FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 avg 2018, 12:08

Ovo se igraju ko ce ispasti vece qovno. Eto toliko o Husicevoj ljubavi prema Slobodi, da moze napravio bi da nas nikako ne bude.

Sa zapada ne idem.

Onaj drugi daje pare ljudima kojih bude 50ak. Onog treceg boli briga, samo da mu nije na grbaci pa makar se gasilo.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 08 avg 2018, 13:28, ukupno mijenjano 4 puta.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 avg 2018, 12:08

...
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 08 avg 2018, 12:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 13962
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 08 avg 2018, 12:10

[SLOBODAN ULAZ]

Čelništvo FK Tuzla City koje je u ovome susretu službeni domaćin, ponovo je odlučilo da počasti sve posjetioce.

Tako će i zapadna ali i sjeverna tribina Gradskog stadiona “Tušanj”, na kojoj će biti smješteni navijači Slobode, biti slobodna.

– Želja nam je da omogućimo prisustvo svima onima koji žele uživo da pogledaju prvi gradski derbi između ova dva tuzlanska kluba. Očekujemo da tribine budu ispunjene do posljednjeg mjesta i da sve protekne u fer i sportskom nadmetanju i neka pobijedi bolji. Potrudili smo se da se meč igra u noćnom terminu kako bi uslovi za igru bili što bolji, kazao je predsjednik FK Tuzla City, Azmir Husić.

Podsjetimo, tuzlanski gradski derbi igra se u subotu, 11.avgusta s početkom u 20 sati i 45 minuta.

#FKTuzlaCity
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 08 avg 2018, 12:12

HAHAHAHAHAHA ko je on da meni govori na koju cu ja tribinu :urnebes:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 avg 2018, 12:14

znaci ulaz besplatan? ajde dobro, posteno :D

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 08 avg 2018, 12:15

Ne govori čovjek na koju ćete tribinu, nego da će "Fukare" na sjever ako žele, pustite tuzlaka1987.

Avatar
DamirT
Postovi: 13962
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 08 avg 2018, 12:16

Sariel1987 je napisao/la:znaci ulaz besplatan? ajde dobro, posteno :D
Bar nesto od njega hahahah
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 08 avg 2018, 12:17

Bice sa zapada opet uprava napolje, ne sikiram se ja za zapad ;)

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 08 avg 2018, 12:18

Nasi su i jedni i drugi pa bolji neka pobijedi sretno svima :bih:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 avg 2018, 12:20

Tz1986 je napisao/la:Nasi su i jedni i drugi pa bolji neka pobijedi sretno svima :bih:
ikina jes to ti :rol:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 avg 2018, 12:22

naravno uprava napolje

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 08 avg 2018, 12:27

Azmir vjerovatno misli na navijacku grupu Fukare (ili ono sto je ostalo od nas)da zauzmu mjesto na sjeveru dok ce svoje placenike iz podrinja na zapad staviti...
Pa Tuzla je crveno crna sta god bilo i ako bude 5000 na tribinama 4700 ce biti srcem i dusom za Slobodu...zna to i on vrlo dobro.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Mortus
Postovi: 1748
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 08 avg 2018, 12:35

Brcanskamalta je napisao/la:Bolan kojem udruzenju je to dato....je li to registrovano u sudstvu policiji zakonu,ko je predsjednik,ko stavlja potpis i nekakav pecat na saopstenja,ko odgovara za ta sretstva kome je dato bolan.....bruka i sramota....
Protiv Sarajeva 50 ljudi u kopu...raja se distancirala od njih niko ne trpi represiju danas i prijetnje....Sramote i Grad i klub.
Kako nije sramota bolan pa da Slobodu Krupa Gosk i neki novoformirani politicki projekti oducavaju od fudbala u po Tuzle jasta nego sramota....A najveca sramota je nas Tuzlaka niko ne reaguje nista nam nije sveto i kao tako mora biti samo se slijeze ramenima....
Mislim da je Nedžad G predsjednik ili Sekretar. Uglavnom on oko para barata.
ali smiješno je to sve. ovo FFC je čini mi se samo sredstvo za pranje novca, jer od navijanja i organizacije istog nema ništa
evo već dvije godine. Mislio sam da će protiv Sarajeva biti ložiona i da će kop biti masivniji, ali očigledno je da ih raja ne benda
više ni 2 %.....
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 08 avg 2018, 12:50

Brcanskamalta je napisao/la:Azmir vjerovatno misli na navijacku grupu Fukare (ili ono sto je ostalo od nas)da zauzmu mjesto na sjeveru dok ce svoje placenike iz podrinja na zapad staviti...
Pa Tuzla je crveno crna sta god bilo i ako bude 5000 na tribinama 4700 ce biti srcem i dusom za Slobodu...zna to i on vrlo dobro.
Nek ih smjesti, al na D,,,dok se poredamo mi koji smo tu stalno, nek proberu sebi mjesta ha u prvim redovima ha na D.

