FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 13 avg 2018, 23:12

Cini nemam se ja sta s tobom ubjedjivati, Miljenko je 2 mjeseca sa ekipom, prosao je komplet pripreme, odradio dva kola i Salihovic mu je bio nezamjenjiv. toliko o strucnosti doticnog! naravno da je slusao Senada jer mu je ovo vrhunac karijere, tesko ce on u buducnosti preuzeti klupu nekog premijerligasa. Nala je za njega doktor nauka!
Sloboda Tuzla

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 13 avg 2018, 23:19

@hitman22. Apsolutno me ne zanima ko ce bit predsjednik. Samo Sloboda. Ostali su svi prolazni, druze.

@fukaratz apsolutno si upravu. Potpisujem. I Nalic nije poznat kao trener, ali je kao skaut pripremao utakmice najvecim evropskim klubovima. Imamo covjeka na klupi koji ne **** nikakve seme i koji je finansijski neovisan. Usput ovdje radi za smijesne pare. Na izjave ne treba obracat neku paznju jer se i on "bori" s nasim jezikom. Samo da dobije Krupu
Zadnja izmjena: katarakta, dana/u 14 avg 2018, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 13 avg 2018, 23:25

sta za tebe znaci "nezamjenjiv"... ne znam dal znas, al u sezonu smo usli s tri stopera, sigurno mu sale ne bi igrao ispred ignjatovica, covjek je napravio izbor da igra sale i to je to... il kako vi kazete: "naredjeno mu je da adzem ne igra i on je to ispostovao"

prses je "nezamjenjiv" kod nalica, a znamo tvoje misljenje o prsesu, zelis li da te citiram: "toliko o strucnosti doticnog" (za husejinovica sam ti vec argumentovao)... ne da se ti nemas sta ubjedjivati sa mnom, vec ne mozes iz prostog razloga jer su argumenti na mojoj strani

ti si rega lik, al to ne znaci da te necu nabosti (no mercy) :kafa:

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 13 avg 2018, 23:51

Ja i dalje mislim da je Prses spor i nedovoljno fizicki jak da igra PL. Puno "carini" loptu i moze ga Mourinho stavit u prvih 11, ali to je moje misljenje. Sada je odradio neke trenerove zamisli i on je zadovoljan. Sto se Saida tice, nije u pitanju ni fizicka sprema, koliko je dugo odmarao. Liku nista ne polazi za nogom i fali mu samopouzdanja i takmicarske forme
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 avg 2018, 00:03

Prsesa sad mozda bi i izbacio ali se ne zna ko je kriticniji on ili Said.
A moglo se dovesti skolovano krilo ali valja dati Prsesu i Saidu ugovore jer nemaju gdje drugo.
A kod Milenka bi Said igrao 100% stalno.

Meni on nije los uopste ali ostaje utisak da je njemu ovo bio vrh karijere i da mu je bilo svejedno koga mu dovode, samo da bude trener. A i da je nesto meksi prema domacim igracima. Tipa Sale, svako sa strane ko dodje Saleta diskvalifikuje. Sad sta cu mu ja zao mi je ali je prelos, u Simin Hanu je sjedio na klupi. Volio bih i ja da igram za Slobodu ali bi me bilo sramota da nerviram ljude.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 14 avg 2018, 00:14

Nalic je zakovao na klupu Livancica, Saida i Salihovica. Dosta za pocetak. Ipak, promjene nisu male. Drago mi je zbog Ignjatovica, frajer je poderao protiv Cityja i smrsao je 10 kilograma u Izraelu.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 14 avg 2018, 00:29

Chinaglia je napisao/la:sta za tebe znaci "nezamjenjiv"... ne znam dal znas, al u sezonu smo usli s tri stopera, sigurno mu sale ne bi igrao ispred ignjatovica, covjek je napravio izbor da igra sale i to je to... il kako vi kazete: "naredjeno mu je da adzem ne igra i on je to ispostovao"

prses je "nezamjenjiv" kod nalica, a znamo tvoje misljenje o prsesu, zelis li da te citiram: "toliko o strucnosti doticnog" (za husejinovica sam ti vec argumentovao)... ne da se ti nemas sta ubjedjivati sa mnom, vec ne mozes iz prostog razloga jer su argumenti na mojoj strani

ti si rega lik, al to ne znaci da te necu nabosti (no mercy) :kafa:
jesam bio protiv Prsesa ali nisam mogao ne primjetiti da je napredovao u Olimpiku i Zvijezdi. kada su doveli njega i Civica ovom drugom sam se obradovao, medjutim Civic zadnje dvije utakmice udje s klube i tromo djeluje. Prses mi djeluje mnogo razigranije (iako ga opet muci potez viska). kad je Adzem u pitanju momak je pravi stoper. prosle godine, prvu polusezonu Zvijezda na celu s njim prima samo 3 gola u 15 utakmica. Salihovicu plafon Podgrmec iz Sanskog Mosta! i naravno usli smo s 3 stopera jer su Miljenko i Smajic otjerali tog istog Ignjatovica. mozda ga je otjerao samo Smajic ali koja je onda Miljenkova uloga? klimati glavom svima oko sebe? Nalic i Miljenko ne mogu u istu recenicu, svi argumenti na mojoj i Nalicevoj strani! Miljenku nek je sretno u Slavenu, Lukavcu ili Tesnju :salut:
Sloboda Tuzla

