FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 09 avg 2018, 00:11

Ovo sto se desava nije dobro,nek nam je bog na pomoći.Bojim se da necemo za 100 god.ispasti iz lige

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 09 avg 2018, 00:15

harry_90 je napisao/la:UG napisa razloge sto smo nas par ovdje pisali zadnju godinu,da ovakva situacija ne vodi nigdje,ali bilo je pametnih pa pisali kako nemamo pojma i slicno..

Bravo za UG :salut:
Zakszati skupstinu najkasnije do 28 decembra.
Do tada neki odbor nesto nije nam prvi put.
Do tada pripremiti nacrt statuta i reorganizacije kluba i skupstine...
Licno sam spreman platiti stolicu u skupstini 3000 maraka godisnje.
Spreman sam se u decembru kandidovati za predsjednika kluba.Do tada na papir staviti plan i program kao i nacrt petogodisnjeg budzeta kluba (okvirni naravno).I prezentovati svoj plan skupstini.
Trazim samo da se grad obaveze da ce nastaviti placati reprogram,kao i koncesiju na stadion da se dadne Slobodi 30 godina.Mi cemo traziti investitore dalje za gradnju. Nisam bogat ali sposobniji i posteniji od Senada jesam.
Garantujem za 5 godina nuliranje duga,barem jedan kup ili titulu, vracanje omladinskog nama i gasenje 1919,kao i zavrsetak Tusnja....
Izabracu sebi UO sa jasnim obavezama svakog pojedinca kao i odgovornost pred zakonom.
Skupstina ce biti svaka tri mjeseca redovno sa finansijskim izvjestajem za dato tromjesecje.
Sta kazete
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 09 avg 2018, 00:18

pa sta ako ispadnemo

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 09 avg 2018, 00:24

Chinaglia je napisao/la:pa sta ako ispadnemo
Uvijek mozes navijati za Lazio.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 09 avg 2018, 00:28

Chinaglia je napisao/la:pa sta ako ispadnemo
Smak svijeta nije.
Kada imas cilj,plan finansijsku konstrukciju uredjen klub povratak je najmanji problem.
Mi nismo imali nista a Azmir glavom kroz zid isao.
Sada osjecamo posljedice svega .
Rezultati ce trpiti,moguce ali nismo ni sada Barsa jel da.Ja sam spreman zrtvovati jos 5-7 godina nicega,za bolje sutra novih generacija. Jesi li ti.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 09 avg 2018, 00:29

ne, treba vratit azmira

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 09 avg 2018, 00:32

Gdje li je novac od transfera Todorovića zavrsio pa nece da kazu,sta li se tu muti

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 09 avg 2018, 00:48

Skupstina bez pripremljenog statuta novog po zaključku sa zadnje održane i ne treba biti. Ne treba skupstina po fazonu eto mi smo se trudili neće niko , ne nudi se niko da preuzme i sl. To je dirigirana skupstina kad želiš nekoga ostaviti na silu. Kad želiš boljitak onda stvoriš preduslov za to. Šta predsjednik tj većinski upravitelj mora i treba i koliko to košta. Ovo sto sada prave od kluba je daleko ispod svakog nivoa. Čuj predsjednik kluba koji se oglašava na fb i žali kako radi besplatno.
Sramota velika
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 09 avg 2018, 00:50

katarakta je napisao/la:Evo nek ide Senco. Nudi li UG rjesenje. Bonyja? Haha. Nek ostane Senco
Pročitaj još jednom saopcenje na Bosanskom jeziku. Pretpostavljam da slabo razumiješ pa ti nešto ostalo nejasno. Niko ništa ne nudi, traži se ono sto imaju skoro svi klubovi normalni a nas klub nema.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 09 avg 2018, 00:54

Bolje dovesti mladog, sposobnog, skolovanog covjeka koji nema veze sa politikom i koji nema marke u dzepu, nego trpiti ove firmase koji su pohlepni do Boga i svi gledaju da jos vise sebi uzmu umjesto da nesto daju klubu. Dajte nekog sposobnog, dajte nekog normalnog, skolovanog covjeka koji se razumije u to, koji ce prihvatiti taj posao i raditi ga, a ne 2 sata u klubu, 22 u firmi. Dovedite sposobne ljude, a znam da ih ima, koji i vole Slobodu(ali nemojte da je vole onoliko koliko je HaSmir volio), koji ce napraviti plan, visegodisnji plan, biti transparentni, reci pravo stanje financija, kluba, svega. Zar je nemoguce vidjeti da je to sve sto hocemo, bolje mi izadji reci nemamo marke i ne ocekujte nista, nego da mi lazes do Boga, obecavas neke titule, sranja i sve, a na kraju se borimo da prezivimo ikako. Garantujem da ce sama transparentnost vratiti ljude na tribine, vratiti onoga kome su smucili i Slobodu i sve sa lažima, sa manipulisanjem, sa izigravanjem neke svemoguce osobe sto smo imali u zadnja 2 mandata.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 09 avg 2018, 00:56