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 08 avg 2018, 13:54

zlatnakoka je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Cirkus majke mi...smije se frajer cijelom gradu u facu. ..A mene strah ove utakmice...poraz ce nas zakucati za dno, a o sramoti da ne pricamo.
Poraz će nas zakucati za dno, kao što smo i prošle sezone krenuli.

A dodatne sramote nema, nije sramota izgubiti od Goška, Sloge, Krupe, sramota je način na koji mi izgubimo gdje se niko ne bori. I sramota je ovo što uprava radi, nama navijačima, a njima krkanluk odgovara.

Jasmin davno zacrtao gašenje Slobode. Moje mišljenje je:
1. postavio ovog krkana da se kola lome na njemu dok on gasi klub
2. dogovorio se sa azmirom da Sloga bude "tim ovog grada", pod navodnicima jer to nikad neće biti.
Istina je da dodatne sramote nema, svako zlo nas je snaslo i sve smo iskusili i osramotili sto smo mogli u ovom gradu i klubu. Ali reci da se momci nisu borili u ove 3 tekme je neozbiljno jer momci jesu trcali, pokusavali nesto, borili se i nisu nadigrani u ove 3 utakmice, dakle, ili nema znjanja ili igrace dodatni demoralise sve ovo oko Slobode.

Ustvari, sama misao da igras za Slobodu je danas deprimarajuca. Da mijenjas trenere kao na traci, da skoro pa nemas navijaca u gradu od preko 100k stanovnika, da ne spominjemo najmnogoljudniji kanton gdje uvijek imas ljudi koji vole ili simpatisu Slobodu. Gdje znas da ces naredne (polu)sezone mijenjati sredinu, a doci ce novih 15 igraca, gdje je pitanje sutra hoces li ostati bez predsjednila kojeg skoro niko pa ne voli ili podrzava, gdje imas mlade igrace kojima se zvizdi sa tribina samo jer je u srodstvu sa omrazenim predsjednikom kluba, a sportski direktori je neko ko nakon javne blamaze preko viber prepiski osramoti klub i nanese mu ogromne novcane gubitke pa bude vracen na istu funkciju kao nagradu.
A pola grada ne moze da prihvati gubitak bivseg ulagaca/predsjednila i zbog toga zamrzi ili bojkotuje utakmice. Pa se onda dijelimo na zelene i crvene, pa u inat kontriramo jedni drugima, a ko ispasta? Sloboda druze, Sloboda.
Jer nemamo resursa i zajednickog cilja pa da izvrsimo pritisak na svakog ko nam dira Slobodu. Otjeramo Senada jer ne napreduje klub, i sta onda? Pa onda idemo svi na stadion, platimo kartu i bodrimo Slobodu okacimo trans u fazonu "nikad neces biti sama, dok je tvojim Fukara". Tako pomognemo klubu finansijski i pokazemo svakom narednom predsjedniku da ce imati podrslu armije ljudi sve dok radi za dobrobit kluba ili ce i on biti bivsi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 08 avg 2018, 14:13

Beduin je napisao/la:
zlatnakoka je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Cirkus majke mi...smije se frajer cijelom gradu u facu. ..A mene strah ove utakmice...poraz ce nas zakucati za dno, a o sramoti da ne pricamo.
Poraz će nas zakucati za dno, kao što smo i prošle sezone krenuli.

A dodatne sramote nema, nije sramota izgubiti od Goška, Sloge, Krupe, sramota je način na koji mi izgubimo gdje se niko ne bori. I sramota je ovo što uprava radi, nama navijačima, a njima krkanluk odgovara.

