tebi uzor velikog kluba zeljeznicar, meni nije. Necemo biti veliki klub jer ne cijenimo svoj klub, toliko da ti se i seljo ucini velikim :) Rekoh da navijacu je nemoguce racionalizirati prelaske u iz kluba u klub izmedju postoji rivalstvo, a ti o stanarinama? E zato necemo biti veliki .
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37588
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 jul 2018, 18:49

intercontinental je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..
Jest eto mi smo krivi sto su igraci levati i slabo koji ima neke principe. (ovdje ne mislim na Ordagica vec generalno)
Zebi su i oni svakako psovali sve od do dok je igrao za nas. Necemo biti veliki klub jer ih ne znamo **** kad hoce da se vrate. Krpic ce doci sutra u Tuzlu i imati ce ove neke koji ce mu gladiti muda kao i Bekici, jos ce da ponovo zaigra za Slobodu. Pravi primjeri za djecu ova sto su juniori. :yawn:

Daktilograf
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Daktilograf » 19 jul 2018, 19:13

intercontinental je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..

Šta ti je ba halalio? Čovjeku se redovno isplaćuje dug, bez da je oprostio nešto. Ako jeste, to je sića čak i za Slobodu kakva je sad.

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 19 jul 2018, 20:34

intercontinental je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..
Zeba izvizdan ?

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 19 jul 2018, 20:36

HElo je napisao/la:
intercontinental je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..
Zeba izvizdan ?
Ordagica bi sutra izvizdali na to sam mislio, isto onako kako smo zvizdali i **** Mesanovicu prvi put kad je sa Zrinjskim dosao u Tz
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 19 jul 2018, 21:21

intercontinental je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Svaki igrac koji ode u SA klubove iz Slobode je supak. Isto vrijedi i za Ordagica ako je istina. Ako nije igracima pa valjda ce nama navijacima Klub biti na prvom mjestu i ne pada mi na pamet raxionalizirati takve poteze. Suppcci, jasta :)
A Zasto je supakk Ordagic?
Zato sto je halalio bruku para i par stanarina?
Ili mozda zato sto je srcem igrao za Slobodu svaku utakmicu?
Zeba dodje u Slobodu dobije aplauz na Grbavici, a mi ni naravno popljuvali i izvizdali ga.
Zbog toga carko mi necemo biti nikda veliki klub nazalost..
Ordaga je tuzio Slobodu prije nekoliko mjeseci i nismo dobili licencu zbog njega, msm bilo je tu 5-6 tuzbi, a on je bio jedan od tih. Neka je, covjek je uvijek davao 100%, bio pravi kapiten i nas najbolji igrac unazad dosta vremena i to mu ne zamjerim ni sekunde. Medjutim on da ode u Sarajevo ili Zelju, a price su bile da ne bi isao nigdje drugo u ligi osim Slobode i da se samo trazi inostranstvo, pa kako da ga se i dalje postuje tako.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.