FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 10 avg 2018, 18:26

"Senad mora pasti" -Tito
#SamoSloboda

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 10 avg 2018, 19:54

Aerials WroteColonJa bih prije istrpila ovo naše talentovane djece što imamo, nego tamo neke tokmake od 30+ koji su, pa možda i na istom nivou kao ova djeca. Od njih bi makar nešto imali, od ovih ništa.

Što se Smajića tiče, iskreno se nadam da će uspjeti da realizuje ovaj transfer, nije mala stvar.

A sto mi je najnelogicnije procitati od forumasa, a nadam se da nisu djeca od 14 godina, jeste "guraju ga jer je neciji dajdzic, amidzic...". Pa covjece kako ces drugacije prodati igraca ako mu ne dadnes prostora da se pokaze, dokaze, istrpi njegova mladost, a igranjem stekne iskustvo i uhvati formu, KAKO?
Neistomisljenici, samo se sjetite Todorovica, ukoliko ste uopste pratili aktivnije Slobodu i njene igrace, kako je igrao do dolaska Cele, koji mu je dao da igra i nasao mu poziciju. Taj isti Celo je dao sansu Smajicu i momcic je zabio nekih golova i tako skrenuo paznju na sebe, nadajmo se da ga prodamo za dobrobit kluba.
Reci cete da je Todorovic igrao i u reprezentaciji redovno i debitovao u A reprezentaciji? On u U21 nije odigrao nista spektakularno, a u A repku je debitovao ponajvise odlicnim igrama u Slobodi i strasnoj polusezoni. Isto tako je i Smajic prosao sve mladje kategorije i sa 18 godina debitovao za U21, sto je veliki uspjeh za Slobodu i njega samoga.

Pomislit ce neki da imam privatni razlog braniti Smajica, ali oni koji me poznaju ce reci da je to neistina, da je to dijete uopste nikad nisam pozdravio na ulici, ali je stvar u tome da ne mozes reci kako se Todorovic forsirao u Slobodi jer je bio igracina, a svi znamo da to nije istina, a da Smajic se forsira samo jer je Senadov rod. A u biti obojica su izdanak nase skole, zive pravi sportski zivot i daju sve od sebe da postanu sto bolj fudbaleri. Njihovim transferima se otvaraju vrata ostalim mladicima, ne moze veci motiv jednom Beganovicu ili Maksimovicu od spoznaje i nade da ipak se moze otici van granica nase zemlje upravo iz Slobode, a narocito u jacu ligu i klubove. Zato svi trebamo biti ponosni na nas OP, kakav god da je, i dati podrsku svakom nasem mladom igracu najvise radi Slobode, a Senadu i slicnima se moze psovati, prozivati, tjerati, do vas (nas) je.
Volim tebe, vise od sebe.

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 10 avg 2018, 20:02

Beduin WroteColon
Aerials WroteColonJa bih prije istrpila ovo naše talentovane djece što imamo, nego tamo neke tokmake od 30+ koji su, pa možda i na istom nivou kao ova djeca. Od njih bi makar nešto imali, od ovih ništa.

Što se Smajića tiče, iskreno se nadam da će uspjeti da realizuje ovaj transfer, nije mala stvar.

A sto mi je najnelogicnije procitati od forumasa, a nadam se da nisu djeca od 14 godina, jeste "guraju ga jer je neciji dajdzic, amidzic...". Pa covjece kako ces drugacije prodati igraca ako mu ne dadnes prostora da se pokaze, dokaze, istrpi njegova mladost, a igranjem stekne iskustvo i uhvati formu, KAKO?
Neistomisljenici, samo se sjetite Todorovica, ukoliko ste uopste pratili aktivnije Slobodu i njene igrace, kako je igrao do dolaska Cele, koji mu je dao da igra i nasao mu poziciju. Taj isti Celo je dao sansu Smajicu i momcic je zabio nekih golova i tako skrenuo paznju na sebe, nadajmo se da ga prodamo za dobrobit kluba.
Reci cete da je Todorovic igrao i u reprezentaciji redovno i debitovao u A reprezentaciji? On u U21 nije odigrao nista spektakularno, a u A repku je debitovao ponajvise odlicnim igrama u Slobodi i strasnoj polusezoni. Isto tako je i Smajic prosao sve mladje kategorije i sa 18 godina debitovao za U21, sto je veliki uspjeh za Slobodu i njega samoga.

Pomislit ce neki da imam privatni razlog braniti Smajica, ali oni koji me poznaju ce reci da je to neistina, da je to dijete uopste nikad nisam pozdravio na ulici, ali je stvar u tome da ne mozes reci kako se Todorovic forsirao u Slobodi jer je bio igracina, a svi znamo da to nije istina, a da Smajic se forsira samo jer je Senadov rod. A u biti obojica su izdanak nase skole, zive pravi sportski zivot i daju sve od sebe da postanu sto bolj fudbaleri. Njihovim transferima se otvaraju vrata ostalim mladicima, ne moze veci motiv jednom Beganovicu ili Maksimovicu od spoznaje i nade da ipak se moze otici van granica nase zemlje upravo iz Slobode, a narocito u jacu ligu i klubove. Zato svi trebamo biti ponosni na nas OP, kakav god da je, i dati podrsku svakom nasem mladom igracu najvise radi Slobode, a Senadu i slicnima se moze psovati, prozivati, tjerati, do vas (nas) je.