Jasmin davno zacrtao gašenje Slobode. Moje mišljenje je:
1. postavio ovog krkana da se kola lome na njemu dok on gasi klub
2. dogovorio se sa azmirom da Sloga bude "tim ovog grada", pod navodnicima jer to nikad neće biti.
Istina je da dodatne sramote nema, svako zlo nas je snaslo i sve smo iskusili i osramotili sto smo mogli u ovom gradu i klubu. Ali reci da se momci nisu borili u ove 3 tekme je neozbiljno jer momci jesu trcali, pokusavali nesto, borili se i nisu nadigrani u ove 3 utakmice, dakle, ili nema znjanja ili igrace dodatni demoralise sve ovo oko Slobode.

Ustvari, sama misao da igras za Slobodu je danas deprimarajuca. Da mijenjas trenere kao na traci, da skoro pa nemas navijaca u gradu od preko 100k stanovnika, da ne spominjemo najmnogoljudniji kanton gdje uvijek imas ljudi koji vole ili simpatisu Slobodu. Gdje znas da ces naredne (polu)sezone mijenjati sredinu, a doci ce novih 15 igraca, gdje je pitanje sutra hoces li ostati bez predsjednila kojeg skoro niko pa ne voli ili podrzava, gdje imas mlade igrace kojima se zvizdi sa tribina samo jer je u srodstvu sa omrazenim predsjednikom kluba, a sportski direktori je neko ko nakon javne blamaze preko viber prepiski osramoti klub i nanese mu ogromne novcane gubitke pa bude vracen na istu funkciju kao nagradu.
A pola grada ne moze da prihvati gubitak bivseg ulagaca/predsjednila i zbog toga zamrzi ili bojkotuje utakmice. Pa se onda dijelimo na zelene i crvene, pa u inat kontriramo jedni drugima, a ko ispasta? Sloboda druze, Sloboda.
Jer nemamo resursa i zajednickog cilja pa da izvrsimo pritisak na svakog ko nam dira Slobodu. Otjeramo Senada jer ne napreduje klub, i sta onda? Pa onda idemo svi na stadion, platimo kartu i bodrimo Slobodu okacimo trans u fazonu "nikad neces biti sama, dok je tvojim Fukara". Tako pomognemo klubu finansijski i pokazemo svakom narednom predsjedniku da ce imati podrslu armije ljudi sve dok radi za dobrobit kluba ili ce i on biti bivsi.
Ma nisam ni mislio na ove tri utakmice, jer Zrinjski je favorit s kim god igra u ovoj ligi, Sarajevo je jako pa nek izgube 8-0, ta Atalanta je dobila Evertona 5-0. Sa zvijezdom smo imali Salihovića, a na drugoj strani manjak sreće.
Gošk kad nas je otresao, bili smo ko muhe bez glave i dobro prošli sa 0:1. E ako će tako igrat to je sramota, a ako se trude i izgube nije sramota pa nebitno da li je protivnik Sloga ili Gošk.

Neće toj Slobodi haman bit bolje dok se i mi u Tuzli ne opredijelimo za jedan političko-vjerski tor. Šta god mi pričali politika radi po svom, a bez privatizacije politika je vodeća i u sportu.

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 08 avg 2018, 14:52

Dok se ne izvučemo iz vjersko-političkih torova, stanje u klubu i državi će biti ovako. Slučajno se svake godine igra po nacionalnom ključu. Radnik kup, prvenstvo Svinjski, pa sadaka tribine ovaj klub i šoping kraljice u pretkolo pretkola LE i svi zadovoljni. Zato imamo prvenstvo kakvo imamo, plus raspad u našem klubu. I onako torovi su za stoku sitnog zuba, haman da je krenulo naopako čim smo kuće i stanove zamijenili njima
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
club21
Postovi: 1813
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la club21 » 08 avg 2018, 15:07

meecko je napisao/la:Dok se ne izvučemo iz vjersko-političkih torova, stanje u klubu i državi će biti ovako. Slučajno se svake godine igra po nacionalnom ključu. Radnik kup, prvenstvo Svinjski, pa sadaka tribine ovaj klub i šoping kraljice u pretkolo pretkola LE i svi zadovoljni. Zato imamo prvenstvo kakvo imamo, plus raspad u našem klubu. I onako torovi su za stoku sitnog zuba, haman da je krenulo naopako čim smo kuće i stanove zamijenili njima
Kakav nacionalni ključ Zrinjski u 5 godina 4 put prvak.
Sloboda je imala priliku da Asmirov da ode u visine neslućenih razmjera htjelo to neko prihvatiti ili ne. Politika mu nije dala da to ostvari. Neki će sada pričati Asmir vaki naki zeleni crveni , ali gledajući interese kluba on je bio zlatna koka. Pitanje je da li će u narednom desetljecu doći takav čovjek koji je spreman toliko ulagati. Sarajevo ima nekog vlasnika ulaze 0 u klub, željo nekog misimovica kolko ulaze u klub svojih para 0 itd. Čovjek je bio spreman i ulogao svoje pare i sad ih ulaze u neki drugi klub.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 avg 2018, 15:12