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 14 avg 2018, 07:54

PRSO djeluje ko osvjezenje spram ovakve sredine kakvu trenutno imamo.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 avg 2018, 08:51

Ne mogu se uopste porediti Nalic i Milenko. Realno Milenku je plafon trenutno cvajta, iskoristio priliku da ima za CV da je bio u Slobodi. Sadikovic je za Milenka Mourinho.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 14 avg 2018, 09:30

Evo ovako za sutra, nerijeseno nekako najvise vuce,a onda standardno gubimo u sirokom.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 14 avg 2018, 12:10

**** je Krupa do boga al se nadam pobjedi.

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2018, 12:11

Kakvo nerijeseno, mi dajemo gol u prvih 30 minuta, a do kraja jos barem jedan.

Sta tripujete na Krupu, vidis da primaju i oni golove. Za par godina oni ce cucnuti skroz. Samo pozitiva i vjera u vpljeni klub, a nas ponajveci adut je cvrsta ruka, Nalic.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 14 avg 2018, 12:18

Beduin je napisao/la:Kakvo nerijeseno, mi dajemo gol u prvih 30 minuta, a do kraja jos barem jedan.

Sta tripujete na Krupu, vidis da primaju i oni golove. Za par godina oni ce cucnuti skroz. Samo pozitiva i vjera u vpljeni klub, a nas ponajveci adut je cvrsta ruka, Nalic.
Gledao sam i pregled sinoc isfulali su se protiv Mladosti DK, jednostavno su kompaktna ekipa ma da je Koljic 50% ekipe.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 14 avg 2018, 12:48

Dvije najjace ekipe u BiH kako ih sami na forumu prozvasmo nista nam ne napravise ali zabise nam gol zahvaljujuci nasim greskama (Vuklis Zrinjski, Vasiljevic Sarajevo), tako da ne vidim razloga ako bude sve stimalo u odbrani da dobijemo tu Krupu, jedan gol ce odluciti pobjednika!
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
DamirT
Postovi: 13984
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 14 avg 2018, 13:44

75000 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Kakvo nerijeseno, mi dajemo gol u prvih 30 minuta, a do kraja jos barem jedan.

Sta tripujete na Krupu, vidis da primaju i oni golove. Za par godina oni ce cucnuti skroz. Samo pozitiva i vjera u vpljeni klub, a nas ponajveci adut je cvrsta ruka, Nalic.
Gledao sam i pregled sinoc isfulali su se protiv Mladosti DK, jednostavno su kompaktna ekipa ma da je Koljic 50% ekipe.
Jest Koljic njima najbolji igrac al ako ga dobro zatvorimo i analiziramo igru (sto vjerujem da jesmo uz nacitanog trenera) pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.I Koljic ce jednom prestat davat golove nije Ronaldo
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 14 avg 2018, 15:17

dobro je to Nalic rekao dolazi nam zayebana ekipa. hajde da analiziramo: prvo kolo su mlatnuli Celika 3-1 na svom terenu. drugo kolo igrali 2-2 sa Sirokim kuci s tim da su pokradeni jer im je pojisten cist gol za 3-2. trece kolo gostovali u Bijeljini gdje su također vodili na kraju 2-2. i sad protiv Mladosti vodili 2-0 na kraju remi. daju puno golova ali puno i primaju. nek im se bodovi vracaju negdje drugo, samo ozbiljan pristup jer pobjedom bi odradili gigantski skok!
Sloboda Tuzla

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 14 avg 2018, 16:11

Sjedi klošaru, sjedi...
slika

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 14 avg 2018, 16:17

75000 je napisao/la:Sjedi klošaru, sjedi...
slika
Vode pa krade vrijeme. :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 14 avg 2018, 16:51

Ja i dalje ne mogu doći sebi kako frajer zakuca loptu u gol... Nadam se da nije ona jedna od milion što sjedne :mrgreen:
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 avg 2018, 16:58

Rimes87 je napisao/la:Ja i dalje ne mogu doći sebi kako frajer zakuca loptu u gol... Nadam se da nije ona jedna od milion što sjedne :mrgreen:
JESTE

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.