Hitman22 je napisao/la:Skupstina bez pripremljenog statuta novog po zaključku sa zadnje održane i ne treba biti. Ne treba skupstina po fazonu eto mi smo se trudili neće niko , ne nudi se niko da preuzme i sl. To je dirigirana skupstina kad želiš nekoga ostaviti na silu. Kad želiš boljitak onda stvoriš preduslov za to. Šta predsjednik tj većinski upravitelj mora i treba i koliko to košta. Ovo sto sada prave od kluba je daleko ispod svakog nivoa. Čuj predsjednik kluba koji se oglašava na fb i žali kako radi besplatno.
Sramota velika
Istina, ako ce biti skupstina, mora se imati plan, plan kako dalje i sta dalje i ostavke za sve ostale poguzije u skupstini koji nista ne rade i samo unistavaju klub. Btw ono je lazni profil, nije ono Senad, neko budalasa, ima malo previse vremena.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 09 avg 2018, 00:59

Ja se iskreno nadam da je lažni profil ali imam uvjeravanja da je 1/1 pravi. Eto barem smo po nečemu iznad ostalih, kad si čuo da se predsjednik Zrinjskog oglašava putem fb Twitter i sl.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 09 avg 2018, 01:03

Hitman22 je napisao/la:Skupstina bez pripremljenog statuta novog po zaključku sa zadnje održane i ne treba biti. Ne treba skupstina po fazonu eto mi smo se trudili neće niko , ne nudi se niko da preuzme i sl. To je dirigirana skupstina kad želiš nekoga ostaviti na silu. Kad želiš boljitak onda stvoriš preduslov za to. Šta predsjednik tj većinski upravitelj mora i treba i koliko to košta. Ovo sto sada prave od kluba je daleko ispod svakog nivoa. Čuj predsjednik kluba koji se oglašava na fb i žali kako radi besplatno.
Sramota velika
Pa o tome i pricam.Vec sada zakazi skupstinu, i izbaci javno dnevni red skupstine i tacan datum i satnicu.
Daj vremena onima koji zele mogu da pripreme plan, stave ga na papir i predloze skupstini.
Skupstina se ne zakszuje 5 dana prije...To je cirkus.
A i treba raspustiti skupstinu i izglasati novu. A prije toga stara skupstina da izglasa novi statut po kojem definise ulogu i obaveze nove skupstine (placanje stolice primjer).
Joj posla more a vrijeme curi.....Sada se mora djelovati za decembar, u decembru barem za dvije godine unaprijed. .....ovako ne ide.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 avg 2018, 01:12

Ma biti ce u decembru i to ako se budemo ono raspadali pa da se nesto napravi i u januaru pokusa sklopiti ekipa za opstanak.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 09 avg 2018, 04:20

Podrska UG.

Previse se neozbiljno shvata Sloboda i fudbal uopce. To je firma gdje imas radnike j3bote, vrte se velike pare i ako nesto ne funkcionise POD HITNO sazivas skupstinu i trazis rjesenja. A kod nas u UO ljudi koji najmanje vremena imaju za ovu firmu, FK Slobodu.
Ove donacije Fukarama, odmah nakon prozivki sa tribina, necu ni komentarisati. Sve je jasno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 09 avg 2018, 08:05

lik hladno proziva za dnevnice doktoru i komesaru za bezbjednost :o :urnebes:
hladno casti lovom, kao da je imamo u izobilju i to pred utakmicu sa slogom :o :urnebes:
cijom lovom casti????
Uprava napolje

p.s bravo UG imate podrsku

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 09 avg 2018, 08:12

djeca nam se smiju moj reufe

Elvir1919
Postovi: 28
Pridružen/a: 02 avg 2018, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Elvir1919 » 09 avg 2018, 08:51

Ljudi je li nekome poznato da li grad uplacuje Slobodi mjesecno novac ili godisnje sve odjednom? I koliko ? Hvala

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 09 avg 2018, 08:56

Sariel1987 je napisao/la:djeca nam se smiju moj reufe
Tacno nam se smiju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 09 avg 2018, 09:18

Al dobro imaju oni plan, prvo su pokusali uradit sve sto mogu da ljude sto vise boli k.urac za slobodom, i kad su smanjili broj kjudi da se interesuje za klub sad mogu radit sta god hoce, niko ne reaguje, evo i ovo saopstenje UG jedva da ko spominje, spominjat ce se danas sutra i ako dobijemo Slogu niko to vise ni spominjat nece, a dalje ce se nastavit po starom
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.