club21 je napisao/la: Kakav nacionalni ključ Zrinjski u 5 godina 4 put prvak.
Sloboda je imala priliku da Asmirov da ode u visine neslućenih razmjera htjelo to neko prihvatiti ili ne. Politika mu nije dala da to ostvari. Neki će sada pričati Asmir vaki naki zeleni crveni , ali gledajući interese kluba on je bio zlatna koka. Pitanje je da li će u narednom desetljecu doći takav čovjek koji je spreman toliko ulagati. Sarajevo ima nekog vlasnika ulaze 0 u klub, željo nekog misimovica kolko ulaze u klub svojih para 0 itd. Čovjek je bio spreman i ulogao svoje pare i sad ih ulaze u neki drugi klub.
Super neka ulaze, Slobodi je u interesu da ostane klub svih ljudi i anti-fasisticki klub pa makar igrala zadnju ligu.
On je iz tabora onih koji od Tuzle zele da naprave Bosnjacku kasabu kao sto je SDA uradio od drugih gradova, a Tuzla nije samo sport, nama ne trebaju nacionalisti koji ce da ovdje zavade narod i uz to debelo se obogate.

Rezultat tog njegovog ulaganja su dugovi i 0 titula. A od infrastrukture u sportu nije napravio ni zahoda. Puno prica, malo meda nosi, a sve to kako bi preuzeo ovdje vlast i opeljusio sve sto moze. Da on nije nikakav fan Slobode pokazuje i ova kreacija novog grba Sloge, jbg nije mu Sloboda po volji hoce covjek desno.

Isto svaka nama cast jer nismo jeftini kao ostali. Zeljeznicar je kroz historiju bio i najveci hrvatski i najveci komunisticki i najveci Bosnjacki klub, sve kako im godi u trenutku. Sutra nesto peto. Za par sezona dobrih rezultata.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 08 avg 2018, 15:17

Moram da se vratim malo na utakmicu protiv Sarajeva (izvinjavam se na off topicu :lol:), nisam imao vremena prije. Ne znam je li do mene, ali čini mi se da ove sezone nećemo ponovo vidjeti golove iz prekida koje bi trebali pametnije da iskorištavamo s obzirom da imamo dva 190+ igrača u timu. Apsolutna bezidejnost, bukvalno smo bezopasni na prekidima, nemamo uigrano ništa. Ako krenemo od kornera, prvo postavljanje igrača, masa igrača na drugoj stativi i jedan na protivničkom golmanu, pa ubacivanje preko kaznenog prostora ili na prvu stativu gdje nema nikoga od naših, ili onaj pokušaj ostavljanja lopte petom u prvom poluvremenu gdje je naš igrač umalo kičmu slomio pokušavajući da stigne loptu. Onda slobodnjak pred kraj drugog poluvremena na 25 metara od gola, možda i 30, poprilično lijevo, ubacivanje u 16 bespotrebno jer je lijeva strana pored živog zida bila otvorena, tako da je naš igrač imao i priliku i prostor da prođe po strani, primi dodavanje i pokuša sa ubacivanjem koje bi vjerovatno bilo opasnije. "Gradivo" oko izvođenja takvih slobodnih udaraca je Musemić često znao da "ponovi" na treninzima sa igračima, bukvalno je rađeno kao uigrana akcija ako se desi.
A Said je priča za sebe, po meni je on sporo krilo da počne utakmicu, imao je možda dva-tri lijepa prodora po strani, ali je vjerovatno u isto toliko navrata prodao loptu umjesto da je pokuša ubaciti ranije, mogao bi on dobro zatvoriti utakmicu pri vodstvu, jer zna kada treba vratiti loptu nazad.
No hate, samo neka lična zapažanja. :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.