Svaka cast, da bar ovako razmislja 50% navijaca to bi ekstra bilo, a ne da kad god stignu izvizde dijete od 18 godina, a sutra ce ga dizati kao i Todora u nebesa kad se proda. Kad prodjes sav ovaj seljakluk Balkana i uspijes se prodati, pa to znaci da si psihicki stabilan do Boga dragog, jer gledati da ti tribine zvizde zbog nekoliko losih pasova, a aplauz dobivaju polovnjaci iz Srbije, Hrvatske ili nasi, pa to moras biti bas psihicki stabilan. Samo se nadam da ce se to razmisljanje promijeniti, samo neka prica forsiraj nase, a samo ih se "ubija" kad god se stigne.
Samo Sloboda!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 10 avg 2018, 20:17

Pa da tek onda bude pljuvacine...
A sto se tice mladih mozes i moras istrpit jednog dvojicu sve preko toga je samoubistvo u ovoj kaljuzi od lige.
Sad smajic pa ide beganovic pa maksimovic hodzic koji bude sledeci nema veze.nadam se da ce im nala pruzit sansu

samirr
Kontakt:

PostPostao/la samirr » 10 avg 2018, 21:01

Svi na Tusanj nema izgovora ulaz je besplatan ako ga sad ne napunimo necemo nikad.
Previše se vjeruje Jesicu.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 10 avg 2018, 21:03

Onda nikad.
Koji krac onda i prica o ljubavi prema slobodi ako ce se dolazit samo na guzovacu??

Tuzlak04
Kontakt:

PostPostao/la Tuzlak04 » 10 avg 2018, 21:04

Neki neće ni na guzovacu. Boli ih kuurac

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 10 avg 2018, 21:07

Onda tqkvi treba da prate dnevnik i neki drugi sport

Hitman22
Kontakt:

PostPostao/la Hitman22 » 10 avg 2018, 21:24

Šta je realno sutra ?? Pobjeda , remi , poraz gluho bilo??
Ja bi sad potpisao samo da ne izgubimo jer mi komplet atmosfera ne mirise na dobro, a golema je bruka da nas oni pobjede u svojoj debitantskoj sezoni

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 10 avg 2018, 22:12

Igra se da se pobjedi valjda. U čemu je smisao ako nije uvijek cilj pobjediti. Biće zanimljivo na zapadu nema dileme.
Idemo po pobjedu!!!

zlatnakoka
Kontakt:

PostPostao/la zlatnakoka » 11 avg 2018, 00:27

Hitman22 WroteColonŠta je realno sutra ?? Pobjeda , remi , poraz gluho bilo??
Ja bi sad potpisao samo da ne izgubimo jer mi komplet atmosfera ne mirise na dobro, a golema je bruka da nas oni pobjede u svojoj debitantskoj sezoni

Sve je realno:
pobjeda - domaći teren, nema gostujućih navijača, moramo nekad i kući uzet bod(ove),
iks - puno grube igre, mi loši u završnici
poraz - po mom mišljenju manje vjerovatno ali sve je moguće

Samo treba napadati preko Barabana, Efendić je bio propuh, valjda je i sad (ne pratim Slogu)

Ni Azmir, ni Senad, samo Sloboda.

Tz1986
Kontakt:

PostPostao/la Tz1986 » 11 avg 2018, 00:53

Sutra moramo tri boda uzeti pa kako znaju

hondas
Kontakt:

PostPostao/la hondas » 11 avg 2018, 08:54

Danas svi na stadion ,obuci dres,majicu moze sal, kapa,zastava i pomoci nasim momcima na celu sa Nalicem da prevazidjemo ovu rezultatsku krizu i pokazemo da je Sloboda svetinja.

samirr
Kontakt:

PostPostao/la samirr » 11 avg 2018, 10:45

Svi na Tušanj !
Previše se vjeruje Jesicu.

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 11 avg 2018, 10:49

ljudi moji, batje ce nas izbjeglice 2-1
Let's see Paul Allen's card.

Aerials
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la Aerials » 11 avg 2018, 11:11

Vrijeme će izgleda biti savršeno. Ni pretoplo, ni hladno, očekujem dobru posjetu.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

75000
Kontakt:

PostPostao/la 75000 » 11 avg 2018, 11:22

Joj gosti...

75000
Kontakt:

PostPostao/la 75000 » 11 avg 2018, 11:29

Haj sto su seljaci sve uzeli u gradu nego smo sad i gosti seljacima na svom stadionu...

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 11 avg 2018, 11:38

da mi izbjeglice hoce dobacit nesto na tribinama veceras kad budem proslavljao gol... odmah ide nabadanje!

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 11 avg 2018, 11:59

ocekujetel klosarluk od kostica, efendica i stjepanovica, koji su pokazali u kup-u, te naravno secerovica

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.